BankalarKredi

Kredi Çekemiyorum Acil Nakit Para Lazım (Hemen Kredi)


Acil nakit sıkışıklığında borç para veren yerleri araştırıyoruz. Kredi çekemiyorum acil kredi lazım, anında kredi çekme ve nakit para bulma yollarını sizin için yazdık. Acil para lazım diyen kişiler genelde bankalara ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunur ancak kkb puanı 800 altında ise çoğu zaman kredi başvurusu onaylanmaz ve bu durumda acil nakit lazım olan kişiler banka dışında kredi veren yerler, senetle altın satan kuyumcular ve faktoring şirketlerine bakıyor. Eğer kredi çekemiyorum nakit para lazım diyorsanız yazının devamını okuyabilirsiniz.

Kredi Çekemiyorum Acil Nakit Lazım

Bankalara kredi başvurusu yapmak için kredi notu ve geçmiş ödeme durumlarınızın problemli olmaması gerekiyor eğer kkb puanınız 1000’in üstünde ve geçmişte ödenmemiş borcunuz yoksa banka kredi başvurusu yaparak acil nakit ihtiyacınızı görebilirsiniz. Tabi kredi çekemiyorum başvurum reddedildi nasıl nakit para bulurum diyorsanız bunun için başvurunuzu doğru yapmanız gerekiyor. Şöyle ki bankaya kredi başvurusu yaptığınızda aylık taksitleriniz en fazla maaşınızın %70’i olabilir. Eğer 2000 lira maaş alıyorsanız banka size en fazla aylık taksitlerinizi 1400 lira yapabilir. Eğer 10.000 TL civarı nakit para ihtiyacınızı karşılamıyorsa ve kredi çekemiyorsanız aşağıdaki banka dışında kredi veren yerler seçeneklere göz atabilirsiniz.

Nakit Sıkışıklığında Borç Para Veren Yerler

Bankalara kredi başvurusu yapıp cevap olarak red alıyorsanız artık acil nakit ihtiyacınız için borç para veren yerlere bakabilirsiniz. Diğer adıyla senetle kredi diye tabir ettiğimiz borç para veren yerlere başvururken oldukça dikkatli olmalı ve güvenilir şirketlere başvurmalısınız.

Banka Harici Kredi Veren Yerler

Banka dışında kredi veren yerler genellikle finans şirketleri olmaktadır. Bazı finans şirketleri bankadan biraz daha yüksek faiz oranı ile senetle kredi şeklinde borç para veriyor. Hiçbir şekilde acil para bulamıyorsanız bu şirketlere başvurabilirsiniz.

Sponsorlu Reklamlar

Senetle Altın Satan Kuyumcular

İstanbul senetle altın satan kuyumcular olduğu gibi İzmir, Ankara, Bursa, Antalya gibi illerimizdede senetle altın alabilirsiniz. Senetle altın aldığınızda başka bir kuyumcuya aldığınız altını bozdurabilir ve acil nakit para ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Senetle Kredi Veren Faktoring Şirketleri

Senetle nakit para sıkışıklığında borç para veren finans şirketleri dışında faktoring şirketleride bulunuyor. Acil nakit para lazım olduğunda bu faktoring şirketlerine başvurabilirsiniz.

Senetle Nakit Para Almak Güvenli Midir?

Bankalardan kredi başvurusu ile acil nakit para bulamıyorsanız, senetle altın satan kuyumcular, finans ve faktoring şirketleri ile kredi çekebilirsiniz. Bu yollardan senetle kredi alırken güvenilir olup olmadığı iyice araştırılmalıdır. Eğer borç para aldığınız kuruluş hakkında çok olumsuz yorum bulunuyorsa nakit para alırken şartlarını ve geri ödeme tarihlerini dikkatli bir şekilde kontrol edip para almalısınız.

Neden Kredi Çekemiyorum?

Anında kredi başvuruları yapıp red almanız birçok sebebi olabilir. En büyük faktörlerden biri kredi notu yani kkb puanınızdır. Eğer kkb puanınız 1000’in altında ise bankalar diğer şartlara bakmaksızın genellikle kredi başvurunuzu reddediyor. Ayrıca mevcut borç durumunuz ve geçmiş ödemelerinize bakarak kredi veren bankalar en çok kredi notunuzun yüksek olmasını dikkate alıyorlar.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Adblock Kullanıyorsun Demek Kapat Bakayım Taş mı Yiyelim

Reklam Engelleyicini Devre dışı bırak yoksa sana içerik okumak filan yok :)