Bayilik franchise

Gratis Bayilik (Franchise) Veriyor mu? (GÜNCEL BİLGİ)


Gratis bayilik bedeli en çok merak edilen konuların başında. Çünkü 4 milyondan büyük devamlı müşterisi bulunmakta. Bakımlı olmak isteyen bayanlar makyaj malzemelerine her dönem ihtiyaç duymuşlardır. Sektörde bulunan firmalarda bu ihtiyacı karşılamak için teknolojik gelişmelerle birlikte yeni ürünleri, alternatif renkleri piyasaya sunmaktadır. Piyasanın büyüklerinden olan ve geniş ürün yelpazesini barındıran Gratis Bebek, banyo, ağız, kişisel bakım ve makyaj malzemesi ürünleri ile müşterilerine hizmet sunmaktadır. Gratis mağazalarını gezen buralardan alışveriş yapan ve Kozmetik sektöründe yer almak isteyen, kendine ait iş yeri olmasını isteyenler gratis bayilik fiyatı ve şartları 2020 yılı için araştırmaya başlamaktadırlar. Yaklaşık 500 şubesi ile hizmet veren Gratis, Franchise sistemi ile bayilik alıp almadığı araştırıldığında maalesef ki yeni yatırımcıların hevesleri kursaklarında kalmaktadır.

Gratis Bayilik Bedeli 2022?

2006 yılında kurulan Gratis, 2009 yılında kozmetik sektörüne girerek büyük bir marka olmuştur. Yeni yatırımcılarda bu büyük firmanın bir üyesi olmak isteseler de maalesef Gratis bayilik vermeyerek tüm şubelerini kendi bünyesinde açmaktadır. Gratis bayilik bedeli ve alma şartları daha önceden net değilken, yapılan görüşmelerde franchise sistemi ile bayilik vermek yerine dış konsepti ve iç dizaynı tamamıyla kendisi tasarlayarak bayilerin kurulumlarını yapmaktadırlar. Bunun en büyük sebeplerinden biri de, gratis bayileri tarafından müşterilerine verdikleri kart sayısının yaklaşık olarak 4 milyonu aştığı düşünülürse bu müşteri potansiyelini kayıp etmemek ve yeni müşteri kazanmak için tüm iş ve işlemleri tek çatı altında yapmayı tercih etmektedir.

gratis indirim günleri

Gratis anneler günü ve babalar günü için özel indirim yapmaktadır. Birçok avantajı bulunan firmanın bir de online mağaza hizmeti bulunmaktadır. Mağazaya gitmeden ürünleri online olarak alabilirsiniz. Birçok sefer indirim günleri düzenlemekte oldukça yüksek satış potansiyeline sahip bir mağazadır.

Gratis Franchise Bedeli 2022?

Gratis müşteri memnuniyetini ön planda tutmak için özellikle açtığı bayilerde deneyimli ve eğitimli personel çalıştırmayı tercih etmektedir. Bayilerde çalışacak olan personele bizzat eğitimler satışa sunduğu ürünlerde bilgilendirme yapmaktadır. Gratis firması insanların günlük ihtiyaçları olan tüm ürünlerle birlikte dünyada kullanılan birçok markayı da bünyesinde barındırmakla beraber alışveriş yapan müşterilerine çeşitli imkanlar sağlayan gratis kart sayesinde kendisinden alışveriş yapanlara Koton, Madame Coco gibi birçok firma ile yaptığı anlaşmayla müşterilerine özel indirimler sağlanmaktadır. Firma bayilerini genellikle büyük AVM’lerde ve şehrin en kalabalık olduğu cadde üzerinde dış cephe alanının geniş olduğu işyerlerini tercih etmektedir.

gratis müşteri hizmetleri iletişim

Gratis bayilik alma şartları araştırdığı halde bayilik alamayan girişimciler için önlerinde farklı bir alternatif bulunmaktadır. Sermayeniz güçlü ve bulunduğunuz şehirde gratis firmasının yer almasını istiyorsanız, firma ile irtibata geçerek talebinizi iletebilir, firma ile bayilik dışı yaptığınız anlaşma ile sadece firmanın ürünlerini satabilirsiniz. Burada sermayenizin güçlü olması önemli olduğu kadar bulunduğunuz şehirde de talebin yoğun olması gerekmektedir. Firma sizinle Franchise bayilik anlaşması yapmayarak sadece sizinle çalışmayı kabul etmektedir.  Ürün yelpazesinin geniş olması nedeni ile firmanın misyon ve vizyonunun etkilenerek müşteri kayıp etmemek amacıyla bayilik sistemini kabul etmemektedir. Kar marjı yüksek olan firmanın bayiliği için birçok giriş olmasına rağmen hepsini red ederek yaptığı araştırma sonucu ihtiyaç duyulan ve talebin yoğun olduğu şehirlere özellikle de AVM’lere bayiliklerini kurmayı tercih etmektedir.

Sponsorlu Reklamlar

Gratis Bayilik Nasıl Alabilirim?

Konusu için belki ilerleyen dönemlerde gratis franchise sistemi ile bayilik sistemine geçerse en doğru yatırımlardan birisi olarak değerlendirilmelidir. Kaliteli ürünleri, geniş yelpazesi, deneyimli personel kadrosu ve sunduğu birçok avantajı ile sermayesi güçlü olan yatırımcılar için kaçırılmayacak fırsatlar arasındadır. Gratis firmasında çalışmak isteyenler ise firmanın politika şartlarına mutlaka uymaları gerekmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firma her zaman için personelinin güler yüzlü olmasını, personel ile müşteri arasında güven duygusunun ön planda olmasını ve müşterinin istek ve taleplerini kısa sürede gerçekleştirilmesi talep edilmektedir. Gratis bayilik açıklaması henüz yapmadı bir açıklama yapması durumunda kendi sitesinden mutlaka duyuru yapacaktır. Ancak yatırımcılar firma ile sürekli irtibat halinde olurlarsa ve bulundukları bölgenin gratis firmasına ihtiyacının olduğunu bildirilerse belki çalışma imkanları bulunabilir.

gratis bayilik şartları ve ürünleri

Gratis Franchise Veriyor Mu?

Çok büyük bir kitleye hitap eden firmanın bayilik hakkında şuanda bir bayilik vermediği açıklanmıştır. Sistemlerinin işleyiş oturduğu ve düzenlerini bozmamak için firma büyük ihtimal bayilik vermeyecek. Ama bayilik verdiği zaman sizlere bu konu üzerinden detaylı bir şekilde gratis bayilik fiyatları, gratis bayilik şartları hakkında bilgi vermenin mantıklı olmadığını ve bu konu da bilgi verip bayilik alabileceğinizi savunan ve bildiren sitelerin sadece yanıltıcı içerik eklediklerini belirtmek isteriz.

Gratis Çalışma Saatleri 2022?

Çalışma saatleri bulunduğu lokale göre değişmektedir. Gratis her gün sabah 09.00’da satışa başlar ve akşam 21.00’a kadar müşterilerine hizmet vermektedir. Fakat avm içerisinde bulunuyorsa sabah 10.00’da mesai başlar ve akşam 22.00’da mesai sona erir.

Bir çok kadın ve kadın ürünleri satan firmanın bayilik verdiği bilinmektedir. Fakat gratis bayilik veren firmalar arasında yer almamaktadır.

Gratis Müşteri Hizmetleri İletişim

Her türlü bilgi ve bayilik ile ilgili sorular için gratisin müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Gratis müşteri hizmetleri iletişim numarası 0850 210 69 00 olarak verilmiştir. Bu numarayı gün içerisinde 10.00 dan 22.00 a kadar arayarak her türlü bilgi alabilirsiniz. Gratis bayilik verip vermediğini de arayıp sorarak rahat bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Not: Sitemiz hiçbir ziyaretçiye iş garantisi, kredi ve para vaad etmemektedir. Yapacağınız yorumları iş veren firmalar görerek size dönüş sağlaması kendi mevhumlarına kalmış durumdadır. Bizler sizlere ne gibi işler yapabilirsiniz, kredi ile ilgili açıklayıcı bilgileri, bölgenizde ne gibi işler yapıldığını sunmakta ve açıklamaktayız. Biz iş veren, kredi veren firmalar değiliz... Konu altına yorum yapmanız iş verenlere ulaşmanızı hızlandıracaktır. Çünkü iş verenler de sitemizi ziyaret ediyor.

Leyla Demirci

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.