İş Fırsatları

Konya Evde Ek İş İmkanları Evlere Ek İş Veren Yerler

Büyük illerimizden biri olan konya evlere ek iş veren firmaların yoğun olduğu bir bölgedir. Sanayi yatırımları sayesinde fabrikalar açılan ve ticaretin hızlı döndüğü konya’da evde ek iş ilanları arayan birçok okuyucumuz olduğunu gördük. Bu yüzden aylık 5000 TL‘ye kadar para kazanabileceğiniz ek iş fikirlerini ve ilanları yazdık.

Hediyelik Eşya Montajı Yaparak Para Kazanmak, Nasıl Yapılır?

Sevgililer günü, doğum günü, evlilik yıl dönümü ve diğer özel günlerde çeşit çeşit hediyelik eşya satılır. Yazılı kalem, süslü kağıtlar, sevgili günlüğü veya fotoğraflı saat gibi birçok hediyelik eşya çeşidi vardır kısacası sınırı yoktur. Her insan farklı hediyeler aradığından sürekli yapılabilecek bir iştir. Hediyelik eşyalar hırdavatçı, züccaciye veya kırtasiye gibi dükkanlarda satıldığı için çoğu insan uygun fiyata satın alabiliyor. Bu eşyaların birleştirmesini yani montajını yaparak 500-1300 TL ek gelir elde edebilirsiniz.

Düğün Öncesi İşleri Yaparak Para Kazanmak

Düğünden önce birçok plan yapılıyor bunların bir kısmını evde ek iş olarak yapabileceğinizi biliyor musunuz? Örneğin düğün veya kına gecesi tarihi belli olduğunda olmazsa olmaz davetiye bastırılır davetiyelerin çeşidine göre el emeği ister işte burada devreye siz giriyoruz evde davetiye katlama işini alarak para kazanıyorsunuz. İlla davetiye işi yapmanız gerekmiyor nikah şekeri hazırlama işiyle de güzel kazanç elde edebilirsiniz. Veya gelin buketi hazırlayarak çiçekçiden rengarenk dilediğiniz şekilde alıp bukete koyup kurdale ile bağlayıp kendi tasarımlarınızı oluşturup 500-2000 TL civarı kazanabilirsiniz.

Evde El İşi Yaparak Ek Gelir


Ev hanımları, emekli veya boş vaktini değerlerinmek isteyen herkesin yapabileceği el işi çok iyi gelir sağlayabiliyor. İşleme yaparak veya örgü örerek hem severek yapabileceğiniz hemde kazanç elde edebileceğiniz bu işte satış beceriniz oldukça önemlidir. Eş,dost akrabalarınıza ne derece pazarlayabildiğiniz ve yeteneğiniz bu işte kazanabileceğiniz parayı belirler. Örneğin çok iyi el işi örnekleri çıkarabilen ve başarıyla pazarlanan el işi ile ayda 6000-7000 TL dahi kazanabilirsiniz. Hazır alacağınız el işlerinde kazançlar biraz daha düşüyor ama hala ciddi ek gelir getiriyor. Evlere ek işi veren firmaları yazının sonunda yazdık.

Konya Eve Ek İş Veren Firmaların En Çok Olduğu Bölgeler
Selçuklu, Karatay, Meram, Ereğli, Seydişehir, Beyşehir, Çumra, Ilgın, Karapınar, Akşehir, Kulu.

Konya Evlere Ek İş Veren Yerler
Konya iş veren firma iletişim bilgilerine ve adreslere ulaşabilmek için lütfen aşağıdan yorum yapınız.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Kullanıyorsun Demek Kapat Bakayım Taş mı Yiyelim

Reklam Engelleyicini Devre dışı bırak yoksa sana içerik okumak filan yok :)