İş fırsatları

Karaman da Evlere Ek İş Veren Firmalar Evde İş İlanları


Karaman’da eve iş veren firmalar ile montaj ve paketleme işleri yapılarak, ek gelir kazanılır. Satıcı veya üretici konumunda yer alan firmaların ürünlerinin süslenmesi ve paketlenmesi işleri ile evde çalışma sağlanır. Evlere ek iş veren firmalar ile yapılan iş çeşitleri şu şekilde sıralanırlar:

 • Maket bıçağı montajı,
 • Anahtarlık paketleme,
 • İskambil kağıdı paketlemesi,
 • Ahşap hediyelik eşya boyama,
 • Davetiye süsleme, katlama ve paketleme,
 • Nikah şekeri süsleme ve paketleme,
 • Cetvel seti paketlemesi,
 • Silgi paketleme,
 • Tespih boncuğu dizme,
 • Tütün sarma ve paketleme, işleri firmaların verdikleri evde ek iş çeşitleridir.

Özellikle, Karaman merkezde hediyelik eşya satışı ve üretimi yapan firmaların bulunması, organizasyon şirketlerinin merkezde yer alması avantajları sayesinde evlere süsleme ve paketleme işleri yoğunluklu olarak verilir.

Süsleme, paketleme, el işi ürün yapımı, boncuk dizme, tütün sarma işleri, Karaman ilçelerinde yer alanlarca, evde yapılacak işler olarak bilinirler. Evde tütün sarma işi, Karaman’da yer alan tütün marketler tarafından verilir.

Evlere Hangi Firma Çeşitleri İş Verir?

Karaman’da evlere ek iş veren firma çeşitleri şu şekilde sıralanırlar:

 • Maket bıçağı üreticisi firmalar,
 • İskambil kağıdı üreticisi firmalar,
 • Düğün, nişan, kına, doğum günü organizasyon firmaları,
 • Aksesuar ürünü üreticisi firmalar,
 • Ahşap hediyelik ürün üreticisi ve satıcısı firmalar,
 • Kırtasiye ürünleri firmaları, evlere ek iş sunan firma türleridir.

Kırtasiye ürünleri üreticisi firmalar, evde cetvel seti, kalem seti, silgi paketleme işleri veririler. Hediyelik eşya satıcısı firmalar tarafından, Karaman’da ahşap ürün boyama işlemi için evlere iş verilir. İskambil kağıdı üreticisi firmalar, Karaman’da evden iskambil kağıdı paketleme işi veririler. Aksesuar ürünleri üreticisi ve satıcısı firmalar, evden tespih boncuğu dizme işi verirler.

Sponsorlu Reklamlar

Tüm bu firmalar ile Karaman merkez ve Ayrancı, Başyayla, Ermenek, Kazımkarabekir, Sarıveliler gibi ilçelere, evde ek iş olanağı sunulur. Maket bıçağı üreticisi firmalar bu yerlere, evde maket bıçağı montajı yapma ve paketleme işleri sunarlar.

Evlere İş Veren Firma İlanları Bilgileri

Karaman’da evlere iş veren firmaları ve evlere iş veren fabrikalar, evde iş ilanları bilgileri sunarak, evde çalışacak eleman ihtiyaçlarını duyururlar. Karaman’da yer alan kına organizasyonu firmaları, evde kına paketleme işi için eleman ihtiyacına sahiptirler.

Karaman merkezde ve ilçelerinde yer alan çeyiz ürünleri satıcısı firmalar, evde örgü patik yapma işi verirken, hediyelik eşya firmaları, ahşap boyama ve boncuk dizme işlerini evlere verirler.

Evlere İş Ek İş Sağlayan Fabrikalar

Karamanda evlere ek iş veren fabrikalar, yem üreticisi fabrikalardır. Yem fabrikaları, evde yem paketleme işi sunarak, ek gelir elde edilmesine olanak sağlarlar. Karaman yem fabrikaları, küçük paketler halinde teslim edilen ürünlerin, ambalajlanması ve koliye yerleştirilmesi işlemlerini evlere verdikleri ek iş olanakları üzerinden sağlarlar.

Yem fabrikalarının verdiği evde paketleme, ambalajlama ve koli yapma işleri, Karaman merkez ve ilçe yerleşkelerinde bulunan kişilerce yapılabilmektedir.

Evlere Ek İş Veren Firmalarla İskambil Kağıdı Paketleme

Karamanda eve ek iş veren iskambil kağıdı üreticisi ve iskambil kağıdı satıcısı firmalar, paketleme işleri sunarlar. Karaman merkez yerleşkesinde çok sayıda iskambil kağıdı satıcısı firmanın bulunmasına bağlı olarak, paketleme işlemi evde iş imkanı olarak verilir.

Evde iş yaptıran firmalar ile alınan iskambil kağıtları evlerde, belirlenen iskambil kağıdı sayısı üzerinden paketlenerek, her bir paketlenmiş kağıt gurubu için ek gelir kazancı elde edilir. Paketlenen ürünler, firmalar teslim edilerek, kazanç elde sağlanır.

Not: Sitemiz hiçbir ziyaretçiye iş garantisi, kredi ve para vaad etmemektedir. Yapacağınız yorumları iş veren firmalar görerek size dönüş sağlaması kendi mevhumlarına kalmış durumdadır. Bizler sizlere ne gibi işler yapabilirsiniz, kredi ile ilgili açıklayıcı bilgileri, bölgenizde ne gibi işler yapıldığını sunmakta ve açıklamaktayız. Biz iş veren, kredi veren firmalar değiliz... Konu altına yorum yapmanız iş verenlere ulaşmanızı hızlandıracaktır. Çünkü iş verenler de sitemizi ziyaret ediyor.

Leyla Demirci

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

10 Yorum

 1. Karaman merkezde oturuyorum bebeğim olduğu için dışarıda çalışamıyorum evde iş arıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim evde iş bulursam elimden gelenin fazlasını yaparım

 2. Evde paketleme işi e ihtiyacım vardır.elim yatkındır.karaman merkezde oturuyorum

 3. Kayınvalidemden yeni ayrıldım eşim el arabacilik hurda işiyle uğraşıyor iki küçük çocuğuma bakabilmek için evde yapabileceğim iş arıyorum

 4. Kahraman da evde iş arıyorum babam koa hastası ona destek olmam lazım yardımcı olursanız sevinirim

 5. Karaman merkezde oturuyorum. Daha önce paketleme fabrikasında çalıştım. Evde ek iş paketleme işi yapabilirim


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir