İş fırsatları

Kastamonu da Evlere Ek İş Veren Firmalar Evde İş İlanları


Kastamonu evde iş imkanları, Kastamonu her ne kadar küçük bir il olsa da oldukça fazladır. Karadeniz Bölgesinin batı kısmında kalan Kastamonu son zamanlarda artan nüfusu ile yatırımcıların dikkatini çekmektedir. Kastamonu evde ek iş imkanları, hem işverenler hem de çalışanlar açısından oldukça karlı bir iştir. Çünkü işveren çalışan için temin etmesi gereken işyerinden kurtulmaktadır, çalışan ise daha esnek zamanlı çalışarak bütçesine ekstra gelir ekleyebilmektedir. Kastamonu bölgesinde çok fazla fabrika bulunmadığından ilgili kimselerin eve iş veren fabrikalar şeklinde değil, eve iş veren firmalar şeklinde arama yapması gerekmektedir.

Kastamonu Evde İş İmkanları Nelerdir?

Kastamonu’da evde ek iş yapmak isteyenler için evde yapılacak işler  şu şekilde sıralanabilmektedir:

 • Kastamonu evde tütün sarma işi
 • Kastamonu düğün davetiyesi süsleme işi
 • Kastamonu evde kına paketleme işi
 • Kastamonu evde sabun paketleme işi
 • Kastamonu evde sarımsak paketleme işi
 • Kastamonu evde tütün paketleme işi
 • Kastamonu evde iğne oyası işi
 • Kastamonu evde lif kenarı süsleme işi
 • Kastamonu evde çorap paketleme işi
 • Kastamonu mandal paketleme işi
 • Kastamonu nikah şekeri paketleme işi

Kastamonu’da ek iş yapmak isteyen kimseler kendi bölgelerindeki mağazalar tarafından evlere iş verilir ilanlarını takip edebilecekleri gibi bu hizmeti sunan kariyer sitesi platformları aracılığı ile de evde iş ilanları ilanlarını takip edebilmektedir.

Evde Ek İş İmkanları ile Ne Kadar Para Kazanılabilir?

Kastamonu evde iş yapmak isteyen kimseler bu işlerden ne kadar para kazanabileceğini oldukça merak etmektedir. Evde iş imkanı ile para kazanmak isteyen kişilerin kazanacağı para miktarı yaptığı işe, ayırdığı zamana, elinin çabukluğuna, bu işi kaç kişi ile yapacağına ve yaptığı işin türüne göre farklılık gösterecektir. Örnek vermek gerekirse evde iğne oyası işini 3 kişi ile yapacak bir kimse ile 1 kişi ile yapacak kimsenin kazancı bir olmayacaktır. Aynı zamanda evde düğün şekeri paketleme işi ile ilgili kimsenin kazanabileceği para miktarı ile evde iğne oyası yapan bir kimsenin de kazancı bir olmayacaktır. İlgili kimselerin bu kazancını etkileyen bir diğer etken ise işverenleri ile yaptıkları iş anlaşmasıdır. İlgili kimselerin evde ek iş imkanları ile kazanabilecekleri ortalama gelir ise 600 TL ile 1200 TL arasında olacaktır.

Evlere İş Veren Firmalar Malzemeyi Nasıl Dağıtıyor?

Kastamonu evlere iş veren firmaların bu iş gerekli olan malzemeleri nasıl bıraktığı bu işleri yapmak isteyen kimseler tarafından merak edilmektedir. Kastamonu evde iş yaptıran firmalar ile çalışanları arasında başka bir anlaşma yoksa işveren bu malzemeleri ilgili kimselerin adresine bırakmaktadır. Ancak işveren ile çalışan arasında başka bir anlaşma yaparak iş için gerekli malzemenin çalışan tarafından alınmasını kararlaştırabilmektedir. İşveren ile çalışan arasında başka bir anlaşma yoksa yani işveren gerekli malzemeleri çalışana bırakacaksa, bu bırakma eyleminden sonra çalışan malzemelerin güvenliğinden ve korunmasından sorumludur. Ayrıca çalışan iş bitiminde geriye kalan malzemeleri işverenine iade etme yükümlülüğündedir. Aksi takdirde ödeme yapılması talep edilebilmektedir.

Sponsorlu Reklamlar

Evlere İş Veren Firmalar Ödemeleri Nasıl Yapıyorlar?

Kastamonu evlere iş veren firmalar ödemeleri genellikle elden yapmaktadır. Ancak ilgili kimsenin talebinin olması ve kazancın ortalama bir kazancın üstünde olması hainde çalışan kendisine ödenecek paranın banka hesabına yatırılması talebinde de bulunabilmektedir. Bu talebin evde iş yaptıran firmalar tarafından da kabul görülmesi halinde çalışan parasını banka aracılığı ile alabilmektedir.

 

Not: Sitemiz hiçbir ziyaretçiye iş garantisi, kredi ve para vaad etmemektedir. Yapacağınız yorumları iş veren firmalar görerek size dönüş sağlaması kendi mevhumlarına kalmış durumdadır. Bizler sizlere ne gibi işler yapabilirsiniz, kredi ile ilgili açıklayıcı bilgileri, bölgenizde ne gibi işler yapıldığını sunmakta ve açıklamaktayız. Biz iş veren, kredi veren firmalar değiliz... Konu altına yorum yapmanız iş verenlere ulaşmanızı hızlandıracaktır. Çünkü iş verenler de sitemizi ziyaret ediyor.

Leyla Demirci

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

2 Yorum


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.