Araç KampanyalarıHyundai Araç Kampanyaları

Kasım 2017 Hyundai Kampanyaları

Kasım 2017 Hyundai Kampanyaları dahilinde birbirinden farklı avantajlı kampanyalar müşterilerin karşısına çıkıyor. 2017 yılının son çeyreğinde rekabetin üst seviyede olması otomobil markaları arasındaki rekabet oranını yükseltiyor. Hyundai markası da 2017 Kasım ayı kampanyaları ile müşterilerinin karşısına çıkıyor. İşte Hyundai i10 modelinin Kasım ayındaki kampanyasının detayları;

Hyundai i10 Modeli Kasım Ayı Kampanyası

  • 2.500 TL Nakit indirimi
  • 15.000 TL 15 ay süresince o faiz desteği
  • Kampanya 31. 11. 2017 tarihine kadar geçerliliğini koruyor
  • Bu kampanya tüm 2017 model araçlar için geçerli olmaktadır

Kasım 2017 Hyundai Kampanyaları dahilinde Hyundai i10 modeline ait kampanyada belirtilmiş olan yüzde 0 faiz oranı sadece bireysel gerçek kişiler için geçerli olmaktadır.

Hyundai i20 Modeli Kasım Ayı Kampanyası

Kampanya dahilinde i20 modeli için, 20.000 TL 20 ay boyunca sıfır faiz avantajını Hyundai tüm müşterilerine sunuyor. Ayrıca Hyundai i20 serisinde nakit ödemelerde 2.500 TL nakit indirim fırsatını müşterilerine sunuyor. Tasarımıyla göz dolduran Hyundai i20, yakıt tasarrufu konusunda da oldukça iddialı bir özelliğe sahip görünüyor. 30. 11. 2017 tarihine kadar geçerli olan kampanyaya tüm Hyundai yetkili satıcıları aracılığıyla ulaşmak mümkün oluyor.

Kasım ayı kampanyaları dahilinde Hyundai i30 modeli ‘’Göz alıcı Hyundai İ30’’ sloganıyla müşterilerin karşısına çıkıyor.  Hyundai i30 Modeline özel Kasım ayı kampanyası çerçevesinde 30.000 TL krediyi 15 ay boyunca % 0 faiz oranlarıyla müşterilerin karşısına çıkan Hyundai, müşterilerine oldukça avantajlı seçenekler sunuyor. Ayrıca kampanya dahilinde Hyundai, 6.000 TL değerindeki otomatik vites farkını ücretsiz olarak müşterilerine sunuyor. Kampanya 30. 11. 2017 tarihine kadar geçerliliğini koruyor. Ayrıca kampanya Hyundai yetkili satıcıları aracılığıyla mümkün oluyor.

Kasım 2017 Hyundai Kampanyaları kapsamında, Hep bugünü bekledin, şimdi ilk otomobilin seni bekliyor sloganıyla müşterilerinin karşısına çıkan Hyundai, 30. 11. 2017 tarihine kadar geçerli olan pek çok avantajlı hizmeti müşterilerine sunuyor. Toplamda 2.500 TL olarak belirlenen özel indirimler, Kasım ayı kampanyaları çerçevesinde düzenleniyor. Bu indirimler Hyundai İ10 modelinin 1.0 D-CVVT Jump manuel, Hyundai i20 modelinin 1.2 MPI Jump manuel versiyonları için geçerli oluyor. Bu kampanya kapsamında Hyundai yetkili satıcıları vasıtasıyla düzenleniyor. Bu kampanyadan yararlanmak için önlisans, lisans, yüksek lisans ya da doktora diplomasının Hyundai yetkili satıcılarına ibraz edilmesi gerekiyor. Ayrıca bu kampanyaya katılmak isteyenlerin 2017 tarihli B tipi sürücü ehliyetlerini yine ilgili Hyundai yetkili satıcısına ibraz etmeleri gerekiyor. Kampanya dahilinde toplam fiyat üzerinden yüzde 2’lik bir indirim yapılıyor.

Kasım 2017 Hyundai kampanyaları hız kesmeden devam ediyor. Bu doğrultuda Hyundai, Hyundai İ10, Hyundai İ20, Hyundai İ30, Hyundai Accent Blue, Hyundai Elantra, Hyundai Ioniq Hybrid modelleri oldukça cazip koşullarla müşterilerin beğenisine sunuluyor. Doğuştan hibrit sloganıyla müşterilerin karşısına çıkan Hyundai Ioniq Hybrid, Geleneksel olarak üretilmiş bir otomobilden beklenen bütün performansları sergiliyor. Üstelik bu model araçlar, elektrikle çalışıyor. Bu noktada elektrikli sürüşün keyfini sürücülere tattırıyor. Ayrıca Hyundai hibrit modeliyle, ekonomik ve çevresel fayda noktasında önemli avantajları müşterilerine sunuyor.

Kasım 2017 Hyundai Kampanyaları kapsamında yer alan hibrit modelleri, göz alıcı hatlar ve dinamik yapısıyla göz kamaştırıyor. Aerodinamik yapısıyla göz dolduran hibrit modeli, 0,24 hava direnç katsayısı ile oldukça etkileyici bir performans sergiliyor. Ayrıca iç tasarım olarak da oldukça etkileyici bir özelliğe sahip olan Hyundai hibrit serisi, 8’’ LCD ekran, müzik, harita, özel hibrit bilgi ekranı ve radyo ekranı gibi özel fonksiyonları içinde barındırıyor. Ayrıca Apple Car Play, akıllı telefonlar için kablosuz şarj özelliği ile tam bir teknolojik donanıma sahip olan bu modeller, müşterilerin beğenisini kazanıyor.

 

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Kullanıyorsun Demek Kapat Bakayım Taş mı Yiyelim

Reklam Engelleyicini Devre dışı bırak yoksa sana içerik okumak filan yok :)