İş fırsatları

Kütahya da Evlere Ek İş Veren Firmalar Evde İş İlanları


Kütahya evde ek iş imkanları, şehirde çok sayıda tekstil ve porselen fabrikası bulunması sebebiyle oldukça yoğundur. Eve iş veren firmalar iş imkanlarını özellikle paketleme işlerine yoğunlaştırmış durumdadır. Çünkü yoğun bir şekilde üretim yapılan fabrikalarda paketleme işi için ek alan ve istihdam oluşturulmak istenmemektedir. Ek iş imkanları için sağlanması gereken koşullar yapılacak işe göre değişiklik göstermektedir. Paketleme işleri için aranan koşullar yok denecek kadar azdır. Bu iş seçeneklerinde yalnızca el çabukluğu gerekmektedir.

Porselen süsleme ve işleme yapma gibi evde ek iş seçenekleri içinse bazı koşullar öngörülebilmektedir. Kütahya evde iş imkanları arasında yoğunluk bulunan sektörler şu şekilde sıralanabilmektedir:

  • Çini ve porselen süsleme işi
  • Tarım ürünü paketleme işi
  • Boncuk işleme işi
  • Nikah şekeri yapma ve paketleme işi
  • Kına paketleme işi
  • Çorap kutulama işi

Kütahya Evde Ek İş İmkanı İletişim

Evde yapılacak işler için başvuru yaparken kullanabileceğiniz başvuru kanalları şu şekilde sıralanabilmektedir:

  • Kariyer siteleri başvuru yapmak için kullanabileceğiniz ilk kanaldır. Firmalar iletişim bilgilerini gizli tutarak ilan vermektedir. Bu ilanlara oluşturmuş olduğunuz özgeçmiş ile başvuru yapabilirsiniz. Paketleme işleri herkesin yapabileceği ve firmaların da bu sebeple herhangi bir koşul öngörmediği işlerdir. İşleme ve süsleme işleri ise el becerisi gerektirdiği için daha çok ev hanımları tarafından tercih edilmektedir.
  • Facebook üzerinden pek çok firma ilan vererek ev hanımlarına ulaşmaya çalışmaktadır. Bu kanal üzerinden de başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Son olarak firmaların evde iş yaptırmak için anlaştığı aracılara ulaşarak veya doğrudan fabrika yetkilileri ile görüşerek evde iş imkanlarına ulaşabilir ve başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Çini ve Porselen Süslü İşi

Kütahya ekonomisinde porselen ve çini üretimi önemli bir yer işgal etmektedir. Kütahya porseleni neredeyse tüm dünyaya satılmaktadır. Şehirde bulunan porselen fabrikaları, özellikle süsleme işi için evde iş ilanları sunabilmektedir. İş imkanları için iş veren fabrikalar genellikle el becerisi aramaktadır ve örnek bir süsleme yapmanızı istemektedir. Anlaşma sağlandığı takdirde tarafınıza nasıl süsleme yapacağınızı gösteren bir numune, süsleme malzemeleri ve porselenler gönderilecektir. Çini ve porselen süsleme işi için firmalar internet üzerinden ilan verebilmektedir. Bunun yanı sıra bizzat görüşmenin de kabul edildiği bilinmektedir. Ücretlendirme ise adet üzerinden yapılmaktadır.

Evde Tarım Ürünü Paketleme İşi

Evde iş yaptıran firmalar tarafından Kütahya bölgesinde sağlanan evde iş imkanı seçeneklerinden bir diğeri tarımsal ürün paketleme işidir. Kütahya ilinde porselen üretiminin ekonomiye büyük bir katkı sağladığı aşikardır. Bunun yanında tarım ürünleri üretimi konusunda da oldukça aktif bir şehirdir. Arpa ve buğday üretimi yapan firmalar, bu ürünlerin tartılarak paketlenmesi işlemini evde iş imkanı sunarak evlere göndermektedir. Bu iş seçeneği için firmalarla anlaşma sağladığınız takdirde firma tarafınıza çuvalla tarımsal ürün, tartı ve paketleme malzemeleri göndermektedir. Sizden talep edilen ise bu ürünleri tartarak istenilen gramlarda paketlemenizdir. Ücretlendirme çuval üzerinden veya paket üzerinden yapılacaktır.

Sponsorlu Reklamlar

Kütahya Evde İş İmkanları İŞKUR

 İŞKUR kurumu, aile ekonomisine katkı sağlamak isteyen ev hanımları için evde iş imkanı sunmaktadır. Evde iş imkanı arayan ev hanımları, evlere iş verilir ilanlarına yapacakları online başvurunun yanı sıra İŞKUR kurumuna bizzat giderek kurumun sunduğu evde iş imkanı seçeneklerinden de faydalanabilmektedir. İŞKUR evde iş imkanları paketleme işleri olarak sunulmaktadır. Bu iş imkanlarından faydalanılarak aylık 1000 TL’ye kadar kazanç sağlamanız mümkündür.  

 

Not: Sitemiz hiçbir ziyaretçiye iş garantisi, kredi ve para vaad etmemektedir. Yapacağınız yorumları iş veren firmalar görerek size dönüş sağlaması kendi mevhumlarına kalmış durumdadır. Bizler sizlere ne gibi işler yapabilirsiniz, kredi ile ilgili açıklayıcı bilgileri, bölgenizde ne gibi işler yapıldığını sunmakta ve açıklamaktayız. Biz iş veren, kredi veren firmalar değiliz... Konu altına yorum yapmanız iş verenlere ulaşmanızı hızlandıracaktır. Çünkü iş verenler de sitemizi ziyaret ediyor.

Leyla Demirci

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir