Kredi

Hızlı Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Gelir belgesiz kredi veren bankaların listesi

Gelir Belgesiz Kredi  Veren Bankalar

Bankaların ihtiyaç sahiplerine vereceği çeşitli başlıklara ayrılarak sınıflandırılan birçok kredi için, sağlanması gereken bir takım şartlar bulunmaktadır. Kredi başvurusu şartlar sağlandıktan ve gerekli belgeler mevcut durumdayken yapılır. Kredi başvurusunun onaylanması için aranan şartlardan bazıları şunlardır:

-Sigortaya sahip olma süresi: Yeterli sigortalılık süresini sağlayabilmesi için kredi başvurusunda bulunan kişinin çalışmakta olduğu iş yerinde en az 6 aylık bir sigorta kaydının olması gerekir.

Ödenmemiş borcun olmaması : Kredi başvurusunun onaylanabilmesi için başvuruda bulunan kişinin devam eden, geciken bir borcunun olmaması gerekir.

Kredi notu : Kredi notu 1 ile 1900 arasındaki puanlardan oluşur. 1-699 arası puanlar en riskli olanlardır. Sonrasında puan arttıkça risk oranı azalmaktadır. Genellikle en riskli ve orta riskli gruba dahil olan notları olan kişilerin kredi alabilme ihtimalleri oldukça düşüktür.

Gelir belgesi : Bankalar, ihtiyaç sahibi kişilerin alacakları krediyi geri ödeyebilme durumunu tespit edebilmek için gelir belgesine ihtiyaç duyar. Kredi almak için başvuru yaparken bankaya resmi olarak geçerliliği olan kaşe, mühür ve imzalı belgeler ile gelirin sunulması gerekir.

Geliri olan kişilerin bazıları bunu bir belge ile gösteremeyebilir. Özellikle tarımla uğraşan, esnaflık ya da seyyar satıcılık yapan bireylerin kredi başvurusu için bankaya gelir belgesi sunması mümkün değildir. Böyle durumlarda bu kişilerin mağduriyetini giderebilmek adına bazı bankalar gelir belgesi talep etmeden kredi verebiliyor. Bu durumda kredi notunun yüksekliği daha da büyük bir öneme sahip oluyor.

Odeabank gelir belgesiz kredi :

Odeabank gelir belgesi bulunmayan kişilere belirli bir limite kadar 48 aya varan vade seçenekleri ile kredi sunabiliyor. Kredi başvurusu internet üzerinden , Odeabank Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu adresinden kolaylıkla yapılabiliyor.

TEB gelir belgesiz kredi :

TEB müşterileri, CepteTEB uygulamasından istedikleri an gelir belgesiz kredi için başvuru yapabiliyorlar. Aranan tek şart başvuruda bulunan kişilerin hayat sigortasına sahip olması. Bu şartın sağlanması durumunda CepteTEB uygulaması ile 30.000 TL’ye kadar kredi imkanı sunuyor.

Enpara.com gelir belgesiz kredi :

QNB Finansbank’ın şubesiz bankacılık hizmeti olan Enpara.com ile de gelir belgesiz kredi almak mümkün. İlk iş olarak Enpara.com’a üye olmak gerekiyor. Sonrasında QNB Finansbank şubelerinden gerekli diğer belgeler gönderilerek 30.000 TL’ye varan kredi için başvuru yapılabiliyor.

N kolay kredi gelir belgesiz kredi : 

Aktif Bank’ın şubesiz bankacılık hizmeti Nkolaykredi .com.tr üzerinden  Aktif Bank müşteri  olmayan kişiler de dahil gelir belgesiz krediye başvurulabiliyor. Herhangi bir evrak ya da hayat sigortası talep edilmeden 30.000 TL’ye kadar kredi sunulabiliyor.

Akbank gelir belgesiz kredi :

En yakın Akbank şubesinden, internet sitesi üzerinden ya da SMS yolu ile Akbank’ın gelirsiz kredisine başvurmak mümkün. SMS yolu ile 20.000 TL’ye varan kredi alabilmek için kredi yazıp arada bir boşluk ile TC Kimlik numarası yazarak oluşturulan mesajı  4425’e göndererek hızlıca kredi başvurusu yapılabilir. Başvurunun onaylanması halinde SMS ile bilgilendirme sağlanır.

İş Bankası gelir belgesiz kredi :

Senetsiz, gelir belgesiz ve herhangi bir evrak işlemiyle uğraşmadan kredi alabilmek için İş Bankası şubelerinden birini ziyaret ederek kredi başvurusu yapmak mümkün.

ING Bank gelir belgesiz kredi : 

Şubelerin yanı sıra SMS ve internet sitesi ile de ING Bank’dan gelir belgesiz kredi alabilmek için başvuru yapılabiliyor. Banka müşterilerinden zorunlu olarak hayat sigortası yaptırmalarını talep ediyor.

Denizbank gelir belgesiz kredi :

Denizbank gelir belgesine sahip olmayan kişilerin kredi başvurusunu SMS yolu ile alıyor. Herhangi bir evrak istenmeden 55.000 TL’ye varan kredi imkanı sunuyor. Başvuru için KREDİM yazıp bir boşluk bırakarak TC Kimlik numarasını yazılarak 3280’e SMS göndermek yeterli oluyor.

Banka Harici Kredi Arıyorsanız Buraya Tıklayınız

 

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Kullanıyorsun Demek Kapat Bakayım Taş mı Yiyelim

Reklam Engelleyicini Devre dışı bırak yoksa sana içerik okumak filan yok :)