Kredi Çekemiyorum Acil Nakit Para Lazım (Hemen Kredi)

Acil nakit sıkışıklığında borç para veren yerleri araştırıyoruz. Kredi çekemiyorum acil kredi lazım, anında kredi çekme ve nakit para bulma yollarını sizin için yazdık. Acil para lazım diyen kişiler genelde bankalara ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunur ancak kkb puanı 800 altında ise çoğu zaman kredi başvurusu onaylanmaz ve bu durumda acil nakit lazım olan kişiler banka dışında kredi veren yerler, senetle altın satan kuyumcular ve faktoring şirketlerine bakıyor. Eğer kredi çekemiyorum nakit para lazım diyorsanız yazının devamını okuyabilirsiniz.

Kredi Çekemiyorum Acil Nakit Lazım

Bankalara kredi başvurusu yapmak için kredi notu ve geçmiş ödeme durumlarınızın problemli olmaması gerekiyor eğer kkb puanınız 1000’in üstünde ve geçmişte ödenmemiş borcunuz yoksa banka kredi başvurusu yaparak acil nakit ihtiyacınızı görebilirsiniz. Tabi kredi çekemiyorum başvurum reddedildi nasıl nakit para bulurum diyorsanız bunun için başvurunuzu doğru yapmanız gerekiyor. Şöyle ki bankaya kredi başvurusu yaptığınızda aylık taksitleriniz en fazla maaşınızın %70’i olabilir. Eğer 2000 lira maaş alıyorsanız banka size en fazla aylık taksitlerinizi 1400 lira yapabilir. Eğer 10.000 TL civarı nakit para ihtiyacınızı karşılamıyorsa ve kredi çekemiyorsanız aşağıdaki banka dışında kredi veren yerler seçeneklere göz atabilirsiniz.

Nakit Sıkışıklığında Borç Para Veren Yerler

Bankalara kredi başvurusu yapıp cevap olarak red alıyorsanız artık acil nakit ihtiyacınız için borç para veren yerlere bakabilirsiniz. Diğer adıyla senetle kredi diye tabir ettiğimiz borç para veren yerlere başvururken oldukça dikkatli olmalı ve güvenilir şirketlere başvurmalısınız.

Banka Harici Kredi Veren Yerler

Banka dışında kredi veren yerler genellikle finans şirketleri olmaktadır. Bazı finans şirketleri bankadan biraz daha yüksek faiz oranı ile senetle kredi şeklinde borç para veriyor. Hiçbir şekilde acil para bulamıyorsanız bu şirketlere başvurabilirsiniz.

Senetle Altın Satan Kuyumcular

İstanbul senetle altın satan kuyumcular olduğu gibi İzmir, Ankara, Bursa, Antalya gibi illerimizdede senetle altın alabilirsiniz. Senetle altın aldığınızda başka bir kuyumcuya aldığınız altını bozdurabilir ve acil nakit para ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Senetle Kredi Veren Faktoring Şirketleri

Senetle nakit para sıkışıklığında borç para veren finans şirketleri dışında faktoring şirketleride bulunuyor. Acil nakit para lazım olduğunda bu faktoring şirketlerine başvurabilirsiniz.

Senetle Nakit Para Almak Güvenli Midir?

Bankalardan kredi başvurusu ile acil nakit para bulamıyorsanız, senetle altın satan kuyumcular, finans ve faktoring şirketleri ile kredi çekebilirsiniz. Bu yollardan senetle kredi alırken güvenilir olup olmadığı iyice araştırılmalıdır. Eğer borç para aldığınız kuruluş hakkında çok olumsuz yorum bulunuyorsa nakit para alırken şartlarını ve geri ödeme tarihlerini dikkatli bir şekilde kontrol edip para almalısınız.

Neden Kredi Çekemiyorum?

Anında kredi başvuruları yapıp red almanız birçok sebebi olabilir. En büyük faktörlerden biri kredi notu yani kkb puanınızdır. Eğer kkb puanınız 1000’in altında ise bankalar diğer şartlara bakmaksızın genellikle kredi başvurunuzu reddediyor. Ayrıca mevcut borç durumunuz ve geçmiş ödemelerinize bakarak kredi veren bankalar en çok kredi notunuzun yüksek olmasını dikkate alıyorlar.

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

Related Posts

İsviçre İş İlanları İş İmkanları Türk İşçi Alımı 2019

İsviçre İş İlanları İş İmkanları Türk İşçi Alımı

İsviçre iş ilanları incelenerek bu ülkenin birçok farklı şehrinde iş bulabilir ve çalışabilirsiniz. Sitemizde İsviçre de iş veren birçok firma ve bu firmaların ilanları konu altında yer…

kredi kartı yapılandırması

Kredi Yapılandırma Yapmak Kredi Notunu Düşürür mü?

Kredi kartı yapılandırması hakkında çıkan haberler beraberinde birçok sorunun ortaya çıkmasına neden oldu. Bugün sizlere merak ettiğiniz sorulardan olan Kredi kartı yapılandırma sicili etkiler mi? Sorusunun cevabını…

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Faiz Oranları

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Dilekçesi Örneği

Kredi kartı borçlarınızın her geçen gün giderek artması beraberinde ciddi sorunların ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Bu yüzden de yapacağınız hamleler ile kredi kartı borçlarınızdan uzun süreli bir…

Cinsel çapalama nedir?

Esma Ezmeci tarafından anlatılan cinsel çapalama oldukça dikkat çekmekte. Birçok kişi arama motorlarında cinsel çapalama nedir sorusunu araştırıyor. İşte detaylar… Cinsel çapalama nedir? Çapalama, duyuları harekete geçirme…

Johnny Sins neden öldü?

Birçok kişi tarafından tanınan yetişkin içerikli film sektöründe yer alan tanınmış oyuncunun ölüp ölmediği merak konusu olmuş durumda. Birçok kişi arama motorlarında johnny sins neden öldü sorusunu…

En İyi Tefeci Bul Tefeci Arıyorum Adresleri Telefonları 2019

En İyi Tefeci Bul Tefeci Arıyorum Adresleri Telefonları

Bu yazımız da sizlere güncel tefeci hakkında bilgiler sunacağız. Günümüz de bankalar ve finans şirketlerinden kırmızı çizgi yediği için kredi alamayan kişi ve firmalar soluğu tefecilere başvurarak…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir