İş fırsatları

Kırıkkale de Evlere Ek İş Veren Firmalar Evde İş İlanları


Kırıkkale ilinde eve ek iş veren firmalar, farklı sektörlerde bulunmaktadır. Organizasyondan tekstil üretime kadar pek çok alanda ek iş ilanına ulaşmak mümkün olmaktadır. Düzce ili içerisinde bilinen ek iş olanaklarından bazıları şu şekilde sıralanabilmektedir:

  • Nikah şekeri paketleme
  • Peçete paketleme
  • Ahşap eşya montajlama
  • Sabun paketleme
  • Gelin süsü hazırlamak
  • Ihlamur paketleme
  • Makas montajlama
  • Kına kutusu hazırlama

Kırıkkale ili içerisinde eve iş veren firmalar, farklı montaj işleri, düğün hazırlıklarını içeren organizasyonlar gibi içeriklerle çalışmaktadırlar. Bu içeriklerden kişilerin yetileri doğrultusunda işler sunulmaktadır.

Özellikle montaj işlemleri için ek iş yapacak kişilerin bu alanda tecrübe sahibi olmaları önemsenmektedir. Evde ek iş seçenekleri içerisinde yer almakta olan makas montaj ve ahşap eşya montaj işlerine başlamadan önce bir ustadan destek alıp işin öğrenilmesi önemlidir.

Kırıkkale’de Paketleme İşleri Nelerdir?

Kırıkkale bölgesinde yapılan paketleme işleri; peçete paketleme, sabun paketleme, kına paketleme, nikah şekeri paketleme gibi içerikler sunmaktadır. Bu işler yapılırken el becerisinin önemi olmamakla beraber işin düzenli ve titizlikle yapılması önem arz etmektedir.

Evde iş yaptıran firmalar bu paketleme işleri için sayıya göre ödeme yapmaktadırlar. Bu sebeple paketleme işlerinde hızlı çalışıyor olmak da önemli görülmektedir. Ne kadar fazla ve tek tip ürün paketlenirse kazanç da o minvalde artış göstermektedir.

Sponsorlu Reklamlar

İŞKUR Ek İş Başvurusu Yapılır Mı?

Kırıkkale bölgesinde hizmet vermekte olan İŞKUR birimleri tarafından ek iş ilanları yayınlanmamaktadır. Yalnızca iş veren fabrikalar bünyesinde düzenli ve mesaili çalışacak olanlara yönelik hizmetler verilmektedir.

Ek iş başvurusu yapmak üzere İŞKUR başvurusu yapmanın sonucunda evlere verilen ek işlere ulaşmak mümkün olmamaktadır. Fakat sektörlere, farklı mesai saatlerini içeren işlere dair bu birimlerden bilgi almak mümkün olmaktadır.

Kırıkkale’de Kadınlar için Ek İş Seçenekleri

Kırıkkale çevresinde kadın istihdamına teşvik için evlere ek iş verilir. Bu işler kadınların kendi mesai saatlerini oluşturdukları, evdeki düzenlerini de değiştirmeden çalışma olanaklarına sahip oldukları işler olarak bilinmektedir.

Kırıkkale ili ve çevresinde evde iş imkanı sunan firmaların yanı sıra kadın istihdamını desteklemekte olan şahıslar tarafından da işlerin verildiği bilinmektedir. Bölgenin Ankara iline yakın olması sebebiyle bu ilanlar, Ankara merkez ilçeleri içerisinde de ilan edilebilmektedir.

Evde yapılacak işler dahilinde kadınların kendi el becerileri ile üretim sağladıkları ürünlerin de satışı için destek verilmektedir. Kırıkkale ilinde üretilen özgün ürünlerin Ankara’nın belirli bölgelerinde sergi halinde satışa çıkarılması da mümkün olmaktadır.

Kadın istihdamını desteklemeye yönelik ev yemekleri yapımı ve satışı işleri de evde yapılacak ek işler arasında yer almaktadır. Hem firmaların hem de özel şahısların bu yöndeki talepleri sonucunda Kırıkkale’de ek iş ilanlarından yararlanmak isteyen kişiler tarafından karşılanabilmektedir.

Kırıkkale Evde Ek İş İlanlarına Nasıl Ulaşılır?

Kırıkkale ili ve çevresini içeren evde iş ilanları genel bir platform üzerinden yayınlanamamaktadır. Bu ilanlara ulaşmak için herhangi bir yayın durumu takip edilememektedir.

Evde ek iş yapmak isteyenler için öncelikle kendi beceri ve istekleri doğrultusunda hangi işleri yapacaklarına karar vermeleri gerekmektedir. Bunun akabinde yapılacak işlerin uygun olduğu sektörler incelenmelidir.

Ek iş yapılacak alanların bulunduğu sektörler ile bire bir iletişime geçmek ek iş ilanlarına ulaşmanın en etkili yolu olarak bilinmektedir. Yapılan iş örnekleri ve ne iş yapılmak istendiği ile ilgili olarak tercih edilen sektördeki firmalara bilgi bırakılarak ihtiyaç halinde ulaşılması talep edilmektedir.

Not: Sitemiz hiçbir ziyaretçiye iş garantisi, kredi ve para vaad etmemektedir. Yapacağınız yorumları iş veren firmalar görerek size dönüş sağlaması kendi mevhumlarına kalmış durumdadır. Bizler sizlere ne gibi işler yapabilirsiniz, kredi ile ilgili açıklayıcı bilgileri, bölgenizde ne gibi işler yapıldığını sunmakta ve açıklamaktayız. Biz iş veren, kredi veren firmalar değiliz... Konu altına yorum yapmanız iş verenlere ulaşmanızı hızlandıracaktır. Çünkü iş verenler de sitemizi ziyaret ediyor.

Leyla Demirci

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir