İş Fırsatları

Güngören Evlere İş Veren Firmalar

Evden para kazanabilmek eminiz ki herkesin hayalidir. Belli bir saate bağlı olmadan, istediğiniz saatte mola kullanarak, dilediğiniz kadar para kazanabilmek herkes tarafından istenmektedir. Ancak; bunu başarabilen kişi sayısı ne yazık ki azdır. Çünkü evden para kazanabilmek için yapılan iş konusunda devamlılık ve disiplin gerekmektedir. Bu konuda size geri çeviremeyeceğiniz bir haberimiz var! Güngören ya da Güngören çevresinde oturuyorsanız Güngören evlere işveren firmalar ile anlaşabilir, ek iş yapabilir ya da tamamen bu işe odaklanabilirsiniz. Üstelik bu alanda seçebileceğiniz pek çok iş ağı da mevcut! Bugün sizlerle bu işlerden birkaçını paylaşacağız. Örneğin, evde mum yapımı, evde minyatür ev yapımı, evde ipten lamba yapımı ve evde etamin işleme. Bu iş alanlarından elinizin yatkın olduğu alanlarda kendinizi değerlendirebilir, istediğiniz kadar kazanç sağlayabilirsiniz. Şimdi bu iş alanlarını sizler için biraz açıklayacağız.

Evde Mum Yapımı

Pek çok ev hanımı bu alanda kendisi ve ailesi için gelir sağlayabilmektedir. Dekoratif mumlar artık çok büyük yapı marketlerde bile satılmaktadır. Fiyatları da oldukça yüksek olan bu ürünler ekstra gelir için oldukça avantajlıdır. İşi yapacak olan kişilere parafin ile birlikte gerekli olan malzemeler teslim edilmektedir. Birkaç adet de mum modeli verilir ve teslim edileceği tarih belirlenir. Bu işlerin en avantajlı yanı ise malzemelerin kapıya kadar teslim edilmesi ve herhangi bir sermaye gerektirmemesidir.

İlginizi Çekebilir:  İzmir Evlere İş Veren Firmalar Evde İş İmkanları

Evde Minyatür Ev Yapımı

Minyatür ev yapımı da son zamanların en çok tercih edilenleri arasında yer alır. Özellikle evlere ve iş yerlerine dekoratif obje olarak kullanılan bu ürünlerin Güngören evlere işveren firmalar tarafından da verildiği bilinmektedir. Bu alanda başarılı olabileceğinizi düşünüyorsanız sayfamızın en alt kısmındaki yorumlar alanında bilgilerinizi paylaşabilir, hemen kazanç sağlamaya başlayabilirsiniz. Aylık gelirin 4000 TL’ye kadar yükselebildiği bu alanda çalışan kişi sayısı da çok fazla değildir. Firmalardan iş talebinde bulunmanın yanı sıra yapım videolarını da izleyebilir kendiniz de yapıp satabilirsiniz.

Evde İpten Lamba Yapımı

Maliyeti çok düşük olan, yapımı da bir o kadar basit diyebileceğimiz bu iş, kısa vadede yüksek karlar elde edebileceğiniz bir iştir. 1 makara ip, tutkal ve balon ile avize yapabilir bunların satışını gerçekleştirebilirsiniz. Güngören evlere işveren firmalar arasında da bu işi veren firmalar yer almaktadır. Kazancınızı yalnızca bu iş alanında değerlendirmeniz de mümkündür.

Evde Etamin İşleme

Etamin işleme eskiden büyüklerimizin yaptığı, hatta yine evden para kazanabildikleri bir alandı. Ancak; son dönemlerde yeniden moda haline gelerek talep edenler için yeniden iş kapısı olmayı başarmıştır. Etamin kolye, etamin pano, etamin seccade, etamin yatak örtüsü gibi pek çok ürün yapılabilmektedir. Ürün yelpazesi çok geniş olduğundan kazanç sağlama oranı da bir o kadar yüksektir.

Aylık 3000 TL ve üstü gelir sağlamak istiyorum ama yapacak iş bulamıyorum diyorsanız sizlere pek çok iş alanından bahsettik. Size yalnızca kendinize uygun olan işi seçmek ve bu alanda kendinizi geliştirmek kalıyor. Güngören evlere işveren firmalar arasında siz de kendinizi görmeyi planlıyorsanız acele edin. Aşağıdaki yorum alanından kişisel bilgilerinizi paylaşmayı unutmayın!

İlginizi Çekebilir:  50.000 TL ile Ünlü Bir Kahve Dükkânı Açmak

İlanlar Gizlidir, var olan iş ilanlarını görmek için lütfen aşağıdan yorum yapınız.

Etiketler

7 Yorum

  1. Merhaba Güngören Güneştepe de oturuyorum. Evde etamin işi yapmak istiyorum. Daha önce de yaptım.

  2. Ben güngören akıncılarda oturuyorum evde birçok iş yaptim elim yatkın acil ihtiyacım da var kısa zamnda donerseniz sevinirim

  3. 20 yaşıdayım evliyim ev hanımıyı bu işe ihtiyacım var bana yardımcı olun lütfen

  4. Güngörende oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum güngören bayanlara evde ek iş imkanı veren firmalar lütfen bu işe ihtiyacım var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Kullanıyorsun Demek Kapat Bakayım Taş mı Yiyelim

Reklam Engelleyicini Devre dışı bırak yoksa sana içerik okumak filan yok :)