İstanbul Evlere İş Veren Firmalar Evde İş İmkanı 2020

İnsanlar yaşamlarını devam ettirebilmek için maddi gelir elde etmek zorundadır. Bu gelirin seviyesi arttıkça, yaşam kalitesi de artmaktadır. Maddi gelir için bir işte çalışmak gerekmektedir. İş yerine giderek, işin gerekliliklerini yerine getirmek suretiyle ay sonunda maddi gelir elde edilmektedir. Son dönemde ise yapılan bazı işlerde farklı durumlar oluşmaya başlamıştır. Bazı işler için işyerine gidilmemekte, verilen işler evde yapılarak daha sonra teslim edilmektedir. Böylelikle evde çalışarak gelir elde etmenin önü açılmaktadır. Evde yapılabilecek belirli işler bulunmaktadır. Evlere işveren firmalar tarafından bu işler verilmektedir. Çeşitli ilan ya da reklamlarla bu işleri yapmak isteyen kişilere ulaşılmaktadır. Bu firmalar bir ilde bulunmaktadır. İstanbul’da evlere iş veren firmalar ise diğer illere göre daha fazla sayıdadır. Bu firmalar çeşitli alanlardaki işleri evlere vermektedir.

İstanbul Evlere İş Veren Firmalar

Evlere verilen işlerin belirli sürelerde teslim edilmesini istemektedir. Bu süreler firmalar için çok önemlidir. Firmalar süre konusunda sıkıntı çıkaran kişilerle çalışmayı bırakmaktadırlar. İstanbul evde iş imkanlarını arıyorsanız firmaların evlere vermiş olduğu işlerden bazıları şunlardır:

 • Şekerleme poşetleme işi; bazı küçük işletmeler paketleme için makine alacak bütçeye sahip değildir. Bu tür küçük işletmeler, paketleme işini evlerde yaptırmaktadır. Genellikle ev hanımları ya da emekliler tarafından tercih edilen bir iştir. Bu işte ücret, kilo ya da poşet başına belirlenmektedir. İstanbul’da evlere veren firmalar belirli dönemlerde bu işle ilgili daha fazla eleman aramaktadır.
 • Nikâh şekeri paketleme işi; nikâh şekerlerinin görsel olarak süslenmesi gerektiğinden dolayı bunu yapabilen makinelerin fiyatları yüksek seviyelerdedir. Makine alamayan işletmeler, paketleme işini evlerde yaptırmaktadır. Özellikle düğün sezonu olan Nisan ve Ekim aylarında bu iş için daha fazla elemana ihtiyaç duymaktadır. Nikâh şekeri paketleme işinde ücret genellikle tane başına belirlenmektedir.
 • Evde turşu yapımı; yöresel ürün satan işletmeler yüksek miktarda ev yapımı turşuya ihtiyaç duymaktadır. Bu ihtiyacı evlerde turşu yaptırarak gidermektedir. Bu işte biraz maharetli olmak gerekmektedir. Büyük çoğunlukla ev hanımlarının tercih ettiği bir iştir. Fiyat ise genellikle kavanoz başına göre belirlenmektedir.
 • Davetiye katlama işi; özellikle düğün sezonunda bu iş için daha fazla elemana ihtiyaç duyulmaktadır. Matbaadan çıkan davetiyeler düz bir halde çıkmaktadır. Katlanma yerlerine dikkat edilerek katlanması gerekmektedir. Bir düğün için ortalama 500 davetiyenin katlanması gerekmektedir. Bu işin uzun sürmesinden dolayı, bu işi matbaalar evlerde yaptırmaktadır. Hemen herkesin yapabileceği bu işte ücret tane başına göre belirlenmektedir.
 • Kâğıt torba katlama işi; bazı mağazalar ürünleri için üzerinde reklamlarının basılı olduğu süslü kâğıt torbalar kullanmaktadır. Bu torbalar matbaalarda üretilmektedir. Üretildikten sonra katlanarak torba haline getirilmeleri gerekmektedir. Firmalar ya da matbaalar bu katlama işini evlerde yaptırmaktadır. Evlerde yapılan diğer işlere göre biraz daha zor olan kâğıt torba katlama işinin fiyatı biraz daha yüksektir. Fiyat genellikle tane başına belirlenmektedir.
 • Altın kutusu katlama işi; kuyumcular bazı altınları müşterilerine kartondan yapılmış olan kutular içinde vermektedir. Bu kartonlar matbaalarda basıldıktan sonra katlanarak kutu haline getirilmektedir. Evlerde yapılan bu işin fiyatı tane başına belirlenmektedir.
 • Evde yemek yapma işi; küçük işletmeler ya da atölyeler yemeklerini yemek şirketleri yerine evlerde yaptırabilmektedir. Maharetli ev hanımları bu işi rahatlıkla yapmaktadır. Fiyatı diğer işlere göre biraz daha yüksektir.

İstanbul evlere iş veren firmalar yukarıda bulunan işleri vermektedir. Burada bulunan işlerin bazıları belli dönemlerde daha yoğun olurken, bazıları tüm yıl boyunca aynı seviyede olmaktadır. Evlere işveren firmalar, yapılan işlerin özenli olmasına dikkat etmektedir. Verilen işler genellikle aynı işlemin sürekli yapılması şeklindedir. Bu da sıkıcı olabilmektedir. 5 bin tane davetiye katlama ya da kâğıt torba katlama bir noktadan sonra sıkıcı olmaktadır. Bundan dolayı bu işlere özen göstermeyenlerde olmaktadır. Bu tür işlerin yapılmasında işin düzgün yapılması çok önemlidir. Yapılan işin tamamının aynı kalitede olması gerekmektedir. Aksi takdirde firmalar özensiz çalışanlara bir daha iş vermemektedir.

İstanbul Evde Ek İş İlanları

İstanbul bölgesinde evlere iş veren firmalar yukarıda belirtilen alanlarda işler vermektedir. Bunlar dışında da birçok iş verilmektedir. Her firma kendi alanıyla ilgili işler vermektedir. Bu firmalardan bazıları ve bilgileri şu şekildedir:

 • İstanbul Kartal Triko, Penye ve Abiye kıyafetler üzerine boncuk işi yaptırmaktadır. Bu iş için ciddi özen gösterilmesi gerekmektedir. Firma İstanbul Kartal’da bulunan Karlıktepe mahallesindedir.
 • İstanbul Eyüp Oyuncak Yapıştırma işi; firma ile anlaşıldıktan sonra oyuncaklar kargo ile teslim edilmektedir. İş tamamlandıktan sonra yine kargo ile teslim edilmektedir. Firma Eyüp’te bulunmaktadır.
 • Hatipoğlu Ticaret ve Limited Şirketi; evlere katma işi vermektedir. Ürünler evlere getirilerek teslim edilmekte ve iş bittikten sonra da evlerden teslim alınmaktadır.

Hemen her bölgede evlere işveren firmalara rastlanmaktadır. Bu firmalar arasından insanlar yeteneklerine ve boş vakitlerine göre işler almaktadır. Verilen işler evlerde yapılarak ek gelir elde edilmektedir. Bazı kişiler bu işleri ek iş olarak yapmaktadır. Gündüzleri başka bir işte çalışmalarına rağmen, akşamları da bu işleri yapmaktadır. Böylelikle daha fazla kazanç elde edilmektedir.

İlanlar Gizlidir, var olan iş ilanlarını görmek için lütfen aşağıdan yorum yapınız.

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

Related Posts

İsviçre İş İlanları İş İmkanları Türk İşçi Alımı 2019

İsviçre İş İlanları İş İmkanları Türk İşçi Alımı

İsviçre iş ilanları incelenerek bu ülkenin birçok farklı şehrinde iş bulabilir ve çalışabilirsiniz. Sitemizde İsviçre de iş veren birçok firma ve bu firmaların ilanları konu altında yer…

kredi kartı yapılandırması

Kredi Yapılandırma Yapmak Kredi Notunu Düşürür mü?

Kredi kartı yapılandırması hakkında çıkan haberler beraberinde birçok sorunun ortaya çıkmasına neden oldu. Bugün sizlere merak ettiğiniz sorulardan olan Kredi kartı yapılandırma sicili etkiler mi? Sorusunun cevabını…

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Faiz Oranları

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Dilekçesi Örneği

Kredi kartı borçlarınızın her geçen gün giderek artması beraberinde ciddi sorunların ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Bu yüzden de yapacağınız hamleler ile kredi kartı borçlarınızdan uzun süreli bir…

Cinsel çapalama nedir?

Esma Ezmeci tarafından anlatılan cinsel çapalama oldukça dikkat çekmekte. Birçok kişi arama motorlarında cinsel çapalama nedir sorusunu araştırıyor. İşte detaylar… Cinsel çapalama nedir? Çapalama, duyuları harekete geçirme…

Johnny Sins neden öldü?

Birçok kişi tarafından tanınan yetişkin içerikli film sektöründe yer alan tanınmış oyuncunun ölüp ölmediği merak konusu olmuş durumda. Birçok kişi arama motorlarında johnny sins neden öldü sorusunu…

En İyi Tefeci Bul Tefeci Arıyorum Adresleri Telefonları 2019

En İyi Tefeci Bul Tefeci Arıyorum Adresleri Telefonları

Bu yazımız da sizlere güncel tefeci hakkında bilgiler sunacağız. Günümüz de bankalar ve finans şirketlerinden kırmızı çizgi yediği için kredi alamayan kişi ve firmalar soluğu tefecilere başvurarak…

This Post Has 18 Comments

 1. Merhaba kolay gelsin istanbul arnavutkoy de oturuyorum paketleme isi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim 05346252083

 2. Merhabalar! Bağcılar meydanda oturuyoruz. 4 kişiyiz . Her türlü paketleme işini yapabiliriz. En kısa zamanda dönüş yaparsanız seviniriz

 3. Merhaba,istanbul ümraniye’de oturuyorum.Evde paketleme. Katlama,yapistirma,işleri yapiyoruz.iki kişilik ekibiz elimiz hizli ve iyidir.ihtiyacimiz var acil dönüt bekliyoruz.

 4. İstanbul Maltepe altayçeşme oturuyorum.
  poşetleme paketleme katlama işlerini yapmak istiyorum.

 5. İstanbul üsküdar da oturuyorum.Öğrenciyim.Evde iş yaparak ihtiyaçlarımı gidermek istiyorum.Pratik ve hızlı şekilde yapabilirim.Poşetleme paketleme katlama işlerini yapmak istiyorum.Acil geri dönerseniz çok sevinirim.

 6. İstanbul Avrupa yakasında oturuyorum evde iş yapmak istiyorum paketleme, poşetleme, katlama, iplik temizleme, nikah şekeri gibi işler yapabilirim kalem montajı yaptım daha önce bayanlara ev hanımlarına iş imkanı gönderen yerler İstanbul evlere iş veren firmalar evde iş yaparak para kazanmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim iyi çalışmalar.

 7. Beylikdüzü Kavaklı mahallesinde oturuyorum evde her türlü paketleme işi yapabilirim İstanbul evlere iş veren firmalar evde ek iş yapmak istiyorum lütfen dönüş yapar mısınız acil işe ihtiyacım var

 8. Merhaba bahçelievlerde oturuyorum ve dışarda çalışamadığım için evde paketleme nikah şekeri paketleme vs işi arıyorum İstanbul evlere iş veren firmalar yardımcı olursanız sevinirim

 9. İstanbul esenyurt meydan çevresi evinde iş yapmak isteyen sadece bayanlar aranmaktadır iletişim için damlahm***@hotmail.com

  Günlük iş alıp verecek kadınlar disiplinli ve temiz çalışacak zamanında teslim edecek uzun süreli devam edecek iştir
  Aylık kazanç parça başı hesaplanacaktır ve haftalık ödeme yapılacaktır Pazar hariç haftanın 6 günü iş gelecektir ek iş olarak değil full çalışacak kadınlar iletişime geçsin lütfen istanbul avrupa ve anadolu yakasıda yazabilir.

  1. Evde ek iş arıyoruz 5 kişilik ekibim var elimiz hızlıdır Büyükçekmece evlere iş veren yerler firmalar bize ulaşsın.

  2. merhaba ben leyla evde iş yapmak istiyorum eğer
   getirirseniz baskalarinada yaptirabilirim esenyut ta oturuyorum lutfen yardimci olursaniz

 10. İstanbul Ataşehir de oturuyorum davetiye katlama poşet katlama gibi işler yapmak istiyorum ataşehir evde ek iş veren firmalardan dönüş bekliyorum.

 11. Merhaba ismim tülay arslan Esime yardim amaçlı paketleme isi yapmak istiyorum bebegim olduğu için EVİMİN dışında çalışma olanağım yok yardimci olursanız sevinirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir