Araç Kampanyaları

İnvamed Türk Cihazı ile 3 Dakikada Varis Tedavisi İnvamed.net

İnvamed Firmasından Büyük Başarı

Amerika da 45’incisi gerçekleştirilen vaskuler tedavi sistemleri alanında dünya genelinde en önemli sağlık organizasyonu olan Amerikan Veith Sempozyumu’nda İnvamed’in Türk tıp cihazları ilk defa tanıtıldı.

‘İnvamed’ markası altında Türkiye de bilim insanlarımızın geliştirmiş olduğu tamamı yerli olan tıbbi cihazlarımız, ileri teknoloji en son ürünlerin sunulduğu ve yeni tedavilerin tartışıldığı Newyork Hilton Otelinde gerçekleşen  “Amerikan Veith Sempozyumu”nda tanıtıldı. Dünya genelinde  10.000  doktor’un katılmış olduğu bu sempozyuma davet edilen tek Türk firması “RD Global-Invamed”in Yönetim Kurulu Başkanı olan Raşit Dinç, şu açıklamalar da bulundu

GELİŞTİRDİĞİMİZ TIBBI CİHAZLARIMIZ 58 ÜLKEDE KULLANILIYOR

“Geliştirmiş olduğumuz yöntemle iğne ile damarın içerisine bir katater yardımı ile girildikten sonra, bası uygulanıp damarın tamamı yapıştırılarak tedavi gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır. Daha önce bu uygulamalar tamamen açık cerrahi ameliyatlı operasyonlarla yapılan birçok ameliyat artık kapalı olarak mikroskopi ve radyolojik görüntülemelerle yapabilmekteyiz.. Dünyada ‘Türk Yapıştırıcısı ’ olarak adlandırılan VenaBlock varis operasyonlarını ve ameliyatlarını 3 dakika gibi bir süreye indirmiş oldu. Bu ürünümüz dünya genelinde toplam 58 ülkede yılda en az 200.000 adet kullanılmaktadır.

İnvamed.net , invamed, rd global, raşit dinç varis tedavisi, ameliyatsız varis tedavisi ile ilgili bilgiler.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Kullanıyorsun Demek Kapat Bakayım Taş mı Yiyelim

Reklam Engelleyicini Devre dışı bırak yoksa sana içerik okumak filan yok :)