İş fırsatları

Kırşehir de Evlere Ek İş Veren Firmalar Evde İş İlanları


Kırşehir evde yapılabilecek işler, Kırşehir’in küçük olmasından ve çevresinde çok fazla fabrika olmamasından dolayı oldukça kısıtlıdır. Kırşehir eve iş veren firmalar genellikle ildeki küçük ve orta büyüklükteki esnaflar tarafından sağlanmaktadır. Kırşehir evde ek iş imkanları hem ev hanımları için ekstra bir kazanç hem de işverenler için de maliyetin düşürülmesi anlamına gelmektedir. Kırşehir’de ek iş ilanlarına sadece ev hanımları değil, öğrenciler ve aile bütçesine ekstra bir gelir eklemek isteyen kimseler de başvurabilmektedir. Kırşehir’de yaşayan kimselerin evde yapılacak işler arasından tercih edebileceği iş imkanları ise şu şekildedir:

  • Kırşehir evde ceviz içi paketleme işi
  • Kırşehir evde ceviz paketleme işi
  • Kırşehir evde gözleme yapma işi
  • Kırşehir evde sigara sarma işi
  • Kır şehir tütün paketleme işi
  • Kırşehir evde lif kenarı süsleme işi
  • Kırşehir evde lif örme işi

Kırşehir’de yapılabilecek evde iş imkanları ilanlarına ilgili kimseler, çevrelerindeki ilan asan yerlerden takip edebileceği gibi internet üzerinden evde iş ilanları hizmeti sunan internet sayfaları takip ederek de ulaşabilmektedir.

Evlere İş Veren Firmalar ile Ne Kadar Kazanırım?

Kırşehir evde iş imkanı ile para kazanmayı düşünen kimselerin kazanacakları para, bu işe ayıracakları zaman, ilgili kimsenin elinin çabukluğu, evlere iş veren fabrikalar ya da eve iş veren firmalar ile yaptıkları anlaşmaya göre farklılık gösterecektir. Ayrıca işin yoğunluğu ve ağırlığına göre de ilgili kimselerin evde işten kazanabilecekleri para miktarı değişmektedir. Kazanılabilecek para miktarı 600 TL ile 1000 TL arasında olacaktır.

Evlere İş Veren Firmalar Ödemeyi Nasıl Yapıyor?

Kırşehir evde iş yaptıran firmalar genellikle ödemeyi elden yapmaktadır. Ancak  ilgili kimselerin firma ile yapacakları görüşmeler sonucunda anlaşmaları halinde ödemeler ilgili kimsenin banka hesabına da yapılabilmektedir.

Evlere İş İmkanları Evlere Nasıl İş Dağıtıyor?

Kırşehir evde iş imkanları ile para kazanmak isteyen kimselerin merak ettiği bir diğer konu da bu işleri veren firmaların evlere işleri nasıl dağıttığıdır. Kırşehir evlere iş veren firmalar iş talebi olan kimse ile anlaşmaları halinde genellikle işleri kendileri ilgili kimsenin ev adresine bırakmaktadır, ancak ilgili kimsenin talebi olursa kendi aralarında daha önce belirledikleri bir adrese de bu işler bırakılabilmektedir. İlgili kimse evde iş yaptıran firmalardan biri ile malzeme konusunda kendi malzeme sağlayacağı yani yaptığı işin son halini bu firmalara bırakacağını taahhüt etmişse firmalar malzeme bırakmamaktadır. İlgili kimse işin son halini mağaza ya da firmaya bırakmaktadır.

Sponsorlu Reklamlar

Kırşehir Evde Sigara Sarma İşi

Kırşehir evde sigara sarma işi en son gelen sigara zamlarından sonra oldukça popüler olmaya başlamıştır. Sigara zamlarından sonra evde sigara sarma işi ile uğraşan kimselerin de kazancı artmıştır. Kırşehir evde sigara sarma işini ilgili kimse kendi ad ve hesabına yapabileceği gibi başkasının ad ve hesabına da yapabilmektedir. Yani ilgili kimse bu işte kullanacağı malzemeleri kendisi sağlayarak elde ettiği ürünleri satabilmektedir. Sarma sigarayı kendisi satacak kimsenin çevresinin oldukça geniş olması gerekmektedir. Bu işin bir diğer yapılma yöntemi ise tütün malzemeleri satan bir iş yeri ile anlaşarak malzemeleri bu iş yerinden alıp sigara sarıp bu iş yerine vermektir. İlgili kimse tütün sarma işini kendi ad ve hesabına yapacaksa bu işten kazanabileceği para konusunda bir tahminde bulunmak oldukça güçtür. Başkasının ad ve hesabına yapılması halinde ise bu işten kazanılacak para miktarı 750 TL ile 1500 TL arasında değişmektedir. İlgili kimse başkasının ad ve hesabına bu işi yapmak istiyorsa bu mağazalardaki ve internet platformlarındaki evlere iş verilir ilanlarını takip etmelidir.

Not: Sitemiz hiçbir ziyaretçiye iş garantisi, kredi ve para vaad etmemektedir. Yapacağınız yorumları iş veren firmalar görerek size dönüş sağlaması kendi mevhumlarına kalmış durumdadır. Bizler sizlere ne gibi işler yapabilirsiniz, kredi ile ilgili açıklayıcı bilgileri, bölgenizde ne gibi işler yapıldığını sunmakta ve açıklamaktayız. Biz iş veren, kredi veren firmalar değiliz... Konu altına yorum yapmanız iş verenlere ulaşmanızı hızlandıracaktır. Çünkü iş verenler de sitemizi ziyaret ediyor.

Leyla Demirci

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.