İş Fırsatları

İzmir’de Ek İş İlanları

İzmir Büyükşehir olması nedeniyle geniş iş olanaklarına sahiptir. İş olanaklarının yanında ek iş ilanları İzmir fırsatları da çok sayıdadır. Bu ek iş fırsatlarına bakacak olursak özellikle turistlere yönelik olarak gerçekleştirilen işler ön plana çıkmaktadır.

Liman Şehri

İzmir’in liman şehri olması,  sanayi şehri yönü ve tarım şehri özellikleri barındırmasıyla mevsimlik ve devamlı personel ihtiyacı duyan geniş bir ekonomik alt yapısı vardır. İş ilanları kadar ek iş ilanları İzmir için önemli bir konudur. Çünkü İzmir’de geniş bir öğrenci kesimi vardır. Bunun yanında ev hanımları, emekliler ve gençler de bu ek iş ilanları ile ilgilenmektedirler. Örnek verecek olursak turistik eşyalar üreten firmaların evlere iş vererek anahtarlık yapma faaliyetleri vardır. Bu işleri veren ofisler eğer konum olarak size yakın ise bu durumdan haberdar olacaksınızdır. Ancak bu iş ilanını görecek kadar yakın değilseniz internet sitelerinden bu ilanları takip ederek bu işleri alabilirsiniz. Bunun için bu ilanları yayınlara web adreslerine adres, ele fon ve diğer gerekli bilgileri vermeniz gerekmektedir. İhtiyaç durumunda sizinle iletişime geçilerek bu işler size yönlendirilecektir. Şimdi bilgilerinizi vererek siz ek iş sağlayacak olan firmalar size İzmir’de şu seçenekleri sunacaklardır.

Anahtarlık Yaparak Kazanın

İlk olarak anahtarlık yapma işine değinelim. Çünkü turistlerin hatıra amacıyla sık olarak aldıkları ürünlerdir. İzmir’i simgeleyen tasarımlarla oluşturulacak anahtarlık tasarımlarıyla bu ürünleri tasarlayacaksınız. Siz everilen ürünlerde size tasarımın sınırları belirtilmiş olacaktır. 3 veya 4 parçadan oluşan anahtarlık montaj parçaları size tercih seçeneği sunduğu gibi sabit olarak yapmanız gereken modeller de mevcuttur. İzmir’de ek iş olarak yapabileceğiniz dekoratif yastık işi de size İzmir’de yapabileceğiniz diğer ek iş imkânlarındandır evde yapacağınız bu işe tekstil firmaları ile çalışacaksınız. Sizin şahsen veya web adresleri ile iletişime geçerek yastık yapma işi ile kazanç sağlayabilirsiniz. İzmir’de tekstil sektörünün gelişmişliği size bu anlamda bolca fırsat bulmanızı sağlayacak. İzmir’in size sunduğu imkânla bu kadarla sınırlı değil. Yerli ve yabancı turistlere ürün satan firmaların size evde ek iş imkânı sağlayarak bu ürünleri yapmanız için sizinle iş birliği yapacak. İzmir ekonomisi için önemli olan turistler bu ve bunu gibi ürünlerle alışveriş yaparak hem İzmir ekonomisine katkı yapacak hem de sizin bütçenizi destekleyecek.

Evde Çanta Dikerek Kazanın

Evde çanta dikmek de İzmir’de yapabileceğiniz ek iş fırsatlarından bir diğeridir. Bu yönlendirmeleri yapan web adreslerine bilgilerinizi bırakarak size verilecek olan çanta parçaları ve süslerini uygun şekilde monte ederek güzel ürünler ortaya çıkaracaksınız. Bu ürünleri teslim ederek alacağınız ücret ile de bütçenize katkı yapacaksınız. İzmir’de yapılacak olan işler genellikle turizm sahası için yapılan ürünlerdir. Bu ürünlerin dışında matbaa alanında da evde yapabileceğiniz işler vardır. Evde düğün davetiyesi katlayarak da para kazanabilirsiniz. İzmir’deki matbaalar bu yönlendirmeleri yapan web adresleri ve ofislerle sizinle bağlantı kurarak davetiye katlama işini yapabilirsiniz.

Evde boş geçen vakitlerinizi ek iş yaparak değerlendirebileceğiniz gibi bu işleri bahçenizde bile rahat şekilde yapabileceksiniz. İzmir’de sizin için ek iş ilanları izmir web adresleri ve iş ofislerinin fazla olması nedeniyle kolayca gerçekleştirebileceğiniz bir işlem olacak. Günlük ortalama 2-3 saat düzenli olarak bu ek işlere zaman ayırmanız size aylık ortalama 500-1000 TL arası kazançlar sağlayacaktır.

İlanlar Gizlidir, var olan iş ilanlarını görmek için lütfen aşağıdan yorum yapınız.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Kullanıyorsun Demek Kapat Bakayım Taş mı Yiyelim

Reklam Engelleyicini Devre dışı bırak yoksa sana içerik okumak filan yok :)