İş fırsatları

Kayseri de Evlere Ek İş Veren Firmalar Evde İş İlanları


Kayseri’de evlere iş veren firmalar, gelirlerine ekstra para eklemek isteyen kimseler tarafından oldukça merak edilmektedir. Kayseri ek iş imkanları ev hanımları, öğrenciler ve ek gelir sağlamak isteyenler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Evde ek iş imkanları hem işverenler açısından hem de ek iş yapmak isteyenler açısından oldukça karlı bir iştir. Evde ek işleri ilgili kimseler kendi ad ve hesaplarına yapabilecekleri gibi bir firma ya da evde iş veren fabrikalar  ile anlaşarak da bu iş fırsatlarından yararlanabilmektedir. İlgili kimselerin evde iş ilanları için öncelikle kariyer sitelerine üyelik oluşturması gerekmektedir. Ardından bu platformlardaki evde iş seçeneklerine başvuru işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Bunun yanı sıra firmalara gidilerek bu konuda yüz yüze görüşme yapılabilmektedir.

Kayseri Evde Ek İş İmkanları Nelerdir?

Kayseri evde ek iş imkanları Kayseri’nin hem coğrafi hem de kültürel yapısından oldukça etkilenmektedir. Evde iş imkanı Kayseri bölgesinde oldukça çok seçeneklidir. Bölgedeki işler genellikle paketleme işleri olarak bilinmektedir. Kayseri evde yapılacak işler arasında en çok tercih edilenler şu şekilde sıralanabilmektedir:

 • Kayseri evde tütün paketleme işi
 • Kayseri evde mantı yapma işi
 • Kayseri evde sabun paketleme işi
 • Kayseri kına paketleme işi
 • Kayseri evde nikah şekeri tasarımı yapma işi
 • Kayseri evde nikah şekeri paketleme işi
 • Kayseri evde davetiye süsleme işi
 • Kayseri evde boncuk işi
 • Kayseri evde lif kenarı süsleme işi
 • Kayseri evde havlu ve çember oyası işi

Evde Mantı Yapma İşi

Kayseri evde mantı yapma işi, Kayseri mutfağının en önemli lezzetlerinden biri olan mantının ilgili kimselerce yapılıp bir yemek organizasyonu şirketine satılması ya da evde hazırlanan mantıların kurutulup bu sektörde hizmet veren bir firma ile anlaşılarak satılması şeklinde yapılabilmektedir. Evde iş yaptıran firmalar evde mantı işi ile hem işçi çalıştırma masrafından kurtulmakta hem de ev kadınlarının lezzetini sofralara taşımaktadır. Evde mantı yapma işi ile ilgilenen kimseler, bir firma ile anlaşarak gerekli malzemeleri firmadan alabileceği gibi kendi malzemesini kullanarak da evde mantı yapabilmektedir. Evde mantı yapma işi eve iş veren firmalar aracılığı ile yani onların sağladığı malzemeler kullanılarak yapılacaksa anlaşma sağlanan firma malzemelerin eve ya da daha önce kararlaştırılan adrese bırakılması işlemini gerçekleştirmektedir. Evde mantı yapma işinde firma, ürün kalitesini ve tadını tutturabilmek amacı ile ilgili kimselere, firma tarafından verilen tarife uygun bir şekilde mantı yapma talebinde bulunmaktadır. Ancak bu firma butik bir firma ise tarif konusunda ilgili kimse dilediği tarifi kullanabilmektedir.

Evde Mantı İşi ile Para Kazanılabilir Mi?

Kayseri bölgesinin evde yapılabilecek en önemli evde iş imkanı olan evde mantı yapma işi ile ilgili kimseler evlerine çok rahat bir şekilde ekstra gelir getirebilmektedir. İlgili kimselerin el çabukluğu, bu işe olan yetenekleri, bu işi kendi ad ve hesabına mı başkasının ad ve hesabına mı yaptığı ve bu işe ayırdığı zaman gibi kriterler elde edilecek gelir miktarını değiştirmektedir.

Evde Mantı Yapma İşi ile Ne Kadar Para Kazanılır?

İlgili kimsenin evde mantı yapma işi için eve iş veren firmalardan birisi ile anlaşması halinde aylık elde edebileceği ek gelir, 1600 TL ile 2500 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Evde iş imkanı seçeneklerinden yararlanmak isteyen kimselerin evlere iş verilir ilanlarını takip etmesi gerekmektedir. Çünkü bu ilanlar firmaların yoğun çalıştığı dönemlerde dönemsel olarak sunulabilmektedir.

Sponsorlu Reklamlar

 

Not: Sitemiz hiçbir ziyaretçiye iş garantisi, kredi ve para vaad etmemektedir. Yapacağınız yorumları iş veren firmalar görerek size dönüş sağlaması kendi mevhumlarına kalmış durumdadır. Bizler sizlere ne gibi işler yapabilirsiniz, kredi ile ilgili açıklayıcı bilgileri, bölgenizde ne gibi işler yapıldığını sunmakta ve açıklamaktayız. Biz iş veren, kredi veren firmalar değiliz... Konu altına yorum yapmanız iş verenlere ulaşmanızı hızlandıracaktır. Çünkü iş verenler de sitemizi ziyaret ediyor.

Leyla Demirci

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

2 Yorum

 1. Evde paketleme ve mantı doldurma işi vs işlerde olabilir ellim yatkındır ihtiyacım vardır yardımcı olursanız Kayseri’de oturuyorum


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir