İş Fırsatları

İzmir Evlere İş Veren Firmalar Evde İş İmkanları

Son yıllarda yoğun göç olan ve hergün daha fazla kalabalıklaşan İzmir’de para kazanmakta zorlaştı. İnsanlar daha fazla mesai ve ek iş, part time işlere yöneldi. Daha fazla mesai olunca aileye vakit ayıramama yüzünden part time ise saatlerin uymaması sebebiyle pek mantıklı kalmıyor. Değişen zamanla birlikte yapılan işler ve işlerin yapılma şekilleri de değişmektedir. Son dönemde bazı firmalar işlerini evlerde yaptırmaktadır. Belirli işler, gönüllü kişiler tarafından evlerde yapılmaktadır. Böylece bu işi yapan kişiler ev bütçesine katkı sunarken, firmada bu iş için maliyeti düşürmektedir.

Dolayısıyla işin bu şekilde yapılması iki taraf içinde yararlı olmaktadır. İşlerin büyük kısmı kolaydır. Hemen herkesin yapabileceği tarzda basit işlerdir. İşlerin küçük bir kısmı ise biraz beceri istemektedir. Yeteneği zayıf olan kişiler tarafından yapılamamaktadır. Evlere iş veren firmalar hemen her şehirde rastlamaktadır. İzmir’de evlere veren firmalar bulunmaktadır. İzmir’in neredeyse bütün bölgelerinde bu tür iş yaptıran firmalara rastlanmaktadır. Böylelikle İzmir’de bulunanlar bu işlere rahatlıkla ulaşabilmektedir.

İzmir’de evlere iş veren firmalar boş vakti olanlar için iyi bir ek gelir kaynağıdır. Boş vakitler bu firmaların vermiş olduğu işleri yapılarak değerlendirilebilmektedir. Böylelikle ev bütçesine katkı yapmaktadırlar. Yapılacak olan katkı yapılacak olan işe göre değişmektedir. Eğer gün içinde sürekli olarak yapılacak bir iş bulunabilirse aylık ciddi rakamlara ulaşılabilmektedir. İzmir’de evlere iş veren firmalar, diğer illerdeki firmaların verdiği işlerden farklı işler vermemektedir. Bu işler genel olarak şu şekildedir:

 • Çocuk bakıcılığı; anne ve babası çalışan küçük çocuklar gün içinde bakıma ihtiyaç duymaktadır. Bunun için bu aileler bakıcıya ihtiyaç duymaktadır. Firmalarda evlerde çocuk bakmak isteyen kişilerle, bakıcı arayan kişileri bir araya getirmektedir. Evde yapılan bu işin kazancının iyi olmasına rağmen sorumluluğu fazladır. Ve bütün gün sürmektedir.
 • Boncuk işi; boncuklarla takı hazırlamak olarak tanımlanmaktadır. Bu işin yapılabilmesi için biraz yeteneğe ve biraz da bilgiye ihtiyaç vardır. Bu işi yapabilmek için daha önce bu işi yapmış kişilerden yardım alınması gerekebilmektedir. Zor sayılabilecek bu işin kazancı iyi sayılabilecek seviyelerdedir. Bocuk işi bir firmaya bağlı olarak yapılabileceği gibi bağımsız olarak yapılabilmektedir. Yapılan bu takılar eşe dosta satılabildiği gibi pazarda da satılabilmektedir.
 • Düğün davetiyesi katlama; düğün davetiyeleri matbaalarda üretilmektedir. Üretildikten sonra katlanılması gerekmektedir. Matbaalarda bulunan yoğun iş yükünden dolayı katlama işi firmalara verilmektedir. Firmalarda bu işi evlerde yaptırmaktadır. İzmir’de evlere iş veren firmalar özellikle düğün sezonunda bu işi yapabilecek çok sayıda elemana ihtiyaç duymaktadır.
 • Ütü yapma; verilen kıyafetlerin ütülenmesidir. Bazı firmalar bu işi evlere vermektedir. Bu tür firmalarla görüşülerek evlerde rahatlıkla yapılabilecek bir iştir. Gelecek olan kıyafet sayısına göre uzun sürebilmektedir.
 • Kalem montajı; kalem parçalarının birleştirilmesi işidir. Bilindiği gibi kalemler fabrikalarda üretilmektedir. Kısa sürelerde çok ciddi üretimler yapılabilmektedir. Fakat üretimlerde kalemlerin parçaları üretilmektedir. Firmalar kalemlerin parçalarının parçalarını birleştirmek için işçi kullanmak yerine bu işi evlerde yaptırmaktadır. Oldukça kolay bir iş olan kalem montajını yaparak ayda 5 bin liraya kadar kazanlar olduğu belirtilmektedir.
 • Nikah şekeri süsleme; nikah şekerlerinin ilgi çekici bir şekilde süslenmesi işlemidir. Firmalar bu işi evlerde yaptırmaktadır. Özel bir yetenek istemeyen bu iş, ciddi bir özen istemektedir. Bu işte ücret adet sayısına göre belirlenmektedir. İzmir’de evlere iş veren firmalar arasında bu işi yaptıran firmalarda bulunmaktadır.
Tavsiye İçerik:  Bahçelievler Evlere İş Veren Firmalar

Evde Kına Paketleme İşi Yaparak Para Kazan

Kına paketleme işi sürekliliği olan bir iştir çünkü kültürümüzde evlilikten önce her gelin kına gecesi yapmak ister. Dolayısıyla devamlı iş alabilme ve talep olduğu için iyi gelir elde etme şansınız vardır. İşin detayları ise şöyle; işi veren yer size kına malzemesi, ölçü bardağı, naylon ambalaj veya kadife kese, makas, kurdale, karton koli, maket bıçağı teslim eder tabi ki işe göre bu araçlar değişebilir. Sizde ölçü bardağıyla kınaları istenilen ambalaja doldurarak bant veya kurdale ile bağlar ve koliye yerleştirirsiniz. Malzemeleri teslim ederken zaten işin nasıl yapacağınızı size 1-2 tane yaparak gösterecekler. Kına paketleyerek yaklaşık 350-1200 TL para kazanabilirsiniz.

Evde Sabun Paketleme İşi Para Kazan

Çoğu evde el veya yüz için sabun kullanılır ve birçok sabun çeşidi vardır. Bazen aynı pakette ambalajlanmış farklı renkte sabunlar bile satılıyor. Çok fazla çeşit ve renk, her cilde özel üretilmiş sabunları paketleyerek ekstra kazanç sağlayabilirsiniz. Sabun paketleme işi izmir’de nüfusu yoğun olan bir ilimiz olduğu için sürekli yapılabilecek ve kazanabileceğiniz bir iştir. Evde ek işi getiren firmanın size renk yada özelliklerine göre ayrılmış ürünleri naylon poşetlere doldurarak ucunu büküp yapıştırmanızı ister. Herhangi bir yetenek gerektirmediği gibi iyi parada kazandırabilen bir iştir.

Evde Düğme Paketleme İşi Yaparak Para Kazan

En çok kazandıran işlerden biri olan düğme paketleme oldukça revaçta çünkü hemen hemen her giyside (ceket, pantolon, gömlek vs…) yer aldığı için ciddi sayıda üretim yapan düğme fabrikaları bulunuyor. Ve çoğu düğme şirketi aynı zamanda evlere düğme paketleme işi veriyor. Renk renk, boyut olarak ayırarak paketleyeceğiniz düğmeleri jelatin yapışkanını sökerek kapatıp işi bitirirsiniz. Eğer istendiyse kolileyerek teslime hazır hale getirirsiniz.

Tavsiye İçerik:  Suudi Arabistan İşçi Alımı İş İlanları İşçi Maaşları 2019

İzmir’de Evde Ek İş Yapabileceğiniz Bazı İlçeler
Buca, Bornova, Karabağlar, Konak, Karşıyaka, Bayraklı, Çiğli, Torbalı, Menemen, Gaziemir, Aliağa, Narlıdere, Dikili.

İzmirde Evlere İş Veren Firmalar İletişim
İzmir ek iş veren firmaların ilanlarına ve firma iletişim bilgilerine ulaşabilmek için lütfen aşağıdan yorum yapınız.

Etiketler

7 Yorum

 1. İzmirin ilçelerine ek iş veriyor musunuz? İzmir evlere ek iş veren firmaları öğrenmek istiyorum.

 2. İzmir karabağlarda oturuyorum düğme ve sabun işini yapmak istiyorum nasıl görüşebiliriz.

 3. İzmir bucada otuyorum paketleme işi yapmak istiyorum kına paketleme düğme paketleme işide olur izmir buca evlere iş veren firmalara başvuruyorum.

 4. Elimden her iş gelir kına paketleme düğme ve benzeri işleri yapabilirim özenle ve titiz bir şekilde zamanında teslim ederim izmir evlere iş veren firmalar bana ulaşsın.

 5. İzmir evde ek iş yapmak istiyorum evde düğme paketleme işi, poşet katlama, poşetleme dikiş iplik işleri yapabilirim İzmir evlere iş veren yerler firmalar bizimle iletişime geçebilir mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Kullanıyorsun Demek Kapat Bakayım Taş mı Yiyelim

Reklam Engelleyicini Devre dışı bırak yoksa sana içerik okumak filan yok :)