İnşaat Tamamlama Kredisi Veren Bankalar (NAKİT DESTEK)

İnşaat tamamlama kredisi sayesinde inşaat konusunda ihtiyaç duyacağınız finansman desteğini kolayca alabilirsiniz. Ekonomik sıkıntılar nedeniyle yarım kalmış finansman konusunda acil nakit kredi ihtiyacı bulunan inşaat projelerinizde inşaat bitirmek için kredi çekmeniz işleri yoluna koyabilmeniz için destek olacaktır. Kamu ve özel bankalar aracılığı ile inşaat sektörünün desteklenmesi için 120 aya kadar varabilen vadelerle verilen krediler sayesinde yarım kalan inşaatlar artık tamamlanıyor. Yatırım sürecinde karşımıza çıkabilecek beklenmeyen masraflar için inşaat tamamlama kredisini bankalardan alarak inşaatı tamamlayabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere inşaat tamamlama kredisi veren bankalar kredi şartları ve faiz oranları hesaplamasından bahsedeceğiz.

İnşaat Tamamlama Kredisi Veren Bankalar

Kamu ve özel bankalar tarafından destek ihtiyacı duyulan inşaat sektörüne kredi imkanları sağlanıyor. İnşaat tamamlamak için veya yeni inşaat projelerinize kredi çekebilmek için kredi notu banka sicilinizde olumsuz bir durum olmamalıdır. Bankalar tüm kredi türlerinde kredi risk raporunuzu inceleyip onay verir. İnşaat bitirmek için kredi veren bankalar hangileri? Sizin için aşağıda listeledik.

  • Ziraat Bankası
  • Şekerbank
  • Halkbank
  • Akbank
  • İş Bankası

Yukarıda listelediğimiz bankalar tarafından nakit ihtiyacı olan inşaat projelerinize kredi imkanı verilmektedir. İnşaat tamamlama kredisi faiz oranları ve başvurusu detaylarını ise aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Ziraat Bankası İnşaat Tamamlama Kredisi

Yarıda kalan inşaatının tamamlanması için verilen Ziraat Bankası İnşaat Tamamlama Kredisi 120 aya kadar varabilen vade seçeneklerinde müşterilerine sunuluyor. Kredi için konutların minimum yüzde 70 tamamlanma seviyesinde olması gerekiyor. Banka kredi verdiği inşaatı ipotek ettirerek tamamlanmasını sağlamaktadır. Ayrıca kredi dönemi boyunca hayat sigortası ve konut sigortası yapılır.

Bireysel konut kredilerinde Ziraat Bankası İnşaat Tamamlama Kredisi başvurusu yapabilmek için;

  • Başvuru formu,
  • Kimlik fotokopisi,
  • Gelir belgesi,

Konutun yüzde 70 seviyesinde bulunduğunu gösteren belge getirilmesi gerekmektedir. Konut kredisi yüzde 0,98’den başlayan faiz oranlarıyla verilir.

Şekerbank Konut Tamamlama Kredisi

Belirli bir seviyeye gelen ama inşaatı devam eden konutlar için Şekerbank inşaat tamamlama kredisi gerekli finansman desteğini sizlere sunuyor. Banka size uygun ödeme planına sahip inşaat tamamlama kredisi veriyor. Banka kullanılacak olan konut tamamlama kredisi için 120 ay vade sunmaktadır. Konut kredileri ekspertiz değerinin maksimum yüzde 60’ı kadardır. Bu kredileri kefil göstermeden alabilirsiniz.

İş Bankası İnşaat Tamamlama Kredisi

Belediye sınırlarında bulunan arsalar üzerinde yeni inşa edilecek ya da inşaat halindeki evlerin tamamlanması için gerekli finansman desteğini İş Bankası inşaat tamamlama Kredisi üzerinden alabilirsiniz. Yüzde 1,27 faiz oranlarında 120 aya kadar vade imkanı sunulan İş Bankası ile evlerin tamamlanmasına yardımcı oluyor.

Halkbank İnşaatınıza Destek Kredisi

İnşaatı tamamlanmamış ya da üstünüze kayıtlı arsada inşa etmek istediğiniz konutlarınız için 120 ay vadeli kredi desteği alabilirsiniz. Yüzde 1,30’dan başlayacak faiz oranı ile sunulan kredilerden faydalanabilmek gayrimenkulün ticaret dışında olması gerekir.

Akbank İnşaat Tamamlama Destek Paketi

Akbank İnşaat tamamlama destek paketi kapsamında kişiye özel faiz oranları ve vade fırsatları sunuluyor. Başvurular Akbank şubeleri üzerinden yapılmaktadır. Banka 120 ay vadeli kredi ile yarım kalan inşaatlarınızı tamamlamanıza yardımcı oluyor.

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

Related Posts

İsviçre İş İlanları İş İmkanları Türk İşçi Alımı 2019

İsviçre İş İlanları İş İmkanları Türk İşçi Alımı

İsviçre iş ilanları incelenerek bu ülkenin birçok farklı şehrinde iş bulabilir ve çalışabilirsiniz. Sitemizde İsviçre de iş veren birçok firma ve bu firmaların ilanları konu altında yer…

kredi kartı yapılandırması

Kredi Yapılandırma Yapmak Kredi Notunu Düşürür mü?

Kredi kartı yapılandırması hakkında çıkan haberler beraberinde birçok sorunun ortaya çıkmasına neden oldu. Bugün sizlere merak ettiğiniz sorulardan olan Kredi kartı yapılandırma sicili etkiler mi? Sorusunun cevabını…

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Faiz Oranları

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Dilekçesi Örneği

Kredi kartı borçlarınızın her geçen gün giderek artması beraberinde ciddi sorunların ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Bu yüzden de yapacağınız hamleler ile kredi kartı borçlarınızdan uzun süreli bir…

Cinsel çapalama nedir?

Esma Ezmeci tarafından anlatılan cinsel çapalama oldukça dikkat çekmekte. Birçok kişi arama motorlarında cinsel çapalama nedir sorusunu araştırıyor. İşte detaylar… Cinsel çapalama nedir? Çapalama, duyuları harekete geçirme…

Johnny Sins neden öldü?

Birçok kişi tarafından tanınan yetişkin içerikli film sektöründe yer alan tanınmış oyuncunun ölüp ölmediği merak konusu olmuş durumda. Birçok kişi arama motorlarında johnny sins neden öldü sorusunu…

En İyi Tefeci Bul Tefeci Arıyorum Adresleri Telefonları 2019

En İyi Tefeci Bul Tefeci Arıyorum Adresleri Telefonları

Bu yazımız da sizlere güncel tefeci hakkında bilgiler sunacağız. Günümüz de bankalar ve finans şirketlerinden kırmızı çizgi yediği için kredi alamayan kişi ve firmalar soluğu tefecilere başvurarak…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir