BankalarKredi

KrediGO Ücretsiz Kredi Notu Öğrenme Sorgulama


Ücretsiz kredi notu öğrenme ve sorgulama nasıl yapılır, KrediGO ile kredi notu ücretsiz sorgulama işlemi nasıl yapılır? KrediGO anında kredi veren, kredi hesaplaması yapılabilen ve ücretsiz kredi notu sorgulama imkanı tanıyan Finansbank uygulamasıdır. Şubeye gitmeden kredi başvurusu ve hesabınıza anında kredi çekebileceğiniz KrediGO ile kredi başvuru takibi ve bireysel finans danışmanlarından destek alabiliyorsunuz. KrediGO uygulaması ile ücretsiz kredi notu öğrenme işlemide yapılabiliyor.

KrediGO Nedir?

Öncelikle hangi bankanın müşterisi olursanız olun KrediGO ile kredi çekmek için başvuru yapabilirsiniz. Eğer QNB Finansbank müşterisiyseniz çektiğiniz krediyi anında hesabınıza aktarabilirsiniz. KrediGO kimin sorusunu soran okurlarımız için QNB Finansbank uygulaması olduğunu belirtelim.

Kredi Notu Neden Önemlidir?

Kredi notu neden önemlidir, kredi notu yükseltmek için ne yapılır? Kredi notunuz sizin finansal durumunuzu belirli faktörlere göre hesaplayarak oluşturulan bir puandır. Bu puan tüm bankaların ortak sistemi ile oluştuğundan herhangi bir bankaya kredi başvurusu yapmanız durumunda kredi onayı için ilk bakılan gösterge olarak kredi notu sorgulanıyor. Eğer kredi notunuz oluşmamışsa veya düşük kredi notunuz varsa çoğu zaman bankalar kredi vermiyor. Bu durumda olan okurlarımız için kredi notu yükseltme işlemini aslında çok kolay bir şekilde yapabileceğini söyleyelim. Kredi notu belirli kriterlere göre belirleniyor düzenli kredi kartı kullanımı ve ödemesi, mevcut borcunuz ve daha önce kredi sicilinizde bir problem olup olmamasına göre yükseliyor ve düşüyor. Çoğunlukla her ay başında veya sonunda kredi notu güncellemesi yapılıyor. Her gün kredi notu sorgulamanız kredi notunuzu düşürmez ancak Findeks ile kredi notu sorgulama başına 6.5 TL ücret alınıyor. Ücretsiz kredi notu nasıl öğrenilir?

Ücretsiz Kredi Notu Sorgulama Nasıl Yapılır?

KrediGO ile ücretsiz kredi notu nası öğrenilir? Öncelikle akıllı telefonunuza KrediGO uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Uygulamayı açtıktan sonra ana ekranda size ihtiyaç kredisi başvurusu alanını gösterecek alt kısımda yan yana bulunan menüde kredi hesaplama, kredi başvurularınız ve kredi notum kısmı bulunmaktadır. Kredi notum yazan menüye tıklayarak telefon numarası onayı yaptıktan sonra ücretsiz kredi notu hesaplama ve kredi notunuzu öğrenebilirsiniz. Ayrıca kırmızı, turuncu, sarı, yeşil grafik şeklinde görebildiğiniz gibi riskli, orta, iyi ve çok iyi olarak sınıflandırılırsınız.

KrediGO Faiz Oranları

Anında kredi başvurusu yapmak istiyorsanız ve faiz oranlarını merak ediyorsanız sizin için aşağıda tablo olarak örnek kredi hesaplaması yaptık.

Sponsorlu Reklamlar
ALINACAK ÜCRETLER
(BSMV Dahil)
TOPLAM MALİYET ORANLARI**
Kredi TutarıKredi Faiz Oranı (Aylık)Kredi Vadesi (Ay)Kredi Taksit Tutarı (Aylık)Kredi Tahsis Ücreti (BSMV Dahil)Sigorta Prim Tutarı*Yıllık Toplam Maliyet
30.000 TL%1,99361.252 TL157,5 TL945.48 TL%33.2568
30.000 TL%2,11361.280 TL157,5 TL950.22 TL%35.5308
30.000 TL%2,62361.404 TL157,5 TL970.04 TL%45.5832
Bu faiz oranlarını sizin finansal risk raporunuza yani kredi skorunuza göre değişkenlik gösterebilir.

Not: Sitemiz hiçbir ziyaretçiye iş garantisi, kredi ve para vaad etmemektedir. Yapacağınız yorumları iş veren firmalar görerek size dönüş sağlaması kendi mevhumlarına kalmış durumdadır. Bizler sizlere ne gibi işler yapabilirsiniz, kredi ile ilgili açıklayıcı bilgileri, bölgenizde ne gibi işler yapıldığını sunmakta ve açıklamaktayız. Biz iş veren, kredi veren firmalar değiliz... Konu altına yorum yapmanız iş verenlere ulaşmanızı hızlandıracaktır. Çünkü iş verenler de sitemizi ziyaret ediyor.
Etiketler

Leyla Demirci

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.