İş fırsatları

50.00 TL İle Dünyaca Meşhur Bir Mantıcı Olabilirsiniz


Son dönemde ev yemekleri lokantaları ve evde yapılan hamur işi ürünleri üzerine açılan dükkânlar oldukça rağbet görmektedir. Bu alanda ünlenmiş ev yemekleri ve mantı gibi hamur işi üzerine yiyecekler konusunda ünlü dükkânlar ya da lokantalar bulunmaktadır. Ev yemekleri üzerine bayilik ya da franchising veren ünlü markalar da bulunmaktadır. Sadece mantı ya da ev yemekleri ile dünyaca ün yapmış markalar belirli ücretler karşılığında bayilik / franchising vermektedir. Gerekli belgelerin alınması, iş yeri açmak için başvuruların tamamlanması gibi işlemler için harcanacak olan 50.000 TL ile böyle bir iş kurmak mümkün olmaktadır.

50.000 TL ile Mantıcı Açmak Mümkün Mü?

50.000 TL ile bayilik/franchising nasıl alınır?” diye merak edenler için bu sürecin ne kadar basit olduğunu anlatalım. Öncelikle belirtmeliyiz ki bayilik açmak internetin her alana girmesiyle birlikte oldukça kolay bir hale geldi. 50.000 TL ile iş kurmak nasıl bu kadar kolay olabilir? Şu şekilde: Öncelikle kullandığınız cihaz üzerinden arama motoruna: “50.000 TL ile iş kurmak, 50.000 TL ile franchising nasıl alınır?” gibi ifadeler girdiğinizde karşınıza size bu konuda aracılık edebilecek birkaç internet sitesi çıktığını göreceksiniz. Burada bayilik vermek isteyen firmaların bir listesini bulmak ve istediğiniz alanda bayilik veren firmalarla iletişime geçmek için gerekli bilgileri bulmak da mümkündür.

Mantı Dükkanı Nasıl Açılır Gerekli Belgeler

50.000 TL ile dünyaya mantı satacağınızı söyleseler herhalde karnınızı tuta tuta gülerdiniz. Ama internet üzerinden erişim sağladığınız aracı firmalar size istediğiniz alanda bayilik vermek isteyen firmaların bir listesini çıkardığı gibi bütçenize uygun ilanları da göstermektedir. İş yeri açmak için gerekli olan evraklar ve bir dizi resmi işlem için devlet dairelerinde ne kadar zaman geçireceğiniz belli olmazken bayilik siteleri üzerinden 50.000 TL ile mantı dükkânı açmak isteyenlere bayilik veren firmaların bilgilerine ulaşmak mümkün olmaktadır. Buradan bulabileceğiniz firma iletişim bilgileri ile firmanın merkezini arayarak bayilik açmak için gereken işlemler hakkında bilgi almak gayet kolay olmaktadır. Firmanın yönlendirmesi doğrultusunda gereken şartların sağlanması, gereken evrakların ayarlanması sonucu firma ile yapacağınız bir bayilik anlaşması dünya çapında ünlü bir firmanın işletmecisi olmak yolunda attığınız büyük bir adım olacaktır.

Mantı Franchise Bayilik Almak

50.000 TL sermaye ödeyerek dünyaca ünlü bir mantı dükkânı açmak için firma ile iletişime geçtiniz, gerekli yönlendirmeleri aldınız, firma tarafından istenen belgeleri tamamladınız. Gerekli görüşmeler yapıldı, anlaşmalar imzalandı, geriye bir tek dükkân açmak kaldı. Şimdiki süreçte ne yapacaksınız? Aslında çoğu bayilik için sizin bundan sonraki süreçte pek de yorulmanız gerekmiyor. Çünkü bayilik verecek olan firmalar, kendi standartlarına, kalitelerine, dükkân tasarımlarına uygun olarak gereken malzemeyi size sağlıyor. Hatta ihtiyacınız olan elemanların temini de kimi zaman bu firmalarda sağlanabiliyor. Gerisi sizden beklenen karı getirecek işletmecilik yeteneklerinize kalıyor. Sizin için çok kısa zamanda temin edilen malzemeler ve kurulan dükkânda hiçbir reklam ve tanıtım maliyetine gereksinim duymadan zaten çoktan tanınmış bir mantıcı olarak işletmenizi yönetmenin zevki kesinlikle paha biçilemez!

Sponsorlu Reklamlar
Not: Sitemiz hiçbir ziyaretçiye iş garantisi, kredi ve para vaad etmemektedir. Yapacağınız yorumları iş veren firmalar görerek size dönüş sağlaması kendi mevhumlarına kalmış durumdadır. Bizler sizlere ne gibi işler yapabilirsiniz, kredi ile ilgili açıklayıcı bilgileri, bölgenizde ne gibi işler yapıldığını sunmakta ve açıklamaktayız. Biz iş veren, kredi veren firmalar değiliz... Konu altına yorum yapmanız iş verenlere ulaşmanızı hızlandıracaktır. Çünkü iş verenler de sitemizi ziyaret ediyor.
Etiketler

Leyla Demirci

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.