BankalarKredi

Kredi Çekemiyorum Nereden Para Bulabilirim? [HEMEN]


Belirli bir geliri olmadığı için bankalardan kredi çekemeyenlere kredi imkânı sunan bankalar vardır. Acil nakit para bulmam lazım kredi çekemiyorum diyorsanız muhtemelen bir sebepten dolayı icralık olmuş olmuş veya kredi kartı borcunuz çok olduğu için bankalardan kredi çekemiyorsunuz. Nakit ihtiyacı bulunan kişiler kredi çekmek istemektedirler ancak dediğimiz gibi kredi çekemiyorum nereden para bulabilirim sorusu bizlere çok geliyor. Biz de size yazımızın devamında kredi çekemeyenlere yardım olarak neler yapılabilmektedir hangi bankalar bu kişilere kredi imkânı sunmaktadır bilgi vereceğiz. Kredi çekemeyenlere yardım niteliğinde bankalar kefilsiz senetsiz bekleme olmadan kredi imkânı sunmaktadırlar. Bu bankalar 10 bin liradan 36 ay vadeye, 20 bin liradan 48 ay vadeye, 30 bin liradan 48 adet vadeye kadar kredi kullanabilirler bu yolla borçlarını yapılandırabilirler.

Kredi Çekemiyorum Nereden Para Bulabilirim?

Kredi çekemeyen kişiler vermiş oldukları kredilerin faiz oranları çekilecek olan kredinin miktarına ve ay vadesine bağlı olarak belirlenmektedir. Vadesi çok uzun olan kredilerin faiz oranları biraz daha yüksek olmaktadır. Kredi başvurusu yapmak ve bu borç kapatma kredisi veya kredi kartı borcu ödeme kredisinden faydalanabilmek kolaydır. Kredi çekemiyorum para lazım diyen kişiler için borç niteliğinde kredi kartlarını ödemek için kredi imkânı sunan tüm borçlarımı bir bankada toplama imkânı sunan bankalar vardır veya daha önce çekilmiş olan kredilerin kapatılmasını sağlayarak sıfırdan ödeme yapılmasına imkân sunan bankalar vardır.

Acil Nakit Lazım Kredi Çekemiyorum

Bankalara olan tüm borçları kapatan bilmeniz veya bir çatı altında toplayabilmenizi kredi çekemiyorum nerden nakit para bulabilirim sorusunun cevabı acil nakit para amacıyla borç kapatma kredisi alabilirsiniz. Dağınık halde bulunan tüm Banka borçlarının kapatılması mümkün olmaktadır, bu kredi hizmetlerinden faydalanabileceğiniz bankalar ve bu bankaların sunmuş oldukları kredi faizleri şu şekildedir;

Türkiye İş Bankası yüzde 1,29, QNB Finansbank yüzde 1,39, Ziraat Bankası %1.69, Akbank %1,45, Türk Ekonomi Bankası yani TEB %1,49, Aktifbank %2,29, Garanti Bankası %1,69 faiz oranları ile borç kapatma kredisi vermektedirler.

Borç Kapatma Kredisi Nasıl Alınmaktadır?

  • Kredi başvurusunda bulunduğunuz bankaya gelir durumunuzu belirleyecek gelir durumunuzu ispat edecek belge sunmalısınız.
  • Başvuru işlemleri sırasında bir kredi geleceğinden dolayı başvuruda bulunacak kişinin bir yasal veya idari takipte bulunmaması gerekmektedir.
  • Alınacak kredi miktarı ile beraber yeni taksit tutarı aylık maaşınızı yarısından çok olmamalıdır.
  • Ne kadar miktarda transfer kredisi alınacağı banka tarafından belirlenecektir belirleme yapılır iken bankanın kayıtlarına düşmüş borç miktarı dikkate alınacaktır.
  • Kredi çekemeyenlere yardım kredisi kişilere bizzat teslim edilmeyecektir.
  • Kredi banka tarafından tüm borçları doğrudan kapatacaktır.
  • Kişilerin elden almış oldukları borçlar kredi başvurusundan dâhil edilmeyecektir.
  • Borç kapatma kredisi veren kişilerin kredi notlarına bakılmayacaktır.
  • Bu Kredi sadece borçlanmadan dolayı ödeme güçlüğü yaşayan kişilere verilecektir.

Kredi çekemiyorum kara listedeyim durumunuz varsa sicil temizlemek amacı ile 10 bin lira borç kapatma kredisi veren İş Bankası toplam ödeme olarak 14297 lira alacaktır. Bu borcun vadesinden 48 olarak belirlemiş aylık taksitleri ise 297 lira olarak belirlemiştir. Finansbank’ta borç kapatma kredisi olarak 10.000 lira çeken bir kişi 1,39 faiz oranı ile 48 ay vade olan ve aylık taksitleri 304 lira olan kredinin toplam olarak 14661 lira öder. Ziraat Bank’ta borç kapatma Kredisi olarak 10.000 lira çeken bir kişi ise yüzde 1,27 faizde aylık taksitleri 295 lira olan ve 48 ay vadelere bölünenin toplamı 14222 lira olarak öder.

Sponsorlu Reklamlar

Anında acil borç para bulmak için ilk olarak bankalardan borç kapatma kredisi çekmek için istenen belgeler arasında maaş bordrosu, nüfus cüzdanı fotokopisi, SGK hizmet dökümü, İkametgâh belgesi veya adres teyidi için isme kayıtlı fatura, işyerinden alınacak imza sirküsü, gelir varsa bunu ait belgeler borç durumunu gösteren belgeler. Borç kapatma kredisi mi çekecek olan kişi vergi levhalı işletme sahibi ise Bunlara ek olarak Bazı belgeler istenmektedir emekli bir kişi ise emekliye ait ekstra belgeler istenmektedir. Detaylı bilgi almak için bankaların şubelerine giderek müşteri hizmetleri personeli ile görüşebilirsiniz.

Not: Sitemiz hiçbir ziyaretçiye iş garantisi, kredi ve para vaad etmemektedir. Yapacağınız yorumları iş veren firmalar görerek size dönüş sağlaması kendi mevhumlarına kalmış durumdadır. Bizler sizlere ne gibi işler yapabilirsiniz, kredi ile ilgili açıklayıcı bilgileri, bölgenizde ne gibi işler yapıldığını sunmakta ve açıklamaktayız. Biz iş veren, kredi veren firmalar değiliz... Konu altına yorum yapmanız iş verenlere ulaşmanızı hızlandıracaktır. Çünkü iş verenler de sitemizi ziyaret ediyor.
Etiketler

Leyla Demirci

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.