İş Fırsatları

Kartal Evlere İş Veren Firmalar Evde İş İmkanı

Artık aynı iş yerinde sürekli çalışmaktan bıktınız mı? Maaşınız yeterli gelmiyor mu? Evden ekstra gelir fırsatı yakalamak istemez misiniz? Kartal evlere iş veren firmalar sayesinde sıkıldığınız işi yapmayı bırakabilir ya da evinizden ekstra kazanç sağlayabilirsiniz. Kendinize ait küçük bir ekip oluşturarak işinizi daha da geliştirebilir, ekibiniz ile birlikte daha da fazla gelir elde edebilirsiniz. Evde tarhana yapımı, evde turşu yapımı, evde çocuk bakımı, evde çamaşır yıkama, evde ütü yapımı, evde catering hizmeti gibi pek çok alanda iş imkanına sahip olmak istiyorsanız sayfamızın en alt kısmında bulunan yorum alanına iletişim bilgilerinizi yazmanız yeterli olacaktır. Şimdi sizlere fikir olması açısından firmalardan talep edebileceğiniz ya da kendi başınıza yapabileceğiniz iş imkanlarından bahsedeceğiz.

Evde Ütü Yapımı

Bekar erkekler, öğrenciler, zamanı kısıtlı olan çalışanlar evde ütüye vakit ayıramamaktadır. Kartal evlere iş veren firmalar arasında evlere ütü yapımı veren firmalar bulunmaktadır. Özellikle fabrika çalışanlarına ait önlük vb kıyafetlerin ütü işleri genellikle ev hanımları tarafından belli ücretler karşılığında yapılmaktadır. Parça başı fiyatlar ile anlaşan fabrikalar ödemeleri toplu, aylık ya da haftalık olarak gerçekleştirmektedir. 700 – 800 kişilik bir fabrikanın işini aldığınızı varsayarak tanesi 3 TL’den aylık 2400 TL gibi bir rakama tekabül etmektedir. Günümüz şartlarını düşünecek olursak, bu rakam ek iş olarak oldukça tatmin edicidir.

Evde Çamaşır Yıkama

Yine ütü işinde olduğu gibi kreşler ya da fabrikalar tek tip kıyafetlerin temizliği için ev hanımlarını seçmektedir. Evinizde verilen bu tür kıyafetleri çamaşır makineleriniz de yıkayıp ütüleyerek ekstra kazanç elde edebilirsiniz. Aylık kazanacağınız ücretler yine ütü işinde olduğu kadar yüksek olacaktır. Bu işlerle ilgilenen kişiler genellikle ütü ve yıkama işini bir arada yaparak aylık 5000 TL gibi rakamlar elde edebilmektedir. Bu nedenle iki işi siz de bir arada yapabilir ya da yalnızca birisini seçebilirsiniz. Elbette 700 – 800 parça tekstil ürünü tek kişi için zorlayıcı bir iştir. Bu nedenle birkaç kişinin bir araya gelerek bu işi yapması daha kolay olacaktır.

İlginizi Çekebilir:  Evde Bez Çanta Dikim İşi Veren Firmalar Ek İş Fırsatı

Evde Toka Yapımı

Evde toka yapımı da Kartal evlere iş veren firmalar arasında rağbet gören işlerden birisidir. Müsamere, konser, baby shower gibi alanlarda değerlendirilmek üzere çok çeşitli tokalara ihtiyaç duyulmaktadır. Bu alanda yeteneğiniz varsa hiç düşünmeden bu işi deneyebilir, kazanç kapısı haline getirebilirsiniz. Toka yapımı sayesinde aylık 2000 TL civarında gelir etme lüksüne sahip iken hemen denemek için sayfanın en alt kısmında yer alan yorum bölümüne bilgilerinizi bırakmayı unutmayın!

Evde Salamura Yaprak Yapımı

Sarma, bildiğiniz gibi pek çok kişinin severek yediği bir yemek çeşididir. Sarmanın yapımı için salamura yaprak her zaman en kolay yöntem olmuştur. Ev hanımları da kış hazırlıklarını yaparken salamura yapraklarını yaz aylarından hazırlamaya başlamaktadır. Siz de evinizde kavanozların içine hazırlayacağınız salamura asma yapraklarını kilo ya da kavanoz hesabı ile satışa sunabilir, ekstra gelir elde etme şansına sahip olabilirsiniz.

Sizler için evde kazanç getirecek işleri ve detaylarını paylaştık. Bu iş kollarından birinde kendinizi denemek ve geliştirmek istiyorsanız yorum kısmında iletişim bilgilerinizi paylaşmayı unutmayın. Şimdiden bol kazançlar dileriz.

İlanlar Gizlidir, var olan iş ilanlarını görmek için lütfen aşağıdan yorum yapınız.

Etiketler

23 Yorum

 1. Gülşen
  Kartal da oturuyorum.Evde iş yapmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

 2. eşimle birlikte ek iş yapmak istiyoruz, kredimizi ödemekte zorlanıyoruz. Bize mum paketleme, davetiye, toka, mandal gibi fırsatlar sunan firmalardan haber bekliyoruz

 3. Kızım bu sene üniversiteye hazırlanıyor. Bu işe gerçekten ihtiyacım var. Mandal, mum paketleme, davetiye, toka işlerini yapabilirim. Geri dönüş bekliyorum.

 4. Evde ek iş yapmak istiyorum her türlü işede elim yakındır. Daha evvel de evde yaptığım işler oldu. Yardımcı olursanız sevinirim

 5. Evde 2 kisiyiz kartalda oturuyoruz. Kına paketleme kalem toka buna benzer işler yapmak istoyoruz

 6. Kartalda oturuyorum çocuklarım olduğu için evde ek iş istiyorum onlar okuldayken boşluğu doldurmak istiyorum eve iş veren firmalar ulaşabilirse sevinirim.

 7. Merhaba kartalda oturuyoruz 3 kişiyiz evde toka paketleme işi, katlama veya poşetleme ek işleri falan yapmak istiyoruz İstanbul kartal anadolu yakası evlere iş veren firmalar yardımcı olursanız seviniriz

 8. Kartal Yakacıkta oturuyoruz 7 kişilik ekibimizle evde iş yapmak istiyoruz seri ve temiz çalışılır Anadolu yakası kartal civarı evlere iş veren firmalar yerler iş başvurusu yapıyorum.

 9. Evde ek iş yapmak istiyorum elim çok yatkındır her işe önceden poşetleme, katlama, tesbih dizme, dolma sarma işleri alıyordum Kartala taşındıktan sonra uzak olduğu için alamadım Kartal yakacıkta oturuyorum çok acil evlere iş veren firmalardan iş istiyorum. Bayanlara evde iş imkanı veren yerler bana ulaşabilir mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Kullanıyorsun Demek Kapat Bakayım Taş mı Yiyelim

Reklam Engelleyicini Devre dışı bırak yoksa sana içerik okumak filan yok :)