İş Fırsatları

Kağıthane’de Evlere İş Veren Firmalar

Günümüz şartlarına uyum sağlamak artık oldukça zor bir hal almaya başladı. Emekliler emekli maaşlarının azlığından, çalışanlar ise maaşlarının yetersizliğinden şikayet ederken herkes bir iş arayışı içinde. Siz de bu konulardan şikayetçiyseniz ve ekstra gelire ihtiyacınız varsa okuyacaklarınız tam da size göre! İster çalıştığınız işten istifa edip kendi işinizin patronu olun, isterseniz maaşınızın üstüne ekstra kazanç elde edin. Seçim yapmak tamamen size kalmış. Size anlatacağımız işlerden en uygun olanını seçebilir, hemen kazanç sağlayabilirsiniz. Üstelik Kağıthane civarında ikamet ediyorsanız Kağıthane evlere iş veren firmalar ile de anlaşabilirsiniz.

Şimdi sizlere evde yapabileceğiniz, kazancı bol olan işlerden bazıları hakkında detaylı açıklamalar yapacağız. Hangi işi yapacağınıza karar vermeden önce yayınlayacağımız iş alanlarını mutlaka inceleyin!

Evde Erişte Yapımı

Özellikle kırsal bölgelerde kış hazırlığı olarak da bildiğimiz erişte yapımı, kentsel bölgelerde kazanç alanı haline gelmiştir. Erişte gibi ev yapımı ürünlerin şehirlerde bulunmaması nedeniyle bu ürünlere olan ilgi çok fazladır. Evinizde erişte makinesi ile kolayca erişte üretimi yapabilir, paketlemesini gerçekleştirerek mandıralara ya da marketlere satışını gerçekleştirebilirsiniz. Erişte gibi ürünlerin yanında reçel, salça, tarhana gibi ürünler de tercih edilmektedir.

Evde Bira Yapımı

Kağıthane evlere iş veren firmalar arasında gıda firmaları da evlere iş vermektedir. Bira yapımı vadesi uzun olan ancak; kolay işler arasında yer alır. Bir çok ev hanımı evde bira yaparak ekstra kazanç sağlayabilmektedir. İşi sizlere verecek olan firma yapım aşaması ile ilgili bilgilendirme sunarken, gerekli malzemeleri de temin etmektedir. Bu sayede işi yapacak olan kişiler sermaye ödemek zorunda kalmadan sadece işin kâr kısmı ile ekstra kazanç elde edebilmektedir. Biranın yapımının tamamlanması bekletme dolayısı ile 1 ay kadar bir süreyi bulmaktadır. İşin tamamlanması ile birlikte işveren tarafından ödemeler yapılmaktadır.

Evde Hediyelik Kutu Yapımı

Emekli, çalışan ya da ev hanımı fark etmeksizin Kağıthane evlere iş veren firmalar arasında evde hediyelik kutu yapımı da yer almaktadır. Firmalar pazarlamasını gerçekleştirdiği ürünlerin hediye paketlerini evde iş yapmak isteyen kişilere vermektedir. Kutu örneği, malzemeler ve yapım aşaması işe talip olan kişilerle paylaşılmakta, malzemeler kargo şirketi ile ya da kapıya kadar özel araç ile teslim edilmektedir. Kutu yapımı için fiyatlandırmalar adet başıdır. İşverenin belirleyeceği fiyatlar ile kutu tasarımları gerçekleştirilir, teslimatı yapılır ve işveren tarafından ödemeler gerçekleştirilir.

Siz de bu alanlardan birinde çalışmalarınızı sürdürmek, yüksek kazançlar elde etmek istiyorsanız sayfanın en altında yer alan yorum kısmına bilgilerinizi yazmayı unutmayın. Kağıthane evlere iş veren firmalar sizlerle bu alandan iletişime geçecek, size uygun olan iş taleplerinizi de yine bu alandan karşılayacaktır.

Hediyelik kutu yapımının yanı sıra evde sarma yapımı, evde tarhana yapımı, evde şarap yapımı, evde nakış işi, evde turşu yapımı, evde mandal paketleme, evde börek yapımı, evde yaşlı bakımı gibi işlere de göz atabilir, bu alanlarda kendinize güveniyorsanız istediğinizi seçip hemen başlayabilirsiniz.

İlanlar Gizlidir, var olan iş ilanlarını görmek için lütfen aşağıdan yorum yapınız.

Etiketler

20 Yorumlar

  1. Evde iş yapmak istiyorum. Kağıthanede oturuyorum. Hediye kutusu, paketleme işi, kesme işi gibi işler mevcutsa çalışmak isterim.

  2. Kağıthane de oturuyorum.daha önce paketleme işine benzer yaptım.geri dönüş sağlarsanız sevinirim.

  3. Kâğıthane seyrantepe de oturuyorum evde boncuk paketleme ısı için dönüş yaparsanız sevinirim

  4. Kâğıthane nurtepe de oturuyorum bende evde kutu yada paketleme işi yapabilirim lütfen cvp vermenizi bekliyorum ilgilenin

  5. Seyrantepe oturuyorum ve boncuk paket isi yapmak isterim arkadaşlarım da var iyi isler yapabiliriz

  6. Merhaba Kağıthane de oturuyorum evde ek iş olarak evde hediyelik kutu yapımı yapmak istiyorum çalışmalar ımı temizlikle ve titizlikle teslim ederim Teşekkür ederim iyi çalışmalar diliyorum

  7. Merhaba kağithane seyrantepede oturuyorum paketleme isi istiyorum dönüş yaparsaniz sevinirim teşekürler

  8. Kagithane seyrantepede ikamet ediyorum paketlem isi yapmak istiyorum Acil geri donus yaparsaniz sevinirim

  9. Kağıthanede oturuyom daha önce paketleme işi yaptım ve evde 3 kişiyiz rahatlıkla herişi zamanında yetişririz geri dönerseniz seviniriz

  10. Merhaba okmeydanında oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum 3 kişi olarak zamanında kusursuz teslim edebiliriz .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Adblock Kullanıyorsun Demek Kapat Bakayım Taş mı Yiyelim

Reklam Engelleyicini Devre dışı bırak yoksa sana içerik okumak filan yok :)