İş fırsatları

Kadıköy Evlere İş Veren Firmalar


Ofiste çalışmaktan sıkıldınız mı? Artık patron baskısı ile uğraşmak istemiyor musunuz? O halde şimdi size anlatacağımız iş fikirleri ile birlikte çalıştığınız işinizi bırakabilir, farklı alanlarda kendinizi geliştirebilir, çok daha fazla kazanç elde edebilirsiniz. Kadıköy veya çevresinde ikamet ediyorsanız Kadıköy evlere işveren firmalar ile iletişime geçebilir, aylık 5000 TL’ye kadar ek gelir imkânı elde edebilirsiniz. Siz de işinizin patronu olmak ve daha fazla para kazanmak istiyorsanız teklifimizi mutlaka değerlendirin. Yapmanız gereken size anlatacağımız işlerden birini seçmek, seçtiğiniz iş ile birlikte size ulaşılabilecek bilgileri sayfanın en altında bulunan yorum kısmında paylaşmak! Daha fazla kazanç elde edebilmek için elinizi çabuk tutun, siz de kendi işinizin patronu olun!

Şimdi sizlere sizler için derlediğimiz iş fırsatları hakkında detaylı bilgiler sunacağız.

Evde Ekmek Yapımı

Artık her şeyin inorganik olduğu bir dünyada insanlar daha çok organik ürün arayışı içindedir. Annelerimizin, dedelerimizin bizlere anlattığı ekmekleri günümüzde bulmak oldukça zor. Bu ürünler sizin için kazanç kapısı olabilir farkındasınız değil mi? Evde organik ekmek yaparak bütçenize ekstra gelir sağlayabilmek için Kadıköy evlere iş veren firmalar ile irtibata geçebilirsiniz. Kendi yaptığınız ürünleri herhangi bir firmaya bağlı kalmaksızın kendiniz de satışını gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için ise sosyal medya üzerinden kendinize bir hesap açmanız yeterli olacaktır. Marketlerle anlaşabilir, onlara toplu satış bile gerçekleştirebilirsiniz.

Evde Oya Yapımı

Eskiden büyük büyük annelerimiz için bir hobi haline gelen oya yapımı, artık birçok ev hanımının ek gelir elde ettiği bir iş haline gelmiştir. Oya yapımından para kazanmak istiyorsanız firmalar ile iletişim halinde olabilir, size gönderecekleri modelleri örüp teslim edebilirsiniz. Bazı firmalar bu alanda kilo ile çalışırken, bazıları da fiyatlandırmaları tane başı olarak değerlendirmektedir. Teslimat yapıldıktan sonra ise ödemeler işverenin belirleyeceği şekilde gerçekleştirilmektedir.

Evde Hayvan Bakımı

Pek çok kişi evinde beslediği ev hayvanlarını tatile ya da yolculuğa giderken bırakacak yer bulamamaktadır. İşte bu nokta kişiler için büyük avantaj sağlamaktadır. Hayvan otelleri günlük faiş fiyatlar ile hayvan bakımı gerçekleştirirken, sizler daha uygun fiyatlara bu işi gerçekleştirebilirsiniz.  Kedi, kuş, köpek gibi hayvanlar için günlük fiyat belirlemesi gerçekleştirerek aylık 2000 TL’ye kadar gelir sağlayabilirsiniz. Yapacağınız şey Kadıköy evlere iş veren firmalar ile iletişime geçmek olacaktır.

Sponsorlu Reklamlar

Evde Yaşlı Bakımı

Evde yaşlı bakımı uzun yıllardır yapılan bir iştir. Aylık ücretler karşılığında gerçekleştirilen bu iş, yoğun ilgi gerektirmektedir. Özellikle kimsesiz olan ya da çalışmak zorunda olduğundan dolayı ailesindeki yaşlı kişilere gerekli bakımı sağlayamayan kişiler bu alanda çok talep göstermektedir. Kendi evinizde ya da işi veren kişinin evinde de bu bakım işini gerçekleştirebilir, kazanç sağlayabilirsiniz.

Evde Duvak Yapımı

Evlenecek olan bayanlar gelinlikleri ile birlikte kullanacakları duvakları genellikle tasarlattırmaktadır. Eğer bu tür işler elinizden geliyorsa özgün duvak tasarımları gerçekleştirebilir satışını gerçekleştirebilirsiniz. Ya da Kadıköy evlere iş veren firmalar alanında talepler oluşturabilirsiniz.

Sizlere evinizde yapabileceğiniz ve bol kazanç elde edebileceğiniz iş imkanlarını sunduk. İletişim için sayfanın alt kısmında yer alan yorum seçeneği ile bizlerle iletişim kurmayı unutmayın!

İlanlar Gizlidir, var olan iş ilanlarını görmek için lütfen aşağıdan yorum yapınız.

Not: Sitemiz hiçbir ziyaretçiye iş garantisi, kredi ve para vaad etmemektedir. Yapacağınız yorumları iş veren firmalar görerek size dönüş sağlaması kendi mevhumlarına kalmış durumdadır. Bizler sizlere ne gibi işler yapabilirsiniz, kredi ile ilgili açıklayıcı bilgileri, bölgenizde ne gibi işler yapıldığını sunmakta ve açıklamaktayız. Biz iş veren, kredi veren firmalar değiliz... Konu altına yorum yapmanız iş verenlere ulaşmanızı hızlandıracaktır. Çünkü iş verenler de sitemizi ziyaret ediyor.
Etiketler

Leyla Demirci

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

7 Yorum

  1. Kadıköy Fikirtepe de oturuyorum evde yapabileceğim iş arıyorum. dönüş yaparsanız sevinirim.

  2. Merhabalar. İstanbul kadıköyde oturuyorum. Evde Süs eşyası, paketleme, vs.. ne olursa yapmak istiyorum. Dönüş sağlarsanız sevinirim.

  3. İyi günler evde iş yapmak istiyorum paketle, katlama , temizleme, süs eşyası gibi her konuda iş arıyorum evde iş yaparak para kazanmak istiyorum İstanbul Anadolu yakası Kadıköy evlere iş veren firmalar lütfen yardımcı olursanız sevinirim iyi çalışmalar.

  4. Merhaba bende evde iş yaparak para kazanmak istiyorum örgü tülbent oyası paketleme ne olursa ekibimde var 6 kişi evde iş yapmak istiyoruz bayanlara ev hanımlarına iş imkanı sağlayan yerler Kadıköy evlere iş veren firmalar siz getirmeseniz bile ben gelir alırım


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.