İsviçre İş İlanları İş İmkanları Türk İşçi Alımı

İsviçre iş ilanları incelenerek bu ülkenin birçok farklı şehrinde iş bulabilir ve çalışabilirsiniz. Sitemizde İsviçre de iş veren birçok firma ve bu firmaların ilanları konu altında yer almaktadır. Sizlerde bu ilanları inceleyebilir ve iş ilanlarına hızlı bir şekilde başvuru yapabilirsiniz. İsviçre de Türklere iş imkanı oldukça fazladır. Bu yazımızda nasıl İsviçre de iş bulabilirsiniz, iş ilanları hakkında bilgi alabilirsiniz bilgi vereceğiz.

Eğitim, doğa, yaşam veya gelir düzeyiniz yetmiyor ve daha yüksek refah seviyesi olan bir Avrupa ülkesine mi gitmek istiyorsunuz? Haritayı elinize aldınız Almanya, Fransa, Hollanda ve Belçika ülkeleri arasında diğerlerine nazaran daha küçük bir toprak parçasına sahip Avrupa ülkesi İsviçre gözünüze çarpacak. Konum olarak en zengin ülkeler arasında bulunan bu ülke aklınıza yattıysa İsviçre’ye nasıl giderim? İsviçre iş imkanları nelerdir gibi konuları araştırmanız gerekiyor. Biz sizin için İsviçre iş ilanları, İsviçre’de Türklere iş imkanı var mı? sorularını cevapladık.

İsviçre İşçi Alımı Yapıyor Mu?

Şu anda İsviçre’de birçok göçmen işçi ve vatandaş bulunuyor. Genel olarak vasıflı, nitelikli mesleklere sahip göçmen işçiler göze çarpsada bazı mavi yaka işleri yapacak yurtdışı işçi kaynağı gerekiyor. Eğer usta, kalfa veya aranan nitelikli bir işçi, eleman iseniz İsviçre iş ilanları başvurmaktan çekinmeyin. İsviçre gibi refahı yüksek ülkelerde ülke vatandaşları genellikle masa başı yani beyaz yaka diye tabir ettiğimiz meslekleri yaparlar bu nedenle İsviçre’de boya badana ustasıda, elektrik tesisatçısı, kaynakçı, inşaat işçiside iş bulabilir. Başvuracağınız iş ilanı döner ustası arıyorsa bunun için üniversite mezunu olmanız gerekmez pekala böyle bir iş başvurusuna kabul edilirseniz yine İsviçre’ye gidebilirsiniz.

İsviçre İş İlanları

Vasıfsız ve mavi yaka işçi dışında donanımlı aranan mesleklere sahip kişilerde çok rahat bir şekilde iş ilanlarına başvurabilir. Çünkü nitelikli işçi her ülke tarafından yararlı görüleceği için yurtdışına işçi olarak gitmekte problem çekmez. Örneğin bir bilgisayar programcısı yazılımcı Amerika dahil birçok yaşam standartı yüksek ülkeye rahatlıkla gidebilir. Yurtdışına işçi olarak gitmek isteyenler uyum problemi yaşamazsa ki genel olarak Almanya’da bulunan göçmen Türk vatandaşlarımızı örnek verebiliriz artık çok kültürlü bir hayat yaşıyorlar. Daha iyi imkanlar ve gelecek planı yapabileceğinize inanıyorsanız size en uygun yurtdışı ülkesine işçi alımı yaptıklarında başvurarak gidebilirsiniz.

İsviçre’de İş İmkanı

İsviçre’de Türklere iş imkanı olarak eğer meslek sahibi değilse çoğunlukla gıda üzerine bir dükkan açmak kolay gelebilir. Göçmen olduğunuz için herhangi bir sınırlama yok şartlara uyduktan sonra istediğiniz bir sektörde ticaret yapabilir veya işçi olarak çalışabilirsiniz. Cafe veya hazır giyim mağazası açarak Türkiye’den hazır giyim satın alarak İsviçre’de satabilirsiniz. İsviçre para birimi İsviçre Frangı Türk Lirası karşısında oldukça değerli olduğu için ülkemizde üretilen bir ürünü İsviçre’de pazarlayarak çok iyi kazanç sağlayabilirsiniz. Eğer ustalığınız olan bir gıda alanı varsa misal iyi bir pizzacı iseniz fastfood yurtdışında çok tüketildiği için işçi olarak da çalışabilirsiniz kendi pizza dükkanınızı da açabilirsiniz.

Günümüzde İsviçre’de Türk iş ilanları oldukça fazladır. Maaşların ise İsviçre Frangı ile alınması para biriminin ülkemizde daha değerli olmasını fazlası ile sağlıyor. Bu nedenle birçok kişi İsviçre de iş imkanları aramakta ve bulduğunda iş ilanlarını hemen değerlendirmekte.

isviçre frangı

İsviçre’de işçi maaşları asgari ücret olarak yaklaşık 5.000 Dolar’dır. Meslek ve tecrübenize göre değişen bu maaşın minimum işçi maaşı olduğunu hatırlatalım.

İsviçre de Türk İş İlanları

İsviçre de çalışma imkanları incelendiği zaman ülkemizden birçok kişinin orada çalıştığını fark edeceksiniz. Cevenre Başkonsolosluğu tarafından yapılan açıklamaya göre ülke %3,27 oranı ile Türk nufusuna sahiptir. Bu nüfus gün geçtikçe de artmaktadır. İsviçre de iş bulmak bu sebeple oldukça kolaydır.

İsviçre de İş İmkanı

İsviçre de Ne İş Yapılır?

İsviçre bu bakımdan oldukça zengin bir ülkedir. İsviçre de iş bulmak için yapılması gereken aranan iş kategorileri arasında bir işe sahip olmak yeterli olacaktır. Bunun için ise gerekli iş kollarında tecrübenizin olması gerekir. Aşağıda İşviçre de işçi arayan firmalar tarafından aranan meslek dallarıdır:

 • İsviçre Mimar iş ilanları
 • İsviçre Bilgisayar Mühendisi iş ilanları
 • İsviçre Elektrik Elektronik Mühendisi iş ilanları
 • İsviçre Kalıp Ustası iş ilanları
 • İsviçre İnşaat Ustası iş ilanları
 • İsviçre Veteriner iş ilanları
 • İsviçre Şap Ustası iş ilanları
 • İsviçre İnşaat Teknikeri iş ilanları
 • İsviçre Şoför iş ilanları
 • İsviçre Terzi iş ilanları
 • İsviçre Kasap iş ilanları
 • İsviçre İnşaat İşçisi iş ilanları
 • İsviçre Tekniker iş ilanları
 • İsviçre Sucu iş ilanları
 • İsviçre terzi iş ilanları
 • İsviçre tır şoförü iş ilanları
isviçre işçi alımı
isviçre işçi alımı

İsviçre, muhteşem dağ manzaraları, düşük suç oranları ve yüksek yaşam kalitesi ile bilinen bir ülkedir. Aynı zamanda, güçlü bir ekonomisi ve çeşitli sektörlerdeki iş olanaklarıyla da dikkat çekmektedir. İşte İsviçre’de çalışma ve kariyer yapma konusunda bilmeniz gerekenler:

İsviçre de İş Olanakları

 1. Finans Sektörü: Zürih, Cenevre ve Lozan gibi büyük şehirler, finans sektöründe birçok fırsat sunmaktadır. Bankacılık, sigortacılık ve finansal danışmanlık gibi alanlarda kariyer yapabilirsiniz.
 2. İnformasyon Teknolojisi: Yüksek teknoloji sektörü İsviçre ekonomisinin önemli bir parçasıdır. Yüksek kaliteli üniversiteler ve araştırma kurumları, bu alanda yetenekli profesyonellere olan talebi artırmaktadır.
 3. Sağlık ve İlaç Endüstrisi: İsviçre, dünya çapında tanınan bir sağlık ve ilaç endüstrisine sahiptir. Farmasötik şirketlerde, araştırma laboratuvarlarında veya sağlık hizmetleri yönetiminde çalışma fırsatları bulunabilir.
 4. Turizm ve Konaklama: İsviçre’nin turistik bölgelerinde, özellikle dağlık bölgelerde, turizm ve konaklama sektöründe iş imkanları mevcuttur.
 5. Uluslararası Organizasyonlar: Cenevre, birçok uluslararası kuruluşa ev sahipliği yapmaktadır. Bu kuruluşlarda diplomatik, çevre, insan hakları gibi alanlarda çalışma fırsatları bulunabilir.
İsviçre yaşam şartları
İsviçre yaşam şartları

İsviçre de İş Bulma Süreci

İsviçre’de iş bulma süreci oldukça rekabetçidir. Ancak, uygun adımları takip ederek şansınızı artırabilirsiniz:

 1. CV ve Önyazı: Profesyonel bir CV ve önyazı hazırlayın. İsviçre’de özgeçmişinize ve deneyimlerinize özel bir vurgu yapmak önemlidir.
 2. İş İlanları: İnternet üzerindeki iş ilanı sitelerini ve şirket web sitelerini düzenli olarak takip edin.
 3. Ağ Kurma: İsviçre’deki iş piyasasına entegre olmak için profesyonel etkinliklere ve iş bulma etkinliklerine katılın.
 4. Dil Yeteneği: İsviçre’de çoğu iş İngilizce yapılabilir, ancak İsviçre Almancası, Fransızcası veya İtalyancası bilmek avantaj sağlar.

İsviçre de Yaşam Maliyeti ve Avantajlar

İsviçre, yüksek yaşam maliyetleri ile bilinir, ancak sunduğu avantajlar da bir o kadar çekicidir:

 1. Yüksek Maaşlar: İsviçre’deki işler genellikle rekabetçi maaşlar sunar.
 2. Sağlık Sigortası: Zorunlu sağlık sigortası sistemi vardır ve kaliteli sağlık hizmetleri mevcuttur.
 3. Eğitim Olanakları: Çocuklarınız varsa, İsviçre’de eğitim olanakları geniş ve kalitelidir.
 4. Doğa ve Yaşam Kalitesi: Temiz hava, güvenli sokaklar ve muhteşem doğa, İsviçre’de yaşam kalitesini artırır.

İsviçre’de kariyer yapmak, hem profesyonel hem de kişisel anlamda tatmin edici bir deneyim sunabilir. Doğru planlama ve adımlarla, bu ülkede başarılı bir kariyere sahip olabilirsiniz.

İsviçre asgari ücret
İsviçre asgari ücret

İsviçre Asgari Ücret Ne Kadar?

İsviçre’de asgari ücret yasal olarak belirlenmemiştir, ancak ülkenin yüksek yaşam standartları nedeniyle ücretler genellikle yüksek seviyededir. İsviçre’de asgari ücretin belirlenmesi, sektörler arası anlaşmalarla yapılmaktadır. Bu anlaşmalar, işverenler ve sendikalar tarafından müzakere edilir ve belirlenen ücretler genellikle yıllık olarak gözden geçirilir. 2021 yılı itibariyle, İsviçre’deki en düşük ücretli işler için saatlik ücretler, genellikle 20 İsviçre Frangı (CHF) veya daha yüksek olmaktadır. Ancak, ücretler işin niteliğine ve çalışanın deneyimine göre değişebilir.

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

Related Posts

kredi kartı yapılandırması

Kredi Yapılandırma Yapmak Kredi Notunu Düşürür mü?

Kredi kartı yapılandırması hakkında çıkan haberler beraberinde birçok sorunun ortaya çıkmasına neden oldu. Bugün sizlere merak ettiğiniz sorulardan olan Kredi kartı yapılandırma sicili etkiler mi? Sorusunun cevabını…

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Faiz Oranları

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Dilekçesi Örneği

Kredi kartı borçlarınızın her geçen gün giderek artması beraberinde ciddi sorunların ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Bu yüzden de yapacağınız hamleler ile kredi kartı borçlarınızdan uzun süreli bir…

Cinsel çapalama nedir?

Esma Ezmeci tarafından anlatılan cinsel çapalama oldukça dikkat çekmekte. Birçok kişi arama motorlarında cinsel çapalama nedir sorusunu araştırıyor. İşte detaylar… Cinsel çapalama nedir? Çapalama, duyuları harekete geçirme…

Johnny Sins neden öldü?

Birçok kişi tarafından tanınan yetişkin içerikli film sektöründe yer alan tanınmış oyuncunun ölüp ölmediği merak konusu olmuş durumda. Birçok kişi arama motorlarında johnny sins neden öldü sorusunu…

En İyi Tefeci Bul Tefeci Arıyorum Adresleri Telefonları 2019

En İyi Tefeci Bul Tefeci Arıyorum Adresleri Telefonları

Bu yazımız da sizlere güncel tefeci hakkında bilgiler sunacağız. Günümüz de bankalar ve finans şirketlerinden kırmızı çizgi yediği için kredi alamayan kişi ve firmalar soluğu tefecilere başvurarak…

Erzurum Evlere Ek İş Veren Firmalar ve Telefon Numaraları Nasıl Bulunur?

Erzurum ne kadar kar ve kış bölgesi olarak bilinse dahi evde ek iş veren firmalar oldukça fazla olduğu şehirlerden biridir. Soğuk havaların ve başta işçi maliyetlerinin fazla…

This Post Has 118 Comments

 1. MERHABALAR
  ADIM UYAR 30 YILA YAKIN MAKINA KULLANIYORUM ARIZASINA VE AYARLARINA VAKIFIM TASARIM VE DIKIS KONUDUNDA 30 YILLIK BI DONANIMA SAHINIM 45 YASINDAYIM ZURIHTE BIR TERZI DUKKANINDA CALISMAK GAYSLIM VAR KISMEN KALMA SORUNUMUDA HALLEDE BILIRIM ILGILENEN LERLE IRTIBATA GECMEK ISTERIM

 2. Merhaba iyi çalışmalar. 29 yaşındayım ve 10 sana garsonluk yaptım. Güncel olarak Türkcell Teknik Servis işi yapıyorum. Farklı vasıf gerektirmeyen işlerde de çalışabilirim. Şimdiden teşekkürler.

 3. Merhabalar iyi çalışmalar. Ben 10 sene garsonluk yaptım. Güncel olarakta Türkcell Teknik Servis işi yapıyorum. Vasıf gerektirmeyen farklı bir işte yapabilirim. Şimdiden teşekkürler.

 4. Merhaba iyi çalışmalar. 10 sene garsonluk yaptım. Şuan da da Türkcell Teknik Serviste çalışmaktayım. Vasıf gerektirmeyen başka işler de yapabilirim. Şimdiden teşekkür ederim.

 5. 12 yıllık kaynakçıyım 34 yaşındayım argon elektirik ve gazaltı kaynakçısıyım yorum yaptım yatılı firma varsa gelirim diye ama pekte ümitli değilim sanırım bu sayfayı pek fazla ziyaret eden yok birdaha şansımı deneyim istedim yurt dışı firmalarda çalıştım deneyimim var dilerseniz bir arkadaş daha yanımda getirebilirim aynı meslek dalından Allah herkesin gönlüne göre versin

 6. İsviçre iş ilanları incelediğim zaman farklı farklı birçok site çıkıyor hangi site de bulunan ilanları incelemek gerek acaba?

 7. Merhabalar ben muhammed 28 yasindayim. Saglik teknikeriyim isvicrede hastanelerin acil servis bölümünde calismak istiyorum mümkün müdür? Bu konuda bilginiz var mı? Teşekkürler

 8. Ben Fatih Hazır usta olarak 14 yıldır kasalık yapıyorum 27 yaşındayım 2 çocuğum var onların geleceği ve kariyerim için halayim olan ülke isviçrede mesleğimi kalıcı olarak icra etmek istiyorum

 9. İnşaat kalip ve demir ustasıyım. 15 yıllık iş tecrübem var. Mesleki yeterlilik belgem de mevcuttur. Lise mezunuyum.Yurt dışı iş arıyorum.

 10. hayırlı günler ben adem güneş topoğrafım inşaat sektöründe alt ve üst yapı olarak 10 yıla yakın çeşitli sektörlerde çalıştım.hertürlü ölçüm cihazlarını sorunsuz kullanıyorum.AUTOCAD VE NETCAD programlarını cok iyi kullanıyorum. seyehat engelim yok.pasaport mevcut .bunyenizde mesleğime uygun yurt içi yurt dışı herhangi bir iste çalışmak istiyorum.

 11. Merhaba Türkiye’de yaşıyorum prefabrik yapı imalat ve montaj ustasıyım ve aynı zamanda kaynak ve su tesisatı ustasıyım yaptığım işin karşılığını kendi ülkemde alamıyorum bu sebeple yurt dışında iş arıyorum

 12. Aşçı
  Mersinde marka değeri olan beş yıldızlı otelde sıcak mutfak kısım şefliği yapıyorum mesleki birikimim ve tecrübemle avrupada iş imkanı sağlayabılecek kurumlarla irtibata geçmekten buyuk memnunıyet duyarı

 13. 41 yaşındayım , makina mühendisiyim. İsviçrede yakın akrabalarımda bulunmaktadır , orada çalışmak ve yaşamak istiyorum.

 14. merabalar elektrikciyim ( daire, ev bina otel vs. ) yurtdisi ulkelerinde calismak istiyorum.

 15. Merhaba ben 15 yildir beton makinasi ureten bi firmada hidrolik montaj ve mekanik ustasi olarak calisiyorum.isim geregi yurt disina servis teslimat ve tamir icin gidiyorum.suan Basel deyim ve burayi cok begendim ve burada calismak isterim acikcasi

 16. 26 yaşındayım Azerbaycan vatandaşıyım.Türkiyede 6 yıldır öğrenciyim. Askerliyimi 2012 2013 yıllarında yaptım.Artık ne Azerbaycan ne de Türkiyede yaşamak istemiyorum. 100de100 olmasa da rusca ve ingilizce temelim var. Birçok işi öğrenebilir çalışabilirim. İş imkanı sağlayabilecek olan varsa sosyal medya hesaplarımdan ulaşabilirsiniz

 17. 26 yaşındayım Azerbaycan vatandaşıyım türkiyede 6 yıldır öğrenciyim askerliyimi 2012 2013 yıllarında yaptım. Artık ne Azerbaycan ne de Türkiyede yaşamak istemiyorum .bi çok işi öğrenebilir çalışabilirim. 100de100 seviyede olmasa da rusca ve ingilizce temelim var.İş imkanı sağalayabilecek olan varsa sosyal medya hesaplarımdan ulaşabilirsiniz

 18. merhabalar..12 yıllık inşşat teknikeriyim.mimari uygulama projeleri çizimi ve inşaat taahhütleri yapmaktayım.ve iş arıyorum denizliden yazıyorum tesekkur ederim

 19. Argon elektrik paslanmaz filmlik kaynak işleri boru imalat montaj demir doğrama metal her türlü projeli projesiz işleri yapabilecek Bi kaynakçıyım İngilizce kendimi ifade edecek kadar

 20. Ben Almanyada doğdum orada ortaokulu bitirdim bildiğim kadarıyla dilleride aynı vasıfsız eleman olarak çalışmak isterim

 21. Merhaba
  8 senedir Peyzaj teknikeriyim. Özel tasarım vaziyet planı ve çizim yapmaktayım . Uygulama çizim yapmaktayım ve bahçe uygulaması da yapmaktayım orta derece ingilizce ve özel üniversite ingilizce mezunuyum autocad,netcad,,sketch-up,3 D max üç boyut çizim biliyorum. Belediyede çap -planlama ve mimari şube biriminde çalıştım. Konulara hakimim Eşim inşaat teknikeri altyapı projeleri çiziyor Autocad ve netcad biliyor. ÇAlışmayı seviyoruz . Ulaşırsanız seviniriz Ülkenizde çalışmak istiyoruz.

  Saygılarımızla

 22. 27 yaşında kasaplık yapıyorum meslek konusunda herşey mevcut yurt dışında çalışmak istiyorum

 23. elektrik ve kanolifer kazanı ateşleyicisi belgem var yurtdışı tecrübemde var isviçrede çalışmak ve yaşamak isterim

 24. İsviçrede çalışmayı yerleşmeyi çok istiyorum. Lisans mezunuyum. Çocuk bakıcısı büro memurlugu ve market işlerinde çalışabilirim. Yardımcı olursanız sevinirim

 25. Yaş 24 kaynak işi gelir elimden argonu, baziği, selöziği
  Hem şöfürlüğümde var, az çok inşaattansa anlıyorum
  Tektsil işinde de bilgim var
  Vasıflı vasıfsız her türlü iş elimden gelir
  Yeterki beni ülkenize alın

 26. Merhaba. 24 yaşındayım üniversite mezunuyum . Halkla ilişkiler ve tanıtım bölümü bitirdim . Maalesef Türkiye de yaşadığım şehirde hiç bir iş imkanı bulamıyorum. Çaycılık temizlik hatta kadın halimle hamallık bile yapmaya razıyım . Annem yok ailem yok benimle ilgilenen kimse sadece abimden aldığım harçlıkla hayatımı geçiriyorum çok zor durumdayım yurtdışında ki iş imkanları buraya göre çok daha fazla lütfen benimle iletişime geçen birileri olsun çalışmak için iş istiyorum çok acil

 27. Merhaba 19 yaşındayım. Lise mezunuyum. Izmirde ikamet ediyorum. Isvicrede calismak istiyorum. Daha once magzacilik satis danismanligi yaptim. Daha sonra cagri merkezinde musteri temsilcisi olarak calistim yardimci olursaniz acil cok sevinirim

 28. 10 yıllık foklif oparetörüyüm belgem var yurt dışında çalışmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 29. Merhabalar, inşaat ( duvarcı) ustasıyım 12 yıllık deneyimim bulunmaktadır . Diksiyon , dış görünüm vede halkla ilişkiler konusunda iyiyimdir . Sizlerle çalışmaya her daim hazırım. Teşekkürler

 30. Merhabalar.yaşım 35. Yaklasık 17 yıldır her türlü iş makinası kepçe kovası imalatı,revizyonu,seyyar borvek kullanımı,oksıjen kesimi ve gazaltı çelik kaynakçısı olarak bu meslegin içindeyim.isviçrede bu sektörde usta ihtiyacı olan fırmalarla çalışmak istiyorum.

 31. 36 yaşında kaynakçıyım gaz altı kaynağı hidrolik montaj araç üstü ekipman çelik konstriksiyon tecrübem var teknik resim okuyabiliyorum

 32. Merhaba ben Ersin 23 yasındayım 2 yildir makina operotorum daha önceden tezgahtartım işviçre çalışmak iştiyorum yardımıcı olur musunuz

 33. Merhaba ben Ersin 2 yildir makina operotorum daha önceden tezgahtartım işviçre çalışmak iştiyorum yardımıcı olur musunuz

 34. Merhabalar ben metal aksesuar mobilya montajcısıyım elimden her iş gelir dresuar zigon yemek masaları vs teşekkürler

 35. Merhabalar ben dj im garsonlugum barmenligim vardır yıllarca bar clup de çalıştım iş arıyorum yurt dışında yardımcı olursanız sevinirim ingilizcem orta düzeydir

 36. Merhaba ben özal istanbul’da yaşıyorum 28 yaşındayım daha önce 5 yıldızlı otellerde ve tekstil sekteronunde çalıştım elimden her iş gelir bende herkez iyi şartlar da ve düzgün bir işte çalışmak istiyorum

 37. Makine teknikeriyim silahlı özel güvenlik
  belgem ve foklift operatörlük belgem var 26
  yasındayım elimden her iş gelir isviçrede
  Çalışmak istiyorum

 38. İş makineleri operatörlüğü ve bakımı hakkında 23 yıllık deneyimim var ayrıca ağır vasıta şoförüyüm

 39. 15 yıllık inşaat kalip ustasiyim. Meslek belgem ve yurtdişi iş deneyimim var.isviçre de çalışmak istiyorum.

 40. Merhaba
  Demir Çelik krom kaynak ustasıyım. Ayrıca silahlı güvenlik kartına sahibim orda geçerli olurmu bilmiyorum. Garsonluk ve fabrikadada çalışabilirim. Orda yaşayıp çalışmak istiyorum yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

 41. merhababen erkek kuaförüyüm 20 sene oldu ustalık belgem var gerekli vidyoların var kendimi kanıtlaya bilirim tşkrler

  1. merhababen erkek kuaförüyüm 20 sene oldu ustalık belgem var gerekli vidyoların var kendimi kanıtlaya bilirim tşkrler /mustafakodak2424@gmail.com

 42. ben AHMET 18 yasındayım gaz altı kaynak kalfasıyım kucuklukten berı bu işle ugrasiyorum kendıme ınancımdan dolayı karıyerımı yukseltmek istiyorum varsa bana yardımcı olucak bır fırma bol kazanclar hak etıre bılırım.

 43. selam ben beton arma demircisiyim 45 yaşındayım daha önce yurt dışında çalıstım ve şimdide çalışmak istiyorum

 44. Merhabalar İsviçre’de yaşamak istiyorum Hidrolikciyim makina bakım onarım ve gaz altı elektrik kaynağı biliyorum oraya yerleşmek istiyorum

 45. 10 yıllık foklif oparetörüyüm belgem var yurt dışında çalışmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 46. slm saglik sektöründe çalışmaktayım hasta bakicisi olarak çalışmaktayım 4 yıldır devlet hastanesinden hayla devam ediyorum mesleğimi isvicrede devam etmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim saygilar

 47. Selam ben alçı boya ve karton piyer ustasıyım daha önce yurtdışında çalıştım ekibim de var

 48. isviçre çalışmak istiyorum lise mobilya ve dekorasyon mezunuyum mobilya imalat ahşap ve melamin ustasıyım ebatlama cnc delik montaj ambalaj arge bilgim mutfak dolabı kapı fark etmez proje ve tasarım bilgim var -autocad -artcam -alpacam -word -excell ebatlama makinaları -holzma -biesse grup delik cnc makinaları -weeke -rower -buselleto -homag baz arge olarak tasarım delik planı kesim listesi maliyet hesaplama bilgim var dır var 18 yıldır çalışıyorum yaş 33 bekarım

 49. 34 yaşındayım açık hava reklamcısıyım 12 yaşımda çırak olarak başladım 22 yıldır aynı işi yapmaktayım

 50. Yaklaşık 4 yıldır alüminyum ambalaj fabrikasında çalışıyorum. B ve G sınıfı forklift ehliyetim var. Silahlı özel güvenlik kimliğim var. Tekstil, kargo, plastik doğrama (kapı ve pencere) internet café işletmeciliği yaptım.

 51. Alçı alçıpan ve boya ustasıyım
  20 yıllık tecrübem var
  Murat sönmez

 52. Ben aşçı yardımcısılıgı ve aşcılık yaptım serdevikam var pasaport aldım

 53. Bev Serkan Irak’ta altyapı havalimanı asfalt calismalarinda bulundum İsviçre’de sizinle çalışmak istiyorum teşekkür ederim.

 54. Merhaba adım Oguz. 1994 meslek lisesi elektrik bölümü mezunuyum. 25 yıllık tecrubem var. Disiplinli ve azimli bir hırslı calısmaya hem uyumlu ve uygun yapıdayım. Nasip kısmet olursa calısma arkadaşınız olmak istiyorum. Meslegim elektrık konusu uzerınde bu ülkede calısmak istiyorum.

 55. Selam . Ben 33 yaşındayım. E+A2 ehliyetim var ve aktif olarak araç kullanıyorum. Sıhhi tesisat ve mekanik tesisat ustasıyım. Silahli güvenlik gorevlisi kartım var. Yurt dışında iş arıyorum. Yardımcı olur musunuz?

 56. Merhaba ben 29 yaşindayim 12 yıllık elektrik ustasıyım ayrıca 4 yıl özel güvenlik görevlisi olarak çalıştım uydu çanak anten montajı ile 2 yıl deneyim kazandım isviçrede is arıyorum hertürlü ise uyum saglayabilirim ve beceri olarak kabiliyetime güveniyorum eşim ve 1 cocuğum ile isvicrede hayatimizi surdurmek istiyoruz dil bilmiyoruz iş imkanı konusunda yardımlarınızı bekliyoruz

 57. Merhabalar
  30 yaşında lisans mezunuyum
  İş deneyimleri
  Turizm otelcilik barmen olarak çalıştım
  Banka da bireysel satış yetkilisi olarak görev yaptım
  Acıbadem ve nn hayat emeklilikte çalıştım
  Spor salonu işletmekteyim aynı zamanda hocalık ve makine bakımlarından da anlamaktayım

 58. Merhaba ben üniversite mezunu yum,pide, lahmacun, lavaş,pizza ustasiyim ,yurt dışında çalışmak isterim, ihtiyaç halinde bu no ulaşabilirsiniz. 0537689****

 59. Merhaba hayirli gunler sizin araciginizla yurtdisinda ise oz verimli olarak laminat parke mobilyacilik ayakkabi imalati alci siva bulaşık ci kapi cila zimparaci boya badana bu islere sahip biriyim bana bu konuyla ilgi saglanaginiza goz gozle beklemis olacagim arz ve talep ederim ilgili yetkilerimde

 60. Merhaba ben Yusuf 25 yıllık mobilya ustasıyım mobilya için işçi alımı bölümüne baş vurmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

 61. Merhaba ben ahmet 23 yıldır bayan kuaförüyüm işimde de çok üst seviyede bir ustayım ve İsviçre de çalışmak istiyorum teşekkür 0532673****

 62. Merhaba. Önlisans elektrik mezunuyum. Elektrik teknikeriyim. İngilizce bilgisayar sertifikalarım var. B ehliyetim var. İsviçrede hayatımı sürdürmek istiyorum. Teşekkürler

 63. Selam yaş 42 alçı boya dekorasyon ustasıyım yurt dışında çalışmak istiyorum

 64. Merhaba makine teknikleriyim 32 yaşındayım mekanik bakımcıyım
  Enerji sektöründe çalışmaktayım İsviçre de çalışmak istiyorum tşk

 65. Merhaba meslegim kasap ek olarak waffle yapim ustasiyim isvicrede calismak istiyorum yardimci olursanız sevinirim simdiden tesekkurler

 66. Merhaba 10 yıldır kamuda ziraat mühendisi olarak çalışıyorum. Ayrıca su tesisatı, kaynak vb işlerde çalıştım yani inşaat sektöründeki işlerden anlarım ancak belgem yok. Bulunduğum durum şartlarımı değerlendirerek yurt dışında özellikle İsviçre’ de çalışmaya karar verdim ve bunun için ne gerekiyorsa yapacağım. Bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim…

 67. Merhabalar. Ben Uludağ Üniversitesi İktisat mezunuyum. Yaşım 25. Gayrimenkul danışmanlığı, Market, Bilişim sektörlerinde çok çalıştım. Ayrıca teknolojik şeylere karşı çok meraklıyım. incelemeyi, özelliklerine bakmayı, takipçisi olmayı severim. Filografiyi hobi olarak yapıyorum arada sipariş gelirse satış da yapıyorum. Az çok İngilizcem de var ama çalışınca öğrenemeyeceği şey yoktur insanın. Kariyerim ve gittiğim yerde yatırım yapmak için yurtdışında çalışmak istiyorum.

 68. Merhaba ağır vasıta şoförüyüm 33 yaşındayım eğer imkan sağlanırsa isviçre de çalışmak istiyorum .Şimdiden teşekkürler.

 69. Selamlar bende boya alçı sıva badana ustasıyım sertifikamda var 4 yıldır bu sektürdeyim İsviçre de işçi olarak çalışmak istiyorum ismim İbrahim evli iki cocuk babasıyım ist yaşıyorum yaş(35)… 0545*****

 70. merhaba ben boya badana sıva ustasıyım sertifikam var 6 yıldır bu sektürdeyim İsviçre de işçi olarak çalışmak istiyorum ilginize teşekkürler

 71. Merhaba 37 yaşındayım iş makinası operatörüyüm (bekoloader kazıcı ve yükleyici, ekskavatör ) belgelerim tamdır.
  E sınıfı sürücü belgem ve src 4 var, özel güvenlik görevlisi belgem (silahlı) var. İsviçrede çalışmak orada yaşamak istiyorum. Yurtdışı iş imkanı istiyorum.

 72. Isviçre çalışmak hayatım geti kalanını geçirmek istiyom serbest meslek ne iş olursa olsun .Mobilya montaj ustasıyım kapı dolap

 73. Seramik fayans ustasiyim bekarim 32 yasindayim diksiyonum duzgun ve yakisikliyim azimliyim tesekkurler 055494****

 74. Merhaba 25 yaşındayım Türkiyede yaşıyorum isvicreye yerleşmek ve çalışmak ıstiyorum..2 yil Adalet sarayında bassavcilikta özel kalemlikte çalıştım..Şuan tekstil firmasında makinacı olarak çalışıyorum tüm dikiş makinalarına hakimim..Garsonluk yaptım ve mağazada satış temsilciliği yaptım..Umarim dikkatinizi çekerim teşekkür ederim

 75. Merhaba tekstil ve terzi ustasıyım 1997 yılında mesleğe il k adimi attim ve cesitli ihracat firmalarinda calistim 8 yildir ist pendikte terzilik yapiyorum ağırlıkta bayan giyim abiye tadilatı yapiyoruz nasip olursa mesleğimi yurt dışında sürdürmek istiyorum

 76. Merhaba ben isıcam ustayim ve isvicrede çalışmak istiyom
  Yardımcı olursanız sevinirim

 77. Merhabalar 24 yaşındayım 2 yıldır memurum. Önlisans mezunuyum. Uluslararası İlişkiler son sınıf okuyorum. B1 (İntermediate Avrupa dil pasaportu) ingilizcem var. Windows Word Excell Powerpoint programlarına hakimim. İdari işlerde 2 yıllık tecrübem var. Halkla İlişkiler Muhasebe departmanı vb işlerde çalışmak istiyorum.
  0534297****

 78. Merhaba,ben Kaan.25 yaşındayım.İstanbul Üniversitesi Makine Teknolojileri mezunuyum.Halen Anadolu Üniversitesi açıköğretim İşletme okuyorum.İsviçre Olten doğumluyum.Almanca az biliyorum.Konuşulanları anlıyorum ama konuşma ve yazmam yok.İsviçre’de makine teknolojisi üzerine bir iş yerinde çalışmak istiyorum.Almanca’yı kolaylıkla öğrenebilirim.Teşekkürler

 79. Merhabalar, isviçrede çalışmak istiyorum vasfım yok ama inşaat sektöründe vasıfsız olarak her işi yaparım yurt dışında çalışmayı çok istiyorum yardımcı olursanız çok teşekkür ederim.

 80. Merhabalar 4yıldır enerji sektöründe mekanik bakımcı olarak çalışmaktayım önlisans makine mezunuyum İsviçre iş ilanları nı takip ediyorum yardımcı olursanız sevinirim
  Yaşım 32
  Mekanik bakım montaj çelik konstrüksiyon bilgilerim var

 81. Merhaba. Lisans mezunuyum, C Sinifi Isg uzmanlik belgesine sahibim. Norveç Isveç Isviçre Kanada Finlandiya ,Avusturalya ülkelerinden birinde çalışmak istiyorum. Dil bilmediğim için gelistirmek üzere vasifsiz olarak konaklama yol yeme gibi imkanların sağlandığı bir iş arıyorum.

 82. Merhaba yurtdışında çalışmak istiyorum. Elektrik-elektronik mühendisliği ve uluslar arasi iliskiler bolumunu bitirdim.14 yil termik santral ve 6 yilda enerji sektöründe tecrubem var. B sınıfı ehliyetim var.ingilizce orta düzeyde akici konusamiyorum ama 3 ay gibi bir surede halledecegimi düşünüyorum. Imkan olursa calismak isterim.

 83. merhaba ben bir cam sanat ustasıyım ve oryantasyon belgem var iyi derecedede ingilizcwm var 25 yıllık bir ustayım bu alandabaş vurabileceğim bir iş varmıdır

 84. Merhaba insaat isinde 25 yillik deneyimim var boya alci asmatavan ustasiyim deyimli dinamik ekibimle beraber insaatin butun ince isini tutuyorum yurtdisi insaat işçisi alımını yapan ülkelerle çalışmak istiyorum baş vuru formumu Kabul ederseniz cok sevinirim simdiden tesekur ederim

 85. Ben 50 yasinda ,firin ,ekmek ,pide ,lahmacun ,pizza,corba cesitleri hatay mutvagi ,20 yildir Romanyada calosiyordum simdi isvicreye yerlesmeyi dusunuyorum ,hanim romen vatandasi bir oglum var 7 yasinda ,Yardimci olursaniz sevinirim ,,,00 40 7287***** telefon watsap ,,

 86. Merhabalar sağlık, beden eğitimi ve bilgi işlem mezunuyum ek olarak spor hocalığı yapıyorum inşaat sektöründe su tesisatı ve elektrik tesisatı konusunda deneyimliyim. Dil olarak Arapça ve İngilizce pratiğim var yurtdışı iş imkanları bakıyorum. İsviçre işçi alımı iş ilanları başvurusu yapıyorum değerlendirirseniz sevinirim. Saygılarımla

 87. Merhabalar, bir yıldır yurtdışı iş imkanlarını araştıyorum yurtdışı iş için başvurular yapıyorum formlar dolduruyorum ciddi şekilde çalışmaya ve işe ihtiyacım var. Vasıfsız olarak inşaat işlerinden temizlik işlerinden şoförlükten veya beden işçisi olarak ne olursa yaparım sağlığım yerimde çalışmaktan korkmayan iş seçmeyen bir yapıya sahibim bu başvurumu kabul görüp İsviçre de çalışma imkanı verirseniz çok mutlu olurum vede aile olarak çok mutlu olururuz. İsviçre iş ilanları işçi alımı başvurusu yapıyorum.

 88. 27 yıllık deneyim var tecrübeliyim İsviçre iş imkanı arıyorum yurtdışında işçi olarak gitmek ve yaşamak istiyorum ustalık kalfalık ve hijyen ve eğitici belgelerim var baklava ustasıyım yüksek lisans mezunuyum İsviçre iş ilanları işçi alımı başvurumu yapıyorum ilgililere arz ederim

 89. Ben Ferhat yaş 22 kara sıva boya işi yapıyorum yurtdışı inşaat işçisi alımı yapan ülkelerde iş imkanı arıyorum. İsviçre iş imkanları açısından güzel görünüyor yaşamak ve çalışmak isterim Avrupa ülkelerine çalışma izni ve çalışma vizesi için herhangi bir engelim yoktur İsviçre işçi alımı iş ilanları başvurularımı kabul ederseniz ve eğer lazımsa cevabınızı bekliyorum 0545481****

 90. Merhabalar ben oto yedek parça ve oto alım satım galericilik işi tecrübem var yurtdışında çalışmak istiyorum. Avrupa ülkeleri işçi alımı yapan yerler benim için uygundur ülke farketmez. Vasıflı vasıfsız işçi alımı yapan şirketlerde çalışabilirim. İsviçre işçi alımı iş ilanları başvurusu formu doldurdum dönüş yapmanızı bekliyorum.

 91. Elektrik ve boya ustasıyım İsviçre’ye gitmek yurtdışında çalışmak istiyorum yurtdışı iş imkanları geniş olduğu için iş bulabileceğimi düşünüyorum elektrik alanında İsviçre işçi alımı için başvuru yapmak istiyorum aynı zamanda Almanya işçi alımı yapıyorsa onun içinde iş ilanları başvurumu kabul etmenizi rica ediyorum bilgilerinize tlf numaram 0530 414 ** **

 92. Merhaba ben Adem, Gaziantepte yaşıyorum daha önce Audi servisinde çalıştım kaporta ustasıyım boyasız onarım yapıyorum 14 yıldır bu işi yapıyorum yardımcı olursanız yurtdışına işçi olarak gitmek istiyorum bu neden İsviçre iş imkanlarını araştırıyordum sizin yazınıza denk geldim. Vasıfsız veya vasıflı ne iş olursa yapabilirim Almanya, Norveç gibi ülkelerde olur. İsviçre işçi alımı ilanları başvurusu formu doldurdum kabul ederseniz sevinirim.

 93. 1-2 yıldır yurtdışı işçi alımı yapan ülkeleri araştırıyorum akrabalarım var Almanya’da yaşıyorlar oraya gitmek için evlilik yöntemini önerdiler ancak ben gerçek olmayan bir evlilik yapmak istemiyorum bu nedenle Avrupa ülkeleri arasında işçi alımı yapan ülkelerden en çok kafama yatan İsviçre oldu İsviçre iş ilanları için yazıyorum. Mesleğim erkek kuaförlüğü ama vasıfsız işlerde yaparım inşaatta çalışmışlığım var şoförlük ehliyet var biraz İngilizce de biliyorum İsviçre’de çalışmak istiyorum. Anladığım kadarıyla İsviçre iş imkanları açısından iyi durumda benim iş başvurusu formumu kabul sayarsanız çok sevinirim. Teşekkürler.

  1. Yurt dışında iş çok var öncelik her zaman yasal çalışma iş vizesi multi tip d olması gerekir Bunun içinde avrupa daki şirketler ile kontrat yapılır sonra 1 yıllık çalışma iş vizesi alınır sonra iş kolay olabilir

 94. Merhaba ben İsviçre’de çalışmak istiyorum mesleğim şoförlük ben halk otobüsü şoförüyüm ama ne iş olursa yaparım vasıflı, vasıfsız tüm işlerde çalışabilirim inşaat sektöründe deneyimliyim 4 çocuk babasıyım İsviçre işçi alımı ilanları başvurusu formunu doldurdum.

 95. Merhaba mobilya dekorasyon yapı ev tadilat ustasıyım İstanbul’da 20 yıldır aynı mesleği sürdürüyorum yurtdışında iş arıyorum İsviçre iş imkanları olarak kendime iş bulmak istiyorum İsviçre işçi alımı ilanlarına başvuruda bulunmak istiyorum teşekkürler

 96. Merhaba 25 yaşındayım yaklaşık 10 yıldır mobilya imalatı yapıyorum cnc ve diğer makinalarda deneyimim var her türlü işe ve göreve kolay uyum sağlıcak potansiyele sahibim çalışma imkanımız olursa çok sevinirim İsviçre işçi alımı haberlerini uzun zamandır takip ediyorum İsviçre işçi alımı için başvurumu alırsanız ve kabul ederseniz çok teşekkür ederim.

 97. Merhaba telkari gümüş işlemeciliği yapmaktayım . İsviçre el sanatlarına önem veren bir ülke ilgili kişilerle görüşmek isterim. İsviçre iş alımı ilanlarına başvurumu yaptım. Saygılar…

 98. Merhaba ben emlak komisyonculuğu ve cam montaj ayna resim profil çerçeve kesimi ile uğraşıyorum 15 yıldır bu sektördeyim yaşım 31 isviçre iş ilanlarını araştırırken sitenizi buldum işçi alımı için başvuruyorum şimdiden teşekkürler.

 99. Merabalar ben mobilya imalat montaj ustasıyım yaklaşık 15 yıldır mobilya sektöründe çalışıyorum sertifikam var ayrıca mekanik kaynak tecrubem var andritz hydro belgeli sertifikam var yaşım 26
  0541548****

  1. Kamyon tır şöförü Ve kepçe operatörüyüm Yurt dışında çalışmak istiyorum

 100. Merabalar ben mobilya imalat montaj ustasıyım yaklaşık 15 yıldır mobilya sektöründe çalışıyorum sertifikam var yaşım 26
  0541548****

  1. Türkiye’de yaşıyorum ama artık burada yaşamak istemiyorum İsviçre’de çalışıp orada yaşamak istiyorum 26 yaşında bir bayanım özel güvenlik görevlisiyim başka işlerde de çalışabilirim market testorant elim her işe yatkındır

   1. merhaba ismim metin aktay ,42 yaşımdayım aşçıyım mutfak eğitmeniyim kebap döner pizza burger sulu yemek steak ve meze çeşitleri konusunda uzmanım yurt dışında çalışmak istiyorum yardımcı olursa ızmemnun olurum .

  2. Merhaba bu sayfa bir işe yarıyor mu isviçre iş ilanlarına nasıl başvuru yapabilirim yardımcı olursanız memnun olurum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir