BankalarKredi

Kefilsiz Şartsız 15.000 TL Kredi Veren Bankalar (ACİL KREDİ)


İnsanların borç alabilecekleri birçok farklı alternatif bulunmaktadır. Bu alternatifler farklı miktarlarda borç para verebilirken sunmuş oldukları ödeme planları da farklıdır. İnsanlar geçmişte borçları genellikle akraba ve dostlarından almakta ve belli bir süre sonra da aynı şekilde ödemekteydi. Fakat günümüzde değişen şartlardan dolayı insanlar bu yöntemi çok fazla tercih etmemektedir. Bankalara gelir belgesi sunarak kredi almaya çalışmaktadır ancak bazı kişiler gelir belgeleyemediği için kefilsiz belgesiz ihtiyaç kredisi almak istiyor. Bunun en önemli nedeni ise insanların alınan borcun bir bütün halinde ödenme zorunluluğunun olmasıdır. İnsanların maddi durumları böyle bir ödemeyi toplu halde yapmaya uygun olmadığı için daha uygun şartlar sunan seçeneklere yönelmektedir. Kefilsiz belgesiz ihtiyaç kredisi de böyle bir seçenek olup insanlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Hangi banka kefilsiz kredi veriyor, evraksız kredi almanın yolları yazının devamında.

Kefilsiz Belgesiz Kredisi Başvuru İçin Gerekenler 

Kefilsiz belgesiz ihtiyaç kredisi almak isteyen kişilerin izlemesi gereken belli bir prosedür bulunmaktadır. Söz konusu prosedüre uyulması şartıyla krediler alınabilmektedir. Bankalar normalde kredi verirken kişilerden gelir belgesi ve bazı durumlarda da kefil istemektedir. Bankaların temel hedefi verdikleri kredinin düzenli bir şekilde ödenmesidir. Bundan dolayı da bu tür şartları öne sürmekte ve ödeme gücü olan kişileri belirleyerek o kişilere kredi sağlamaktadır. Fakat günümüzde bankalar arasındaki rekabetten dolayı bu durum biraz farklılık gösterebilmektedir. Daha fazla müşteriye hizmet vermek ve böylece daha fazla kar etmek amacında olan bankalar farklı uygulamalar ile bunu sağlamaya çalışmaktadır. Bunlardan bir tanesi de kredilerde kefil ya da belge istememesidir.

Acil nakit para lazım olduğunda onaylı kredi almak isteyenlerin farklı şartları yerine getirmesi gerekmektedir. Aksi durumunda başvuru yapılan kredi reddedilmektedir. Kefilsiz ve belgesiz kredi için başvuran kişilerin tamamına bu kredi verilmemektedir. Yukarıda da belirtildiği bankaların temel hedefi kredinin ödenmesinin zamanında ve düzenli bir şekilde yapılacağından emin olmaktır. Bunun için de farklı şartlar istemektedir. Bunlardan bazıları şu şekildedir:

  • Kredi başvurusu yapan kişinin gelirini farklı bir şekilde ispatlaması
  • Kredi notunun yüksek olması
  • Kredi başvurusu yapan kişiye ait gayrimenkuller bulunması

Yukarıdaki şartların sağlanması durumunda yapılan başvurular onaylanmakta ve kişiler belgesiz ve kefilsiz olarak kredi kullanmaktadır. Böylece kolay bir şekilde kredi alınmış olmakta ve ihtiyaçlar giderilmektedir.

Acil kredi almak için aranan şartlardan bir tanesi de kredi notunun yüksek olmasıdır. Kredi notunun yüksek olması için yapılması gereken bazı işlemler bulunmaktadır. Fakat bunların büyük bir bölümü geçmişte kaldığı için söz konusu notun yükselmesi zordur. Kişilerin bütün bankalarda yapmış olduğu işlemler incelenmekte ve nihayetinde de ona göre kararlar verilmektedir. Kredi ve kredi kartı borcu ödemesinin düzenli yapılıp yapılmadığı ve mevcut kredi borcunun olup olmadığı gibi hususlar incelenmekte ve buradan elde edilen sonuçlara göre kredi notu belirlenmektedir. Kredi notunun yüksek olması için buradaki ödemelerin zamanında ve düzenli olarak yapılmış olması çok önemlidir. Onun dışında mevcut borcun ödenmesi ile de kredi notu yükselebilmektedir.

Sponsorlu Reklamlar

Kefilsiz Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Koşulsuz şartsız kredi almak için yukarıda belirtilen şartların sağlanması gerekmektedir. Ayrıca unutulmamalıdır ki başvuru yapan herkese kredi verilmemektedir. Bunun dışında bu tür bir kredi alabilmek için Akbank, İNG Bank, İş Bankası ve Denizbank gibi bankalara başvuru yapılabilmektedir. Bankaların şartları ve vermiş oldukları kredi miktarları da farklılık göstermektedir. Bundan dolayı da bankaların şartlarını detaylı bir şekilde inceleyerek en uygununa karar verilmesi gerekmektedir. Böylece alınacak olan kredilerin maliyetleri çok daha düşük miktarlarda olacaktır. Bankaların istemiş olduğu şartların da detaylı bir şekilde incelenmesi ve mevcut durum ile istenen şartların uyduğu bankalar arasında değerlendirme yapılmalıdır.

Not: Sitemiz hiçbir ziyaretçiye iş garantisi, kredi ve para vaad etmemektedir. Yapacağınız yorumları iş veren firmalar görerek size dönüş sağlaması kendi mevhumlarına kalmış durumdadır. Bizler sizlere ne gibi işler yapabilirsiniz, kredi ile ilgili açıklayıcı bilgileri, bölgenizde ne gibi işler yapıldığını sunmakta ve açıklamaktayız. Biz iş veren, kredi veren firmalar değiliz... Konu altına yorum yapmanız iş verenlere ulaşmanızı hızlandıracaktır. Çünkü iş verenler de sitemizi ziyaret ediyor.
Etiketler

Leyla Demirci

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir