İş Fırsatları

Manisa Evlere Ek İş İlanları İş Veren Firmalar

Manisa evde iş veren firmalar

Manisa evde iş veren firmalar orta seviye maaş vermektedir, 356.702 kişi yaşamaktadır. Türkiyemizin güzel Manisa ilçesinde Ege bölgesinin ortasında yer alan manisa ilçemizde evde iş veren firmalar fazlasıyla bulunmaktadır. Bu işleri yapanlar genelde net para kazanmaktadır o yüzden en çok tercih edilen işleri sizin için bulduk.

Evde Süs Sabun İşi ; Evde süs sabun işi yaparak para kazanabilirsiniz 1000-1500 tl arasında para kazanma olanağı sağlayan bu işi tercih eden çok kişi var ve bu iş en çok kazandıran işler arasında yer almaktadır .

Evde Çanta Dikme İşi ; Bu işi kolayca yapabilir kolayca para kazanabilirsiniz bu işte aylık yaklaşık olarak 1000-1500tl arası para kzanabilirsiniz tabi ne kadar yaptığınıza bağlı fiyat değişebilir

Evde Etiket Yapıştırma İşi ; Evde etiket yapıştırma işi fazla tercih edilmez fazla kazandırmaz ama çok kolay olduğu için sizi fazla yormaz o yüzden bu işi tercih edebilirsiniz ortalama size kazandıracağı para miktarı 500-1250 tl arası olmaktadır. Bu işi rahat evinizde kolayca yapabilir iyi para kazanabilirsiniz.

Başvuru nasıl yapılır; Başvurularınızı yorum kısmına yapabilirsiniz iş verenler sizin yorumunuza yanıt verecek ve işe uygun olup olmadığınıza karar verecekler.

Başvuru yaptıktan sonra sitemizi sürekli takip etmeniz gerekmektedir sizin başvurunuzun altına yorum yapabilir size ulaşmaya çalışabilirler.

Daha fazla iş imkanlarını öğrenmek istiyorsanız sitemizi dolaşabilir diğer iş ilanlarına bakıp başvuru yapabilirsiniz istediğiniz kadar iş ilanına başvuru yapabilirsiniz.

Bukampanya.com’u takip ederek siz de güncel Evde iş ilanları, Evde paketleme iş, ilanlarına bakabilir başvuru yapabilirsiniz.

 

Etiketler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Kullanıyorsun Demek Kapat Bakayım Taş mı Yiyelim

Reklam Engelleyicini Devre dışı bırak yoksa sana içerik okumak filan yok :)