Katar İş İlanları İşçi Alımı Başvurusu Maaşları Meslekler

Katar iş ilanları, Katar’da iş yapan Türk firmaları, Katar iş imkanları ve iş başvurusu hakkında tüm detayları vereceğiz. Adını sık sık duyduğumuz dünyanın en zengin ülkesi olarak bilinen Katar Türk işçi alımı yapıyor! Türkiye’nin Katar ile yaptığı ticari anlaşmalar ve işbirlikleri neticesinde ülkemizden Katar’a 250 Milyar dolar civarı yatırım yapıldı. Yapılan işbirliği sayesinde Katar’ın 500 bin Türk işçi alımı yapacağı duyurulmuştu. Bu sevindirici haber katar işçi ve personel alımı maaşları başvurusu ve şartlarını araştıran vatandaşlarımızı heyecanlandırdı. Katar’da ne iş yapılır, Katar’da iş arıyorum iş imkanları nelerdir diye merak ediyorsanız hepsini anlatacağız.

Konu sonunda yer alan güncel iş ilanlarını inceleyebilir. Size uygun olması durumunda iş ilanlarına başvuru yaparak şansınızı arttırabilirsiniz.

Katar’a yatırım yapan Türk firmaların çoğunluğu inşaat sektöründe olduğu ve Dünya kupasının Katar’da oynanacak olması sayesinde birçok sayıda Türk inşaat işçisi alımı yapma ihtiyacı duydu. Türk işçi alımı yaparak işçi istihdamı gerçekleştiren firmalar anlaşmalı teşviklerden yararlanacak.

Daha önce haberini verdiğimiz Almanya işçi alımı ve Kanada işçi alımından sonra en mantıklı yurtdışında çalışılacak ülkeler arasına Katar’da katıldı. Yazının devamında katar işçi maaşları, Katar inşaat işçi alımı başvurusu nereden nasıl yapılır? Vasıflı vasıfsız işçi alımı yapılıyor mu? Katar havayolları işçi alımı yapacak mı? gibi sorulara cevap verdik.

Katar’da Yaşam Pahalı Mı?

Katar, dünyanın en zengin ülkelerinden biridir ve genellikle yüksek yaşam maliyetleriyle ilişkilendirilir. Katar, petrol ve doğalgaz rezervlerinden önemli gelirler elde etmektedir ve bu da ülkedeki yaşam standartlarını yükseltmektedir.

Katar’da yaşam maliyetleri, konaklama, yemek, ulaşım, sağlık hizmetleri ve diğer temel ihtiyaçların fiyatlarına bağlı olarak değişebilir. Özellikle büyük şehirlerde ve turistik bölgelerde yaşam maliyetleri daha yüksek olabilir. Ancak, Katar’daki yüksek ücretler ve vergisiz yaşam, yaşam maliyetlerinin de artmasına neden olabilir.

Katar’da, konaklama genellikle en yüksek maliyetlerden biridir. Ancak, ülkede birçok farklı konaklama seçeneği mevcuttur ve tercih edilen konaklama tipine bağlı olarak fiyatlar değişebilir. Katar’da gıda fiyatları da genellikle yüksek olabilir, ancak birçok farklı yemek seçeneği ve restoran türü mevcuttur.

Katar da yaşam şartları
Katar da yaşam şartları

Katar’da, ulaşım genellikle uygun fiyatlıdır ve ülke genelinde birçok toplu taşıma seçeneği mevcuttur. Özellikle metro sistemi, Katar’daki ulaşımın daha hızlı ve daha ucuz olmasını sağlamaktadır.

Katar’da sağlık hizmetleri de genellikle yüksek standartlarda ve kaliteli olmaktadır. Ancak, sağlık hizmetleri de genellikle yüksek maliyetlerle ilişkilendirilir.

Sonuç olarak, Katar’da yaşam maliyetleri yüksek olabilir, ancak yüksek ücretler ve geniş hizmet yelpazesi, yaşam maliyetlerinin karşılanmasına yardımcı olabilir.

Kuşkusuz yurtdışında çalışarak hayat sürdürmek isteyen vatandaşların en büyük düşüncesi birikim yapmak veya zengin olmak daha iyi yaşam standartlarını yakalamak. Bu nedenle kişi başı milli geliri bir hayli yüksek olan katar sosyal yaşam ve zorunlu ihtiyaçlar açısından ne durumda merak ediliyor. Katar başkenti Doha’dır ve 2.4 milyon nüfus yoğunluğuna sahip olduğunu hatırlatalım.

1 ABD DOLARI = 3,64 KATAR RİYALİ

 • Benzin Litre Fiyatı – 1.90 Katar Riyali
 • Döner – 8-10 Katar Riyali
 • Restoranda Yemek – 30-50 Riyal
 • Orta sınıf bir otelde konaklama 200 Riyal
 • Telefon tablet bilgisayar gibi elektronik cihazlar Türkiye’den daha ucuz.

Verdiğimiz bilgilerden yola çıkarsanız ortalama maaşını 3000-5000 dolar arasında olduğunu varsayarsak Katar’da gece hayatını dozunda yaşarsanız çok güzel bir yaşam sürebilirsiniz.

Katar Türk İşçi Alımı Yapan Firmalar Hangileri?

Katar işçi götüren firmalar çoğunlukla inşaat sektörü olsa da birçok meslek grubunda personel alımı yapılıyor. Katar da iş yapan Türk firmaları sayesinde katar iş ilanları başvurusu yapabilirsiniz.

Personel işçi alımı yapan firmaları ve Katar iş imkanlarını listeledik;

 • Kolin İnşaat
 • Doğuş İnşaat
 • Kamışoğlu Group
 • Sham Turk İnşaat Tekstil Limited
 • STFA İnşaat
 • Tekfen İnşaat
 • Limak İnşaat
 • Demir İnşaat
 • Sarp Group
 • Tuğra Gayrimenkul
 • Yüksel İnşaat
 • Ortadoğu İnşaat
 • GAP İnşaat
 • Demir İnşaat
 • Enyap inşaat
 • Yapı Merkezi

Katar İşçi ve Personel Alımı Yapılan Meslekler

Genellikle inşaat işçisi aranıyor olsada diğer birçok meslekte açık var aşağıda göçmen işçi aranan işleri listeledik. Aşağıdaki alanlarda tecrübeniz varsa veya genç iseniz Katar iş ilanları ve iş imkanları açısından oldukça yüksek maaşlar ile işçi alımı yapabiliyor. Katar’da ne iş yapılır, iş fırsatları nelerdir?

 • Katar Havalimanı Personel İşçi (Qatar Havayolları İş Başvurusu)
 • Su Tesisatçısı Kalfa
 • Elektrik Tesisatçısı
 • Tır ve Kamyon Şöförleri
 • İnşaat İşçisi
 • İnşaat Ustası
 • İnşaat Makinası Operatörü (Vinç, İş Makinası)
 • Vasıfsız Petrol Çalışanı
 • Berber Kuaför
 • Döner Kebap Ustası
 • Mimar
 • Mühendis

Katar’da iş arıyorum diyen kişiler yazının devamında iş ilanları başvurusu nasıl yapabileceğini mutlaka baksınlar.

Katar İşçi Maaşları Ne Kadar?

Katar’da işçi maaşları, işverenlerin ve çalışanların anlaşmalarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Ancak, Katar’da asgari ücret bulunmamaktadır.

Katar, dünya genelinde en yüksek yaşam standartlarına sahip ülkelerden biridir. Yüksek petrol gelirleri ve ekonomik büyüme, ülke genelinde yüksek ücretlerin ödenmesine neden olmaktadır. Özellikle petrol ve gaz, inşaat, finans ve turizm gibi sektörlerde yüksek ücretler ödenmektedir.

Katar’da çalışanlar genellikle yüksek ücretler alırken, aynı zamanda birçok avantaja da sahip olabilirler. Katar, yüksek yaşam standartlarına sahip olduğu gibi aynı zamanda sağlık hizmetleri, eğitim, konut, ulaşım gibi birçok konuda da geniş hizmetler sunmaktadır. Ayrıca, Katar’da çalışanlar genellikle yıllık izin, sağlık sigortası ve diğer sosyal yardımlar gibi avantajlara da sahip olabilirler.

Katar’da çalışan yabancı işçiler, Katar Emiri tarafından 2017’de imzalanan yeni işçi yasalarına göre, daha iyi koruma altına alınmıştır. Yasalar, işçilerin haklarını korurken, çalışma koşullarını ve işverenlerin sorumluluklarını da belirler. Yasalar ayrıca işçilerin ülkeden ayrılmadan önce çalıştıkları işverenin iznini almalarını gerektirir.

İşe Alım Ne Zaman Başlıyor?

Birçok firma iş alım sürecine başladı veya yakında başlayacak şu an iş başvurularına alarak değerlendiren aynı zamanda yurtdışı işçi götüren firmalar olarak çok işçi açığı olduğunu belirtiyorlar.

Katar İşçi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Firmalara başvurmak için aşağıdan yorum kısmına mesleğinizi usta veya kalfa iseniz ek olarak belirtin hakkınızda kısa bir bilgilendirme ile yazın. E-mail adresinizi doğru girdiğinizden emin olun firmalar başvurularınıza oradan dönüş yapacaktır. Umarız yaptığınız iş başvurusu olumlu sonuçlar ve isteğinize kavuşursunuz.

Katar iş ilanları arasından size uygun olan birçok ilanı inceleyebilir ve ilanları özgeçmişinize göre planlayarak iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece Katar iş ilanı olan siteleri araştırmak ve bu sitelere başvuru yapmak diyebiliriz.

KATAR İŞ İLANLARI VE İŞ VEREN FİRMALAR

 

OBM Almanya 10 Bin İşçi Alımı
Rusya Göçmen İşçi ve Personel Alımı
Kanada İşçi Alımı Başvurusu ve Adresleri
Finlandiya İşçi Alımı Başvurusu Maaşları
Norveç Göçmen İşçi Alımı Başvurusu Maaşları Yaşam Şartları
Japonya Göçmen İşçi Alımı Başvurusu Formu İşçi Maaşları

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

Related Posts

İsviçre İş İlanları İş İmkanları Türk İşçi Alımı 2019

İsviçre İş İlanları İş İmkanları Türk İşçi Alımı

İsviçre iş ilanları incelenerek bu ülkenin birçok farklı şehrinde iş bulabilir ve çalışabilirsiniz. Sitemizde İsviçre de iş veren birçok firma ve bu firmaların ilanları konu altında yer…

kredi kartı yapılandırması

Kredi Yapılandırma Yapmak Kredi Notunu Düşürür mü?

Kredi kartı yapılandırması hakkında çıkan haberler beraberinde birçok sorunun ortaya çıkmasına neden oldu. Bugün sizlere merak ettiğiniz sorulardan olan Kredi kartı yapılandırma sicili etkiler mi? Sorusunun cevabını…

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Faiz Oranları

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Dilekçesi Örneği

Kredi kartı borçlarınızın her geçen gün giderek artması beraberinde ciddi sorunların ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Bu yüzden de yapacağınız hamleler ile kredi kartı borçlarınızdan uzun süreli bir…

Cinsel çapalama nedir?

Esma Ezmeci tarafından anlatılan cinsel çapalama oldukça dikkat çekmekte. Birçok kişi arama motorlarında cinsel çapalama nedir sorusunu araştırıyor. İşte detaylar… Cinsel çapalama nedir? Çapalama, duyuları harekete geçirme…

Johnny Sins neden öldü?

Birçok kişi tarafından tanınan yetişkin içerikli film sektöründe yer alan tanınmış oyuncunun ölüp ölmediği merak konusu olmuş durumda. Birçok kişi arama motorlarında johnny sins neden öldü sorusunu…

En İyi Tefeci Bul Tefeci Arıyorum Adresleri Telefonları 2019

En İyi Tefeci Bul Tefeci Arıyorum Adresleri Telefonları

Bu yazımız da sizlere güncel tefeci hakkında bilgiler sunacağız. Günümüz de bankalar ve finans şirketlerinden kırmızı çizgi yediği için kredi alamayan kişi ve firmalar soluğu tefecilere başvurarak…

This Post Has 219 Comments

 1. Merhaba ben dizel pompa tamirci ustasıyım yapamadığım araç yok Arapçam var. 47 yaşındayım. 37 yıldır tamir sektöründeyim .

 2. Merhaba adım Levent 26 yaşındayım 15 yaşından itibaren seramik işinde çalışıyorum seramik ustasıyım kendime guveniyorum

 3. Merhaba, 23 yaşındayım. Yaklaşık 2-3 sene inşaat sektöründe iç mimar alçıpan, duvar kağıdı, alçı ve boya departmanında kalfalık yaptım.

 4. 40 yasindayim 25 yıllık sıhhi tesisat ve ısıtma sistemleri tecrübem var. Usta ve usta öğretici belgelerim mevcut.

 5. Merhabalar
  Adım mevlüt kaynak işi ile uğraşıyorum yem ve değirmen makineleri yapıyoruz çelik çatı perforje işinden anlarım kalfalık belgesi mevcuttur lise mezunu olup 24 yaşındayım qatar da çalışmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler..

 6. Döner ustasıyım et döner tavuk döner takam kesim vardır yardımcı olursanız sevinirim

 7. Çelik montaj boru montaj makina montaj ustasıyım iş arıyom yardımcı olurmusunuz rica etsem

 8. Ağır vasıta soforuyum 1970 Adana’da ikamet ediyorum yurt dışı tecrübem vardır

 9. Merhabalar ben iş arıyorum forklift kullanıyorum. Boya yapıyorum. Kararda arıyorum. 54471821**

 10. Merhaba ismim Kerem Mardin de yaşiyom 25 yaşındayım pasaportum var elektrik elektronik okudum MYK belgem var 12 yıldır elektrik işi yapiyom elektriğin bütün bölümlerine adapteyim ve elektrik li araç yaptım yutup vidyo var numaram 0535 911 7*** Dedaş ta 2 yıl çalıştım elektrik tesisat pano yangın İnternet elektronik anliyom

 11. Merhaba ismim Kerem Mardin’de yaşiyom elektrik elektronik okudum MYK belgem var 12 yıldır elektrik işi yapiyom elektriğin bütün bölümlerine adapteyim ve elektrik li araç yaptım yutup vidyo var numaram 0535 911 7***

 12. Ben ciddi iş arıyorum 12 yıl katarda calistim garson şoför aşçı olabilir bana ulasabilirseniz sevinirim hemen giderim 05392090***

 13. Biz genç ekibimizle her zaman alçı boya için yurtdışına hazırız pasaportlarimız 10 yıllıktır bir alo demeniz yeterli

 14. Merhabalar . Vasıfsız olarak . Katarda. Öncelikle çalışmak istiyorum her sektörde her işi yapabilirim… Normal mesleğim optik gözlükçü ustasıyım… Ama vasıfsız olarakta çalışabilirim. İyi günler

 15. katar da iş ilanları var mı? sıhhi tesisat ustasıyım kalfalık belgem ustalık belgesi var yurt dışı işi arıyorum

  1. Kepçe operatörü ve kamyon tır şöförüyüm bütün ehliyetlerim mevcut Katar’da çalışmak isterim

 16. vinç ve forklift operatörü belgelerim var 12 yıl ağır sanayide çalıştım pasaportum var yurtdışı projelerde çalışmak istiyorum

 17. 20 yıllık mobilya montaj ahşap ustasıyım söförlüğümde var her pozisyonda çalışırım işe çok ihitiyacım var teşekkürler

 18. Merhaba öncelikle adım Abdullah Köksal. Yurtdışında 4 yıl tır şoförlüğü yaptım ardından reklam afiş görevlisi olarak çalışmaya devam ettim sonrasında Türkiye’ye dönüş yaptım. Türkiye’de de 1 2 yıl inşaat işinde çalıştım şuan hamallık yapıyorum. Tekrar yurtdışında çalışmak istiyorum. Dönüş yaparsanız sevinirim.

 19. Merabalar ben beton pompasi opararoruyum belgelerim tam olup 8 yıl iş tecrübem vardır ayriyetten damper ve mikser kullaniyorum

 20. Selam yurtdışı deneyimine sahip kalıp duvar
  Ekibimiz var bu iki işi sanatla yaparız

 21. Merhaba
  34 yaşındayım
  İyi derecece arapça biliyorum
  Sıhhı tesisat ustasıyım kalfalıkta yapabilirim
  Katar’da çalışmak istiyorum
  Beni değerlendirmeye almanızı arzu ediyorum

 22. selamunaleyküm hayırlı günler ben kebab ve dönerci ustasıyım ayrıca yemek ustalıgıda yaptım bu konuda katarda ve sudi arabistanda calısmak istiyorum

 23. Sıhhi tesisat ustasıyım ( su kalorifer ve doğalgaz tesisatı kalorifer kazan montajı vb ) oksijen ve elektrik kaynakçısıyım ustalık usta öğreticilik kaynakçı belgelerim mevcut yurtdışında çalışacağım iş arıyorum

 24. Mrb ben garsonluk ve petrol işinde deneyimi olan 28 yaşında işinde başarılı biriyim . Yurt dışında çalışmak istiyorum bana dönüş yapmanızı temenni ediorum .

 25. 15 yıldır elektrik ve elektronik teknikeriyim. Inşaat sektöründe 3 yıllık elektrik formenligi , güneş enerji sistemlerinde 5 yillik elektrik ve elektronik saha sefligi ve otellerde elektrik ve elektronik tekniker olarak görev yaptım. Şuan da otelde teknik servis personeli olarak çalışmaktayım yurt dışında çalışmak istiyorum

 26. Bayan kuaforum meslegimde cok iyiyim yaptigim islerin tum gorseli #imajebru Instagram adresindedir

 27. Merhaba lar ben cüneyt eroğlu yaş 26inşaatlarda moloz ve temizleme konusunda uzmanım her işi yaparım

 28. ali reca memoğlu
  boya badana ve tesisat işlerinde 15 yıllık tecrübe sahibiyim inşaat işinde iş arıyorum

 29. Ben cüneyt kurultay fayans seramik ve boya ustasıyım tesisatçılık da var

 30. Mrhb ben hafriyat şöförüyüm
  tanker operatörüyüm
  beko loder operatörüyüm
  Lowbet şöförü
  E+D+G +a2
  Psikoteknik
  Dijital takograf kartı src3+src5
  Hepsi mevcut +pasaportum mevcut

 31. Selâmın aleyküm inşaat kalıp ustasıyım kolon perde tapliye hepsinde ustalığımız mevcut tohumdan yetişme inşaatcıyız yaşım 32 katar da çalışmayı çok istiyorum her konumda çok amaçlı eleman diyebilirsiniz ama önceliğimiz tabi ki baba mesleği inşaat

 32. Merhabalar 15 senelik is tecrubem var inssat ustasiyim yurt disinda calistim
  Izmir / turkiye /oturuyorum

 33. Tır çekiç operatör uzun yol şoförüyüm damper lı tır kamyon fark etmez 05422799***

 34. Merhabalar.her turlu iş makınası eskavatör loder kepçe kovası imalatı,revızyonu,seyyar borvek kullanımı,oksijen kesimi,myk lı elektrot ve gazaltı çelik kaynakçısı olarak 17 yıla yakın bu meslegın ıcerısındeyım.yıne bu ısler uzerıne kazakıstanda 2 yıl kadar çalıştım.pasaportum hazırdır.yurt dısında çalışmak istiyorum.teşekkurler

 35. Merhabalar.her turlu iş makınası eskavatör loder kepçe kovası imalatı,revızyonu,seyyar borvek kullanımı,oksijen kesimi,myk lı elektrot ve gazaltı çelik kaynakçısı olarak 17 yıla yakın bu meslegın ıcerısındeyım.yıne bu ısler uzerıne kazakıstanda 2 yıl kadar çalıştım.pasaportum hazırdır.yurt dısında çalışmak istiyorum.teşekkurler

 36. Mrbalar ağır vasıta tamiri ustalık belgem ile Dukan açma belgem var saniyede 5 yıl çalıştım lise mezunuyum geri dönüş yapmanızı bekliyorum

 37. Slm ben fayans seramik ostasiyim çalişmak istiyorum bana iş verirseniz memnun olurum tşk ederim

 38. 28 yaşındayım. Küçüklükten beri babamla birlikte, elektrik Tesisatçısı olarak çalıştım. Ustalığıma ve işime gösterdiğim titizlikle sizlere yararlı bir çalışan olmak isterim.

 39. Merhaba turizm ve otel işletmeciliği önlisans. İşletme lisans mezunuyum. 10 yıllik aşçılık iş deneyimim var. Alakart mutfak. Türk Osmanlı mutfağı. Kebap döner ve Steak alanlarında profosyonelim. Restorant ve otellerde mutfak şefi sou şefi kısım şefi gibi pozisyonlarda calistim.

 40. Turizm işletmeciliği ve otelcilik mezunuyum. 27 yaşındayım. İş arıyorum lütfen yardımcı olmanızı istiyorum

 41. 5 kişilik ekibim var alçı boya dekorasyon işleri yapıyoruz arz ederim

 42. BEN 33 YAŞINDAYIM GIREYDER VE ESKAVATÖR OPERATÖRÜYÜM YOL ŞANTİYELERİN DE ÇALIŞTIM ŞEV KESME TAŞ TAKİMAT TESVİYE UZMANLIK ALANIM

 43. 1960 doğumluyum Emekliyim Yıldız Ön lisans Elektrik bölümü mezunuyum.Katar da çalışmak istiyorum.

 44. Mesut bakıcı sondaj bakımı hidrolik bakımı ustasıyım elimden her iş geliyor kaynak şoför lük lastik tamiri yapıyor

 45. Mesut bakıcı sondaj bakımı hidrolik bakımı ustasıyım elimden her iş geliyor kaynak şoför lük lastik tamiri yapıyor

 46. Selam 9 yıllık iş makinası oparatőűyűm tecrűbeliyim sizinle çalışmak istiyorum

 47. merhaba ben Mahmut, iyi derece de arapça biliyorum katar da vasıfsız iş ilanlarına başvurmak istiyorum. Türkiye de bu kadar düşük asgari ücrete çalışacağıma katar da işçi olarak maaş alırım buradan da bin kat rahat olur çok bunaldım artık 🙁

 48. Merhabalar ben 30 yaşında alçı boya dekorasyon ustasıyım bu işimde 10 yıllık tecrübeye sahibim MYK kattım var ayrıca B sınıfı ehliyetim ve şoförlüğüm var sizlerle çalışmak isterim saygılarımla…

 49. 24 yaşındayım. Arapdili ve Edebiyatı mezunuyum ve 2 yıldır Arapça tercümanlık yapıyorum. İngilizce seviyem orta düzey. Ehliyetim var.

 50. merhaba inşaat boyacı ustasıyım MYK belgem var katar da bende calısmak istiyorum yaşım 29 hertürlü hersey elimden gelır bulasık temızlık ne olursa farketmez geri dönüş yaparsanız sevınırım.

 51. Merhaba ben Tuğçe yaklaşık 6 senedir tasarımcıyım tekstil ve tasarım alanında gelişmek için iş tekliflerine açığım eğer uygun bir pozisyon var ise erkek giyim tasarım iç giyim dış giyim örme -triko- dokuma alanlarında deneyimliyim. 30 yaşındayım. Marmara üniversitesi güzel sanatlar mezunuyum.

 52. Merhabalar pvc alüminyum dışcephe sistemleri kapı ve pencere sistemleri üzerine çalışmaktayım 32 yaşındayım mesleğimi 15 yıldır yapmaktayım mesleğime dair kalfalık ustalık ve usta öğretici lik belğelerine sahibim yurt dışında sizinle çalışmak istemekteyim

 53. Merhabalar Ben Nasuhi Kılıç 1996 yılından itibaren Elektrik ve otomasyon üzerine 8 ülkede çalışmış bulunmaktayım profesyonel elektrik projeleri çizmek deyim ve mcc panoları ADP panoları yapmaktayım aynı zamanda PLC ve HMI Endüstriyel yazılımcıyım ben de kendi mesleğimle alakalı iş başvurusu düşünmekteyim mesleğimde profesyonel olarak serbest çalışmaktayım

 54. Barış yıldız. Elektrik-elektronik / biomedikal teknikeriyim garsonluk ve şöförlük gibi işlerdede çalışabilirim 05541187***

 55. Hacı ibrahim acadagli mobilya boya ve imalat istediğim ahşap ustasiyim ve yurt disi işine çok ihtiyacim var eleman ihtiyaciniz varsa bana yardımcı olursanız minnettar kalırım teşekkür ederim şimdiden sagilarimla

 56. Merhaba ben abdulvehap çoşan inşaat boya alçi işin ustasiyim 33 yurtdışında

  1. Torna Tesviye celikimalat ve montaj ustası daha önce Kadar Daho da hastane montajı Kazakistan Astana Arena stadyum çelik işi Türkmenistan buz paten sahası çelik işi Çeçenistan saat kuleleri montaj işi Türkmenistan Tv kulesi montaj işleri de çalıştım Katarla sizinle çalışmak istiyorum

 57. 2 vasifsiz 1 insaat boya ustasi gultekin insaatlarda calsitik katar da calismak istiyoruz.

 58. Üniversite terkim 1990 doğumluyum işe ihtiyacım var. Evliyim. Üzerime vazife işi yapar çok konuşmam. Esnaf çocuğuyum. Alınteri ile kazanacağım helal ekmeğin pesindeyim.

 59. Peyzaj çevre düzenlemesi Çimlendirme Ağaçlandırma işinde 6 senelik tecrübem var is arıyorum katarda calismak istiyorum.

 60. Selam Ahmet Sinan ÜNLÜER yurt dışında çalışmak istiyorum
  Endüstriyel otomasyon ve ikdisat mezunuyum
  Elektrik elektronik teknikeriyim
  Autocad. solid works ve microsoft programlarına hakimim
  Ankarada doğalgaz ekipmanları üreten bir fabrikada 7 yıl çalıştım 36 yaşındayım doğalgaz ekipmanlarına hakimim ve istasyon dizaynında görev aldım
  Saygılarımla

 61. Merhaba 38 yaşındayım. 20 yıllık kaynak ustasıyım. Mekanik, makina imalatı ve polyester kalıp diğer becerilerim. Yurtdışında çalışmak istiyorum.

 62. Hasta kabul sertifikam var 3 yıldız özel bi klinikte hasta kabul ve yönlendirme görevini yapmaktayım daha iyi şartlarda çalışmak istediğim için yurt dışında çalışmak istiyorum (kannurkan31@hotmail.com) 27 yaşındayım

 63. Tecrübeli foklift oparetörüyüm belgem var yurt dışında çalışmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 64. Mrb ben zeki kacan 31 yaşındayım kalıp ustayım lise mezunuyum 18 yaşından beri çeşitli firmalarda çalıştım son 5 yılımı götürü iş alarak ekip çalıştırdım projede kesinlikle sorun yok proje okumada ve uygulamada yurtdışında uzun süreli çalışmak istiyorum trabzonluyum ilgili arkadaşlara duyrulur

 65. Sayın yetkili eskavatör operatörüyüm 25 yaşındayım G-B ehliyetim var bu işlerde oldukça tecrübeliyim yol baraj inşaat temeli alt yapı arz ederim

  1. Merhaba ben abdulvehap çoşan inşaat boya alçi işin 17 yılık ustasiyim 33 yaşındayım katar da çalışmak istiyorum 544 527 ****

 66. Betonarme demircisiyim 23 yaşındayım yurt dışı tecrübem baya var sizinle calişmak isterim

 67. Selam Bayan kuaförüyüm işim çok iyi orada herhangi bir yerde kendimi dünyaya kanıtlamak istiyorum!
  @instagram= @yasinatalayinn

 68. Merhaba 35 yaşındayım daha önce KKTC de ilk yurt dışı deneyimimi yaşadım.agir vasıta ve Loder operatör ehliyetim mevcut uygun görülmesi ve ihtiyaç halinde çalışmak isterim teşekkürler

 69. Alçı boya karton piyer ustasıyım daha önceleri yurtdışında çalıştım ekibim de var

 70. Merhaba Ben 31 yaşındayım Önlisans Mimarlık teknikerliği mezunuyum. Ayrıca güvenlik, Bilgisayar, Çocuk Bakım, üzerine sertifikam var Yönetici Asistanlığı yaptım bu alanlarda çalışmak İstiyorum. Lütfen geri dönüş sağlarsanız sevinirim.

 71. Merhaba Endüstriyel yapılar ve konut projelerinin ince ve çelik işlerinde ve yaklaşık 20 yıldır çalışmaktayım.Teknik lise Makina bölümü mezunuyum.Autocat ve az seviyede İngilizce biliyorum .İngilizce diyalog halinde gelişime açık gramer alt yapım mevcut.Modüler sistem(Bölme,tavan,alçıpan ve çelik) imalatlarında tecrübeliyim. İnce işler formeni olarak ,çalışabileceğim yurt dışı projeleri için mülakata girmek isterim
  Teşekkür ederim

 72. Merhaba ;Bu yorumu gören yetkili bi kişi iş ihtiyacım var inşaat ustasıyım Sıva , mantolama, boya , alçı , işinde ustayım diğer tüm işlerde çalışırım ekipimiz var iş varsa katarda çalışmak isterim yaşım 23:Numara mı bırakıyorum inşallah iş çıkar çalışırız şimdiden Teşekkür ederim.
  Numaram

 73. Merhabalar kepçe operatörüyüm inşaat alanında her işe hakimim tecrübeme güveniyorum kepçecilik üzerine iş imkanı olursa yurtdışında devam etmek isterim teşekkür ederim

 74. Betonarme demirci ustası yım.foklif operatörü yum.yardimci olursanız sevinirim.
  Tel.0535 799 0* **

 75. Oncelikle slm ben kaynak çelik montaj ustasıyim belge var pasaportu var yurdisi işine çok ihtiyacım var

 76. Merhaba ağır vasıta ehliyeti ve tüm belgelere
  sahibim SRC (1,2,3,4) yıllardır servis ve taşımacılık işi yaptık
  Ancak iflas ettik şimdi yurt dışında çalışmak istiyorum
  ne iş olursa yaparım

 77. Merhaba.
  Adim ümit 27 yaşındayım kebap ustasıyım ayni zamanda baklava kalfasıyım

 78. Iyi günler 31 yaşindayim 10 yillik pasaportum mevcut bekarim uzun sure yurt dısinda çalişmak istiyorum vasifsiz beden işcisiyim şantiye deneyimim var yurt icinde ve dısinda irak basra ve rusyada elektrik usta yardimci eleman olarak görev aldim ne iş olursa çalisirim çok ihtiyacim var gerçekten dönuş yaparsaniz çok sevinirim ulaşin lütfn tsk saygilar

 79. Ben firincıyım birleşik arap ülkelerinde çalışmak isterim etli pide ustasıyım

 80. 2019 ziraat mühendisliği zootekni(hayvansal üretim) mezunuyum. 20 yıldır bilgisayar teknik servis işi ile uğraşıyorum. Meslek lisesi elektronik mezunuyum. Ülke farketmeksizin yurt dışında çalışmak istiyorum. Elektrik elektronik konusunda saha tecrübem mevcut.

 81. Merhaba ben sedat lise mezunuyum spor antrenör belgem var bilgisayar sertifikam var kantıncılık sertifikam var silahlı güvenlik sertifikam var ehliyetim var 36 yaşındayım katara çalışmak için kriterlerim uyuyorsa buna ses getirrseniz sevinirm saygılar

 82. Merhaba şöförlük deneyimim var elimden her türlü ustalık işi gelir katar projenizde çalışmak istiyorum.

 83. Merhaba adım Oguz. Elektrik bölümü mezunuyum. 1994 mezunuyum. 25 yıllık tecrubem var. Disiplinli ve azimli bir hırslı calısmaya hem uyumlu ve uygun yapıdayım. Nasip kısmet olursa calısma arkadaşınız olmak istiyorum.

 84. İş makinası loder operatörüyüm 12 yıllık tecrübem var 32 yasındayım karabüklüyüm yurt dışında iş arıyorum ehliyetlerim evraklarım hepsi mevcut

 85. İyi günler.ben otomotiv bölümü mekanik teknisyenlik mezunuyum.şöförlüğüm var mekanik bilgim iyi.ayrıca iş ayırt etmem.yaşım 30.

 86. Merhabalar 26 yaşındayım laboratuvar teknikeri mezunuyum uluslararası mavi diplomam var 3 yıllık laboratuvar teknikleri tecrübem var şuan hala Özel bir hastanede devam etmekteyim Katarda çalışmak isterim illa mesleğim olması gerekmiyor vasıfsız petrol çalışanı olarak da çalışmak isterim teşekkürler.

 87. İnşaat Mühendisiyim . Çanakkalede ikamet etmekteyim ve Çanakkale’de 4 yıldır proje ofisim var .Proje danışmanlık ve şantiye şeflikleri yapmaktayım . 27 yaşındayım . B sınıfı ehliyetim var .Yurtdısı iş deneyimi elde etmek istiyorum .

 88. 42 yıllık inşaat cıyım boya alçı sıva yapıyorum soyak şirketin yurt dışında formen olarak çalıştım 28 yıllık bonservisim myk belgem var yurt dışında çalışmak istiyorum 537 457 ****

 89. Merhabalar 23 yaşındayım bekarım elektrik teknikeriyim işimi severek yapıyorum yurtdışında çalışmak istiyorum

 90. Profesyonel seramik fayans döşeme ustasıyım sizinle çalışmak istiyorum ustalık belgem var 0543 258 ** ** pasaportum var

 91. ELEKTRONİK TEKNİSYENİYİM 6,5 YIL TÜRK TELEKOMDA SAHA PERSONELİ OLARAK ÇALIŞTIM YAKLAŞIK ÜÇ YILDIRDA ADLİYEDE TEKNİSYEN OLARAK ÇALIŞIYORUM TELEFON İNTERNET VE ELEKTRİK KONUSUNDA KALİFİYE BİR PESONELİM

 92. Şu tesisatı kalorifer ustasıyım 39 yaşında işini iyi bilen ustayım katarda çalışmak istiyorum dükkanım var kapatıp hemen gelebilirim

 93. Ben boya ustasiyım aynı zamanda lastikci dukanim var küçük araç büyük araç iş makinaları lastiği işi yapıyorum kattarda çalışmak istiyorum saygilar

 94. Merhaba ben 7 yıldır şoförlük yapıyorum hep lojistik firmalarda çalıştım ağır vasıta şoförüyüm bütün belgeler mevcut. Olursa katarda çalışmak isterim.

 95. Merhaba ben oğulcan Karaaslan 21 yaşındayım. Askerliğimi yaptım. Üst düzeyde2 yıl Alacart Garsonluğu ve 3 yılRestorant garsonluğu yaptım. Şuan AVM de satış danışmanlığı yapıyorum. İş arıyorum petrolde pompacıda olurum bir yerde garsonda olurum. İş farketmez pasaportum hazır şuan. Ben sizden haber bekliyorum saygılarımla.

 96. Yabancı dilim yok maalesef,vasıfsız eleman olarak bile başlayabilirim
  38 yaşındayım,enerjisi yüksek biriyim.universite mezunuyum

 97. Merhaba 24 yaşındayım yurt dışı tecrübem var biraz arapça biliyorum su doğal gaz tesisatçısıyım ve aynı zamanda aşçı yardımcısıyım katarda çalışmak istiyorum birikim yapmak için saygılar.

 98. Mali müşavirim katarda çalışmak istiyorum.Daha önce ınşaat firmalarında çalıştım.

 99. Su tesisatı veya şoför olarak çalışabilirim E D ehliyet im mevcut src 2ve4 belgelerim mevcut

 100. Iyi günler ben 15 yıllık endüstriyel çelik boru montaj ustasıyım projeden çok iyi anlarım formenlik yapıyorum daha önce Rusya Katar Yemen Kuveyt te Gama Enka Limak gibi şirketlerle çalıştım .Kendimi anlatacak ve karşıdakini anlayacak kadar İngilizce Arapça Rusçam var .İsterseniz çalışkan ve güvenilir bir ekibim var. 10 yıllık pasaportum ve MYK ve Piskoteknik belgelerim var .Gerindömüş yaoarsanız sevinirim

 101. 48 yaşındayım 28 yıllık fayans ustasıyım katarda çalışmak için

 102. Selam öncelikle 10 yılık erkek kuaförüm butun belgelrim mevcut 8 yıldır kendi iş yerim var elim seri ve pratik bir cok yarişmalarda derece yapmişim bana uygun bir iş ulursa gelirim….

 103. Makina yüksek mühendisiyim bakım onarım proje yönetimi konusunda çalışmak istiyorum.

 104. Uluslararası geçerli forklift operatörlüğü sertifikam var.Kalebodur, fayans, mermer ustasıyım,5 kişilik ekibim var.

 105. Textil işçisiyim giyim üzerine çalışıyorum ayrıca satış elemanlığı yapıyorum bana iş bulup götürürseniz çok mutlu olurum

 106. Textil işçisiyim giyim üzerine çalışıyorum ayrıca satış elemanlığı yapıyorum 15 yaşında bir kızım var çalışmaya çok ihtiyacım var bana bir iş bulup götürürseniz çok mutlu olurum

 107. Merhaba ben 40 yaşında Evliyim ve kaynakcıyım.Rusya da ve Türkmenistan hava yollarında daha ònc çalıştım. Yurt dışında tekrar çalışmak istiyorum.Cevap verirseniz sevinirim.Teşekkürler

  1. 10yıllık kepçe operatörüyüm kamyon şoförüyüm src2 src4 belgelerim var. Yurtdışında çalışmak istiyorum.

 108. Selam ben umut 37 yaşındayım inşaat ustasıyım belgem var yurt dışında çalışmak isterim

 109. Merhabalar. Ben Uludağ Üniversitesi İktisat mezunuyum. Yaşım 25. Gayrimenkul danışmanlığı, Market, Bilişim sektörlerinde çok çalıştım. Ayrıca teknolojik şeylere karşı çok meraklıyım. incelemeyi, özelliklerine bakmayı, takipçisi olmayı severim. Filografiyi hobi olarak yapıyorum arada sipariş gelirse satış da yapıyorum. Az çok İngilizcem de var ama çalışınca öğrenemeyeceği şey yoktur insanın. Kariyerim ve gittiğim yerde yatırım yapmak için yurtdışında çalışmak istiyorum.

 110. Erkek kuaförü merhaba 15 yıllık erkek kuaförüyüm istanbulda yasiyorum 28 yaşındayım bekarim seyahat engelim yok daha önce katar ve bi çok avrupa ülkesine gittim belgelerim mevcut d sinifi ehliyetimde var.

 111. Merhabalar şuan Kamu da Büro personeli olarak görev yapmaktayım. Evliyim ,1 çocuğum var , 31 yaşındayım. Katarda iş fırsatı yakalamak istiyorum. İngilizce ve almanca orta seviye konuşabiliyor ve yazabiliyorum. Erciyes Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu mezunuyum. Marmara Üniversitesi Pedegojik formasyon Diplomasına sahibim. Personal Trainer ve sports expert olarak iş fırsatı yakalamak isterim. İyi çalışmalar diler saygılarımı sunarım.
  İrtibat Tel: 0531 085 ** **

 112. kimya teknikeriyim kalite kontrol teknisyeniği üzerine 10 yıldan fazla tercübem vardır yurtdışı iş arıyorum iş ayırt etmem yurdışında çalışmak ve kalmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 113. Slm ben emin 24 yaşındayım ben inşaat olarak ve isicam ve tekstil kumaş olarak çalıştım vasıfsız olarak çalışırım insa

 114. Mobilya dekorasyon işine yıllarımı verdim yurtdışında Arap ülkesinde işçi olarak çalışmak yurtdışı işçi alımı için başvuru yapmak istiyorum. Vasıflı vasıfsız yurtdışı işçi alımı Katar özelinde benide listeye alırsanız sevinirim.

 115. Katarda çalışmak istiyorum havalandırma ve tesisat ustasıyım elimden çok iş gelir lütfen katar işçi alımı başvurusunu kabul edin.

 116. Slm Katar ‘da RASLAFFAN endüstri şehrinde 4 yol çalıştım lojistik ve planlama,araç filo,malzeme depolama,sevk ve idare konusunda tecrübe sahibiyim iyi derecede İngilizcem var.Katarda projelerde çalışmak isterim

 117. Mobilya ahsap imalat ustasıyım 23 senedir bu işi yapiyorum ihtiyacım var 0546955****

 118. Merhaba ben Jenerator ustasıyım 39 yaşındayım yıllardır yurt dışında çalıştım yaklaşık 30 yıldır mesleki bilgim var atölye formeni olarak görev yaptım 400 Personelim vardı hertürlü iş makinesini tamir ederim dönüş yaparsanız sevinirim

 119. Mersinde yaşıyorum 17 yıldır fayans seramik karo ustalıgım var 35 yaşındayım. Katar inşaat ustalıgı için baş vuruyorum. Tşk ederim..

 120. Merhaba katar iş ilanları başvurusu yapmak istiyorum 21 yaşındayım 10 yıllık boya ustasıyım işimi her yerde sağlam yaparım. Kayseriliyim antalyada yaşıyorum

 121. Merhabalar ben 4yıldır enerji sektöründe mekanik bakımcı olarak çalışmaktayım önlisans makine mezunuyum yutdışı iş ilanlarını takip ediyorum yardımcı olursanız sevinirim

 122. Meraba tamperli mikser src bütün belgeler var yurtdışı deneyimli dubai da çalıştım yabancı dil arapça oto dizel bakım onarım ustalık ta var teşekürler

 123. 22 yasındayım eskavatör operetörüyüm 15 yaşından beri şantiyelerdeyim loder ve cisibide operetör yoklunu gidericek kadar kulanabiliyorum 0534042****

 124. 29 yaşındayım meslek lisesi torna tesviye mezunuyum CNC freze ve torna operatörlüğü belgem var mekanik bakım ustabaşı yım daha evvel şantiye boru montajcısı olarak çalıştım

 125. Mobilya mutfak dekorasyon ustasıyım Arapça biliyorum iş bakıyorum çocukluk dan bu işi yapıyorum ustayım

 126. *Arslan* Kly**** *Merhaba* ben *çelik9 konstrüksiyon * *ustasiyim *on sene9 bu işi yapyorum belgilerim var yurtdışında siziñ bilen çalişmak istiyorum

 127. Kule vinç operator
  E sınıfı ehliyet
  Src 1 3 var
  Pisko teknik belgelerim
  Bulunmakta

  Ayrıca yağlıboya usta eğitmenlik belgem ustalik ve kalfalik belgem var
  Bakım ve onarım ustaligida yaptim

 128. Lastikli beko ve paletli exavator operatoruyum ehliyetim war ve beko loder de kullaniyorum ama onun ehliyeti yok 23 yasindayim 15 yasimdan beri bu isdeyim ayrim olmaksizin her isde calisirim yaparim ben ocakciyim kanalciyim falan degil hepsini yaparim

 129. Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği mezunuyum. Çelik Konstrüksiyon uzmanlık alanım. Kendi Şirketimi yönetiyorum. Katarda Çelik üzerine Taşeron olarak iş yapmak istiyorum. Kalifiye ekibimle çözüm odaklı partneriniz olarak çalışmak isterim.
  *** Her türlü ağır çelik hafif çelik imalat ve montajı
  *** Çelik proje, statik hesap, modelleme, shopdrawinglerin hazırlanması
  *** Cephe Kaplama alt karkas çelikleri imalat ve montajı
  *** Çatı ve Cephe Sandwich panel kaplama
  *** Cephe Aliminyum kompozit kaplama
  *** Cephe Cam kompozit kaplama
  *** Cephe – Çatı – Işıklık vb. yerlerde Polikarbon kaplama
  Kalifiye ekibimle işlerinizde bizde varız diyoruz. Proje durumuna göre ekip sıkıntımız yoktur.
  Duran ŞEKER
  iNŞ. MÜH.
  0532 696 **
  durans**@gmail.com

  1. SELAM BEN ÜZEYİR TAŞKIN YAKLAŞIK 35 YILDIR TESİSAT ISITMA SOĞUTMA YANGIN YE KAYNAK İŞLERİ YAPIYORUM 16 YILLIK AVRUPADA MERKEZ AVUSTURYA OLARAK MESLEĞİMİ YAPARAK TERCÜBE KAZANDIM BAZI TÜRK CUMHURİYETLERİNDEDE ÇALIŞDIM SON 10 YILDIR FORMENLİK YAPIYORUM PROJE UYGULAMASINDA VE İŞ DİSİPLİNİNDE KENDİME GÜVENİM TAMDIR YURT DIŞI PROJELERİNDE ÇALIŞMAK İSTİYORUN SAYGILAR TEL. 0530328****

 130. Merhaba Katar iş ilanları başvurusu yapmak istiyorum. Ben 32 yaşındayım 14 senelik alçıpan alçı sıva boya ustasıyım dekor konusunda deneyimliyim inşaat sektörünün yoğun olduğu Arap ülkelerinde çalışmak istiyorum. Katar işçi alımı iş ilanları için kaydımı alırsanız sevinirim.

 131. Azerbaycanda yaşıyorum mesleğim senaristlik ama bir süredir çalışmıyorum bana uygun bir iş olursa Katar’da çalışmak isterim. Avrupa ülkeleri ve zengin Arap ülkelerinde işçi alımı iş ilanlarına talibim, teşekkürler.

 132. Merhaba asil mesleğim camcılık kalfa olarak uzun yıllar çalıştım ama son 10 yıldır istanbulda turizm sektöründeyim katarda çalışmak isterim bu sektörlerde eleman arayan firmalar varsa çalışmak isterim. Katar iş ilanları işçi alımı başvurusu için yardımcı olun.

 133. Selamlar vasıfsız olarak çalışmak istiyorum ne olursa yaparım çünkü ciddi anlamda işsiz ve çalışmaya ihtiyacı olan biriyim. Beden işçisi olarak her türlü işi yaparım inşaat şoförlük farketmez. Katar iş ilanları işçi alımı başvurusu yapıyorum.

 134. Selamlar vasıfsız çalışmak istiyorum ne iş olursa yaparım ciddi anlamda işe ihtiyacım var 0531975**** Arap ülkelerinde inşaat işçisi, tır şoförü arayan, yemek aşçı arayan firmalarda çalışabilirim. Katar iş ilanları işçi alımı başvurusu yapmak istiyorum.

 135. İnce işler formeni ve dekorasyon ustasıyım tecrübeme güvenerek katarda çalışmak istiyorum. Katar iş ilanları ve iş imkanları açısından benim mesleğime uygun bir ülke kolayca yaşayabilirim. Katar işçi alımı iş ilanları başvurusu yapmak istiyorum.

 136. Selam yurtdışı iş imkanları iş ilanları araştırıyorum yurtdışında yaşamak ve çalışmak istiyorum. 1979 doğumluyum torna kaynak ustasıyım inşaat sektöründe çalıştım Katar’da bende çalışabilirim. Katar iş ilanları işçi alımı başvurusu için ne yapmam lazım.

  1. Öncelikle selâmlar kolay gelsin ben inşaat ustasıyım (kalipçiyim) yurt dışı deneyimim var 3 yıl ırakta 1 yıl afganistanda toplamda 4 yıl gibi bi süre yurt dışı deneyimim var 10 yıllık pasaportum var o yönde hiç sıkıntım yok yaşım 33 ve gerçekten ise ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim iyi günleriniz olsun

 137. 25 yıldır duvar kalıp çelik montaj ve kaynak yapıyorum Arap ülkelerinde inşaat sektöründe çalışabilirim inşaat işçisi alımı yapan tüm ülkelerde çalışmak isterim. Katar iş ilanları işçi alımı başvurusu yapıyorum.

 138. 20 yaşındayım elektrik teknisyeniyim aynı zamanda vasıfsız olarak da çalışabilirim. Yurtdışı iş imkanları iş ilanları arıyorum inşaat sektöründe elektrik elemanı çok aranıyor o yüzden Arap ülkelerinde çalışabilirim. Katar işçi alımı iş ilanları başvurusu yapıyorum.

 139. 18 yıldır inşaat sektöründe çalışıyorum işçi olarak girdim şantiye şefliği yaptım operatörlük yaptım birçok inşaat sektöründe çalıştım. Yurtdışı inşaat işçisi alımı yapan ülkelere gitmek isterim Katar iş ilanları işçi alımı başvurusunu yaptım dönüşünüzü bekliyorum.

 140. Ben yurtdışında çalışmak istiyorum inşaat işçisiyim ustalık belgem var çok acil işe ihtiyacım var Arap ülkelerinde inşaat sektörü canlı olduğundan işçi alımı yapıldığını duymuştum bende Katar işçi alımı iş ilanları başvurusu yapmak istiyorum.

 141. Yurtdışında çalışmak istiyorum Arap ülkelerinde çalışabilirim yurtdışı iş imkanları araştırırken Katar işçi alımı iş ilanları sayfanızı gördüm daha önce inşaat işçisi ve garson olarak çalıştım tecrübem vardır ama her işi yaparım vasıflı veya vasıfsız farketmez yurtdışı iş imkanı arıyorum. Katar iş ilanları başvurusu yapmak istiyorum.

 142. Ben Cemal uzun yıllar Arap ülkelerinde çalıştım inşaat işçisi olarak şoför olarak vasıfsız vasıflı tüm işlerde çalışabilirim. Cezayir ve Dubai yurtdışı iş tecrübem olan yerlerdir. Yurtdışı iş imkanları arıyorum Katar işçi alımı iş ilanları başvurusu yapmak istiyorum.

 143. Mrb Adım Suat 41 yaşındayım 4 çocuk babasıyım işsizim maddi sıkıntılar nedeniyle çok zor durumdayım yurtdışında çalışmak istiyorum 29 senelik erkek kuaförüyüm E sınıfı ehliyet SRC2 SRC4 belgelerim var kuaförlük yada şoförlük yapabilirim inşaat sektöründe Türk firmalarda çalışabilirim vasıflı vasıfsız iş olabilir Katar işçi alımı iş ilanları başvurusu için yardımcı olursanız çok memnun olurum

 144. Yurtdışı iş imkanı arıyorum CE sınıfı ehliyetim var kepçe operatörüyüm inşaat sektöründe çalışabilirim SRC 3 belgem var Katar işçi alımı iş ilanları başvurusu yapıyorum 0544769****

  1. Merhaba ben 29 yaşındayım yurtdışı iş imkanları ve iş ilanları arıyorum. 9 yıldan beri su tesisatçısı olarak çalıştım. Deneyimim ve tecrübem vardır. Kalfalık belgemde vardır. İsimde gerekli özeni göstereceğimden eminim. Katar işçi alımı iş ilanları başvurusu yapıyorum şimdiden teşekkürler iyi günler…

 145. Merhaba 23 yaşındayım Balıkesir üniversitesi İİBF Bankacılık ve Finans mezunuyum daha önce cafe bar ve pub larda barista ve garson olarak çalıştım şimdi üniversiteden mezun oldum ve yurtdışında çalışmak istiyorum. Akıcı konuşabilecek şekilde ingilizcem var. Yurtdışı iş imkanları ve işçi alımı haberlerini okurken sizin sitenize denk geldim Katar işçi alımı iş ilanları için başvuru yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz?

 146. Ahır vasıta şoförü E. D ehliyet evraklar tam

  Ağır vasıta şoförüyüm E,D sınıfı ehliyetim var tüm belgeler evraklar tam uluslararası tır şoförü olarak da çalışabilirim inşaat şantiye işleri içinde farketmez vasıflı vasıfsız yeterki iyi bir maaş alayım 2 çocuğum var onların geleceği için yurtdışında iş imkanı arıyorum. Katar işçi alımı iş ilanları başvurusu için size yazdım dönerseniz çok sevinirim.

 147. Adım Hakan yurtdışında çalışmak istiyorum yurtdışı iş imkanları olarak inşaat işçisi aranıyorsa ben talibim. İnşaat sektöründe tecrübeliyim çok hızlı Arapça öğrenebilirim dilim yatkındır. İnşaat islerinde çalışmak istiyorum kapı PVC gibi montajlardan da anlarım kaynakta yapabilirim vasıflı vasıfsız iyi maaşlı bir iş istiyorum. Katar işçi alımı iş ilanları başvurumu yapıyorum 0541552****

 148. Yıllardır uzun yol şoförlüğü uluslararası tır şoförlüğü yapıyorum kamyon ve tır şoförüyüm lastikli kepçe operatörüyüm inşaat işçisi olara kda çalıştım 18 sene boyunca konya şeker fabrikasında çalıştım. Vasıflı vasıfsız tüm işlerde çalışabilirim yeter ki imkan verilsin Katar işçi alımı iş ilanları başvurusu yapıyorum lütfen kabul edin.

 149. Katar’da çalışmak istiyorum işçi maaşları beni kurtaracak şekilde usta gemiciyim boat kaptanı veya gemici olarak iş arıyorum. Tersane işi veya ağır vasıta sürücüsü de olur. Evraklarım hazır ve güncel Katar işçi alımı iş ilanları başvurumu değerlendirirseniz sevinirim.

 150. Sen ben inşaat da duvar ustasıyım 6 sene kalfalık yaptım sonra bıraktım şimdi yurtdışında çalışmak istiyorum yurtdışı iş imkanları araştırırken sitenize denk geldim yurtdışı iş ilanlarına bakıyorum Katar işçi alımı başvurusu formu doldurdum. Acil para kazanmam gerek.

 151. Merhaba sevgili iş verenler umarım sesimi duyarsınız duyarlı olursunuz ben Yozgat Sorgun dan Adem COŞKUN lise mezunuyum inşaat ustasıyım e sınıfı ehliyet SRC var orta İngilizce yurt dışında iş imkanı istiyorum şu an işsizim yurt dışında çalışmak istiyorum yardımcı olur musunuz saygılarımla

 152. İstanbul’dan yazıyorum Katarda çalışmak istiyorum. İnşaat işçisiyim şantiye şefi olarak çalışıyorum yurtdışına gitmek ve daha iyi maaşla bir işte çalışmak istiyorum. Avrupa ülkeleri Almanya, Norveç, İsveç veya Arap ülkeleri Dubai, Kuveyt, Katar olabilir. Katar işçi alımı iş ilanları başvuru formumu doldurdum.

 153. Selamın Aleyküm ben ordudan imdat kalıpçıyım kalıp ustasıyım 7 senedir bu işi yapıyorum ve yurtdışı projelerinizde çalışmak istiyorum vasıfsız da çalışabilirim ilginize teşekkür ederim hayırlı akşamlar.

 154. Selamün Aleyküm Ben Hacı kalorifer sıhhi tesisat ustasıyım 20 senedir bu işi yapıyorum yurtdışında çalışmak istiyorum. Özellikle arap ülkelerinde inşaat üzerine işçi alımı yapan Türk firmaları olduğunu duydum. Benim mesleğim açısından Katar iş imkanları daha iyi olduğu için Katar işçi alımı ilanları başvurusu yaptım. İnşaat sektöründe işçi alımı yapan Türk firmaları yurt dışında sizinle çalışmak istiyorum. 0536957****

 155. 23 yasında erkek kuaförü mesleğini icra ediyorum Katar Dubai Kuveyt gibi veya Norveç, İsveç AB ülkelerinde çalışmak istiyorum. Katar işçi alımı ilanlarına başvurumu yaptım.

 156. Merhaba vasıfsız eleman olarakta çalışırım şoför olarak da çalışabilirim ağır vasıta ehliyetim var kamyon şoförlüğü de yaparım petrolde de çalışabilirim inşaat işçisi olarak da daha önce çalıştım Arap ülkelerine inşaat işçisi olarak giden tanıdıklarım var yardımcı olurlar Katar işçi alımı ilanları başvurumu gönderiyorum yaşım 40 kısmet olursa sizlen çalışmak isterim 0535497****

 157. Merhaba 1995 doğumluyum doğalgaz kaynakçısıyım 4 yıllık şantiye tecrübem var elektrik argon paslanmaz çelik kaynağı yapıyorum mesleki yeterlilik belgem var ayrıca iyi derece Arapça biliyorum yurtdışı inşaat şirketlerinde iş arıyorum Katar işçi alımı inşaat ilanlarına başvuru yapıyorum. Yurtdışı inşaat işçisi arayan firmalardan dönüş bekliyorum, teşekkürler.

 158. 1978 doğumlu Meslek lisesi mezunuyum. Yurtdışında çalışmak istiyorum Katar’da çalışmak isterim. 15 senedir mekanik bakım ustası kaynak ustasıyım. Özel bir şirketteyim 2011 senesinden bu yana kendi sektörümüzde 7 makina montajı yaptık. Daha öncesinde müteahhit firma bünyesinde bir çok farklı sektörlerlede makina montaj işlerinde çalıştım. Şantiye ve saha sorumluluğu yaptım. Şu an Yurtdışında mevcut kurmuş olduğumuz makinayı devreye aldık ve çalışan firmanın işlerinin kontrolünü yapıyorum. Seyahat engelim yoktur. Sahada ve şantiyede güzel ve kaliteli işler çıkarabiliriz. Umarım olumlu şekilde cevap alır ihtiyaç olan kuruluş için güzel ve başarılı sonuçlar ortaya koyarız. Katar işçi alımı ilanlarına başvuru yapıyorum. İyi haberler gelmesi dileklerimle teşekkür ederim.

 159. Selamlar ben Mehmet Emin, 26 yaşındayım inşaat işçisi olarak çalışmışlığım vardır Katarda çalışmak istiyorum 4 senelik tecrübem var inşaat taşımacılığı şantiye şefliği, forklift vinç araçlarının kullanımı konusunda bilgi sahibiyimdir hemen kaparım işi ayrıca muftak aşçılığı konusunda belgem var yemekçi arayan yurtdışı firmalarında çalışmak isterim. Katar işçi alımı için başvuru formunu doldurdum sizden rica etsem bu formu diğer Katar iş ilanları ve yurtdışı işçi alımı yapan ülkeler içinde kabul eder misiniz çok teşekkürler.

 160. Selamün aleyküm yaşım 39 iki meslek sahibiyim iki meslektede zehir gibi ustalığım vardır katar işçi alımı iş ilanlarına başvurmak istiyorum ilk meslek kara sıva alçı sıva ince perde sıva dış cephe sva ve ısı yalıtım ustasıyım. İkinci mesleğimde erkek kuaförlüğü kalfalık ustalık belgemde var milli eğitim bakanlığından hak ederek aldım saç sakal her modeli kesebilirim ve iddaalıyımdır. Yozgatlıyım istanbul maltepede ikamet ediyorum email şifremi unuttum icin emailimi kullanmıyorum cepten ulaşabilirsiniz iş meslek terbiyem ahlakım iyidir bu cep numaram 0554 330 ** ** yurt dışında çalışmak istiyorum ailem için yaşlılık zamanları için para kazanmam lazım. Arap ülkelerinde yurt dışı inşaat işçisi alımı yapan ilanlarada aynı başvurumu kabul ederseniz çok sevinirim.

 161. Merhaba ben Bayram, 10 yılık bayan kuaförüyüm ustalık diplomam var daha önce erkek berberi olarak da çalıştım saç kesimi konusunda uzmanım yurtdışında kuaför olarak çalışmak istiyorum. Yurtdışı işçi alımı yapan ülkeleri araştırırken Katar işçi alımı ilanları yazınızı gördüm bende katarda çalışmak istiyorum işçi olarak gitmek için başvurumu kabul ederseniz çok sevinirim.

 162. Yurtdışında çalışmak istiyorum Arapça biliyorum 2 yıldır yurtdışı işçi alımı yapan ülkeleri takip ediyorum hepsine başvurdum çoğu olumsuz döndü yaşımdan dolayı şimdi 31 yaşındayım inşaat işçisi, tezgahtarlık, kaynakçı ve marangoz mesleklerinde tecrübem var ayrıca mermer doğrama fayans döşeme ustalığı da yaptım bir süre Katar işçi alımı için başvuruyorum lütfen olumlu olumsuz dönüş yapın.

 163. Düğün yapabilmek için en az 2 sene yurt dışına gitmem lazım 25 yaşındayım 4 senelik monito portif ve mobil vinç deneyimim var inşaat işlerinde deneyimliyim Katar inşaat işçi alımı ilanlarına başvuru yapıyorum.

 164. Merhaba 30 yaşındayım askerliğimi yaptım mobilya marangoz ustasıyım yurtdışı deneyimim yok ister vasıflı ister vasıfsız diğer işlerde çalışabilirim özellikle inşaat işçi alımı yapan arap ülkelerine rahatlıkla gidebilirim katar işçi alımı iş ilanlarına başvuru yaptım dönüş yaparsanız memnun olurum iyi günler bayrame****@gmail.com

 165. Selam 26 yaşındayım özel bir mutfakta aşçı başı şef olarak 8 senedir aynı iş yerinde çalışıyorum yurtdışına işçi götüren firmaları arıyordum bu sayfayı buldum öncelikle katar işçi alımı başvurusu yapıyorum ama bildiğim kadarıyla katar inşaat işçi alımı daha çok yapıyor benim başvurumuda değerlendirirseniz sevinirim.

 166. Merhaba Manisada yaşıyorum Demirci ustasıyım bağım cok iyidir yurtdışı işçi alımlarını takip ediyorum katar iş ilanlarına başvuruyorum. İlk fırsatta gelip uzun süre çalışmayı düşünüyorum inşallah haber veririsiniz hayırlısıysa olsun inşallah

 167. Şahin Güneş ben 1979 doğumluyum 15 senedir kamyon ve tir şöförlüğü yapiyorum.
  Şöförlük veya sıhhi tesisat kalfası olarak Katarda çalışmak isterim. Katar işçi alımı başvurusu yapıyorum.

 168. Forklift operatörüyüm ve fayans kalfasıyım forkliftde 8 yıllık deneyimim tecrübem aynı zamanda belgem var yurt dışında iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

 169. yurt dışı işçi alımı başvurularını sitenizden takip ediyorum katar işçi alımına başvuru yapmak ve katara işçi olarak gitmek istiyorum.

 170. Soner dönmez Malatya da oturuyorum mesleğim su tesisatçısı sizinle birlikte çalışmak istiyorum yurtdışı işçi alımı ilanlarına başvuruyorum.

 171. selam ben 23 yıl tecrübeli kuaför, berberim 35 yaşındayım mesleğinde iyi trend modellerde iyiyim ve ekstra hacamat iyi derece yapabilen biriyim berber ustalık diplomam var hijyen sertifikam var hacamat sertifikam var. Başvuru yapmak istiyorum.

  1. Merhabalar ben uzun yıllardır tecrübeli bir inşaat ustasıyım,bu işi çok istiyorum çok ihtiyacım var,inşallah geri dönüş yapmanizi büyük bir umutla bekliyorum(kendimin olmadığı için kardeşimin mailini yazıyorum)

 172. Merhaba 23 yaşındayım bende gelmek isterim alırsanız
  Sıhhi tesisatçıyım 5 yıldır katarda çalışmak isterim

 173. Merhaba 24 yaşındayım. Uluslararası geçerli mavi diploma sahibi inşaat mühendisiyim. Tecrübelerim var. CV de herşeyi açık bir şekilde gönderebilirim

 174. MERHABA BEN LASTİK LODER OPERATÖRÜYÜM İŞ TECRÜBEM VAR VE İŞE İHTİYACIM VAR

 175. Vinç operatörü olarak yurt dışında çalışmak istiyorum.15 yıllık tecrübem var.30 tondan 350 tona kadar birçok vinçle çalıştım

 176. Yaş 28 sıhhi tesisatçıyım 10 yıldır katarda çalışmak isterim
  Mesleki yeterlilik belgem mevcut dönüş yaparsanız sevinirim
  0553 285 ** **

 177. Merhaba doner ve tantunı ustasıyım banna e mail adresınden ulasabilirsiniz tüm ülkelere hiderim

 178. Ben 52 yaşında istanbulda oturan bekâr bir bey olup, yurtdışında kamyon şoförü yada vasıfsız işçi olarak çalışmak istiyorum

 179. MERHABA.E VE D SINIFI SÜRÜCÜ BELGESİNE ;SRC VE PSİKOTEKNİK BELGESİNE SAHİBİM.YURT İÇİ VE YURT DIŞI TECRÜBEM VAR.HER TÜRLÜ AĞIR VASITA TIR KAMYON VE OTOBÜS KULLANABİLİRİM.YURT DIŞI İŞ ARIYORUM.İLGİLENEN OLURSA SEVİNİRİM. SAYGILAR.

 180. Merhaba bende ağır vasıta şoförüyüm 17 yıldır kamyon ve tır sürücüsüyüm ilgilenen olursa hertürlü yurtdışında çalışabilirim src psikoteknik ve kepçe operatörlüğü belgelerim hepsi var saygılar..

 181. slm benide şöför olarak alırlarsa giderim .uzun yol şöförüyüm kamyonumla çalışıyorum tanper kamyonumda vardı.her türlü kamyonda çalışırım 55 yaşındayım 34 yıllık ehliyetim var.ilgilenen olursa saygılar

  1. Merhaba ben hafize
   İyi derecede arapça ve ingilizce biliyorum.katar da bir firmada idari işler kamp sorumlusu veya herhangi bir bölümde çalışmak iatiyorum.daha önce kuveut te 15 sene bina tasarım uygulama yaptım.eta logo gold link mikro muhasebe programları ve auto cad cad cam 3d max photoshop flash powerpoint word excel kullanıyorum

   1. Kamyon tır şoförüyüm ve kepçe operatörüyüm tüm ehliyetlerim mevcuttur yurt dışında çalışmak istiyorum

  2. Merhaba

   Aziz ispaha adım 54 yaşındayım.hertür alet kullanıyorum kepçe tır vs.src belgem var.0536656**** mersinliyim.katar da herhangi bir firmada formen saha operatorü olarak çalışmak istiyorum.kum eleme taş kırma yol kaplama işide biliyorum

  3. Adım dursun soğancıoğlu.55 yaşındayım.e sınıfı ehliyetim var katar da herhangi bir fşrmada sahada vasıfsız işçi olarak çalışmak istiyorum.053273*****.yozgatlıyım.ankara da otıruyorum

  4. Adım Ahmet, 32yaşındayim orta Afrika cumhuriyeti vatandaşıyim. Beş dilem var (İngilizce, Fransızca, Arapça, Türkçe ve fullani anadilim). Lisens, yüksek, lisans ve doktora sahibiyim. Cezayir’de eğitim için beş sene yaşadım. Türkiye’de moleküler biyoloji alanında eğitim aldım. Biyoloji Anabilim dalında genetik, fizyoloji, beslenme ve sağlık, eczacılık ve hayvancılık alanlarda çalışırım. Eğitim, araştırma merkezi, saglik, çevre, kozmetik, gida firmaları sektörlerinde çalışmak tercihi ederim amcak başka sektörlerinde olabilir tercümenlik, inşaat firmaları, tekstil firmaları, spor alanlarda tecrübeliyim.

   Bana yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir