İzmir Evlere İş Veren Firmalar ve Evde İş İmkanları Nasıl Bulunur?

Son yıllarda yoğun göç olan ve hergün daha fazla kalabalıklaşan İzmir’de para kazanmakta zorlaştı. İnsanlar daha fazla mesai ve ek iş, part time işlere yöneldi. Daha fazla mesai olunca aileye vakit ayıramama yüzünden part time ise saatlerin uymaması sebebiyle pek mantıklı kalmıyor. Değişen zamanla birlikte yapılan işler ve işlerin yapılma şekilleri de değişmektedir. Son dönemde bazı firmalar işlerini evlerde yaptırmaktadır. Belirli işler, gönüllü kişiler tarafından evlerde yapılmaktadır. Böylece bu işi yapan kişiler ev bütçesine katkı sunarken, firmada bu iş için maliyeti düşürmektedir.

Dolayısıyla işin bu şekilde yapılması iki taraf içinde yararlı olmaktadır. İşlerin büyük kısmı kolaydır. Hemen herkesin yapabileceği tarzda basit işlerdir. İşlerin küçük bir kısmı ise biraz beceri istemektedir. Yeteneği zayıf olan kişiler tarafından yapılamamaktadır. Evlere iş veren firmalar hemen her şehirde rastlamaktadır. İzmir’de evlere veren firmalar bulunmaktadır. İzmir’in neredeyse bütün bölgelerinde bu tür iş yaptıran firmalara rastlanmaktadır. Böylelikle İzmir’de bulunanlar bu işlere rahatlıkla ulaşabilmektedir.

İzmir’de evlere iş veren fabrikalar boş vakti olanlar için iyi bir ek gelir kaynağıdır. Boş vakitler bu firmaların vermiş olduğu işleri yapılarak değerlendirilebilmektedir. Böylelikle ev bütçesine katkı yapmaktadırlar. Yapılacak olan katkı yapılacak olan işe göre değişmektedir. Eğer gün içinde sürekli olarak yapılacak bir iş bulunabilirse aylık ciddi rakamlara ulaşılabilmektedir. İzmir diğer illerdeki firmaların verdiği işlerden farklı işler vermemektedir. Bu işler genel olarak şu şekildedir:

 • Çocuk bakıcılığı; anne ve babası çalışan küçük çocuklar gün içinde bakıma ihtiyaç duymaktadır. Bunun için bu aileler bakıcıya ihtiyaç duymaktadır. Firmalarda evlerde çocuk bakmak isteyen kişilerle, bakıcı arayan kişileri bir araya getirmektedir. Evde yapılan bu işin kazancının iyi olmasına rağmen sorumluluğu fazladır. Ve bütün gün sürmektedir.
 • Boncuk işi; boncuklarla takı hazırlamak olarak tanımlanmaktadır. Bu işin yapılabilmesi için biraz yeteneğe ve biraz da bilgiye ihtiyaç vardır. Bu işi yapabilmek için daha önce bu işi yapmış kişilerden yardım alınması gerekebilmektedir. Zor sayılabilecek bu işin kazancı iyi sayılabilecek seviyelerdedir. Bocuk işi bir firmaya bağlı olarak yapılabileceği gibi bağımsız olarak yapılabilmektedir. Yapılan bu takılar eşe dosta satılabildiği gibi pazarda da satılabilmektedir.
 • Düğün davetiyesi katlama; düğün davetiyeleri matbaalarda üretilmektedir. Üretildikten sonra katlanılması gerekmektedir. Matbaalarda bulunan yoğun iş yükünden dolayı katlama işi firmalara verilmektedir. Firmalarda bu işi evlerde yaptırmaktadır. Özellikle düğün sezonunda bu işi yapabilecek çok sayıda elemana ihtiyaç duymaktadır.
 • Evde Ütü yapma; verilen kıyafetlerin ütülenmesidir. Bazı firmalar bu işi evlere vermektedir. Bu tür firmalarla görüşülerek evlerde rahatlıkla yapılabilecek bir iştir. Gelecek olan kıyafet sayısına göre uzun sürebilmektedir.
 • Evde Kalem montajı; kalem parçalarının birleştirilmesi işidir. Bilindiği gibi kalemler fabrikalarda üretilmektedir. Kısa sürelerde çok ciddi üretimler yapılabilmektedir. Fakat üretimlerde kalemlerin parçaları üretilmektedir. Firmalar kalemlerin parçalarının parçalarını birleştirmek için işçi kullanmak yerine bu işi evlerde yaptırmaktadır. Oldukça kolay bir iş olan kalem montajını yaparak ayda 5 bin liraya kadar kazanlar olduğu belirtilmektedir.
 • Nikah şekeri süsleme; nikah şekerlerinin ilgi çekici bir şekilde süslenmesi işlemidir. Firmalar bu işi evlerde yaptırmaktadır. Özel bir yetenek istemeyen bu iş, ciddi bir özen istemektedir. Bu işte ücret adet sayısına göre belirlenmektedir. İş veren firmalar arasında bu işi yaptıran firmalarda bulunmaktadır.

Evde Kına Paketleme İşi Yaparak Para Kazan

Kına paketleme işi sürekliliği olan bir iştir çünkü kültürümüzde evlilikten önce her gelin kına gecesi yapmak ister. Dolayısıyla devamlı iş alabilme ve talep olduğu için iyi gelir elde etme şansınız vardır. İşin detayları ise şöyle; işi veren yer size kına malzemesi, ölçü bardağı, naylon ambalaj veya kadife kese, makas, kurdale, karton koli, maket bıçağı teslim eder tabi ki işe göre bu araçlar değişebilir. Sizde ölçü bardağıyla kınaları istenilen ambalaja doldurarak bant veya kurdale ile bağlar ve koliye yerleştirirsiniz. Malzemeleri teslim ederken zaten işin nasıl yapacağınızı size 1-2 tane yaparak gösterecekler. Kına paketleyerek yaklaşık 350-1200 TL para kazanabilirsiniz.

Evde Sabun Paketleme İşi Para Kazan

Çoğu evde el veya yüz için sabun kullanılır ve birçok sabun çeşidi vardır. Bazen aynı pakette ambalajlanmış farklı renkte sabunlar bile satılıyor. Çok fazla çeşit ve renk, her cilde özel üretilmiş sabunları paketleyerek ekstra kazanç sağlayabilirsiniz. Sabun paketleme işi İzmir’de nüfusu yoğun olan bir ilimiz olduğu için sürekli yapılabilecek ve kazanabileceğiniz bir iştir. Evde ek işi getiren firmanın size renk yada özelliklerine göre ayrılmış ürünleri naylon poşetlere doldurarak ucunu büküp yapıştırmanızı ister. Herhangi bir yetenek gerektirmediği gibi iyi parada kazandırabilen bir iştir.

Evde Düğme Paketleme İşi Yaparak Para Kazan

En çok kazandıran işlerden biri olan düğme paketleme oldukça revaçta çünkü hemen hemen her giyside (ceket, pantolon, gömlek vs…) yer aldığı için ciddi sayıda üretim yapan düğme fabrikaları bulunuyor. Ve çoğu düğme şirketi aynı zamanda evlere düğme paketleme işi veriyor. Renk renk, boyut olarak ayırarak paketleyeceğiniz düğmeleri jelatin yapışkanını sökerek kapatıp işi bitirirsiniz. Eğer istendiyse kolileyerek teslime hazır hale getirirsiniz.

İzmir Evde Düğme Paketleme İşi Veren Firmalar
İzmir Evde Düğme Paketleme İşi Veren Firmalar

İzmir’de Evde Ek İş Yapabileceğiniz Bazı İlçeler

Buca, Bornova, Karabağlar, Konak, Karşıyaka, Bayraklı, Çiğli, Torbalı, Menemen, Gaziemir, Aliağa, Narlıdere, Dikili gibi ilçelerde evde ek iş bulma imkanınız diğer ilçelere göre daha fazla olduğunu söyleyebiliriz. Bu ilçelerde iş arayarak ek iş fırsatlarını değerlendirebilirsiniz.

İzmirde Evlere İş Veren Firmalar İletişim

İzmir ek iş veren firmaların ilanlarına ve firma iletişim bilgilerine ulaşabilmek için lütfen aşağıdan yorum yapınız.

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

Related Posts

İsviçre İş İlanları İş İmkanları Türk İşçi Alımı 2019

İsviçre İş İlanları İş İmkanları Türk İşçi Alımı

İsviçre iş ilanları incelenerek bu ülkenin birçok farklı şehrinde iş bulabilir ve çalışabilirsiniz. Sitemizde İsviçre de iş veren birçok firma ve bu firmaların ilanları konu altında yer…

kredi kartı yapılandırması

Kredi Yapılandırma Yapmak Kredi Notunu Düşürür mü?

Kredi kartı yapılandırması hakkında çıkan haberler beraberinde birçok sorunun ortaya çıkmasına neden oldu. Bugün sizlere merak ettiğiniz sorulardan olan Kredi kartı yapılandırma sicili etkiler mi? Sorusunun cevabını…

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Faiz Oranları

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Dilekçesi Örneği

Kredi kartı borçlarınızın her geçen gün giderek artması beraberinde ciddi sorunların ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Bu yüzden de yapacağınız hamleler ile kredi kartı borçlarınızdan uzun süreli bir…

Cinsel çapalama nedir?

Esma Ezmeci tarafından anlatılan cinsel çapalama oldukça dikkat çekmekte. Birçok kişi arama motorlarında cinsel çapalama nedir sorusunu araştırıyor. İşte detaylar… Cinsel çapalama nedir? Çapalama, duyuları harekete geçirme…

Johnny Sins neden öldü?

Birçok kişi tarafından tanınan yetişkin içerikli film sektöründe yer alan tanınmış oyuncunun ölüp ölmediği merak konusu olmuş durumda. Birçok kişi arama motorlarında johnny sins neden öldü sorusunu…

En İyi Tefeci Bul Tefeci Arıyorum Adresleri Telefonları 2019

En İyi Tefeci Bul Tefeci Arıyorum Adresleri Telefonları

Bu yazımız da sizlere güncel tefeci hakkında bilgiler sunacağız. Günümüz de bankalar ve finans şirketlerinden kırmızı çizgi yediği için kredi alamayan kişi ve firmalar soluğu tefecilere başvurarak…

This Post Has 19 Comments

 1. Iyi günler.Bornova atatürk mahallesinde oturuyorum. Sağlık sorunlarım nedeniyle devamlı bir iste çalışamıyorum. Evde abiye vb kıyafetlere boncuk işleme işi yapıyorum. Kına sabun vb paketleme işlerini, davetiye katlama vb işleri yapmak istiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

 2. Izmır karabaglarda oturuyorum.paketleme işi yapmak istiyorum.elim seridir.musait zamanım çok olduğu için iş arıyorum evde yapabilecegim

 3. Meraba ise ihtiyacim var. 2 kisiyiz hizliyiz paketleme isinde donus yaparsaniz sevinirim.Izmirdeyim.

 4. MERHABALAR. İZMİR TORBALIDA İKAMET EDİYORUM. İŞSİZİM İŞE ÇOK İHTİYACIM VAR. KATLAMA PAKETLEME İŞLERİNDE TECRÜBEM VAR. ANNEM VAR ODA BANA YARDIMCI OLUR.HIZLIYIM PRATİĞİM. MAHÇUP OLMAZSINIZ. E-POSTA ADRESİM: ayse****@gmail.com

 5. Izmir gazemirde oturuyorum evliyim çocuk yok çalmaya ihtiyacım paketleme .olsun zarf katlama olsun.yaparim.lutfen yardimici olun. Ismim Günel karakuyulu.

 6. İzmirde oturuyorum evde iş yaparak para kazanmak istiyorum İzmir evlere iş veren firmalar evde paketleme işi istiyorum bu işe çok ihtiyacım var para kazandıracak işleri yapmak için yardım istiyorum. İzmir konak düğme paketleme işi olur davetiye katlama, iplik temizleme veya evde dikiş işi her türlü evde para kazandıran işleri yapabilirim. Olumlu veya olumsuz dönüşünüzü bekliyorum.

 7. Merhaba ismim Sevim İzmir Buca da ikamet ediyorum tekstil firmasında makinacı olarak çalışıyordum yeni anne oldum bebeğim var evimde sürekli iş yapmak istiyorum ev hanımlarına bayanlara iş imkanı getirenlerden evde iş yaparak para kazanmak istiyorum. İzmir evlere iş veren firmalar ilgilenirseniz sevinirim.

 8. Merhabalar, evde ek iş yapmak istiyorum 2 çocuğum var ve üniversite ye gidiyorlar hem çocuklarımı okutmak için hem de evde iş yaparak para kazanmak için sizden yardım istiyorum İzmir Bornova naldökende oturuyorum. Ev hanımlarına bayanlara iş imkanı sağlayan İzmir evlere iş veren firmalar geri dönüş sağlarsanız çok memnun olurum.

 9. Merhaba evde ek iş yapmak istiyorum sitenizden evde ek iş fırsatlarını takip ediyorum. Evde işe çok ihtiyacımız var durumum çok bozuk İzmir evlere iş veren firmalar ve bayanlara evde iş imkanı sağlayan yerler ilgilenirseniz sevinirim. 0554931****

 10. Evde kına paketleme işi yapmak istiyorum İzmir Bayraklı muhittin erener mahallesinde oturuyorum evde ek iş yapmak için araştırma yapıyorum. Daha önce poşetleme, katlama, dizme işi, dolma sarma, nikah şekeri çorap paketleme mum paketleme gibi işler yaptım. Bayanlara evde iş imkanı veren yerler ve İzmir evlere iş veren firmalardan iş istiyorum.

 11. İzmir evde ek iş yapmak istiyorum evde düğme paketleme işi, poşet katlama, poşetleme dikiş iplik işleri yapabilirim İzmir evlere iş veren yerler firmalar bizimle iletişime geçebilir mi?

 12. Elimden her iş gelir kına paketleme düğme ve benzeri işleri yapabilirim özenle ve titiz bir şekilde zamanında teslim ederim izmir evlere iş veren firmalar bana ulaşsın.

 13. İzmir bucada otuyorum paketleme işi yapmak istiyorum kına paketleme düğme paketleme işide olur izmir buca evlere iş veren firmalara başvuruyorum.

 14. İzmir karabağlarda oturuyorum düğme ve sabun işini yapmak istiyorum nasıl görüşebiliriz.

 15. İzmirin ilçelerine ek iş veriyor musunuz? İzmir evlere ek iş veren firmaları öğrenmek istiyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir