Bilgi

Evde Ek İş Mi Arıyorsunuz? Doğru Yerdesiniz!


Birçok kişi evde ek iş yaparak para kazanmak istiyor. Fakat bu konu da nasıl bir yol izleyeceği konusunda bir fikre sahip değil demek daha doğru olacaktır. Nasıl iş bulurum, nasıl fabrika iletişim numaraları bulurum veya en önemli soru nasıl iş yaparım gibi sorular sorulmakta. Bunların cevapları oldukça basit yapılması gereken sadece iş aradığınıza dair konu açarak iş aradığınızı belirtebilirsiniz. Tek yapmanız gereken iş ilanı aradığınızı belirten ve yeteneklerinizi belirten kısa bir açıklama.

Bunun için jetfikir.com sitesini ziyaret edip hemen üye olarak İŞ ARIYORUM kategorisinde ilan açmaktır. Açacağınız ilanda yapabileceğiniz işleri, iletişim bilgilerinizi ve adresinizi paylaşırsanız firmalar size daha rahat ve hızlı ulaşacaktır.

Not: Sitemiz hiçbir ziyaretçiye iş garantisi, kredi ve para vaad etmemektedir. Yapacağınız yorumları iş veren firmalar görerek size dönüş sağlaması kendi mevhumlarına kalmış durumdadır. Bizler sizlere ne gibi işler yapabilirsiniz, kredi ile ilgili açıklayıcı bilgileri, bölgenizde ne gibi işler yapıldığını sunmakta ve açıklamaktayız. Biz iş veren, kredi veren firmalar değiliz... Konu altına yorum yapmanız iş verenlere ulaşmanızı hızlandıracaktır. Çünkü iş verenler de sitemizi ziyaret ediyor.

Leyla Demirci

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir