Bayilik Franchise

Gratis Bayilik Fiyatları ve Şartları 2019

Bakımlı olmak isteyen bayanlar makyaj malzemelerine her dönem ihtiyaç duymuşlardır. Sektörde bulunan firmalarda bu ihtiyacı karşılamak için teknolojik gelişmelerle birlikte yeni ürünleri, alternatif renkleri piyasaya sunmaktadır. Piyasanın büyüklerinden olan ve geniş ürün yelpazesini barındıran Gratis Bebek, banyo, ağız, kişisel bakım ve makyaj malzemesi ürünleri ile müşterilerine hizmet sunmaktadır. Gratis mağazalarını gezen buralardan alışveriş yapan ve Kozmetik sektöründe yer almak isteyen, kendine ait iş yeri olmasını isteyenler gratis bayilik fiyatı ve şartları 2019 yılı için araştırmaya başlamaktadırlar. Yaklaşık 500 şubesi ile hizmet veren Gratis, Franchise sistemi ile bayilik alıp almadığı araştırıldığında maalesef ki yeni yatırımcıların hevesleri kursaklarında kalmaktadır.

Gratis Bayilik Fiyatları ve Şartları Nelerdir?

2006 yılında kurulan Gratis, 2009 yılında kozmetik sektörüne girerek büyük bir marka olmuştur. Yeni yatırımcılarda bu büyük firmanın bir üyesi olmak isteseler de maalesef Gratis bayilik vermeyerek tüm şubelerini kendi bünyesinde açmaktadır. Gratis bayilik bedeli ve alma şartları daha önceden net değilken, yapılan görüşmelerde franchise sistemi ile bayilik vermek yerine dış konsepti ve iç dizaynı tamamıyla kendisi tasarlayarak bayilerin kurulumlarını yapmaktadırlar. Bunun en büyük sebeplerinden biri de, gratis bayileri tarafından müşterilerine verdikleri kart sayısının yaklaşık olarak 4 milyonu aştığı düşünülürse bu müşteri potansiyelini kayıp etmemek ve yeni müşteri kazanmak için tüm iş ve işlemleri tek çatı altında yapmayı tercih etmektedir.

Gratis bayilik veriyor mu? sorusunun cevabı olumsuz olmasının sebebi firma müşteri memnuniyetini ön planda tutmak için özellikle açtığı bayilerde deneyimli ve eğitimli personel çalıştırmayı tercih etmektedir. Bayilerde çalışacak olan personele bizzat eğitimler satışa sunduğu ürünlerde bilgilendirme yapmaktadır. Gratis firması insanların günlük ihtiyaçları olan tüm ürünlerle birlikte dünyada kullanılan birçok markayı da bünyesinde barındırmakla beraber alışveriş yapan müşterilerine çeşitli imkanlar sağlayan gratis kart sayesinde kendisinden alışveriş yapanlara Koton, Madame Coco gibi birçok firma ile yaptığı anlaşmayla müşterilerine özel indirimler sağlanmaktadır. Firma bayilerini genellikle büyük AVM’lerde ve şehrin en kalabalık olduğu cadde üzerinde dış cephe alanının geniş olduğu işyerlerini tercih etmektedir.

Gratis bayilik alma şartları araştırdığı halde bayilik alamayan girişimciler için önlerinde farklı bir alternatif bulunmaktadır. Sermayeniz güçlü ve bulunduğunuz şehirde gratis firmasının yer almasını istiyorsanız, firma ile irtibata geçerek talebinizi iletebilir, firma ile bayilik dışı yaptığınız anlaşma ile sadece firmanın ürünlerini satabilirsiniz. Burada sermayenizin güçlü olması önemli olduğu kadar bulunduğunuz şehirde de talebin yoğun olması gerekmektedir. Firma sizinle Franchise bayilik anlaşması yapmayarak sadece sizinle çalışmayı kabul etmektedir.  Ürün yelpazesinin geniş olması nedeni ile firmanın misyon ve vizyonunun etkilenerek müşteri kayıp etmemek amacıyla bayilik sistemini kabul etmemektedir. Kar marjı yüksek olan firmanın bayiliği için birçok giriş olmasına rağmen hepsini red ederek yaptığı araştırma sonucu ihtiyaç duyulan ve talebin yoğun olduğu şehirlere özellikle de AVM’lere bayiliklerini kurmayı tercih etmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Burger King Franchise Bedeli ve Bayilik Şartları 2019

2019 – Gratis Bayilik Fiyatları ve Şartları İşyeri Kiralama

Gratis bayilik açmak için iletişime geçtiği halde bayilik alamayanlar elinde bulunan işyerlerini gratis firmasına kiralayabilirler. Firma kiralayacağı işyerlerinde bazı özellikler aramaktadır. Bu özellikler arasında;

  • İşyerinin 200 metrekareden küçük olmaması gerekmektedir.
  • Rutubet, nem kesinlikle bulunmamalı,
  • İşyerinin deposunun bulunması şarttır.
  • İşyerinin ön cephesinin geniş olması,
  • AVM merkezi olan şehirlerde, şehir merkezi yerine AVM işyerleri tercih edilmekte,
  • AVM’ nin bulunmadığı şehirlerde cadde üzerinde ve insanların yoğun olduğu bölgelerde,
  • Alışverişin yoğun olduğu bölgelerde,
  • Elektrik ve su gibi tesisatın yenilenmiş olması firmanın kiralamada tercih ettiği şartlar arasında bulunmaktadır. Eğer ki bulunduğunuz şehirde Gratis firmasının var olmasının gerektiği düşünüyor ve bu şartlar altında işyerini var ise gratis.com.tr adresinden veya 0212 264 46 46 numarasında ulaşarak talebinizi dile getirebilirsiniz.

Gratis firması ağız bakım ürünleri, anne ve çocuk bakım ürünleri, banyo, kişisel, koku, makyaj, saç bakımı ve günlük ihtiyaçlar gibi geniş ürün yelpazesi ile www.gratis.com.tr üzerinden müşterilerine ürünlerinin tanıtımını yaparak fikir vermektedir. Müşterilerine alış verişlerde verdiği Gratis Card sayesinde hangi firmalarda ne kadar indirim kazanacağınızı görebilmektesiniz. Yine aynı site üzerinden müşterilerine sunduğu katalogla Gratis Card ile yapacağınız alışverişlerdeki özel indirimleri, özel günlere ait indirimleri ve indirimli ürünlerin hepsini görme imkanınız bulunmaktadır. Bunun yanında size en yakın şubenin adresini harita üzerinden görebilirsiniz.

Gratis bayilik nasıl alabilirim? diyorsanız belki ilerleyen dönemlerde gratis franchise sistemi ile bayilik sistemine geçerse en doğru yatırımlardan birisi olarak değerlendirilmelidir. Kaliteli ürünleri, geniş yelpazesi, deneyimli personel kadrosu ve sunduğu birçok avantajı ile sermayesi güçlü olan yatırımcılar için kaçırılmayacak fırsatlar arasındadır. Gratis firmasında çalışmak isteyenler ise firmanın politika şartlarına mutlaka uymaları gerekmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firma her zaman için personelinin güler yüzlü olmasını, personel ile müşteri arasında güven duygusunun ön planda olmasını ve müşterinin istek ve taleplerini kısa sürede gerçekleştirilmesi talep edilmektedir. Gratis bayilik açıklaması henüz yapmadı bir açıklama yapması durumunda kendi sitesinden mutlaka duyuru yapacaktır. Ancak yatırımcılar firma ile sürekli irtibat halinde olurlarsa ve bulundukları bölgenin gratis firmasına ihtiyacının olduğunu bildirilerse belki çalışma imkanları bulunabilir.

İlginizi Çekebilir:  Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar 2019
Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Kullanıyorsun Demek Kapat Bakayım Taş mı Yiyelim

Reklam Engelleyicini Devre dışı bırak yoksa sana içerik okumak filan yok :)