Konya da Evlere İş Veren Firmalar ve Evde İş İmkanları Nasıl Bulunur?

Konya evde ek iş ilanları bakımından oldukça iş imkanları fazla olan bir şehirdir. Bu sayesinde ev hanımları bayanlara evde ek iş yaparak para kazanma yolu sağlamaktadır. Kendi evinde çalışarak maddi gelir elde etmek artık mümkün. Evlere iş veren firmalar sayesinde bu durum gerçekleşmektedir. Özellikle son dönemde daha yaygınlaşan bu duruma, hemen her ilde rastlanmaktadır. Konya evlere iş veren firmalar, işi başka yerden alarak evlerde yaptırmakta ve tekrar müşteriye teslim etmektedir. Ya da kendi işini evlerde yaptırmaktadır. İki durumda da işler evlerde yapılmaktadır. Böylelikle boş vakti olan herkes ek gelir fırsatına sahip olmaktadır. Ev hanımlarından emeklilere kadar pek çok kimse bu sayede ek gelir elde etmektedir. Evlerde yapılması gereke işler büyük oranda kolay işlerden oluşmaktadır. Herkes bu işleri kolaylıkla yapabilmektedir. İşlerin küçük bir bölümde ise bilgi ve beceri gerekmektedir. Bilgi ve beceri gereken işlerin ücretleri biraz daha yüksektir. Konya’da evlere paketleme işi veren firmalar bulunmakta ve her türden iş vermektedir.

Büyük illerimizden biri olan Konya bayanlara evde iş imkanı sağlayan firmaların yoğun olduğu bir bölgedir. Sanayi yatırımları sayesinde fabrikalar açılan ve ticaretin hızlı döndüğü Konya evde ek iş fırsatları arayan birçok okuyucumuz olduğunu gördük. Bu yüzden aylık 5000 TL‘ye kadar para kazanabileceğiniz ek iş fikirlerini ve ilanları yazdık.

Konya Evde Yapılabilecek Ek İşler Nelerdir?

Sunulan iş imkânlarına göre verilen işler farklılık gösterebilmektedir. Zor ler doğal olarak daha fazla maddi gelir getirmektedir. Evdeki boş vakitlere göre değişik alanlarda iş yapabilmek mümkünüdür. Yapılan işlerden bazıları şunlardır:

 • Telefon kılıfı süsleme işi; evlere gönderilen telefon kılıfları yine gönderilen malzemelerle süslenmektedir. Bu işte farklı iki uygulama bulunmaktadır. İlk uygulamada telefon kılıfın süslemesi firmanın istediği gibi yapılmaktadır. Gönderilen şablona uyularak telefon süslenmektedir. Diğer uygulamada ise süsleme tamamen süslemeyi yapan kişiye bırakılmaktadır. Böylece daha farklı süslemeler ortaya çıkmaktadır. Bu işte hayal gücü geniş olanlar daha başarılı olmaktadır.
 • Boncuk işi; boncuk kullanım alanı fazla olan bir süstür. Boncuk kullanılarak takı ya da süs yapılabilmektedir. Bu iş herhangi bir firmadan alınabileceği gibi bağımsız olarak yapılabilmektedir. Diğer işlere göre biraz daha zor olsa da getirisi de o derece yüksektir. Bu işi yapabilmek için bilgi ve beceriye ihtiyaç duyulmaktadır. Yapılan takılar, herhangi bir bijuteriye satılabilmektedir. Bunun için öncelikle bijuteriyle anlaşılması gerekmektedir. Bunun dışında üretilen takılar yakın çevreye satılabileceği gibi pazarda da satılabilmektedir. Konya’da evlere iş veren fabrikalar bazı dönemler bu işi sıklıkla vermektedir.
 • Kına tepsisi hazırlama işi; kınada kullanılacak olan tepsinin süslenmesidir. Kınalarda kullanılan tepsileri gösterişli olması istenmekte ve buna özen gösterilmektedir. Firmalar da bu işi evlerde yaptırmaktadır. Evlere gönderilen tepsi ve süsler kullanılarak bu iş yapılmaktadır. Bu işi yapan kişinin zevklerine göre farklı tepsiler ortaya çıkabilmektedir.
 • Kına paketleme işi; kınaların paketlenmesi işlemidir. Kına gecelerinde davetlilere dağıtılan küçük kınalar bu şekilde evlerde yaptırılmaktadır. Oldukça kolay bir iş sayılmaktadır. Fakat kınanın kokusunu sevmeyenler için zor bir işe dönüşmektedir. Konya evde paketleme iş ilanları bayanlar tarafından en çok tercih edilen ek gelir kaynağıdır.
 • Paketleme işi; çeşitli ürünleri pakete koyma işlemidir. Oldukça geniş bir iştir. Her tür nesnenin paketlenmesini kapsamaktadır. Paketlenen bazen düğme, bazen kalem bazen ise daha farklı bir şey olabilmektedir. Paketlere istenilen sayıda ya da ağırlıkta ürün konulmaktadır. Oldukça basit bir iş olmasına rağmen bazen sıkıcı olabilmektedir. Paketleme sayısına göre ücreti tatmin edici seviyelere ulaşmaktadır. Paketleme işi her ildeki firmalarda olduğu gibi birçok firma tarafından da sıklıkla verilen bir iştir.
Konya Evde İş Arıyorum
Konya Evde Ek İş Veren Fabrikalar
 • Kalem montajı işi: parçalar halinde gönderilen kalemlerin birleştirilmesi işlemidir. Kalemler fabrikalarda milyonlarca adet üretilmektedir. Fakat üretilen kalemler, kalemin türüne göre parçalar halinde olmaktadır. Firmalar bu kalemlerin birleştirilmesi için işçi çalıştırmak yerine, evlerde bu işi yaptırmaktadır. Böylece bu iş için ayrı bir yer ayarlamalarına gerek olmamaktadır. Bu da maliyeti düşürmektedir. Oldukça kolay olan bu işten çok yüksek miktarlar kazananların olduğu belirtilmektedir.
 • Bebek bakıcılığı işi; anne babası çalışan çocuklara bakma işidir. Ailesi çalışan çocuklar, gün içinde bakıma ihtiyaç duymaktadır. Firmalar bu çocuklara bakıcılar ayarlamaktadır. Evlerde yapılan bir iş olan çocuk bakıcılığının ücreti de yüksektir. Fakat bu iş çok ciddi sorumluluk getirmektedir. Ayrıca tüm gün sürmekte ve süreklilik gerektirmektedir. Zaman zaman bu iş için yeterliliği olan elemana ihtiyaç duymaktadır.

Hediyelik Eşya Montajı İşi

Sevgililer günü, doğum günü, evlilik yıl dönümü ve diğer özel günlerde çeşit çeşit hediyelik eşya satılır. Yazılı kalem, süslü kağıtlar, sevgili günlüğü veya fotoğraflı saat gibi birçok hediyelik eşya çeşidi vardır kısacası sınırı yoktur. Her insan farklı hediyeler aradığından sürekli yapılabilecek bir iştir. Hediyelik eşyalar hırdavatçı, züccaciye veya kırtasiye gibi dükkanlarda satıldığı için çoğu insan uygun fiyata satın alabiliyor. Bu eşyaların birleştirmesini yani montajını yaparak 500-1300 TL ek gelir elde edebilirsiniz.

Düğün Öncesi İşleri

Düğünden önce birçok plan yapılıyor bunların bir kısmını evde ek iş olarak yapabileceğinizi biliyor musunuz? Örneğin düğün veya kına gecesi tarihi belli olduğunda olmazsa olmaz davetiye bastırılır davetiyelerin çeşidine göre el emeği ister işte burada devreye siz giriyoruz evde davetiye katlama işini alarak para kazanıyorsunuz. İlla davetiye işi yapmanız gerekmiyor nikah şekeri hazırlama işiyle de güzel kazanç elde edebilirsiniz. Veya gelin buketi hazırlayarak çiçekçiden rengarenk dilediğiniz şekilde alıp bukete koyup kurdale ile bağlayıp kendi tasarımlarınızı oluşturup 500-2000 TL civarı kazanabilirsiniz.

Evde El İşi Yaparak Ek Gelir

Ev hanımları, emekli veya boş vaktini değerlerinmek isteyen herkesin yapabileceği el işi çok iyi gelir sağlayabiliyor. İşleme yaparak veya örgü örerek hem severek yapabileceğiniz hemde kazanç elde edebileceğiniz bu işte satış beceriniz oldukça önemlidir. Eş,dost akrabalarınıza ne derece pazarlayabildiğiniz ve yeteneğiniz bu işte kazanabileceğiniz parayı belirler. Örneğin çok iyi el işi örnekleri çıkarabilen ve başarıyla pazarlanan el işi ile ayda 6000-7000 TL dahi kazanabilirsiniz. Hazır alacağınız el işlerinde kazançlar biraz daha düşüyor ama hala ciddi ek gelir getiriyor. Evlere ek işi veren firmaları yazının sonunda yazdık.

Genellikle yukarıda belirtilen işleri vermektedir. Bunlar dışında verilen birçok iş bulunmaktadır. İşlerin büyük bir bölümü sürekli aynı işlemi yapmayla ilgilidir. Örneğin 1000 adet kalem montajı ya da 5000 adet paketleme işi gibidir. Bu tür işlerde verilen ücretler genellikle tane başınadır. Bundan farklı olarak bazı işlerde kilo başına da ücret ödenebilmektedir. Daha fazla ücret alabilmek için daha fazla iş yapmak gerekmektedir. Evlerde iş yapmak isteyen kişi sayısı fazla olduğundan dolayı firmaların işini özenli ve kaliteli yapanları daha fazla tercih etmektedir. Ayrıca firmalar için işin zamanında teslim edilmesi de çok önemlidir. Bu işi yapmak isteyen kişiler, bu hususlara dikkat ederse ciddi gelirler elde edebilirler. Fakat bu hususların yeteri kadar önemsenmemesi durumunda ise bu sektörde fazla iş alamayacaklardır.

Konya Eve Ek İş Veren Firmaların En Çok Olduğu Bölgeler

Selçuklu, Karatay, Meram, Ereğli, Seydişehir, Beyşehir, Çumra, Ilgın, Karapınar, Akşehir, Kulu ilçelerinde genellikle ek iş daha yoğun olarak verilmektedir. Sizler de bu ilçelerde ikamet ediyorsanız şansınız biraz daha fazla olduğunu söylemekte fayda var.

Konya Evlere Ek İş Veren Firmalar Yerler Numaraları

Konya iş veren firma iletişim bilgilerine ve adreslere ulaşabilmek için lütfen aşağıdan yorum yapınız.

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

Related Posts

İsviçre İş İlanları İş İmkanları Türk İşçi Alımı 2019

İsviçre İş İlanları İş İmkanları Türk İşçi Alımı

İsviçre iş ilanları incelenerek bu ülkenin birçok farklı şehrinde iş bulabilir ve çalışabilirsiniz. Sitemizde İsviçre de iş veren birçok firma ve bu firmaların ilanları konu altında yer…

kredi kartı yapılandırması

Kredi Yapılandırma Yapmak Kredi Notunu Düşürür mü?

Kredi kartı yapılandırması hakkında çıkan haberler beraberinde birçok sorunun ortaya çıkmasına neden oldu. Bugün sizlere merak ettiğiniz sorulardan olan Kredi kartı yapılandırma sicili etkiler mi? Sorusunun cevabını…

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Faiz Oranları

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Dilekçesi Örneği

Kredi kartı borçlarınızın her geçen gün giderek artması beraberinde ciddi sorunların ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Bu yüzden de yapacağınız hamleler ile kredi kartı borçlarınızdan uzun süreli bir…

Cinsel çapalama nedir?

Esma Ezmeci tarafından anlatılan cinsel çapalama oldukça dikkat çekmekte. Birçok kişi arama motorlarında cinsel çapalama nedir sorusunu araştırıyor. İşte detaylar… Cinsel çapalama nedir? Çapalama, duyuları harekete geçirme…

Johnny Sins neden öldü?

Birçok kişi tarafından tanınan yetişkin içerikli film sektöründe yer alan tanınmış oyuncunun ölüp ölmediği merak konusu olmuş durumda. Birçok kişi arama motorlarında johnny sins neden öldü sorusunu…

En İyi Tefeci Bul Tefeci Arıyorum Adresleri Telefonları 2019

En İyi Tefeci Bul Tefeci Arıyorum Adresleri Telefonları

Bu yazımız da sizlere güncel tefeci hakkında bilgiler sunacağız. Günümüz de bankalar ve finans şirketlerinden kırmızı çizgi yediği için kredi alamayan kişi ve firmalar soluğu tefecilere başvurarak…

This Post Has 49 Comments

 1. Evde iş varmı yapmak istiyorum yardımı olur sanıs sevinirim efendim 0530 141 38 ** Konya Karatay

 2. Evde ek iş yapmak istiyorum Konya Karapınar da ev hanımlarına iş imkanı veren firmalar dönüş yaparsanız sevinirim evde iş yaparak para kazanmak için iş arıyorum hemen hemen tüm ek iş fırsatlarını yapabilirim.

 3. Ben konyanın Bozkır ilçesinde oturuyorum. Okula gidiyorum 18 yasindayım. Ailemin de maddi sıkıntıları var lütfen bana eve is olara birseyler verir misinz. Cok ihtiyacim var

 4. Konya selcuklu da oturuyorum paketleme ısı ıstiyorum gercekten ıhtıyacım var donüs yaparsanız cok sevınırım

 5. 35 yaşındayım karamandan yazıyorum evde yapabileceğim ek işe ihtiyacım var. gerekirse telefon ve cv verebilirim kendimi daha ıyı anlatabilirim hırslı azımlı ve elim yatkın. şimdiden teşekürler

 6. Merhaba konya meram da oturuyoruz 5 kişiyiz evde paketleme işi yapmak istiyoruz çok ihtiyacımız var yardımcı olursanız seviniriz.

 7. Paketleme işi yapmak istyorum pratik ve hızlıyımdır detaylı bilgi ve ulaşabileceğim numara verirseniz sevinirim Konya Akören ilçesindeyim.

 8. Ev hanımıyım ,evde paketleme işi yapıp ,bütçemize katkıda bulunmak istiyorum ,temiz v hızlı bir şekilde yaparım ,lütfen geri dönüş yaparsanız sevinirim .

 9. Beysehirdeyim her isi yaparim ayrica evde nikah susu olarsk magnet yapiuorum istiyorum

 10. Konya meramda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

 11. Konya selcukluda oturuyorum paketleme isi vrya başka bi işte yapalblrm simdiden tesekuler

 12. Lütfen Konya Karatay acil işe ihtiyacımız var yardımcı olursanız sevinirim lütfen

 13. Merhaba meram da oturuyorum işsizim evde ise ihyacim var. Günün çoğunu bu işlere ayirabilirim temiz ve titiz çalışırım .

 14. Otizmli bi oğlum var ve onun eğitimi için evde ek iş yapmaya ihtiyacım var.meram bölgesinde oturuyorum dönüş yapan olursa çok sevinirim.Daha önce bileklik,tesbih,şapka işleri yaptım.ekip işi olacak olursa 5 kişilik ekip de mevcut

 15. Meraba evde paketleme işi yapmak istiyorum sizden haber bekliyorum şimdiden teşekkür ederim

 16. Ev hanimiyim evde düğme paketleme işi yapabilirim ulaşırsınız çok sevinirim.

 17. Iyi günler konya merama bağlı Karamanyolu çevresinde evde ek iş istiyorum yardimci olursaniz sevnrm.

 18. Konya karatayda oturuyorum evde paketleme işi arıyorum.Paketleme, davetiye katlama, poşetleme, nikah şekeri işleri, boncuk işi,kalem montajlama işi ve bunlara benzer işleri yapabilirim.Konya evlere iş veren firmalar bana ulaşabilir.

 19. Konya meram Bahceşehır mah.Evde işyaparak aıleme destek olmak istıyorum malzemelerı kapıya kadar getırıım göturen fırmalar lutfen yarımcı olsun evden cıkma ihtımalım cok yok calısmak ıstıyorum paketleme kına herturlu gosterılmekte olan işlerı yaparım .Dönüş beklıyorum

 20. Okulumu yeni bitirdim tecilimi bozdurduğum için iş bulamıyorum şubatta askere gideceğim askere gidene kadar düzenli gelire ihtiyacım var bol bol boş vaktim var elim hızlıdır. Konyada ikamet ediyorum.

 21. Evde iş yaparak para kazanmak istiyorum evde para kazandıran işler olursa ne olduğu farketmez tüm işleri hızlı ve temiz bir şekilde yapabilirim. Kargo ile evlere iş gönderen firmalar veya Konya evlere iş veren firmalar lütfen geri dönüş yapın.

 22. iki tane zihinsel engelli çocuğuma maddi ve manevi acıdan bakabilmek icin sizden evde çalışmak icin iş istiyorum evde iş yaparak para kazanmak istiyorum yer Konya Selçuklu tel 0546699****

 23. Konya’da oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum poşetleme, paketleme, katlama, iplik temizleme, nikah şekeri paketleme, davetiye katlama, çorap paketleme gibi işleri daha önceden yaptım ek iş konusunda tecrübem vardır. Hızlı ve temiz bir şekilde işinizi bitirip teslim edebilirim 3 kişilik ekibim var evde iş yaparak para kazanmak istiyorum. Ev hanımlarına bayanlara iş imkanı sağlayan yerler Konya evlere iş veren firmalar bana ulaşsın.

 24. Ev hanımıyım boş duruyorum Konya Selçuklu da oturuyorum evde iş yaparak para kazanmak istiyorum. Konya sanayi çok olduğu için evlere iş veren firmalar bulunuyor bende paketleme, davetiye katlama, iplik temizleme, poşetleme, nikah şekeri işlerini yapabilirim. Evde iş yaparak para kazanmak istiyorum Konya ev hanımlarına iş imkanı sağlayan yerlerden iş istiyorum.

 25. Ev hanımıyım boş duruyorum evde ek iş yapmak istiyorum. Konya sanayi çok olduğu için evlere iş veren firmalar bulunuyor bende paketleme, davetiye katlama, iplik temizleme, poşetleme, nikah şekeri işlerini yapabilirim. Evde iş yaparak para kazanmak istiyorum Konya ev hanımlarına iş imkanı sağlayan yerlerden iş istiyorum.

 26. Esim 6 yil calismiyo issiz işe ihtiyacim var bana donus yaparsaniz sevinirim 2 yasinda bebegim var ve onun ihtiyaclarini alamiyorum zorlaniyorum 🙁

  Eşim 6 yıldır çalışmıyor işsiz benim evi geçindirmem gerekiyor işe ihtiyacım var 2 yaşında bebeğim var onun masraflarını karşılamakta zorluk çekiyorum. Konya evlere iş veren firmalar bayanlara ev hanımlarına iş imkanı sağlayan yerler yardımınıza ihtiyacım var.

 27. Konya evde ek iş yapmak istiyorum. Çocuğum dolasıyla dışarıda çalışamıyorum Konya Selçuklu Kosova mahallesi şükrü efendi sokak ev hanımlarına bayanlara iş imkanı evlere iş veren firmalar iş almak istiyorum.

 28. Evde ek iş yapmak istiyorum Konya Selçuklu ev hanımlarına iş imkanı veren firmalar dönüş yaparsanız sevinirim evde iş yaparak para kazanmak için iş arıyorum hemen hemen tüm ek iş fırsatlarını yapabilirim daha önce paketleme, poşetleme katlama tesbih dizme nikah şekeri, çorap, mum paketleme işleri yaptım.

 29. Bende Konya Selçuklu’da oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum ihtiyacım var. Konya evlere iş veren firmalar bize iş verebilir mi ekibiz 3 kişilik hızlı yapar teslim ederiz.

 30. Konya evde ek iş arıyorum paketleme işi, katlama işi veya bayanlara evde iş imkanı sağlayan firmalar ev hanımıyım işlerinizi gününde bitirebilirim 3 kişilik ekibim var konya evlere iş veren firmalar benimle iletişime geçerseniz sevinirim

 31. Merhaba ben konya Selçukluda öğrenciyim bu işi yapmak istiyorum lütfen benimle iletişime geciniz

 32. Konya çumra’da oturuyorum evimde yapabileceğim bir işe ihtiyacım var evlere iş veren firmalar bana ulaşsın.

 33. Evde ek iş yapmak istiyorum.Ekibim var selçuklu da oturuyorum dönerseniz sevinirim

 34. Konya selçuklu, meram civarı evde ek iş veren firmalar bize uygunsa yardimci olurmusunuz

  1. semiha hanım konya evlere iş veren firmalardan size ulaşan oldu mu ek iş bulabildinizmi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir