İş Fırsatları

Konya Evlere İş Veren Firmalar Evde Ek İş İmkanları

Konya ilinde evde ek iş imkanı sunan firmalar sayesinde ev hanımları bayanlara evde ek iş yaparak para kazanma yolu sağlamaktadır. Kendi evinde çalışarak maddi gelir elde etmek artık mümkün. Evlere iş veren firmalar sayesinde bu durum gerçekleşmektedir. Özellikle son dönemde daha yaygınlaşan bu duruma, hemen her ilde rastlanmaktadır. Konya evlere iş veren firmalar, işi başka yerden alarak evlerde yaptırmakta ve tekrar müşteriye teslim etmektedir. Ya da kendi işini evlerde yaptırmaktadır. İki durumda da işler evlerde yapılmaktadır. Böylelikle boş vakti olan herkes ek gelir fırsatına sahip olmaktadır. Ev hanımlarından emeklilere kadar pek çok kimse bu sayede ek gelir elde etmektedir. Evlerde yapılması gereke işler büyük oranda kolay işlerden oluşmaktadır. Herkes bu işleri kolaylıkla yapabilmektedir. İşlerin küçük bir bölümde ise bilgi ve beceri gerekmektedir. Bilgi ve beceri gereken işlerin ücretleri biraz daha yüksektir. Konya’da evlere paketleme işi veren firmalar bulunmakta ve her türden iş vermektedir.

Büyük illerimizden biri olan Konya bayanlara evde iş imkanı sağlayan firmaların yoğun olduğu bir bölgedir. Sanayi yatırımları sayesinde fabrikalar açılan ve ticaretin hızlı döndüğü konya evde ek iş ilanları arayan birçok okuyucumuz olduğunu gördük. Bu yüzden aylık 5000 TL‘ye kadar para kazanabileceğiniz ek iş fikirlerini ve ilanları yazdık.

Sunulan iş imkânlarına göre verilen işler farklılık gösterebilmektedir. Zor ler doğal olarak daha fazla maddi gelir getirmektedir. Evdeki boş vakitlere göre değişik alanlarda iş yapabilmek mümkünüdür. Yapılan işlerden bazıları şunlardır:

 • Telefon kılıfı süsleme işi; evlere gönderilen telefon kılıfları yine gönderilen malzemelerle süslenmektedir. Bu işte farklı iki uygulama bulunmaktadır. İlk uygulamada telefon kılıfın süslemesi firmanın istediği gibi yapılmaktadır. Gönderilen şablona uyularak telefon süslenmektedir. Diğer uygulamada ise süsleme tamamen süslemeyi yapan kişiye bırakılmaktadır. Böylece daha farklı süslemeler ortaya çıkmaktadır. Bu işte hayal gücü geniş olanlar daha başarılı olmaktadır.
 • Boncuk işi; boncuk kullanım alanı fazla olan bir süstür. Boncuk kullanılarak takı ya da süs yapılabilmektedir. Bu iş herhangi bir firmadan alınabileceği gibi bağımsız olarak yapılabilmektedir. Diğer işlere göre biraz daha zor olsa da getirisi de o derece yüksektir. Bu işi yapabilmek için bilgi ve beceriye ihtiyaç duyulmaktadır. Yapılan takılar, herhangi bir bijuteriye satılabilmektedir. Bunun için öncelikle bijuteriyle anlaşılması gerekmektedir. Bunun dışında üretilen takılar yakın çevreye satılabileceği gibi pazarda da satılabilmektedir. Konya’da evlere iş veren firmalar bazı dönemler bu işi sıklıkla vermektedir.
 • Kına tepsisi hazırlama işi; kınada kullanılacak olan tepsinin süslenmesidir. Kınalarda kullanılan tepsileri gösterişli olması istenmekte ve buna özen gösterilmektedir. Firmalar da bu işi evlerde yaptırmaktadır. Evlere gönderilen tepsi ve süsler kullanılarak bu iş yapılmaktadır. Bu işi yapan kişinin zevklerine göre farklı tepsiler ortaya çıkabilmektedir.
 • Kına paketleme işi; kınaların paketlenmesi işlemidir. Kına gecelerinde davetlilere dağıtılan küçük kınalar bu şekilde evlerde yaptırılmaktadır. Oldukça kolay bir iş sayılmaktadır. Fakat kınanın kokusunu sevmeyenler için zor bir işe dönüşmektedir. Konya evde paketleme iş ilanları bayanlar tarafından en çok tercih edilen ek gelir kaynağıdır.
 • Paketleme işi; çeşitli ürünleri pakete koyma işlemidir. Oldukça geniş bir iştir. Her tür nesnenin paketlenmesini kapsamaktadır. Paketlenen bazen düğme, bazen kalem bazen ise daha farklı bir şey olabilmektedir. Paketlere istenilen sayıda ya da ağırlıkta ürün konulmaktadır. Oldukça basit bir iş olmasına rağmen bazen sıkıcı olabilmektedir. Paketleme sayısına göre ücreti tatmin edici seviyelere ulaşmaktadır. Paketleme işi her ildeki firmalarda olduğu gibi Konya’da evlere iş veren firmalar tarafından da sıklıkla verilen bir iştir.
 • Kalem montajı işi: parçalar halinde gönderilen kalemlerin birleştirilmesi işlemidir. Kalemler fabrikalarda milyonlarca adet üretilmektedir. Fakat üretilen kalemler, kalemin türüne göre parçalar halinde olmaktadır. Firmalar bu kalemlerin birleştirilmesi için işçi çalıştırmak yerine, evlerde bu işi yaptırmaktadır. Böylece bu iş için ayrı bir yer ayarlamalarına gerek olmamaktadır. Bu da maliyeti düşürmektedir. Oldukça kolay olan bu işten çok yüksek miktarlar kazananların olduğu belirtilmektedir.
 • Bebek bakıcılığı işi; anne babası çalışan çocuklara bakma işidir. Ailesi çalışan çocuklar, gün içinde bakıma ihtiyaç duymaktadır. Firmalar bu çocuklara bakıcılar ayarlamaktadır. Evlerde yapılan bir iş olan çocuk bakıcılığının ücreti de yüksektir. Fakat bu iş çok ciddi sorumluluk getirmektedir. Ayrıca tüm gün sürmekte ve süreklilik gerektirmektedir. Konya’da evlere iş veren firmalar zaman zaman bu iş için yeterliliği olan elemana ihtiyaç duymaktadır.
İlginizi Çekebilir:  Evlere Çorap Paketleme İşi Veren Firmalar

Hediyelik Eşya Montajı İşi

Sevgililer günü, doğum günü, evlilik yıl dönümü ve diğer özel günlerde çeşit çeşit hediyelik eşya satılır. Yazılı kalem, süslü kağıtlar, sevgili günlüğü veya fotoğraflı saat gibi birçok hediyelik eşya çeşidi vardır kısacası sınırı yoktur. Her insan farklı hediyeler aradığından sürekli yapılabilecek bir iştir. Hediyelik eşyalar hırdavatçı, züccaciye veya kırtasiye gibi dükkanlarda satıldığı için çoğu insan uygun fiyata satın alabiliyor. Bu eşyaların birleştirmesini yani montajını yaparak 500-1300 TL ek gelir elde edebilirsiniz.

Düğün Öncesi İşleri

Düğünden önce birçok plan yapılıyor bunların bir kısmını evde ek iş olarak yapabileceğinizi biliyor musunuz? Örneğin düğün veya kına gecesi tarihi belli olduğunda olmazsa olmaz davetiye bastırılır davetiyelerin çeşidine göre el emeği ister işte burada devreye siz giriyoruz evde davetiye katlama işini alarak para kazanıyorsunuz. İlla davetiye işi yapmanız gerekmiyor nikah şekeri hazırlama işiyle de güzel kazanç elde edebilirsiniz. Veya gelin buketi hazırlayarak çiçekçiden rengarenk dilediğiniz şekilde alıp bukete koyup kurdale ile bağlayıp kendi tasarımlarınızı oluşturup 500-2000 TL civarı kazanabilirsiniz.

Evde El İşi Yaparak Ek Gelir

Ev hanımları, emekli veya boş vaktini değerlerinmek isteyen herkesin yapabileceği el işi çok iyi gelir sağlayabiliyor. İşleme yaparak veya örgü örerek hem severek yapabileceğiniz hemde kazanç elde edebileceğiniz bu işte satış beceriniz oldukça önemlidir. Eş,dost akrabalarınıza ne derece pazarlayabildiğiniz ve yeteneğiniz bu işte kazanabileceğiniz parayı belirler. Örneğin çok iyi el işi örnekleri çıkarabilen ve başarıyla pazarlanan el işi ile ayda 6000-7000 TL dahi kazanabilirsiniz. Hazır alacağınız el işlerinde kazançlar biraz daha düşüyor ama hala ciddi ek gelir getiriyor. Evlere ek işi veren firmaları yazının sonunda yazdık.

İlginizi Çekebilir:  Üsküdar Evlere İş Veren Firmalar Evde İş İmkanı

Genellikle yukarıda belirtilen işleri vermektedir. Bunlar dışında verilen birçok iş bulunmaktadır. İşlerin büyük bir bölümü sürekli aynı işlemi yapmayla ilgilidir. Örneğin 1000 adet kalem montajı ya da 5000 adet paketleme işi gibidir. Bu tür işlerde verilen ücretler genellikle tane başınadır. Bundan farklı olarak bazı işlerde kilo başına da ücret ödenebilmektedir. Daha fazla ücret alabilmek için daha fazla iş yapmak gerekmektedir. Evlerde iş yapmak isteyen kişi sayısı fazla olduğundan dolayı firmaların işini özenli ve kaliteli yapanları daha fazla tercih etmektedir. Ayrıca firmalar için işin zamanında teslim edilmesi de çok önemlidir. Bu işi yapmak isteyen kişiler, bu hususlara dikkat ederse ciddi gelirler elde edebilirler. Fakat bu hususların yeteri kadar önemsenmemesi durumunda ise bu sektörde fazla iş alamayacaklardır.

Konya Eve Ek İş Veren Firmaların En Çok Olduğu Bölgeler
Selçuklu, Karatay, Meram, Ereğli, Seydişehir, Beyşehir, Çumra, Ilgın, Karapınar, Akşehir, Kulu.

Konya Evlere Ek İş Veren Firmalar Yerler Numaraları
Konya iş veren firma iletişim bilgilerine ve adreslere ulaşabilmek için lütfen aşağıdan yorum yapınız.

Etiketler

31 Yorum

  1. semiha hanım konya evlere iş veren firmalardan size ulaşan oldu mu ek iş bulabildinizmi?

 1. Konya selçuklu, meram civarı evde ek iş veren firmalar bize uygunsa yardimci olurmusunuz

 2. Evde ek iş yapmak istiyorum.Ekibim var selçuklu da oturuyorum dönerseniz sevinirim

 3. Konya çumra’da oturuyorum evimde yapabileceğim bir işe ihtiyacım var evlere iş veren firmalar bana ulaşsın.

 4. Merhaba ben konya Selçukluda öğrenciyim bu işi yapmak istiyorum lütfen benimle iletişime geciniz

 5. Konya evde ek iş arıyorum paketleme işi, katlama işi veya bayanlara evde iş imkanı sağlayan firmalar ev hanımıyım işlerinizi gününde bitirebilirim 3 kişilik ekibim var konya evlere iş veren firmalar benimle iletişime geçerseniz sevinirim

 6. Bende Konya Selçuklu’da oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum ihtiyacım var. Konya evlere iş veren firmalar bize iş verebilir mi ekibiz 3 kişilik hızlı yapar teslim ederiz.

 7. Evde ek iş yapmak istiyorum Konya Selçuklu ev hanımlarına iş imkanı veren firmalar dönüş yaparsanız sevinirim evde iş yaparak para kazanmak için iş arıyorum hemen hemen tüm ek iş fırsatlarını yapabilirim daha önce paketleme, poşetleme katlama tesbih dizme nikah şekeri, çorap, mum paketleme işleri yaptım.

 8. Konya evde ek iş yapmak istiyorum. Çocuğum dolasıyla dışarıda çalışamıyorum Konya Selçuklu Kosova mahallesi şükrü efendi sokak ev hanımlarına bayanlara iş imkanı evlere iş veren firmalar iş almak istiyorum.

 9. Esim 6 yil calismiyo issiz işe ihtiyacim var bana donus yaparsaniz sevinirim 2 yasinda bebegim var ve onun ihtiyaclarini alamiyorum zorlaniyorum 🙁

  Eşim 6 yıldır çalışmıyor işsiz benim evi geçindirmem gerekiyor işe ihtiyacım var 2 yaşında bebeğim var onun masraflarını karşılamakta zorluk çekiyorum. Konya evlere iş veren firmalar bayanlara ev hanımlarına iş imkanı sağlayan yerler yardımınıza ihtiyacım var.

 10. Ev hanımıyım boş duruyorum evde ek iş yapmak istiyorum. Konya sanayi çok olduğu için evlere iş veren firmalar bulunuyor bende paketleme, davetiye katlama, iplik temizleme, poşetleme, nikah şekeri işlerini yapabilirim. Evde iş yaparak para kazanmak istiyorum Konya ev hanımlarına iş imkanı sağlayan yerlerden iş istiyorum.

 11. Ev hanımıyım boş duruyorum Konya Selçuklu da oturuyorum evde iş yaparak para kazanmak istiyorum. Konya sanayi çok olduğu için evlere iş veren firmalar bulunuyor bende paketleme, davetiye katlama, iplik temizleme, poşetleme, nikah şekeri işlerini yapabilirim. Evde iş yaparak para kazanmak istiyorum Konya ev hanımlarına iş imkanı sağlayan yerlerden iş istiyorum.

 12. Konya’da oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum poşetleme, paketleme, katlama, iplik temizleme, nikah şekeri paketleme, davetiye katlama, çorap paketleme gibi işleri daha önceden yaptım ek iş konusunda tecrübem vardır. Hızlı ve temiz bir şekilde işinizi bitirip teslim edebilirim 3 kişilik ekibim var evde iş yaparak para kazanmak istiyorum. Ev hanımlarına bayanlara iş imkanı sağlayan yerler Konya evlere iş veren firmalar bana ulaşsın.

 13. iki tane zihinsel engelli çocuğuma maddi ve manevi acıdan bakabilmek icin sizden evde çalışmak icin iş istiyorum evde iş yaparak para kazanmak istiyorum yer Konya Selçuklu tel 0546699****

 14. Evde iş yaparak para kazanmak istiyorum evde para kazandıran işler olursa ne olduğu farketmez tüm işleri hızlı ve temiz bir şekilde yapabilirim. Kargo ile evlere iş gönderen firmalar veya Konya evlere iş veren firmalar lütfen geri dönüş yapın.

 15. Okulumu yeni bitirdim tecilimi bozdurduğum için iş bulamıyorum şubatta askere gideceğim askere gidene kadar düzenli gelire ihtiyacım var bol bol boş vaktim var elim hızlıdır. Konyada ikamet ediyorum.

 16. Konya meram Bahceşehır mah.Evde işyaparak aıleme destek olmak istıyorum malzemelerı kapıya kadar getırıım göturen fırmalar lutfen yarımcı olsun evden cıkma ihtımalım cok yok calısmak ıstıyorum paketleme kına herturlu gosterılmekte olan işlerı yaparım .Dönüş beklıyorum

 17. Konya karatayda oturuyorum evde paketleme işi arıyorum.Paketleme, davetiye katlama, poşetleme, nikah şekeri işleri, boncuk işi,kalem montajlama işi ve bunlara benzer işleri yapabilirim.Konya evlere iş veren firmalar bana ulaşabilir.

 18. Iyi günler konya merama bağlı Karamanyolu çevresinde evde ek iş istiyorum yardimci olursaniz sevnrm.

 19. Meraba evde paketleme işi yapmak istiyorum sizden haber bekliyorum şimdiden teşekkür ederim

 20. Otizmli bi oğlum var ve onun eğitimi için evde ek iş yapmaya ihtiyacım var.meram bölgesinde oturuyorum dönüş yapan olursa çok sevinirim.Daha önce bileklik,tesbih,şapka işleri yaptım.ekip işi olacak olursa 5 kişilik ekip de mevcut

 21. Merhaba meram da oturuyorum işsizim evde ise ihyacim var. Günün çoğunu bu işlere ayirabilirim temiz ve titiz çalışırım .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Kullanıyorsun Demek Kapat Bakayım Taş mı Yiyelim

Reklam Engelleyicini Devre dışı bırak yoksa sana içerik okumak filan yok :)