İş fırsatları

Kırklareli de Evlere Ek İş Veren Firmalar ve Evde İş İmkanları Nasıl Bulunur?


Kırıkkale de bulunan fabrikalar iş imkanlarını arttırdığı gibi evde iş yapmak isteyen emekli, öğrenci ve ev hanımları için iş fırsatlarını da desteklemektedir. Kırklareli evde ek iş imkanı seçenekleri, aile bütçesine destek olmak isteyen ev hanımları tarafından ve ek iş ihtiyacı duyan kişiler tarafından tercih edilebilmektedir. Evlere ek iş ilanı seçenekleri genel olarak paketleme işlerine yoğunlaşmış durumdadır. Bu sebeple de yetkinlik konusunda ciddi sınırlamalar bulunmamaktadır. Eve iş veren firmalar genellikle başvuru yapan hemen herkese paketleme işi verebilmektedir. Bununla birlikte ek iş kapsamında sunulan iş seçenekleri yalnızca paketleme işleri ile sınırlı değildir.

Evde ek iş imkanları şu şekilde listelenebilmektedir;

 • Çorap Paketleme,
 • Yem Paketleme İşi,
 • Bisküvi, Gofret Paketleme,
 • Sigara Sarma İşi,
 • Nikah Şekeri Yapma İşi,
 • Paketleme İşi.

Evlere Ek İş Veren Firmalar İletişim

Evde ek iş imkanları, internet üzerinden başvuru yapılabilecek iş seçenekleridir. Bununla birlikte genel olarak firmalar iletişim bilgilerini gizli tutmaktadır. Çünkü tek tek herkesle görüşmek yerine yalnızca ilana uygun kişilerle görüşmek ciddi bir zaman tasarrufu sağlamaktadır. Kırklareli evde ek iş imkanlarını ulaşım sağlayabileceğiniz başvuru imkanları şu şekildedir:

 • Kariyer sitelerine üye olarak özgeçmiş doldurmak, evde yapılacak işler bulabilmeniz için en kestirme yollardan birisidir. Firmalar kariyer sitelerinin evde iş ilanı kategorilerine veya doğrudan ek iş imkanı yayınlamak için açılmış kariyer sitelerine ilan vermektedir. Bu ilanlara başvuru yaparak firmaların tarafınızla iletişim kurmasını bekleyebilirsiniz.
 • Firmaların bir diğer ilan yöntemi Facebook platformunda ilan vermektir. Ev hanımlarının en sık tercih ettiği sosyal medya platformu Facebook’tur. Firmalar da ev hanımlarına ulaşmak için ilanlarını Facebook üzerinden de yayınlamaktadır.
 • Tercih edebileceğiniz son seçenek, yakınlarınızda bulunan fabrikaları ziyaret etmektir. Evde ek iş imkanları sıklıkla fabrikalar tarafından sunulmaktadır. Doğrudan fabrikaya gidip yetkililerle görüşme sağlayarak evlere iş verip vermediklerini öğrenebilirsiniz.

Evde Gelinlik İşleme İşi

Evde iş ilanları arasında hemen her ilimizde bulunan ve iyi para kazandıran seçeneklerden birisi evde gelinlik işleme işidir. Gelinlik işleme işi Kırklareli’nde de ev hanımları tarafından en sık tercih edilen iş seçenekleri arasında bulunmaktadır. Bu iş seçeneği iş veren fabrikalar tarafından değil gelinlik dikim işi ile uğraşan terziler tarafından verilmektedir. Gelinliklere pul ve payet işleme işi oldukça vakit harcatan bir iştir. Bu nedenle dikilen gelinliklerin duvaklarında, eteklerinde veya üst bedeninde işleme işi yapılması gerekiyorsa, terziler bu işleri bizzat yapmak yerine evlere vermektedir. Diğer boncuk işleme işlerine kıyasla çok daha fazla kazandırdığını söylemek mümkündür. Gelinlik işleyerek ayda 1500 TL kadar kazanma imkanınız bulunmaktadır.

Gelinlik işleme işi, diğer evde iş imkanı veren seçeneklerinin aksine bazı şartları bulunan bir iş seçeneğidir. Gelinlikler beyaz kumaştan yapıldığı için evde iş yaptıran firmalar genellikle sigara içmeyen kişileri tercih etmektedir. Son olarak işleme konusunda da yatkınlığınız olması gerekecektir.

Sponsorlu Reklamlar

Çorap Kutulama İşi

Kırklareli çorap kutulama işi, ilde bulunan çorap fabrikaları tarafından sağlanmaktadır. Çorap kutulama işinde tarafınıza çoraplar ve kutulama malzemeleri gönderilmektedir. Sizden talep edilen önce çorapları çift olarak birleştirmeniz ardından kutulamanızdır. Ücretlendirme kutulama adedi üzerinden yapılmaktadır.

kırklareli evde çorap paketleme
kırklareli evde çorap paketleme

İŞKUR Evde Ek İş İmkanı

Evlere iş verilir ilanı genellikle büyük fabrikalar tarafından üretim aşaması bitirilen ürünlerin paketlemesi işleri için verilmektedir. Bunun yanında İŞKUR tarafından da aile bütçesine destek sağlamak isteyen ev hanımlarına özel sunulmuş evde iş imkanı seçenekleri bulunmaktadır. İŞKUR’un evde iş imkanlarının genel olarak paketleme işleri olduğu ve aylık 1000 TL’ye kadar para kazanılabildiği bilinmektedir. Başvurular İŞKUR müdürlüklerine bizzat gidilerek yapılmaktadır.

Tekstil Fabrikaları Evde Temizleme İşi Veriyor!

Asgari ücretin artması ve işçi maliyetlerinin daha da yükselmesi ile birlikte şehirde bulunan birçok başta tekstil fabrikası eleman maliyetini azaltmanın yollarını arıyor. Bu sebeple maliyetleri azaltmanın en kolay yolu basit ve uzun zaman alan işlerin fabrika dışında daha ucuz rakamlara yapılması diyebiliriz. Fabrikalar evde iş vererek birçok işi daha uyguna yaptırmakta. Şehir de artan tekstil fabrikalarının sayısı evlere verilen işlerinin sayısını birebir arttırmakta. Bu nedenle tekstil fabrikalarını gezerek ek iş verip vermediğini sorarak rahat bir şekilde iş bulabilirsiniz.

Not: Sitemiz hiçbir ziyaretçiye iş garantisi, kredi ve para vaad etmemektedir. Yapacağınız yorumları iş veren firmalar görerek size dönüş sağlaması kendi mevhumlarına kalmış durumdadır. Bizler sizlere ne gibi işler yapabilirsiniz, kredi ile ilgili açıklayıcı bilgileri, bölgenizde ne gibi işler yapıldığını sunmakta ve açıklamaktayız. Biz iş veren, kredi veren firmalar değiliz... Konu altına yorum yapmanız iş verenlere ulaşmanızı hızlandıracaktır. Çünkü iş verenler de sitemizi ziyaret ediyor.

Leyla Demirci

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

3 Yorum

 1. Merhaba beni evde işi istiyorum çok zor durumdayim gerçekten çok ihtiyaçim var dışarda çalışamıyorum küçük çocuklarim var Kırklareli merkez oturuyorum lütfen geri dönüş yapın

 2. Kredi ödemelerimizden dolayı ek gelire çok ihtiyacımız var ve eşimle beraber evde çorap paketleme işi yapmak istiyoruz. Kırklareli merkezde ikamet ediyoruz.

 3. Bize evde ek iş yapmak istiyorum ev aldigimizdan nakite çok ciddi anlamda ihtiyacımız var ilgi ve alakaniza arz ederim


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.