İcralık Kara Listede Olanlara Kredi Veren Bankalar

Sicili bozuk olanlara bankalar kredi vermiyor nasıl kredi çekebilirim, icralık olanlara kredi veren bankalar, kara liste kredi çekme imkanı var mı? Ekonomik olarak zorluk çeken vatandaşlarımıza bazı bankalar destek vererek onları bu darboğaz durumundan kurtarabilmektedir. İcralık olan kişi kredi çekebilir mi? Kara listede olanlara kredi veren bankalar Bankalar avukatlar tarafından icralık olan ve kara listede olanlara kredi veren bankalar bulunuyor. Borcunu ödeyememiş kişilere ikinci bir şans verebilmektedir. İcra takibinde olan kişilerin kredi alabilmesi için yapması gerekenleri ve bankalar kredi vermiyor nasıl kredi çekebilirim, kara liste kredi imkanını yazacağız.

Kara Listede Olan Kişiler Kredi Çekebilir Mi?

Günümüzde pek çok kişi bilinçsiz kredi kartı harcamaları nedeniyle büyük bir borcun altına girmektedir. Bu borçları kapatmak isteyen kişiler ise üst üste kredi çekmeleri nedeniyle icralık duruma gelebilir. Farklı bankalarda bulunan borçlarını tek bir bankada toplayarak avantaj yakalamak isteyen kişiler beklediği gibi bir fırsatla karşılaşmamaktadır. Tek bir çatı altında topladığı kredi borçlarının faiz oranlarının yüksek olması borçlarını yine ödeyememesine ve kredi notlarının düşmesine neden olmaktadır. Kredi notu düşen vatandaşlara ise bankalar kredi vermemektedir. Kredi konusunda bir çözüm yolu bulamadıysanız sizde icralık olanlara kredi veren bankalara başvurabilirsiniz.  Avukatlık duruma gelmişseniz bu bankalara başvurarak 100.000 TL’ye kadar kredi çekme şansı elde edebilirsiniz.

İcralık Olanlara Kredi Veren Bankalar

  • Garanti Bankası
  • Türkiye Ekonomi Bankası (TEB)
  • Ziraat Bankası
  • Yapı ve Kredi Bankası

Garanti Bankası İcra Kredisi

Kredi borçları nedeniyle icralık olduysanız Garanti Bankası icralık durumunda olan kişilere kredi çekme hizmeti vermektedir. Banka şubelerine giderek başvurularınızı yaptığınız zaman kredilerinizi alabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için 444 0 333 müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz.

TEB İcra Kredisi

İcra takibinde olan kişilere TEB kolay kredi avantajlarını sunuyor. Herhangi bir geliriniz bulunuyorsa durumunda TEB Bankasından kredi talebinde bulunabilirsiniz. Kredi alabilmek için banka şubelerine giderek başvuru talebinizi bildirebilirsiniz.

Ziraat Bankası İcralık Olanlara Kredi

Ziraat Bankası üzerinden kredi çekebilmek için SSK’lı ve düzenli aylık gelirinizin olması gerekir. Ziraat bankası kredi hakkında detaylı bilgi almak için 0850 220 00 00 numarasını arayabilirsiniz.

Yapı Kredi Kara Liste Kredisi

Sicilinize ve icra takibinize bakılmadan Yapı kredi başvurularınızın karşılığında kredi verebilmektedir. Yapı Kredi şubelerine giderek hemen başvurunuzu yapabilirsiniz.

Banka Kara Liste Sorgulaması Nasıl Yapılır?

Kara listeye alınanların bunu nereden sorgulayacağını arıyor. Öncelikle kara listeye alınanlar merkez bankası tarafından kayıt altına alınır. Kara liste sorgulamasını düşmüş olan kredi notunuzu findeks kredi puanı sorgulama sistemi ile sicil durumunuzu öğrenebilirsiniz. Bir diğer seçenek ise herhangi bir bankaya kredi veya kredi kartı başvurusunda bulunarak gelen cevaba göre hareket edebilirsiniz.

Kara Listeden Nasıl Çıkarım?

Eğer bankaların kara listesine girmişseniz en hızlı çıkma yöntemlerine şimdiden bakıyorsunuzdur. Öncelikle kara listeden çıkmak için tüm borçlarınızı kapatmanız gerekir eğer borçlarınızı kapattıysanız zaten banka takibi altında olduğunuz için yeni durumunuzu görecek ve size tekrar şans tanıyacaktır. Hemen kara listeden çıkma gibi bir olayın olmadığını ve bu yönde vaatlerin verenlerin dolandırıcı olabileceğini hatırlatmak isteriz.

Banka Kara Liste Sicil Affı Var Mı?

Sicil temizlemesi için normalde 5 yıl süre geçmesi gerekmektedir. Ancak geçmiş bazı yıllarda hükümetlerin çıkardığı kredi sicil affı sayesinde bu süre dolmadan sicil temizliği olan birçok insan oldu. Bu yıl sicil affı çıkacak mı? diye soran vatandaşlar için henüz devlet tarafından resmi bir açıklama olmadığını hatırlatmak isteriz.

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

Related Posts

İsviçre İş İlanları İş İmkanları Türk İşçi Alımı 2019

İsviçre İş İlanları İş İmkanları Türk İşçi Alımı

İsviçre iş ilanları incelenerek bu ülkenin birçok farklı şehrinde iş bulabilir ve çalışabilirsiniz. Sitemizde İsviçre de iş veren birçok firma ve bu firmaların ilanları konu altında yer…

kredi kartı yapılandırması

Kredi Yapılandırma Yapmak Kredi Notunu Düşürür mü?

Kredi kartı yapılandırması hakkında çıkan haberler beraberinde birçok sorunun ortaya çıkmasına neden oldu. Bugün sizlere merak ettiğiniz sorulardan olan Kredi kartı yapılandırma sicili etkiler mi? Sorusunun cevabını…

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Faiz Oranları

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Dilekçesi Örneği

Kredi kartı borçlarınızın her geçen gün giderek artması beraberinde ciddi sorunların ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Bu yüzden de yapacağınız hamleler ile kredi kartı borçlarınızdan uzun süreli bir…

Cinsel çapalama nedir?

Esma Ezmeci tarafından anlatılan cinsel çapalama oldukça dikkat çekmekte. Birçok kişi arama motorlarında cinsel çapalama nedir sorusunu araştırıyor. İşte detaylar… Cinsel çapalama nedir? Çapalama, duyuları harekete geçirme…

Johnny Sins neden öldü?

Birçok kişi tarafından tanınan yetişkin içerikli film sektöründe yer alan tanınmış oyuncunun ölüp ölmediği merak konusu olmuş durumda. Birçok kişi arama motorlarında johnny sins neden öldü sorusunu…

En İyi Tefeci Bul Tefeci Arıyorum Adresleri Telefonları 2019

En İyi Tefeci Bul Tefeci Arıyorum Adresleri Telefonları

Bu yazımız da sizlere güncel tefeci hakkında bilgiler sunacağız. Günümüz de bankalar ve finans şirketlerinden kırmızı çizgi yediği için kredi alamayan kişi ve firmalar soluğu tefecilere başvurarak…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir