Araç KampanyalarıKia Araç Kampanyaları

Kia 2017 Kasım Ayı Kampanyası

2017 yılı sona ererken otomotiv sektörü büyük bir ivme kazanmaya başladı. Bu doğrultuda Kia Kasım ayı kampanyası fırsatlarına özel kampanyalarla müşterilerinin karşısına çıkıyor. İşte araba almak istiyorum diyenler için kaçırılmaması gereken fırsatlar…

Kia ülkemizin en çok araba satan markaları arasında yer almaktadır. Kia, Kasım ayına özel kampanyası ile tüm binek araçlara özel garanti hizmetleri sunmaktadır. Kia Kasım ayı kampanyası kapsamında araç fiyatları üzerinde de ciddi indirimlere giden Kia, faizsiz taşıt kredisi desteğini de müşterilerine sunuyor. 2017 Kasım ayında Kia marka araç satın almak isteyen müşteriler, 12 ay vadeli paket seçeneklerinden faizsiz olarak yararlanıyor. Üstelik kaskoyu da Kia üstleniyor. Kia markası en çok sattığı 3 özel araç modelinde yıl sonu kampanyası düzenliyor. Kia sunduğu özel fırsatlarla, rakiplerinin 1 adım önüne geçmeyi hedefliyor. Bunun yanı sıra faizsiz araç kredisi desteğiyle müşterilerinin karşısına çıkan Kia, yüksek tutarlı araç kredisi taleplerine geliştirmiş olduğu özel Kia finans sistemiyle düşük faizli kredi olanağı da sunuyor.

Kia 2017 Kasım ayı kampanyası çerçevesinde Kia Cerato modellerinde 20.000 TL’ye 20 aya kadar 0 faiz seçeneğini müşterilerine sunuyor. Bunun yanı sıra 60.000 TL’ye 20 aya kadar vade tanıyan Kia, sadece %0,82 lik faiz oranı uyguluyor. Üstelik toplamda 8.000 TL’ye kadar indirim de uygulayan Kia, mükemmel fırsatları müşterilerine sunuyor. Kia markasının müşterilerinin hizmetine sunmuş olduğu bu kampanyaya tüm otomatik vites versiyonları da dahil oluyor. Ancak 1.6L Comfort GSL MT versiyonu için bu avantajlı kampanya geçerli olmamaktadır. Kia Cerato model araçları tasarruflu yakıt tüketimiyle ön plana çıkıyor. Bu araçların birleşik olarak yakıt tüketimi 4.6L ile 7.0L arasında değişkenlik gösteriyor. Ayrıca bu model araçların karma CO2 emisyonu ise; 120 g/km ile 162 g/km arasında değişkenlik göstermektedir. Kampanya dahilinde Kia binek araçlarına 3 yıl veya 100 bin km kadar yasal garanti tanıyor. Bunun yanı sıra 150.000 km ya da 5 yıl süresince Kia kampanya kapsamındaki araçlara özel garanti ve onarım güvencesi hizmeti de sunuyor. Kampanya 1 ile 30 Kasım arasında geçerli olmaktadır.

Kia 2017 Kasım ayı kampanyası dahilinde işinize güç katan modellerde de özel fırsatlar sunuyor. Bu kampanya kapsamında Kia K2500 model araçlarda 20.000 TL için 20 aya kadar 0 faiz fırsatı sunuluyor. Arıca kampanya dahilinde 40.000 TL’ ye kadar olan araç kredilerinde 20 aya kadar sadece %0,62 oranında faiz uyguluyor. Araç özellikleri düşünüldüğünde harika bir fırsat olarak karşımıza çıkan bu kampanya, Kia ticari araç kategorilerinin tamamına uygulanıyor. Kia K2500 tek kabin ya da 2.5L DSL 130PS M/T 2017 model ticari araçlarda geçerli olan bu kampanya, oldukça cazip fırsatları müşterilere sunuyor. K2500 modelindeki araçların birleşik yakıt tüketimi ise tasarrufu ile göz dolduruyor. Zira bu model araçların yakıt tüketimi; 9,9 L olarak belirli bir standarda oturtulmuş durumdadır. Ayrıca bu model araçların karma CO2 emisyonu ise, 251g/km arasında oluşuyor. Bunun yanı sıra Kia 2017 Kasım ayı kampanyası dahilinde ticari araçlara 2 yıl ya da 100.000 km yasal garanti tanıyan Kia, anahtar teslim tarihinden itibaren ise; 100.000 km ya da 3 yıla kadar Kia özel garanti onarım güvencesi hizmetini müşterilerine sunuyor. Kampanya 1 Kasım 2017 ile 30 Kasım 2017 tarihi arasında geçerli oluyor. Kia 2017 Kasım ayı kampanyalarına hemen tüm model araçlarında özel avantajlarla müşterilerin karşısına çıkıyor.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Kullanıyorsun Demek Kapat Bakayım Taş mı Yiyelim

Reklam Engelleyicini Devre dışı bırak yoksa sana içerik okumak filan yok :)