Kütahya da Evlere Ek İş Veren Firmalar Evde İş İlanları

Kütahya evde ek iş imkanları, şehirde çok sayıda tekstil ve porselen fabrikası bulunması sebebiyle oldukça yoğundur. Eve iş veren firmalar iş imkanlarını özellikle paketleme işlerine yoğunlaştırmış durumdadır. Çünkü yoğun bir şekilde üretim yapılan fabrikalarda paketleme işi için ek alan ve istihdam oluşturulmak istenmemektedir. Ek iş imkanları için sağlanması gereken koşullar yapılacak işe göre değişiklik göstermektedir. Paketleme işleri için aranan koşullar yok denecek kadar azdır. Bu iş seçeneklerinde yalnızca el çabukluğu gerekmektedir.

Porselen süsleme ve işleme yapma gibi evde ek iş seçenekleri içinse bazı koşullar öngörülebilmektedir. Kütahya evde iş imkanları arasında yoğunluk bulunan sektörler şu şekilde sıralanabilmektedir:

  • Çini ve porselen süsleme işi
  • Tarım ürünü paketleme işi
  • Boncuk işleme işi
  • Nikah şekeri yapma ve paketleme işi
  • Kına paketleme işi
  • Çorap kutulama işi

Kütahya Evde Ek İş İmkanı İletişim

Evde yapılacak işler için başvuru yaparken kullanabileceğiniz başvuru kanalları şu şekilde sıralanabilmektedir:

  • Kariyer siteleri başvuru yapmak için kullanabileceğiniz ilk kanaldır. Firmalar iletişim bilgilerini gizli tutarak ilan vermektedir. Bu ilanlara oluşturmuş olduğunuz özgeçmiş ile başvuru yapabilirsiniz. Paketleme işleri herkesin yapabileceği ve firmaların da bu sebeple herhangi bir koşul öngörmediği işlerdir. İşleme ve süsleme işleri ise el becerisi gerektirdiği için daha çok ev hanımları tarafından tercih edilmektedir.
  • Facebook üzerinden pek çok firma ilan vererek ev hanımlarına ulaşmaya çalışmaktadır. Bu kanal üzerinden de başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Son olarak firmaların evde iş yaptırmak için anlaştığı aracılara ulaşarak veya doğrudan fabrika yetkilileri ile görüşerek evde iş imkanlarına ulaşabilir ve başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Çini ve Porselen Süslü İşi

Kütahya ekonomisinde porselen ve çini üretimi önemli bir yer işgal etmektedir. Kütahya porseleni neredeyse tüm dünyaya satılmaktadır. Şehirde bulunan porselen fabrikaları, özellikle süsleme işi için evde iş ilanları sunabilmektedir. İş imkanları için iş veren fabrikalar genellikle el becerisi aramaktadır ve örnek bir süsleme yapmanızı istemektedir. Anlaşma sağlandığı takdirde tarafınıza nasıl süsleme yapacağınızı gösteren bir numune, süsleme malzemeleri ve porselenler gönderilecektir. Çini ve porselen süsleme işi için firmalar internet üzerinden ilan verebilmektedir. Bunun yanı sıra bizzat görüşmenin de kabul edildiği bilinmektedir. Ücretlendirme ise adet üzerinden yapılmaktadır.

Evde Tarım Ürünü Paketleme İşi

Evde iş yaptıran firmalar tarafından Kütahya bölgesinde sağlanan evde iş imkanı seçeneklerinden bir diğeri tarımsal ürün paketleme işidir. Kütahya ilinde porselen üretiminin ekonomiye büyük bir katkı sağladığı aşikardır. Bunun yanında tarım ürünleri üretimi konusunda da oldukça aktif bir şehirdir. Arpa ve buğday üretimi yapan firmalar, bu ürünlerin tartılarak paketlenmesi işlemini evde iş imkanı sunarak evlere göndermektedir. Bu iş seçeneği için firmalarla anlaşma sağladığınız takdirde firma tarafınıza çuvalla tarımsal ürün, tartı ve paketleme malzemeleri göndermektedir. Sizden talep edilen ise bu ürünleri tartarak istenilen gramlarda paketlemenizdir. Ücretlendirme çuval üzerinden veya paket üzerinden yapılacaktır.

Kütahya Evde İş İmkanları İŞKUR

 İŞKUR kurumu, aile ekonomisine katkı sağlamak isteyen ev hanımları için evde iş imkanı sunmaktadır. Evde iş imkanı arayan ev hanımları, evlere iş verilir ilanlarına yapacakları online başvurunun yanı sıra İŞKUR kurumuna bizzat giderek kurumun sunduğu evde iş imkanı seçeneklerinden de faydalanabilmektedir. İŞKUR evde iş imkanları paketleme işleri olarak sunulmaktadır. Bu iş imkanlarından faydalanılarak aylık 1000 TL’ye kadar kazanç sağlamanız mümkündür.  

 

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

Related Posts

İsviçre İş İlanları İş İmkanları Türk İşçi Alımı 2019

İsviçre İş İlanları İş İmkanları Türk İşçi Alımı

İsviçre iş ilanları incelenerek bu ülkenin birçok farklı şehrinde iş bulabilir ve çalışabilirsiniz. Sitemizde İsviçre de iş veren birçok firma ve bu firmaların ilanları konu altında yer…

kredi kartı yapılandırması

Kredi Yapılandırma Yapmak Kredi Notunu Düşürür mü?

Kredi kartı yapılandırması hakkında çıkan haberler beraberinde birçok sorunun ortaya çıkmasına neden oldu. Bugün sizlere merak ettiğiniz sorulardan olan Kredi kartı yapılandırma sicili etkiler mi? Sorusunun cevabını…

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Faiz Oranları

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Dilekçesi Örneği

Kredi kartı borçlarınızın her geçen gün giderek artması beraberinde ciddi sorunların ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Bu yüzden de yapacağınız hamleler ile kredi kartı borçlarınızdan uzun süreli bir…

Cinsel çapalama nedir?

Esma Ezmeci tarafından anlatılan cinsel çapalama oldukça dikkat çekmekte. Birçok kişi arama motorlarında cinsel çapalama nedir sorusunu araştırıyor. İşte detaylar… Cinsel çapalama nedir? Çapalama, duyuları harekete geçirme…

Johnny Sins neden öldü?

Birçok kişi tarafından tanınan yetişkin içerikli film sektöründe yer alan tanınmış oyuncunun ölüp ölmediği merak konusu olmuş durumda. Birçok kişi arama motorlarında johnny sins neden öldü sorusunu…

En İyi Tefeci Bul Tefeci Arıyorum Adresleri Telefonları 2019

En İyi Tefeci Bul Tefeci Arıyorum Adresleri Telefonları

Bu yazımız da sizlere güncel tefeci hakkında bilgiler sunacağız. Günümüz de bankalar ve finans şirketlerinden kırmızı çizgi yediği için kredi alamayan kişi ve firmalar soluğu tefecilere başvurarak…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir