İş fırsatları

Karabük de Evlere Ek İş Veren Firmalar Evde İş İlanları


Karabük çevresinde eve ek iş veren firmalar, farklı alanlarda paketleme ve ambalajlama işleri ile talep oluşturmaktadır. Bu ek iş seçenekleri şu şekilde sıralanmaktadır:

Karabük ilinde eve iş veren firmalar, tekstil sektörü, tuhafiye, organizasyon gibi içeriklerle çalışmaktadırlar. Fakat bunlardan farklı olarak fabrikasyon üretimlerin olduğu firmalar tarafından da kutu katlama gibi işlemler yapılmaktadır.

Sigara zamlarının oluşmasıyla Karabük evde ek iş seçenekleri içerisinde sigara sarma ve paketleme işleri de bulunmaktadır. Hazır olarak alınan tütünler ve sarma materyalleri ile sarılan sigaralar paketlenerek satışa sunulmaktadır.

Karabük Nikah Şekeri Hazırlama İşi

Karabük ili ve çevresinde düğün organizasyonlarından doğan ihtiyaçlar sebebiyle ek iş ilanları oluşturulmaktadır. Bu ilanlardan birisi de nikah şekeri hazırlama işi olarak bilinmektedir. Hazırlanan nikah şekerlerinin paketlemesi yapılmadan ya da yapılarak farklı şekillerde teslimi mümkün olmaktadır.

Evde iş yaptıran firmalar içerisinde yer alan nikah şekeri üretim firmaları tarafından oluşturulan ek iş ihtiyaçları ise sadece paketleme işlemini içermektedir. Bu sebeple yapılan taleplerde herhangi bir nikah şekeri yapımı bulunmamaktadır.

Sponsorlu Reklamlar

Karabük’te Eve Ek İş Veren Fabrikalar

Karabük ili ve çevresinde üretim faaliyetlerinde bulunmakta olan fabrikalar tarafından da evlere ek iş verilir. Ek iş verilen fabrikalar çoğunlukla tekstil sektöründe hizmet vermektedir. Bu sektör içerisinde üretilen ürünlerin satışa hazır hale getirilmesi için ambalajlama işlemlerine yönelik ek destek alınmaktadır.

İş veren fabrikalar yalnızca tekstil sektöründe değil farklı alanlarda da üretim yapan fabrikalardan oluşmaktadır. Tekstil ürünlerinin haricinde; teknolojik cihaz üretimi, aksesuar üretimi gibi alanlarda çalışan firmalar da ambalajlama süreçlerinde destek talebi oluşturmaktadırlar.

Ambalajlama ve karton katlama gibi işlemlerin yapılma süreçlerinde fabrika tarafından çalışılması daha fazla hata oluşturacağı için bu alandaki çalışmaların tek elden yapılması ve en az hatayla satışa çıkması amaçlanmaktadır. Bu sebeple ek iş talepleri özel üretim yapan firmalarda daha fazla görülmektedir.

Ek İş Seçeneklerinde Organizasyon İşlemleri

Karabük ili ve çevre illerde ek iş olanakları çoğunlukla organizasyon içerikli işlerde olmaktadır. Evde iş imkanı sunan organizasyon işlerinden bazıları şu şekildedir:

  • Doğum günü hazırlıkları için pasta üretimi
  • Hediyelik eşya hazırlama ve paketleme
  • Düğün hediyesi hazırlama ve paketleme
  • Davetiye katlama
  • Kına organizasyonu için tepsi hazırlama
  • Yeni doğan bebekler için hastane süsleme

Evde yapılacak işler içerisinde bulunan organizasyon işlemleri hemen her yaş grubuna hitap edecek geniş bir yelpazeyi oluşturmaktadır. Bu alanda ek iş yapmak isteyenlerin belirli firmalara başvurmalarının yanı sıra kendi kişisel markalarını da oluşturmaları mümkün olmaktadır.

Özellikle yeni doğan bebekler, doğum yapacak anneler ya da yeni evlenecek olanlar için hazırlanan organizasyon masaları için çok fazla paketleme, hediyelik hazırlama işleri bulunduğu bilinmektedir.

Evde Ek İş İlanları Nerelerde Yayınlanır?

Karabük ili ve çevresinde evde iş ilanları verilirken internet sitelerinden yararlanma sıklığı oldukça azdır. Bu ilanlara ulaşmak için bireysel başvuruların yapılması gerekmektedir. Herhangi bir ilan olmaksızın ek iş seçeneklerini içeren firmalara başvuru yapılabilmektedir.

Sosyal medya hesapları da ek iş ilanlarına ulaşılacak önemli alanların başında gelmektedir. organizasyon işleriyle uğraşmakta olanların hesaplarından iletişime geçilerek paketleme konusunda destek talepleri olup olmadığının sorulması gerekmektedir.

Not: Sitemiz hiçbir ziyaretçiye iş garantisi, kredi ve para vaad etmemektedir. Yapacağınız yorumları iş veren firmalar görerek size dönüş sağlaması kendi mevhumlarına kalmış durumdadır. Bizler sizlere ne gibi işler yapabilirsiniz, kredi ile ilgili açıklayıcı bilgileri, bölgenizde ne gibi işler yapıldığını sunmakta ve açıklamaktayız. Biz iş veren, kredi veren firmalar değiliz... Konu altına yorum yapmanız iş verenlere ulaşmanızı hızlandıracaktır. Çünkü iş verenler de sitemizi ziyaret ediyor.

Leyla Demirci

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

Bir Yorum

  1. Evden çalışmak istiyorum bana uygun işler için görüşebiliriz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir