Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi Veren Bankalar

Acil para lazım nasıl kredi çekebilirim, kredi notu düşük olana hangi banka kredi veriyor, kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalar, nakit sıkışıklığı veya gelirin yetmediği durumlarda kredi kartı ödemesi gecikebiliyor. Bunun dışında daha önce ödenemeyen borçlar kredi sicilini olumsuz anlamda etkiliyor. Kredi notu sorgulandığında ise 800-1000 arası çıkıyor ve bankalar kredi vermiyor. Bankalar kredi notunu önemli bir gösterge olarak kabul eder, kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalar ile sicili bozuk olanlarla, kara listede olanlar haricinde kredi onayı alınabilir. Kredi puanı düşük olanlara kredi imkanı veren bankalar hangileri?

Kredi Notum Düşük Kredi Çekemiyorum

Kredi notum düşük kredi çekemiyorum bankalar kredi vermiyor diyenlerin öncelikle kredi notu nasıl hesaplanır, hangi işlemler ile yükselir veya düşer öğrenmesi gerekiyor. Kredi notu birkaç faktöre bağlı olarak yükselebiliyor. Düzenli kredi kartı ödemesi, yüksek borç olmaması ve daha önce kredi sicili bozuk olmaması kredi notunu etkileyen faktörlerdir. Kredi notunuz düşük kredi çekemiyorsanız öncelikle kredi notunu yükseltmeniz gerekiyor bunu en kolay şekilde düzenli kredi kartı kullanımı ve ödemesi ile yapabilirsiniz. Kredi notu düşük olanlara kredi kartı ve kredi veren bankaları yazının devamında listeleyeceğiz. Aynı zamanda kredi notunuz ne olursa olsun belirli şartlar dahilinde kolay kredi çekebileceğiniz bankalarda vardır. Kredi başvurum reddediliyor diyorsanız öncelikle kolay onaylanan kredi kartları başvurusu yapıp zamanla kredi puanı yükseldikten sonra anında kredi alabilirsiniz.

Kredi Notum Düşük Nasıl Kredi Çekebilirim?

Kredi notunuz 0 ila 699 arasında ise en riskli 700 ila 1099 arasında orta riskli, 1100 ila 1499 arası az riskli, 1500 ila 1699 iyi ve 1700 ila 1900 arası çok iyi olarak derecelendirilir. Kredi notunuz 0-1100 arasında ise riskli sınıfta yer alırsınız. Bu durumda kredi başvurunuz değerlendirilirken olumsuz iz bırakacaktır. Kredi notunuzun 1100 puanın üstüne ulaşması durumunda kredi onayını çok daha kolay bir şekilde alabilirsiniz.

kredi notu kaç olan kredi çekebilir
kredi notu kaç olan kredi çekebilir

Bu konu hakkında birçok farklı görüş olmasına rağmen eğer maaş aldığınız bir banka var ise düşük miktarlı size kredi verecektir. Bunun yanı sıra faizsiz kredi veren bankalar tercih edilebilir. Bu bankalar finansman sağlayacağı zaman daha iyi oranlarda sağlamaktadır. Yukarda resim de görünün 1668 kredi notu oldukça iyi bir not olduğu söylenebilir. Findeks verilerine göre de çok iyi sonucu almıştır.

Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi Kartı Veren Bankalar

Öncelikle kredi puanına çok önem vermeyen mali durumunuzu soruşturan dolayısıyla hızlı onay alabileceğiniz kredi notu düşük olanlara verilen kredi kartlarını listeleyelim.

  • Garanti Bankası Bonus Gold
  • Denizbank Bonus
  • QNB Finansbank CardFinans
  • Akbank Axess Kredi Kartı

Yukarıda listelediğimiz kolay onaylanan kredi kartları başvuru yapıldığında daha hızlı ve kredi limiti konusunda daha yüksek hak tanıyabiliyor.

Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar

Kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalar daha hızlı onay verilen kredi başvurularını bu bankalara yapabilirsiniz.

  • Garanti Bankası
  • Yapı ve Kredi Bankası
  • QNB Finansbank
  • Denizbank

Bu bankaların diğerlerine göre başvuru işlemlerinde hızlı dönüş yapabildiği ve başvuru evrak, dosya işlem süreçlerinin hızlı işlediğini söyleyebiliriz.

Banka Kredi Notu Haricinde Ne İster?

Kredi notum düşük banka kredi onayı verirken nelere bakar, teminat veya kefil ile kredi notum düşük olsada kredi çekebilir miyim? Evet kefil ve teminat ile kredi onayı alabilmeniz mümkündür. Banka kredi notu haricinde ne ister?

  • Teminat
  • Kefil

Teminat Göstererek Kredi Çekmek

Öncelikle teminat kredi ödemenizde sıkıntı çekme durumunuz olduğunda bankanın risk azaltma yöntemlerinden biridir. Bir ev veya araba gibi değerli mallarınızı bankaya teminat olarak gösterebilir ve kredi başvurusu yapabilirsiniz. Konut veya işyeri ile başvuracaksanız kat irtifakı olması gerekmektedir.

Kefil

Sizin kredi notunuz düşük ancak yakınınız var ve kredi sicili temiz size kefil olabilir. Bu durumda borcu siz ödemediğinizde kefil üstlenir. Kefilde sigorta olması ve maddi gelir durumunun iyi olması gerekiyor.

Teminat İle Yüksek Kredi Çekebilir Miyim?

Teminat ve kefil yolu ile kredi çekebilirsiniz ancak banka tarafından kendi mali durumunuzdan çok diğer etkenler göze alınacağından size beklediğiniz daha az miktarda kredi onayı verebilirler.

Merkez Bankası Kredi Notu Sorgulama ve Öğrenme
Kredi Notum Kaç Olursa Kredi Çekebilirim
En Hızlı Kredi Notu Yükseltme Yolları

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

Related Posts

İsviçre İş İlanları İş İmkanları Türk İşçi Alımı 2019

İsviçre İş İlanları İş İmkanları Türk İşçi Alımı

İsviçre iş ilanları incelenerek bu ülkenin birçok farklı şehrinde iş bulabilir ve çalışabilirsiniz. Sitemizde İsviçre de iş veren birçok firma ve bu firmaların ilanları konu altında yer…

kredi kartı yapılandırması

Kredi Yapılandırma Yapmak Kredi Notunu Düşürür mü?

Kredi kartı yapılandırması hakkında çıkan haberler beraberinde birçok sorunun ortaya çıkmasına neden oldu. Bugün sizlere merak ettiğiniz sorulardan olan Kredi kartı yapılandırma sicili etkiler mi? Sorusunun cevabını…

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Faiz Oranları

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Dilekçesi Örneği

Kredi kartı borçlarınızın her geçen gün giderek artması beraberinde ciddi sorunların ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Bu yüzden de yapacağınız hamleler ile kredi kartı borçlarınızdan uzun süreli bir…

Cinsel çapalama nedir?

Esma Ezmeci tarafından anlatılan cinsel çapalama oldukça dikkat çekmekte. Birçok kişi arama motorlarında cinsel çapalama nedir sorusunu araştırıyor. İşte detaylar… Cinsel çapalama nedir? Çapalama, duyuları harekete geçirme…

Johnny Sins neden öldü?

Birçok kişi tarafından tanınan yetişkin içerikli film sektöründe yer alan tanınmış oyuncunun ölüp ölmediği merak konusu olmuş durumda. Birçok kişi arama motorlarında johnny sins neden öldü sorusunu…

En İyi Tefeci Bul Tefeci Arıyorum Adresleri Telefonları 2019

En İyi Tefeci Bul Tefeci Arıyorum Adresleri Telefonları

Bu yazımız da sizlere güncel tefeci hakkında bilgiler sunacağız. Günümüz de bankalar ve finans şirketlerinden kırmızı çizgi yediği için kredi alamayan kişi ve firmalar soluğu tefecilere başvurarak…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir