İş fırsatları

Keçiören Evlere Ek İş Veren Firmalar


Ankara Keçiören’de yapılacak işler, küçük dükkanlar tarafından verilmektedir. Mahallelerde bulunan dükkanlardan alınabilecek ek işler, zamanında teslim edilmesi halinde devamlılığı sağlanabilecek işlerdir. Eve iş veren firmalar küçük dükkanlar aracılığıyla işlerini yapacak evler bulmaktadır. Ankara Keçiören bölgesinde yapılacak işler, genellikle poşet katlama ve paketleme işleridir. Yapılacak işler, 10 günde bir ücretlendirilmekte ve destelerle ücret belirlemesi yapılmaktadır.

Keçiören’de Hangi İşler Yapılabilmektedir?

Ankara Keçiören’de yapılabilecek ek işler şu şekilde sıralanabilir:

  • Poşet katlama ve paketleme
  • Mandal yapımı
  • Mandal paketleme
  • El işi yapıp satma
  • Makas montajı
  • Sürpriz yumurta oyuncağı
  • Priz montajı
  • Giyim ürünü ipliği temizleme
  • Giyim ürünü paketleme
  • Giyim ürünü ütüleme

Bu işleri alabilmek için yapmanız gereken, kişisel olarak başvuru yapmaktır. Kişilerin yapacakları başvurularda tanıdık olması, evde ek iş alabilme şansını arttırır. Tanıdığın olmaması durumunda alınacak iş, en küçük partide verilir ve zamanında yetişip yetişmemesine bakılarak işin devamına karar verilir. alınacak işin durumuna ve elinizin çabukluğuna göre kazanacağınız para değişiklik gösterir.

Keçiören’de Poşet Katlama İşi Nasıl Alınır?

Sponsorlu Reklamlar

Ankara Keçiören’de poşet katlama işi yapabilmek için poşetçi yazılı dükkanlara başvuru yapılması yeterli olacaktır. Evde yapılacak işler arasından en hızlı para kazandıran poşet katlamada, poşetleri 100’erli ya da 50’şerli paketler halinde bantlayarak para kazanabilirsiniz. 1000 tane paket yaparak elde edilecek para 10 TL ve üzeridir. Bu rakam, poşet katlama için iş veren firmaya göre değişiklik gösterir. Evde iş ilanları arasından poşet katlamaya başvurmak istiyorsanız, internet üzerinden verilen ilanları kontrol edebilirsiniz. Poşet katlama ve plastik işi yapmak isteyenler için Ankara ve çevresinde ilanlar verilmekte ve form doldurulmaktadır. Doldurulan form, kişilerin adres ve telefon bilgilerini kapsar. Bu sayede evde iş yaptıran firmalar, kişilere kolaylıkla ulaşmaktadır.

Keçiören’de El İşi Yapılarak Nasıl Para Kazanılır?

Ankara Keçiören’de sipariş usulüyle el işi yapmak için yapılması gereken, iş veren firmalara başvuru yapmaktır. El işi tamamen sizin yeteneğinize bağlı olduğundan firmalar, elinizin hızına ve işi bilip bilmemenize dikkat edecektir. İşinizi güzel yapmanız durumunda el işinden aylık kazanacağınız para 2.000- 2.500 TL arasında olacaktır. el işi yapmak oldukça zor olduğundan, işi yapan kişi sayısı da azdır. Evde iş imkanı veren firmalar, bu nedenle el işi ile para kazanmak isteyen kişilere daha fazla ücret verirler. Ücretlendirme, işinizin kalitesine ve yaptığınız iş sayısına göre değişiklik gösterecektir. Ayrıca elde yapılacak iş veren fabrikalar, örme çanta, havlu kenarı, örme şapka gibi işler de isteyebilmektedir.

Keçiören’de Makas Montajından Nasıl Para Kazanılır?

Ankara’da evde makas montajı işi yapmak için yapmanız gereken, size parçalı olarak teslim edilecek makasın vidasını takmak olacaktır. makas yapımı ile, montajı yapılan her makas için 10 kuruş kazanırsınız. İyi bir çalışma ile ayda 2.000 TL’ye kadar para kazanabilirsiniz.

Makas montajı yaparak para  kazanmak istiyorsanız, parçalarını iş verdiğini duyuran firmalardan almanız gerekir. Makas fabrikası tarafından parçalar halinde makas düzenlenerek evlere iş verilir. sağ, sol kesici bölümleri, tutma yerleri, vidaları ve uçları ile gönderilecek makas, yine gönderilecek karga burnu ile montajlanır. Makas montajlama ile para kazanmak için kalabalık olmanız gerekir. İşin küçük parçalı olması, yapılacak işlemlerin sayısını arttırır. Bu nedenle daha fazla dikkat ve özen gerektirir. Makas montajı işi gönderen firmalar, sayılarını belirleyerek gönderdikleri işleri geri alır. Gereğinden fazla eksik çıkması durumunda ödeme tutarından düşülür.

Not: Sitemiz hiçbir ziyaretçiye iş garantisi, kredi ve para vaad etmemektedir. Yapacağınız yorumları iş veren firmalar görerek size dönüş sağlaması kendi mevhumlarına kalmış durumdadır. Bizler sizlere ne gibi işler yapabilirsiniz, kredi ile ilgili açıklayıcı bilgileri, bölgenizde ne gibi işler yapıldığını sunmakta ve açıklamaktayız. Biz iş veren, kredi veren firmalar değiliz... Konu altına yorum yapmanız iş verenlere ulaşmanızı hızlandıracaktır. Çünkü iş verenler de sitemizi ziyaret ediyor.
Etiketler

3 Yorum


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.