İş Fırsatları

Gaziosmanpaşa’da Evlere İş Veren Firmalar

Emekliler, öğrenciler, çalışanlar ya da ev hanımları geçim zorluğu sebebiyle ek iş arayışına girmektedir. Türkiye’de özellikle de İstanbul’da bu alanda iş imkânı oldukça fazladır. Sanayileşmenin her geçen gün artması ile birlikte çok sayıda fabrika kurulmakta, bu fabrikalar da evlere iş imkânı sunmaktadır. Özellikle Gaziosmanpaşa’da oturuyorsanız herhangi bir işte çalışmak zorunda da değilsiniz. Bu bölgede iletişime geçebileceğiniz firmalar size pek çok iş seçeneği sunacaktır. Ufak bir ekip oluşturmanız bu iş alanları için yeterlidir. Verilen işin fazla olması nedeniyle tek başına bu tarz işlerin altından kalkabilmek zordur. Bu nedenle akrabalarınız, sevdiğiniz arkadaşlarınız ya da aileniz bu konuda size destek olabilmektedir. Böylece kendiniz ile birlikte sevdikleriniz de kendi bütçelerine katkıda bulunabilecektir.

Gaziosmanpaşa evlere işveren firmalar belli iş olanakları sunmaktadır. Örneğin; evde ahşap boyama, evde çini boyama, evde hasır sepet yapımı, evde Loğusa terliği yapımı bunlar arasında en konuşulanlar ve tercih edilenlerdendir. Şimdi bu işlerin içerikleri ile ilgili biraz detaylandırma yapalım.

Evde Ahşap Boyama

Evden oturarak para kazanmanın yollarından ilki ahşap boyamadır. İstediğiniz renkte boyalar satın alarak dilediğiniz ürünü dilediğiniz renkte boyayabilir ve istediğiniz fiyatlara satabilirsiniz. Gaziosmanpaşa’da bu tarz işveren firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar ile iletişime geçebilir, ne tarzda ürün talep ettiklerini öğrenebilirsiniz. Anlaşma sağladığınızda genellikle ödemeler işi teslim ettiğiniz zaman yapılmaktadır.

Evde Çini Boyama

Evde çini boyama oldukça meşakkatli bir iştir. Bol zaman ayırmanız gerekmektedir ancak; sağladığı kazanç da diğer işlere göre çok fazladır. Çini boyama için firmalar size belli kalıplar, boyanacak ürünler ve boyalar teslim etmektedir. Sizler de talep edilen şekilde boyamaları gerçekleştirir ve firmaya teslim edersiniz. Aylık 2500 TL kazanç elde edebilen kişiler mevcuttur. Siz de bu iş kolundan istediğiniz kadar para kazanabilirsiniz. Ücretinizi ve çalışacağınız saati belirlemek tamamen sizin elinizdedir. Tek yapmanız gereken sayfanın en alt kısmındaki yorumlar bölümüne adınızı soyadınızı ve sizinle iletişime geçilebilecek bir kanalı bildirmek olacaktır. Gaziosmanpaşa evlere işveren firmalar bu yolla size dönüş yapacaktır.

Evde Hasır Sepet Yapımı

Evde hasır sepet yapımı pek çok kadın tarafından tercih konusunda ilk sıradadır. Nedeni ise tek malzeme ile sepet yapılabilmesi ve farklı malzemelere gerek duyulmamasıdır. Genellikle ev hanımları ve emeklilerin tercih ettiği bu iş, aylık 2000 ile 3000 TL arası kazanç getirmektedir. Hasır sepet yapımı için firmalar tarafından hasır ve hasırın montajı için gerekli malzemeler teslim edilmektedir. Genellikle sepetler tane üstünden fiyatlandırılmaktadır. Tasarımı gerçekleştirilen hasır sepetler de teslimi istenen sürede teslim edilmektedir. Ödemeler ise haftalık, aylık ya da iş başına ödeme şeklinde yapılmaktadır.

Evde Loğusa Terliği Yapımı

Baby Shower kültürünün ülkemizde yaygınlaşması ile birlikte bu ürünlere talep de oldukça artmıştır. Gaziosmanpaşa evlere iş veren firmalar ev hanımlarına bu alanda da iş imkânı sağlamaktadır. Ham terlikler ile birlikte süsleme sarf malzemeleri işverence teslim edilmektedir.

Birkaç model örnek olarak verilir ve ürünlerin bu şekilde süslenmesi talep edilir. İşi yapacak olan ekip ya da kişi, modellerden referans alarak süslemeleri gerçekleştirerek teslim eder.

Siz de kendinize güveniyorsanız sayfamızın en alt kısmındaki yorum alanına bilgilerinizi bırakın ve sizinle iletişime geçilmesini bekleyin!

İlanlar Gizlidir, var olan iş ilanlarını görmek için lütfen aşağıdan yorum yapınız.

Etiketler

23 Yorumlar

 1. Emekliyim eşimle birlikte evde ek iş yapmak istiyorum İstanbul gaziosmanpaşa Küçükköy yolundayım saygılar

 2. Merhaba gaziosmanpaşa adsıznefer deyim acil evde ek işe ihyacım lütfen dönüş yaparmısınız.

 3. Merhaba gaziosmanpaşa adsıznefer deyim acil evde ek işe ihyacım lütfen dönüş yaparmısınız.5302871002

 4. Merhaba gaziosmanpaşa adsıznefer deyim acil evde ek işe ihyacım lütfen dönüş yaparmısınız.

 5. Gaziosmanpaşa da oturmaktayız iki kişi çalışmak istiyoruz geri dönüş yaparsanız çok seviniriz anaokulu öğretmeniyim küçük çocuğum olduğu için gecici süre bıraktım evde ek iş yapmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim kolay gelsin
  duygu_ogretmen1988@hotmail.com

 6. Merhaba acil ek iş arıyorum, el işçiliğinde deneyim sahibiyim. Gaziosmanpaşa da oturuyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 7. istanbul gaziosmanpaşa küçükköde ikamet ediorum evde işlere vaktim vardır dönüş bekliyorum .

 8. Gaziosmanpaşa 500 evlerde oturuyorum. Akşamları ve hafta sonları evde yapabileceğim işleri olan varsa bana ulaşabilirler

 9. Gaziosmanpasa yildiztabyada oturuyorum hizli her isi temiz titiz yaparim elim cabukdur daha oncede boncuk tespih gibi isler yapdim 3 kisiyiz acil ihtiyacim var yardimci olursaniz sevinirim

  1. GAZİOSMANPAŞA,500 EVLER,SULTANGAZİ,KÜÇÜKKÖY DE OTURAN, EVİNDE EN AZ 3 KİŞİ OLAN VEYA GRUBU OLANLAR, BAĞCIK BAĞLAMA İŞİ YAPMAK İSTEYENLER aebksibel@hotmail.com ADRESİNDEN İLETİŞİME GEÇSİNLER…

 10. …GAZİOSMANPAŞA,500 EVLER,SULTANGAZİ,KÜÇÜKKÖY DE OTURAN, EVİNDE EN AZ 3 KİŞİ OLAN VEYA GRUBU OLANLAR, BAĞCIK BAĞLAMA İŞİ YAPMAK İSTEYENLER aebksibel@hotmail.com ADRESİNDEN İLETİŞİME GEÇSİNLER…

 11. Merhaba ben ev hanimiyim evde kalem montaj boncuk isi paketleme isi yapmak istiyorum yardimci olrmusunuz istanbul gaziosmanpasadayim

 12. Gazosmanpasada 5 kisilik ekip olarak calisiyoruz ciddi gününde odemesini yapan taki etiket mandal isi ile ugrasan is verenlerin ihtiyac halinde ulasmalarini rica ediyorum.lutfen ciddi ve dürüst kisiler dönüş yapsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Adblock Kullanıyorsun Demek Kapat Bakayım Taş mı Yiyelim

Reklam Engelleyicini Devre dışı bırak yoksa sana içerik okumak filan yok :)