Bankalar

Kredi Haricinde Nereden Para Bulabilirim

Yaşadığımız milenyum çağının en büyük sorunlarından bir tanesi parasızlık. İnsanlar ihtiyaçlarını karşılayabilmesi, giderebilmesi ve refah içinde yaşayabilmesi için paraya ihtiyaç duyarlar. Para istisnasız herkese lazımdır ama günlük yaşantımızda hem hayatımızı idame ettirip hem de birikim yapmamız biraz zordur ve insanlar daha fazla para bulabilmek için bir takım yollara başvururlar. Krediler bu yolların başında geliyor ama şöyle ki krediyi çektiğimiz zaman kısa bir süre rahatlıyoruz işimizi görüyoruz fakat sonrasında krediyi ödemek için bir daha kredi çekiyoruz ve bu kör döngü böyle devam ediyor.

Sanal Alemde Para Kazanabileceğiniz Yerler

Sanal alemde para kazanmak ne kadar işinize yarar bilemeyeceğim ama bilgi vermekte fayda var diye düşünüyorum.

1-Makale yazarak para kazanma: Şuan okuduğunu bu makale tarzında makaleler yazarlar gelir elde edebilirsiniz.

2-Online Oyun oynayarak para kazanma: Online bilgisayar oyunlarından herhangi birisinde karakterinizi geliştirerek piyasada ki alıcılara satış yaparak gelirinizi artırabilirsiniz.

3-Saadet Zinciri Halkasına katılarak para kazanma: Saadet zinciri meselesini illa ki eşinizden dostunuzdan duymuşsunuzdur. Bu zincir halkası sürekli devam ederse gelir elde edebilirsiniz.

4-Anket doldurarak para kazanma: Birçok anket firmaları var ve online olarak anket yaparak gelir elde etmek isteyenlere olanak sağlıyor.

Reel Hayatta Para Bulabileceğiniz Yerler

1-Senetle Herhangi Bir Şey Alarak: Günümüzde acil para arayanlara senet karşılığında bilgisayar, telefon vs. elektronik cihaz satan firmalar mevcut ve aldığınız cihazları nakite dönüştürerek ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

2-KOSGEB Kredileri: İyi bir girişimci ruhunuz varsa bunu KOSGEB aracılığıyla rahatça hayata geçirebilir ve aynı zamanda para bulabilirsiniz.

3-Otomotiv Sektöründe ki Firmalar: Bankaların kredileri mantığıyla çalışan bu firmalar normal faiz oranlarında veyahut daha az faiz oranlarıyla size otomobil verebilirler ve bunu satarak nakit paraya dönüştürüp ihtiyacınızı gidebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Kullanıyorsun Demek Kapat Bakayım Taş mı Yiyelim

Reklam Engelleyicini Devre dışı bırak yoksa sana içerik okumak filan yok :)