İş fırsatları

Manisa da Evlere Ek İş Veren Firmalar Evde İş İlanları


Manisa evde ek iş imkanı sunan firmalar, genellikle bu iş imkanlarını üretim aşamasındaki maliyeti azaltmak için sunmuştur. Eve iş veren firmalar kutulama ve paketleme gibi basit işleri evde ek iş imkanı olarak sunduklarında hem depo ve üretim alanı gibi masrafları hem de işçi masraflarını azaltmaktadır. Manisa ilimizde evde ek iş seçenekleri konusunda oldukça geniş bir imkan bulunmaktadır. Manisa’da evde ek iş imkanı olarak tercih edebileceğiniz bazı iş seçenekleri şu şekilde belirlenmiştir:

 • Saat kordonu takma işi
 • Akide şekeri kutulama işi
 • Komposto yapma işi
 • Kalem ucu birleştirme işi
 • Bebek doğum süsü hazırlama işi
 • Paketleme işleri

Manisa Evlere Ek İş Veren Firmalar İletişim

Manisa’da evde ek iş imkanı sunan firmalar, iş başvurularını tek tek değerlendirmek yerine kariyer sitelerine ilan vermektedir. Bu sayede kişilerin özgeçmişlerini inceleyerek yalnızca uygun kişiler ile iletişim sağlanmaktadır. Bu nedenle evde iş ilanları aramak istiyorsanız, firma ile iletişime geçmek yerine kariyer siteleri üzerinden başvuru yapmanız gerekecektir. Kariyer sitelerinin evde iş imkanı kategorilerinin yanı sıra doğrudan evde iş ilanları için oluşturulmuş başvuru platformlarını da incelemeniz faydanıza olacaktır. Son olarak firmaların evde ek iş imkanı seçeneklerini Facebook platformu üzerinden de yayınladığı bilinmektedir. Faceboo platformu arama motoruna evde iş ilanları veya Manisa ek iş imkanı yazarak bu ilanlara ulaşım sağlayabilirsiniz.

Manisa Evde Paketleme İşi Veren Firmalar

İş veren fabrikalar tarafından sunulan evde iş imkanları genel olarak paketleme işlerine yoğunlaşmış durumdadır. Üretim aşaması fabrikada gerçekleştirilen ürünlerin paketleme işleri için ek alan oluşturmak istemeyen işverenler, bu işleri evlere göndermektedir. Manisa evde paketleme işleri şu şekilde örneklendirilebilmektedir:

 • Akide şekeri kutulama işi
 • Kolonya kutulama işi
 • Mandal paketleme işi
 • Ceviz paketleme işi
 • Kalem kutusu paketleme işi

Evde iş imkanı  kapsamında sunulan paketleme işleri, genel olarak bir yetkinlik gerektirmeyen iş seçenekleridir. Hemen hepsi yalnızca el çabukluğu gerektirmektedir.

Manisa Akide Şekeri Kutulama İşi

Evde iş yaptıran firmalar tarafından Manisa bölgesinde sıklıkla sunulan iş seçeneklerinden ilki akide şekeri kutulama işidir. Bu iş için bir firmayla anlaşma sağladığınız takdirde, firma tarafınıza akide şekerlerini ve kutulama işlemi için gereken malzemeleri gönderecektir. Akide şekerleri genel olarak aynı standartta üretildiği için firmalar şeker adedini tarafınıza söylemekte ve her pakete aynı sayıda şeker koymanızı talep etmektedir. Bunun yanında bazı firmalar tarafınıza tartı da teslim ederek gram üzerinden paketleme yapmanızı da talep edebilmektedir. Evde yapılacak işler için ücretlendirme özellikle paketleme işlerinde adet üzerinden yapılmaktadır. Yani ne kadar çok paket yaparsanız o kadar çok para kazanacaksınız demektir.

Sponsorlu Reklamlar

Manisa Evde İş İmkanı İŞKUR

Evlere iş verilir ilanı veren firmaların yanı sıra İŞKUR da Manisa ilinde ev iş imkanı sunmaktadır. Bu iş seçeneklerinden faydalanabilmek için online başvuru seçeneği bulunmamaktadır. İlgili kişilerin İŞKUR il ve ilçe müdürlüklerini ziyaret etmeleri gerekmektedir. Başvuru sırasında tarafınıza bir form verilecektir. Formda talep edilen bilgileri girip yetkililere teslim ettikten sonra tarafınıza uygun iş arama çalışmaları başlatılacaktır. Tarafınıza uygun bir iş ilanı bulunduğunda SMS ile bilgilendirme yapılmaktadır.

İŞKUR evde iş imkanları genel olarak paketleme işlerine yoğunlaşmıştır. İŞKUR bünyesinde sunulan paketleme işleri şu şekilde örneklendirilebilmektedir:

 • Mandal paketleme işi
 • Şarj kablosu paketleme işi
 • Sabun paketleme işi

İŞKUR evde iş imkanlarından faydalanarak aylık 1000 TL’ye kadar para kazanma imkanınız bulunmaktadır.

Not: Sitemiz hiçbir ziyaretçiye iş garantisi, kredi ve para vaad etmemektedir. Yapacağınız yorumları iş veren firmalar görerek size dönüş sağlaması kendi mevhumlarına kalmış durumdadır. Bizler sizlere ne gibi işler yapabilirsiniz, kredi ile ilgili açıklayıcı bilgileri, bölgenizde ne gibi işler yapıldığını sunmakta ve açıklamaktayız. Biz iş veren, kredi veren firmalar değiliz... Konu altına yorum yapmanız iş verenlere ulaşmanızı hızlandıracaktır. Çünkü iş verenler de sitemizi ziyaret ediyor.

Leyla Demirci

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir