BankalarKredi

Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi Veren Bankalar


Acil para lazım nasıl kredi çekebilirim, kredi notu düşük olana hangi banka kredi veriyor, kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalar, nakit sıkışıklığı veya gelirin yetmediği durumlarda kredi kartı ödemesi gecikebiliyor. Bunun dışında daha önce ödenemeyen borçlar kredi sicilini olumsuz anlamda etkiliyor. Kredi notu sorgulandığında ise 800-1000 arası çıkıyor ve bankalar kredi vermiyor. Bankalar kredi notunu önemli bir gösterge olarak kabul eder, kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalar ile sicili bozuk olanlarla, kara listede olanlar haricinde kredi onayı alınabilir. Kredi puanı düşük olanlara kredi imkanı veren bankalar hangileri?

Kredi Notum Düşük Kredi Çekemiyorum

Kredi notum düşük kredi çekemiyorum bankalar kredi vermiyor diyenlerin öncelikle kredi notu nasıl hesaplanır, hangi işlemler ile yükselir veya düşer öğrenmesi gerekiyor. Kredi notu birkaç faktöre bağlı olarak yükselebiliyor. Düzenli kredi kartı ödemesi, yüksek borç olmaması ve daha önce kredi sicili bozuk olmaması kredi notunu etkileyen faktörlerdir. Kredi notunuz düşük kredi çekemiyorsanız öncelikle kredi notunu yükseltmeniz gerekiyor bunu en kolay şekilde düzenli kredi kartı kullanımı ve ödemesi ile yapabilirsiniz. Kredi notu düşük olanlara kredi kartı ve kredi veren bankaları yazının devamında listeleyeceğiz. Aynı zamanda kredi notunuz ne olursa olsun belirli şartlar dahilinde kolay kredi çekebileceğiniz bankalarda vardır. Kredi başvurum reddediliyor diyorsanız öncelikle kolay onaylanan kredi kartları başvurusu yapıp zamanla kredi puanı yükseldikten sonra anında kredi alabilirsiniz.

Kredi Notum Düşük Nasıl Kredi Çekebilirim?

Kredi notunuz 0 ila 699 arasında ise en riskli 700 ila 1099 arasında orta riskli, 1100 ila 1499 arası az riskli, 1500 ila 1699 iyi ve 1700 ila 1900 arası çok iyi olarak derecelendirilir. Kredi notunuz 0-1100 arasında ise riskli sınıfta yer alırsınız. Bu durumda kredi başvurunuz değerlendirilirken olumsuz iz bırakacaktır. Kredi notunuzun 1100 puanın üstüne ulaşması durumunda kredi onayını çok daha kolay bir şekilde alabilirsiniz.

Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi Kartı Veren Bankalar

Öncelikle kredi puanına çok önem vermeyen mali durumunuzu soruşturan dolayısıyla hızlı onay alabileceğiniz kredi notu düşük olanlara verilen kredi kartlarını listeleyelim.

  • Garanti Bankası Bonus Gold
  • Denizbank Bonus
  • QNB Finansbank CardFinans
  • Akbank Axess Kredi Kartı

Yukarıda listelediğimiz kolay onaylanan kredi kartları başvuru yapıldığında daha hızlı ve kredi limiti konusunda daha yüksek hak tanıyabiliyor.

Sponsorlu Reklamlar

Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar

Kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalar daha hızlı onay verilen kredi başvurularını bu bankalara yapabilirsiniz.

  • Garanti Bankası
  • Yapı ve Kredi Bankası
  • QNB Finansbank
  • Denizbank

Bu bankaların diğerlerine göre başvuru işlemlerinde hızlı dönüş yapabildiği ve başvuru evrak, dosya işlem süreçlerinin hızlı işlediğini söyleyebiliriz.

Banka Kredi Notu Haricinde Ne İster?

Kredi notum düşük banka kredi onayı verirken nelere bakar, teminat veya kefil ile kredi notum düşük olsada kredi çekebilir miyim? Evet kefil ve teminat ile kredi onayı alabilmeniz mümkündür. Banka kredi notu haricinde ne ister?

  • Teminat
  • Kefil

Teminat Göstererek Kredi Çekmek

Öncelikle teminat kredi ödemenizde sıkıntı çekme durumunuz olduğunda bankanın risk azaltma yöntemlerinden biridir. Bir ev veya araba gibi değerli mallarınızı bankaya teminat olarak gösterebilir ve kredi başvurusu yapabilirsiniz. Konut veya işyeri ile başvuracaksanız kat irtifakı olması gerekmektedir.

Kefil

Sizin kredi notunuz düşük ancak yakınınız var ve kredi sicili temiz size kefil olabilir. Bu durumda borcu siz ödemediğinizde kefil üstlenir. Kefilde sigorta olması ve maddi gelir durumunun iyi olması gerekiyor.

Teminat İle Yüksek Kredi Çekebilir Miyim?

Teminat ve kefil yolu ile kredi çekebilirsiniz ancak banka tarafından kendi mali durumunuzdan çok diğer etkenler göze alınacağından size beklediğiniz daha az miktarda kredi onayı verebilirler.

Merkez Bankası Kredi Notu Sorgulama ve Öğrenme
Kredi Notum Kaç Olursa Kredi Çekebilirim
En Hızlı Kredi Notu Yükseltme Yolları

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Adblock Kullanıyorsun Demek Kapat Bakayım Taş mı Yiyelim

Reklam Engelleyicini Devre dışı bırak yoksa sana içerik okumak filan yok :)