Araç kampanyaları

Hiç Peşinatsız Taksitle 2. El Araba Veren Galeriler


Araba almak mı istiyorsunuz, 0 kilometre araba fiyatlarına bütçeniz yetmiyor mu, ikinci el olsun düşük kilometreli, hasarsız, temiz bir arabam olsun ama bir de taksitle alayım diyenlerdenseniz işiniz artık kolay çünkü günümüzde artık taksitle 2. el araba kampanyaları yapılıyor. Birçok araç markası 0 araç kampanyalarına takas seçeneğini de eklediği için araba bayilerinde takas sonucu elde biriken araç stoğunu 2. elde de kampanya yaparak eritme çalışmalarını sürdürmekte. Hiç peşinatsız senetle araba satan galeriler ve yerler sizlere böyle bir imkan sunuyor. Böyle bir çalışma ile hem 0 araç sayısını artırıyorlar hem de 2. el araç almak isteyip de yeterince birikmiş parası olmayan tüketiciye imkan sağlamış oluyorlar.

Hiç Peşinatsız Taksitle 2. El Araba

Renault, Citroén, Fiat, Honda, Ford, Wolksvagen, Seat, Skoda, Toyota, Opel, Nissan, Hyundai, Kia gibi Ülkemizde yüksek adetli araç satışı yapan markalar kendi ikinci el pazarlarını oluştururken bankalar tarafından da taksitle 2. el araba kampanyaları yapılmaktadır. Bankaların yaptığı kampanyalar sayesinde bireysel araçlarını satanlardan alacağınız araca bile taksitle satın alma fırsatı elde edebiliyorsunuz. Yine bankalar tarafından yapılan kampanyaların sonucu olarak bireysel satıcı ve araba galerilerinin yanında sadece 2. el araç satışı yapan, markalarını oluşturmuş şirketlerin faaliyet gösterdiğine de şahit oluyoruz. Ayrıca 2. el araç satışı yapma amacı ile kurulmuş internet siteleri de kampanya yapmaktadırlar.

Taksitle 2.El Araba Almak İstiyorum

Beş yaşına kadar olan araçlara bankalar 2. el araç kredisi veriyorlar ancak finansman desteği sağlayan araba markaları tarafından bayilerinin stoklarında bulunan ve yaşı daha büyük olan araçlar da taksitle 2. el araba almak istiyorum diyen kişilere indirim kapsamında satışa sunulmaktadır. 10 yaşından büyük araçlar hiç bir şekilde kampanyalara dahil edilmemektedir. Kampanya kapsamında araç almak isteyenlerden maaş bordrosu, gelir tablosu, kimlik örneği, kefil kimlik ve imzası, sözleşme, araç ekspertiz raporu gibi bazı belgeler talep edilmektedir. Kampanya kapsamındaki araç teslim edilmeden önce aracın muayenesinin geçerli olup olmadığına bakılması, kasko ve trafik sigortasının da yaptırılması gerekmektedir.

Peşinatsız Araba Nasıl Alınır?

Özel sektörde kayıtlı olarak çalışanlar, Kamu çalışanları, emekliler, şirket ortakları, serbest çalışanlar, ve rant geliri elde edenler bu kampanyalardan yararlanabilmektedir. Özel sektörde çalışanlar www.turkiye.gov.tr internet adresinden alacakları barkodu bulunan SGK hizmet dökümü gerekmektedir. Ayrıca çalıştıkları işletmeden temin edecek oldukları son aya ait olan onaylı maaş bordrosu veya net maaş tutarını gösterir işyerinin imzalayıp onayladığı belge, bu belgeyi imza edenlerin imza sirküleri ve imzaya yetkileri olduğuna dair belgeler ile kampanyadan yararlanabilmektedir. Kamu çalışanlarının www.turkiye.gov.tr internet adresinden elde edebilecekleri e-bordro ile kurum kimliği örneğini temin etmeleri yeterli olmaktadır.

Emekli olanlar emekli maaşı aldıkları bankadan temin edecekleri banka onaylı maaş hesap ekstresi veya e-devletten temin edecekleri barkodlu maaş dökümü ile kampanyalardan yararlanabilirler. Şirket ortağı olanlar ile serbest meslek faaliyetinde bulunanlar taksitle 2. el araba kampanyaları aracılığı ile taşıt almak isterlerse güncel olan vergi levhası, yıllık gelir vergisi beyannamesi ile ekleri ve ticaret sicil gazetesinin bir nüshasını ibraz etmeleri gerekir. Rant geliri elde edenler yani sahibi oldukları konut veya işyerinden kira geliri elde edenler bu konuta veya işyerine ait tapu belgesi, kira kontratı ve kiranın yattığı bankadan onaylı mevduat gelirine ait olan hesap ekstresi temin etmeleri yeterli olmaktadır.

Sponsorlu Reklamlar

Peşinatsız Taksitle Araba Kimlere Verilir? (Senetle, Galeriler)

Alacağınız aracın markasını, modelini ve özelliklerini önceden karar veriniz, bu konuda satıcıların sizi yönlendirmesine izin vermeyiniz. Marka, model, model yılı vb özelliklerine karar verdiğiniz aracın piyasa fiyatını araba pazarları, araba bayileri, galeriler ve 2 el satışı yapan internet sitelerinden araştırın, her aracın fiyatına pazarlık payı eklendiğini gözden kaçırmayın. Karar verdiğiniz aracın plakasını sorgulatarak hasar kaydı olup olmadığını öğrenin. Eğer hasar kaydı olan bir aracı satın almak isterseniz fiyatta indirime gidilebileceğini unutmayın. Aracın eksper kaydını mutlaka isteyin, eğer eksper kaydı yoksa yaptırılmasını sağlayın. Sahibinden peşinatsız senetle araba satan yerler taksitle araba veren yerlerin başında geliyor. Özellikle galeriler senetle araba konusunda taksitli satışlar yapmaktadır.

Araba satışını yapan ile ödemeyi gerçekleştirdiğiniz ismin aynı olup olmadığına dikkat edin. Aracı almadan önce tanıdığınız bir ustadan kilometresi gerçek mi yoksa sonradan düşürülmüş mü onun araştırmasını yaptırın. Ayrıca, aracın değişen aksamında orjinal parça kullanılmış mı yoksa taklit ürün mü kullanılmış, araç hakkında beyan edilen boyalı ve değişen parçalar ile ilgili bilgiler gerçeği yansıtıyor mu gibi vb araç hakkındaki sorular hakkında fikir vermesi için aracın başına götürerek desteğini alın. Eğer bu aşamaya kadar herhangi bir problem ile karşılaşılmazsa hiç peşinatsız taksitle 2. el araba kampanyaları ile satın alınan aracın noterde satışını yaptırarak ödemeyi gerçekleştirin.

Yukarıda belirtilen sorunlar ya da karşılaşacağınız başka soru ve sorunlarla ilgili cevapsız kalan konu var ise yani araç hakkında şüpheleriniz varsa o araçtan mutlaka uzak durun ve almak için başka araçları araştırın. Bahsedilen uyarılar satıcılar hakkında herhangi bir şüpheye ya da endişeye sevk etmek için değil alıcıların araç ile ilgili beklentileri hakkında daha sonra ortaya çıkacak sorunları ortadan kaldırmak, araç satın alanların mutlu bir şekilde araçlarını kullanabilmeleri için okunup dikkate alınmalıdır. Böylece piyasada kampanya ile satılan araçların gerçek değerinde satılması, alıcıların aynı araca daha fazla para ödememeleri sağlanmış olacaktır.

Not: Sitemiz hiçbir ziyaretçiye iş garantisi, kredi ve para vaad etmemektedir. Yapacağınız yorumları iş veren firmalar görerek size dönüş sağlaması kendi mevhumlarına kalmış durumdadır. Bizler sizlere ne gibi işler yapabilirsiniz, kredi ile ilgili açıklayıcı bilgileri, bölgenizde ne gibi işler yapıldığını sunmakta ve açıklamaktayız. Biz iş veren, kredi veren firmalar değiliz... Konu altına yorum yapmanız iş verenlere ulaşmanızı hızlandıracaktır. Çünkü iş verenler de sitemizi ziyaret ediyor.
Etiketler

Leyla Demirci

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir