Araç KampanyalarıToyota Araç Kampanyaları

Kasım 2017 Toyota Kampanyaları

Toyota ülkemizde en çok satan araç markaları arasında yer alıyor. Bu doğrultuda hemen her dönem pek çok etkili kampanyalarla müşterilerinin karşısına çıkıyor. Kasım 2017 Toyota kampanyaları söz konusu olduğunda çok sayıda farklı kampanya ile karşımıza çıkan Toyota, birbirinden güzel avantajlarla müşterilerinin karşısına çıkıyor.

Toyota C-HR modeli Kampanyası

Toyota C-HR modeli 1.250 TL’den başlayan taksit seçenekleriyle müşterilerinin karşısına çıkıyor. Bu model araçların özellikleri ise aşağıdaki gibi sıralanıyor;

 • Elmastan esinlenerek tasarlanan C-HR modeli oldukça şık bir tasarıma sahiptir.
 • 2L Turbo benzinli olarak üretilen bu modelde 1.8L Hibrit motor seçeneği de bulunuyor.
 • Led farlar ve ön led ışık çizgisi mevcut olan C-HR modelleri donanımsal özelliğiyle göz dolduruyor.
 • Hatcback sürüş dinamiğine sahip olan C-HR modeli araçları, geri dönüş kamerasına da sahip olarak üretiliyor.
 • 2’’ renkli TFT ekran donanıma sahip olan C-HR modeli, Elektronik park freni özelliğine de sahip olarak üretiliyor.
 • Otomatik katlanır yan aynalar ve 18’’ alüminyum alaşımlı jantlar
 • Otomatik yanan farlar, arka ve yan arka karartılmış camlar
 • Sürücü koltuğu elektrikli bel desteği ve Yağmur sensörü

Toyota yılsonu fiyatları ile Kasım 2017 Toyota Kampanyaları arasında en çok sattığı modelleri arasında 50. Yılın şerefine yapmış olduğu kampanyalarda:

 • Toyota Corolla 850 TL taksitle 65.950 TL’den başlayan fiyatlarla,
 • Toyota C-HR 1.250 TL taksitle 96.750 TL’den başlayan fiyatlarla kampanyasını başlatmıştır.
 • Bunun yanında yine 50. Yıl modellerinde geçerli olan 19.000 TL kredi imkânı sunarak, 12 ay vade yaparak, % 0 faiz fırsatı sunmaktadır.
 • Totoya Corolla 1.33 modelinde peşin olarak 26.470 TL ödendiğinde, 48 aylık vadede kullandığınız 39.480 TL’de kredi faiz oranları %1.43 olarak hesaplanmaktadır.
 • Fiyatlar tercih ettiğiniz modelin motor gücüne göre değişiklik göstermektedir.

Toyota 2017 50. Yıl Kampanyaları

Tercih ettiğiniz modele göre fiyatlarda değişiklik gösterdiği gibi taksit seçeneklerinde de değişiklikler göstermektedir. Corolla 50.yıl 1.6 Premium tercih ettiğiniz zaman 24 ay boyunca aylık 3.316.00 TL ödeyerek 64.800 TL kredi kullanarak aracınızı 109.600 TL’ye sahip olma şansınız bulunmaktadır. Aynı şartlar altında vade farkını 36 ay olarak hesaplandığı zaman 2.427.00 TL aylık ödemeleriniz bulunmaktadır. Tercihinizi Toyota C-HR 1.2 Turbo Dynamic 4*2 ‘den yana kullanmak isteyenler yine %1.43 faiz oranı ile 36 aylık ödemeleriniz 2.512.00 TL ödeyerek 67.050 TL kredi kullanarak aracınıza 114.100 TL ile sahip olma şansınız bulunmaktadır. Sabit kredi faiz tutarı ile istediğiniz araca kendinizin belirleyeceği taksit sayısı ile rahatlıkla kavuşma şansınız bulunmaktadır. Kasım 2017 Toyota kampanyaları arasında bulunan bu araçlardan yaralanacağınız gibi Toyota’ ya ait diğer markaları tercih ettiğiniz zamanda aynı kredi oranlarından yararlanacaksınızdır.

Totoya sahipleri kış aylarını güvenli geçirmeleri için mutlaka Toyota yetkili servislerini ziyaret etmeleri gerekmektedir. Hem Kasım 2017 Toyota kampanyaları kapsamından yararlanarak aracınızın bakımını daha uygun fiyata yaptırma şansınız bulunmaktadır. Bu kapsamda işçilik ve yedek parçada yapılan indirimler sayesinde aracınıza orijinal parça kullanarak daha güvenli sürüş yapabilirsiniz. Yılbaşına girmeden önce ÖTV’lerin zamlanacağını da göz önünde bulundurarak Toyota tarafından düzenlene Kasım 2017 Toyota Kampanyaları araçlarını değiştirmek isteyenler için en uygun zamanlardan biridir. Böylelikle sizlerde Toyota ailesine katılma şansını yakalayabilirsiniz. Tercih ettiğiniz aracın test sürüşlerine katılarak konforu ve rahatı test etme şansınız bulunmaktadır. C-HR modelinde bulunan Hibrit sayesinde elektrikli araba kullanma şansını yakalayabilirsiniz. 50. Yıla özel üretilen bu araçların teknik özellikleri ile göz kamaştırmaktadırlar. Artık sizlerde başlarda kullandığınız sloganı kullanabilirisiniz. Toyota çıkarım seninle her yola.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Kullanıyorsun Demek Kapat Bakayım Taş mı Yiyelim

Reklam Engelleyicini Devre dışı bırak yoksa sana içerik okumak filan yok :)