İş Fırsatları

İzmir Evde Ek İş İlanları Evlere Ek İş Veren Firmalar Şirketler

Son yıllarda yoğun göç olan ve hergün daha fazla kalabalıklaşan izmir’de para kazanmakta zorlaştı. İnsanlar daha fazla mesai ve ek iş, part time işlere yöneldi. Daha fazla mesai olunca aileye vakit ayıramama yüzünden part time ise saatlerin uymaması sebebiyle pek mantıklı kalmıyor. Ancak izmir evlere ek iş veren firmalar ve yerlerin çoğalmasıyla evde ek iş izmir halkı için çok daha mantıklı ve ek gelir kapısı haline geldi. Bizde boş zamanlarınızda yaparak iyi para kazanabileceğiniz izmir evde ek iş ilanlarını aşağıda listeledik.

Evde Kına Paketleme İşi Yaparak Para Kazan

Kına paketleme işi sürekliliği olan bir iştir çünkü kültürümüzde evlilikten önce her gelin kına gecesi yapmak ister. Dolayısıyla devamlı iş alabilme ve talep olduğu için iyi gelir elde etme şansınız vardır. İşin detayları ise şöyle; işi veren yer size kına malzemesi, ölçü bardağı, naylon ambalaj veya kadife kese, makas, kurdale, karton koli, maket bıçağı teslim eder tabi ki işe göre bu araçlar değişebilir. Sizde ölçü bardağıyla kınaları istenilen ambalaja doldurarak bant veya kurdale ile bağlar ve koliye yerleştirirsiniz. Malzemeleri teslim ederken zaten işin nasıl yapacağınızı size 1-2 tane yaparak gösterecekler. Kına paketleyerek yaklaşık 350-1200 TL para kazanabilirsiniz.

Evde Sabun Paketleme İşi Para Kazan

Çoğu evde el veya yüz için sabun kullanılır ve birçok sabun çeşidi vardır. Bazen aynı pakette ambalajlanmış farklı renkte sabunlar bile satılıyor. Çok fazla çeşit ve renk, her cilde özel üretilmiş sabunları paketleyerek ekstra kazanç sağlayabilirsiniz. Sabun paketleme işi izmir’de nüfusu yoğun olan bir ilimiz olduğu için sürekli yapılabilecek ve kazanabileceğiniz bir iştir. Evde ek işi getiren firmanın size renk yada özelliklerine göre ayrılmış ürünleri naylon poşetlere doldurarak ucunu büküp yapıştırmanızı ister. Herhangi bir yetenek gerektirmediği gibi iyi parada kazandırabilen bir iştir.

Evde Düğme Paketleme İşi Yaparak Para Kazan

En çok kazandıran işlerden biri olan düğme paketleme oldukça revaçta çünkü hemen hemen her giyside (ceket, pantolon, gömlek vs…) yer aldığı için ciddi sayıda üretim yapan düğme fabrikaları bulunuyor. Ve çoğu düğme şirketi aynı zamanda evlere düğme paketleme işi veriyor. Renk renk, boyut olarak ayırarak paketleyeceğiniz düğmeleri jelatin yapışkanını sökerek kapatıp işi bitirirsiniz. Eğer istendiyse kolileyerek teslime hazır hale getirirsiniz.

İzmir’de Evde Ek İş Yapabileceğiniz Bazı İlçeler
Buca, Bornova, Karabağlar, Konak, Karşıyaka, Bayraklı, Çiğli, Torbalı, Menemen, Gaziemir, Aliağa, Narlıdere, Dikili.

İzmirde Evlere İş Veren Firmalar İletişim
İzmir ek iş veren firmaların ilanlarına ve firma iletişim bilgilerine ulaşabilmek için lütfen aşağıdan yorum yapınız.

Etiketler

2 Yorum

  1. İzmirin ilçelerine ek iş veriyor musunuz? İzmir evlere ek iş veren firmaları öğrenmek istiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Kullanıyorsun Demek Kapat Bakayım Taş mı Yiyelim

Reklam Engelleyicini Devre dışı bırak yoksa sana içerik okumak filan yok :)