BankalarKredi

İcralık Kara Listede Olanlara Kredi Veren Bankalar


Sicili bozuk olanlara bankalar kredi vermiyor nasıl kredi çekebilirim, icralık olanlara kredi veren bankalar, kara liste kredi çekme imkanı var mı? Ekonomik olarak zorluk çeken vatandaşlarımıza bazı bankalar destek vererek onları bu darboğaz durumundan kurtarabilmektedir. İcralık olan kişi kredi çekebilir mi? Kara listede olanlara kredi veren bankalar Bankalar avukatlar tarafından icralık olan ve kara listede olanlara kredi veren bankalar bulunuyor. Borcunu ödeyememiş kişilere ikinci bir şans verebilmektedir. İcra takibinde olan kişilerin kredi alabilmesi için yapması gerekenleri ve bankalar kredi vermiyor nasıl kredi çekebilirim, kara liste kredi imkanını yazacağız.

Kara Listede Olan Kişiler Kredi Çekebilir Mi?

Günümüzde pek çok kişi bilinçsiz kredi kartı harcamaları nedeniyle büyük bir borcun altına girmektedir. Bu borçları kapatmak isteyen kişiler ise üst üste kredi çekmeleri nedeniyle icralık duruma gelebilir. Farklı bankalarda bulunan borçlarını tek bir bankada toplayarak avantaj yakalamak isteyen kişiler beklediği gibi bir fırsatla karşılaşmamaktadır. Tek bir çatı altında topladığı kredi borçlarının faiz oranlarının yüksek olması borçlarını yine ödeyememesine ve kredi notlarının düşmesine neden olmaktadır. Kredi notu düşen vatandaşlara ise bankalar kredi vermemektedir. Kredi konusunda bir çözüm yolu bulamadıysanız sizde icralık olanlara kredi veren bankalara başvurabilirsiniz.  Avukatlık duruma gelmişseniz bu bankalara başvurarak 100.000 TL’ye kadar kredi çekme şansı elde edebilirsiniz.

İcralık Olanlara Kredi Veren Bankalar

  • Garanti Bankası
  • Türkiye Ekonomi Bankası (TEB)
  • Ziraat Bankası
  • Yapı ve Kredi Bankası

Garanti Bankası İcra Kredisi

Kredi borçları nedeniyle icralık olduysanız Garanti Bankası icralık durumunda olan kişilere kredi çekme hizmeti vermektedir. Banka şubelerine giderek başvurularınızı yaptığınız zaman kredilerinizi alabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için 444 0 333 müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz.

TEB İcra Kredisi

İcra takibinde olan kişilere TEB kolay kredi avantajlarını sunuyor. Herhangi bir geliriniz bulunuyorsa durumunda TEB Bankasından kredi talebinde bulunabilirsiniz. Kredi alabilmek için banka şubelerine giderek başvuru talebinizi bildirebilirsiniz.

Ziraat Bankası İcralık Olanlara Kredi

Ziraat Bankası üzerinden kredi çekebilmek için SSK’lı ve düzenli aylık gelirinizin olması gerekir. Ziraat bankası kredi hakkında detaylı bilgi almak için 0850 220 00 00 numarasını arayabilirsiniz.

Sponsorlu Reklamlar

Yapı Kredi Kara Liste Kredisi

Sicilinize ve icra takibinize bakılmadan Yapı kredi başvurularınızın karşılığında kredi verebilmektedir. Yapı Kredi şubelerine giderek hemen başvurunuzu yapabilirsiniz.

Banka Kara Liste Sorgulaması Nasıl Yapılır?

Kara listeye alınanların bunu nereden sorgulayacağını arıyor. Öncelikle kara listeye alınanlar merkez bankası tarafından kayıt altına alınır. Kara liste sorgulamasını düşmüş olan kredi notunuzu findeks kredi puanı sorgulama sistemi ile sicil durumunuzu öğrenebilirsiniz. Bir diğer seçenek ise herhangi bir bankaya kredi veya kredi kartı başvurusunda bulunarak gelen cevaba göre hareket edebilirsiniz.

Kara Listeden Nasıl Çıkarım?

Eğer bankaların kara listesine girmişseniz en hızlı çıkma yöntemlerine şimdiden bakıyorsunuzdur. Öncelikle kara listeden çıkmak için tüm borçlarınızı kapatmanız gerekir eğer borçlarınızı kapattıysanız zaten banka takibi altında olduğunuz için yeni durumunuzu görecek ve size tekrar şans tanıyacaktır. Hemen kara listeden çıkma gibi bir olayın olmadığını ve bu yönde vaatlerin verenlerin dolandırıcı olabileceğini hatırlatmak isteriz.

Banka Kara Liste Sicil Affı Var Mı?

Sicil temizlemesi için normalde 5 yıl süre geçmesi gerekmektedir. Ancak geçmiş bazı yıllarda hükümetlerin çıkardığı kredi sicil affı sayesinde bu süre dolmadan sicil temizliği olan birçok insan oldu. Bu yıl sicil affı çıkacak mı? diye soran vatandaşlar için henüz devlet tarafından resmi bir açıklama olmadığını hatırlatmak isteriz.

Not: Sitemiz hiçbir ziyaretçiye iş garantisi, kredi ve para vaad etmemektedir. Yapacağınız yorumları iş veren firmalar görerek size dönüş sağlaması kendi mevhumlarına kalmış durumdadır. Bizler sizlere ne gibi işler yapabilirsiniz, kredi ile ilgili açıklayıcı bilgileri, bölgenizde ne gibi işler yapıldığını sunmakta ve açıklamaktayız. Biz iş veren, kredi veren firmalar değiliz... Konu altına yorum yapmanız iş verenlere ulaşmanızı hızlandıracaktır. Çünkü iş verenler de sitemizi ziyaret ediyor.
Etiketler

Leyla Demirci

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.