İş Fırsatları

Konya Evde Ek İş İmkanları Evlere Ek İş Veren Yerler

Kendi evinde çalışarak maddi gelir elde etmek artık mümkün. Evlere iş veren firmalar sayesinde bu durum gerçekleşmektedir. Özellikle son dönemde daha yaygınlaşan bu duruma, hemen her ilde rastlanmaktadır. Evlere iş veren firmalar, işi başka yerden alarak evlerde yaptırmakta ve tekrar müşteriye teslim etmektedir. Ya da kendi işini evlerde yaptırmaktadır. İki durumda da işler evlerde yapılmaktadır. Böylelikle boş vakti olan herkes ek gelir fırsatına sahip olmaktadır. Ev hanımlarından emeklilere kadar pek çok kimse bu sayede ek gelir elde etmektedir. Evlerde yapılması gereke işler büyük oranda kolay işlerden oluşmaktadır. Herkes bu işleri kolaylıkla yapabilmektedir. İşlerin küçük bir bölümde ise bilgi ve beceri gerekmektedir. Bilgi ve beceri gereken işlerin ücretleri biraz daha yüksektir. Konya’da evlere iş veren firmalar bulunmakta ve her türden iş vermektedir.

Büyük illerimizden biri olan konya evlere ek iş veren firmaların yoğun olduğu bir bölgedir. Sanayi yatırımları sayesinde fabrikalar açılan ve ticaretin hızlı döndüğü konya’da evde ek iş ilanları arayan birçok okuyucumuz olduğunu gördük. Bu yüzden aylık 5000 TL‘ye kadar para kazanabileceğiniz ek iş fikirlerini ve ilanları yazdık.

Konya’da evlere iş veren firmalar farklı farklı iş imkânları sunmaktadır. Sunulan iş imkânlarına göre verilen işler farklılık gösterebilmektedir. Zor ler doğal olarak daha fazla maddi gelir getirmektedir. Evdeki boş vakitlere göre değişik alanlarda iş yapabilmek mümkünüdür. Yapılan işlerden bazıları şunlardır:

  • Telefon kılıfı süsleme işi; evlere gönderilen telefon kılıfları yine gönderilen malzemelerle süslenmektedir. Bu işte farklı iki uygulama bulunmaktadır. İlk uygulamada telefon kılıfın süslemesi firmanın istediği gibi yapılmaktadır. Gönderilen şablona uyularak telefon süslenmektedir. Diğer uygulamada ise süsleme tamamen süslemeyi yapan kişiye bırakılmaktadır. Böylece daha farklı süslemeler ortaya çıkmaktadır. Bu işte hayal gücü geniş olanlar daha başarılı olmaktadır.
  • Boncuk işi; boncuk kullanım alanı fazla olan bir süstür. Boncuk kullanılarak takı ya da süs yapılabilmektedir. Bu iş herhangi bir firmadan alınabileceği gibi bağımsız olarak yapılabilmektedir. Diğer işlere göre biraz daha zor olsa da getirisi de o derece yüksektir. Bu işi yapabilmek için bilgi ve beceriye ihtiyaç duyulmaktadır. Yapılan takılar, herhangi bir bijuteriye satılabilmektedir. Bunun için öncelikle bijuteriyle anlaşılması gerekmektedir. Bunun dışında üretilen takılar yakın çevreye satılabileceği gibi pazarda da satılabilmektedir. Konya’da evlere iş veren firmalar bazı dönemler bu işi sıklıkla vermektedir.
  • Kına tepsisi hazırlama işi; kınada kullanılacak olan tepsinin süslenmesidir. Kınalarda kullanılan tepsileri gösterişli olması istenmekte ve buna özen gösterilmektedir. Firmalar da bu işi evlerde yaptırmaktadır. Evlere gönderilen tepsi ve süsler kullanılarak bu iş yapılmaktadır. Bu işi yapan kişinin zevklerine göre farklı tepsiler ortaya çıkabilmektedir.
  • Kına paketleme işi; kınaların paketlenmesi işlemidir. Kına gecelerinde davetlilere dağıtılan küçük kınalar bu şekilde evlerde yaptırılmaktadır. Oldukça kolay bir iş sayılmaktadır. Fakat kınanın kokusunu sevmeyenler için zor bir işe dönüşmektedir.
  • Paketleme işi; çeşitli ürünleri pakete koyma işlemidir. Oldukça geniş bir iştir. Her tür nesnenin paketlenmesini kapsamaktadır. Paketlenen bazen düğme, bazen kalem bazen ise daha farklı bir şey olabilmektedir. Paketlere istenilen sayıda ya da ağırlıkta ürün konulmaktadır. Oldukça basit bir iş olmasına rağmen bazen sıkıcı olabilmektedir. Paketleme sayısına göre ücreti tatmin edici seviyelere ulaşmaktadır. Paketleme işi her ildeki firmalarda olduğu gibi Konya’da evlere iş veren firmalar tarafından da sıklıkla verilen bir iştir.
  • Kalem montajı işi: parçalar halinde gönderilen kalemlerin birleştirilmesi işlemidir. Kalemler fabrikalarda milyonlarca adet üretilmektedir. Fakat üretilen kalemler, kalemin türüne göre parçalar halinde olmaktadır. Firmalar bu kalemlerin birleştirilmesi için işçi çalıştırmak yerine, evlerde bu işi yaptırmaktadır. Böylece bu iş için ayrı bir yer ayarlamalarına gerek olmamaktadır. Bu da maliyeti düşürmektedir. Oldukça kolay olan bu işten çok yüksek miktarlar kazananların olduğu belirtilmektedir.
  • Bebek bakıcılığı işi; anne babası çalışan çocuklara bakma işidir. Ailesi çalışan çocuklar, gün içinde bakıma ihtiyaç duymaktadır. Firmalar bu çocuklara bakıcılar ayarlamaktadır. Evlerde yapılan bir iş olan çocuk bakıcılığının ücreti de yüksektir. Fakat bu iş çok ciddi sorumluluk getirmektedir. Ayrıca tüm gün sürmekte ve süreklilik gerektirmektedir. Konya’da evlere iş veren firmalar zaman zaman bu iş için yeterliliği olan elemana ihtiyaç duymaktadır.

Hediyelik Eşya Montajı Yaparak Para Kazanmak, Nasıl Yapılır?

Sevgililer günü, doğum günü, evlilik yıl dönümü ve diğer özel günlerde çeşit çeşit hediyelik eşya satılır. Yazılı kalem, süslü kağıtlar, sevgili günlüğü veya fotoğraflı saat gibi birçok hediyelik eşya çeşidi vardır kısacası sınırı yoktur. Her insan farklı hediyeler aradığından sürekli yapılabilecek bir iştir. Hediyelik eşyalar hırdavatçı, züccaciye veya kırtasiye gibi dükkanlarda satıldığı için çoğu insan uygun fiyata satın alabiliyor. Bu eşyaların birleştirmesini yani montajını yaparak 500-1300 TL ek gelir elde edebilirsiniz.

Düğün Öncesi İşleri Yaparak Para Kazanmak

Düğünden önce birçok plan yapılıyor bunların bir kısmını evde ek iş olarak yapabileceğinizi biliyor musunuz? Örneğin düğün veya kına gecesi tarihi belli olduğunda olmazsa olmaz davetiye bastırılır davetiyelerin çeşidine göre el emeği ister işte burada devreye siz giriyoruz evde davetiye katlama işini alarak para kazanıyorsunuz. İlla davetiye işi yapmanız gerekmiyor nikah şekeri hazırlama işiyle de güzel kazanç elde edebilirsiniz. Veya gelin buketi hazırlayarak çiçekçiden rengarenk dilediğiniz şekilde alıp bukete koyup kurdale ile bağlayıp kendi tasarımlarınızı oluşturup 500-2000 TL civarı kazanabilirsiniz.

Evde El İşi Yaparak Ek Gelir

Ev hanımları, emekli veya boş vaktini değerlerinmek isteyen herkesin yapabileceği el işi çok iyi gelir sağlayabiliyor. İşleme yaparak veya örgü örerek hem severek yapabileceğiniz hemde kazanç elde edebileceğiniz bu işte satış beceriniz oldukça önemlidir. Eş,dost akrabalarınıza ne derece pazarlayabildiğiniz ve yeteneğiniz bu işte kazanabileceğiniz parayı belirler. Örneğin çok iyi el işi örnekleri çıkarabilen ve başarıyla pazarlanan el işi ile ayda 6000-7000 TL dahi kazanabilirsiniz. Hazır alacağınız el işlerinde kazançlar biraz daha düşüyor ama hala ciddi ek gelir getiriyor. Evlere ek işi veren firmaları yazının sonunda yazdık.

Konya’da evlere iş veren firmalar genellikle yukarıda belirtilen işleri vermektedir. Bunlar dışında verilen birçok iş bulunmaktadır. İşlerin büyük bir bölümü sürekli aynı işlemi yapmayla ilgilidir. Örneğin 1000 adet kalem montajı ya da 5000 adet paketleme işi gibidir. Bu tür işlerde verilen ücretler genellikle tane başınadır. Bundan farklı olarak bazı işlerde kilo başına da ücret ödenebilmektedir. Daha fazla ücret alabilmek için daha fazla iş yapmak gerekmektedir. Evlerde iş yapmak isteyen kişi sayısı fazla olduğundan dolayı firmaların işini özenli ve kaliteli yapanları daha fazla tercih etmektedir. Ayrıca firmalar için işin zamanında teslim edilmesi de çok önemlidir. Bu işi yapmak isteyen kişiler, bu hususlara dikkat ederse ciddi gelirler elde edebilirler. Fakat bu hususların yeteri kadar önemsenmemesi durumunda ise bu sektörde fazla iş alamayacaklardır. Konya’da evlere iş veren firmalar bu duruma fazlaca önem vermektedir.

Konya Eve Ek İş Veren Firmaların En Çok Olduğu Bölgeler
Selçuklu, Karatay, Meram, Ereğli, Seydişehir, Beyşehir, Çumra, Ilgın, Karapınar, Akşehir, Kulu.

Konya Evlere Ek İş Veren Yerler
Konya iş veren firma iletişim bilgilerine ve adreslere ulaşabilmek için lütfen aşağıdan yorum yapınız.

Etiketler

2 Yorum

  1. Konya selçuklu, meram civarı evde ek iş veren firmalar bize uygunsa yardimci olurmusunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Kullanıyorsun Demek Kapat Bakayım Taş mı Yiyelim

Reklam Engelleyicini Devre dışı bırak yoksa sana içerik okumak filan yok :)