Muğla da Evlere Ek İş Veren Firmalar Evde İş İlanları

Muğla’da eve iş veren firmalar, evde el yapımı ürünlerin hazırlanması ve paketleme işlemlerinin yapılması için ek iş olanağı sunarlar. Muğla’da evlere iş veren firmalar ile yapılabilecek iş çeşitleri şu şekilde sıralanırlar:

  • Evde paketleme,
  • Evde el işi oya yapımı,
  • Evde toka süsleme,
  • Evde örgü yelek, bikini, mayo yapımı,
  • Evde kolye tasarımı yapımı işleri, firmalardan alınan ek çeşitleridir.

Muğla’da turistik ürünlerin ve el yapımı ürünlerin satışın yapıldığı firmaların yoğunlukta olması ve yaz aylarında turistlerin bu ürünlerin alımına rağbet göstermesi sebebiyle, farklı tasarımlarda el emeği ürünlerin alışı, firmalarca sağlanır. Muğla’da bulunan hediyelik ve turistik eşya satışı yapan firmalar, evde el işi oya yapımı, örgü bikini üstü yapımı, örgü kolye yapımı işlerini evde ek iş imkanları olarak sunarlar.

Hangi Firmalar Evlere Ek İş Veriyor?

Muğla’da evlere ek iş veren firmalar şu şekilde sıralanırlar:

  • Düğün, nişan, doğum günü organizasyon firmaları,
  • El yapımı ev eşyası ve turistik eşya satışı yapan firmalar,
  • Etnik kıyafet satışı yapan tekstil firmaları,
  • El yapımı aksesuar satışı yapan firmalar, Muğla’da evlere ek iş olanağı sunan firmalardır.

Düğün, nişan, doğum günü organizasyon firmaları ile firmaların ürünlerinin süslenmesi ve paketlenmesi işleri evde yapılacak işler arasında yer alırlar. Organizasyon firmaları Muğla’da yer alan yerleşim yerlerine, evde paketleme ve ürün süsleme işleri sunarlar.

Etnik kıyafet satışı yapan tekstil firmaları ile evde örgü bikini yapımı, örgü şal yapımı işleri alınır. El emeği ile yapılan örgü bikini ve şal ürünleri, etnik tekstil firmalarına verilerek, yapılan ürün başına ek gelir elde edilir. El yapımı aksesuar ve hediyelik eşyalar satan firmalar, ürünlerinin paketlenmesi ve ambalajlanması için evlere iş verirler. Bu firmalar aynı zamanda, evde cüzdan yapımı, evde kolye yapımı, evde ahşap hediyelik eşya yapımı işleri sağlarlar.

Muğla’da Evlere İş Veren Fabrikalar

Muğla’da eve iş veren fabrikalar, zetinyağı fabrikalarıdır. Muğla’da Milas, Fethiye ve Bodrum ilçelerinde yer alan zetinyağı fabrikaları, evlere kartonlama ve ambalajlama işleri veririler. Muğla’da zetin yetiştiriciliğinin ön planda olmasına bağlı olarak, fazla sayıda zeytin işleyicisi fabrika bulunur.

Zeytin işleyen ve zeytinyağı üretimi yapan fabrikalar, şişelerde yer alan zeytinyağı ürünlerinin, kartonlar ve koliler halinde paketlenmesi için evlere iş veririler. Fabrikalardan kartonlama, koli ile paketleme ve ambalajlama işleri evlere alınarak, ek gelir elde edilir.

Evlere Ek İş Veren Firmalara Yönelik İlanlar

Muğla’da evlere ek iş sunan organizasyon firmaları, hediyelik ve el yapımı ürün satışı firmaları tarafından evde iş ilanları verilerek çalışma seçenekleri sunulur. Şehirde turistik ve etnik ürün satışı yapan firma sayısının fazlalığı ve turistlerin firmaların ürünlerine olan ilgisi sebebiyle, evde el işi ürün yapımı alanında elemana ihtiyaç bulunur. Firmaların sunduğu evde paketleme, süsleme, el işi ürün yapımı, ahşap boyama, kolye yapımı ilanları sayesinde, evden çalışmak için iş imkan elde edilir.

Özellikle, Muğla merkez yerleşkesi, Bodrum, Milas, Fethiye, Marmaris, Datça ve Dalaman ilçelerinde evde iş yaptıran firmalar arasında yer alan organizasyon firmaları, tekstil ürünü satışı ve turistik ürün satışı firmaları yoğunluklu olarak bulunur.

Eve İş Veren Firmalarla Davetiye Ve Kutu Katlama

Muğla’da merkezde, Bodrum, ve Marmaris ilçelerinde bulunan evde iş imkanı sunan organizasyon firmaları ile evde davetiye ve kutu katlama işleri alınır.

Düğün, nişan, kına, doğum günü organizasyonlarını yapan firmalar ile davetiye ve şekerlemelerin koyulduğu küçük kutuların katlanması için evlere iş verilir. Firmalardan belirli sayıda alınan davetiyeler ve şekerleme kutuluları, belirtilen yönteme uygun olarak katlanıp, firmalara teslim edilerek, adet başına ek gelir elde edilir.

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

Related Posts

İsviçre İş İlanları İş İmkanları Türk İşçi Alımı 2019

İsviçre İş İlanları İş İmkanları Türk İşçi Alımı

İsviçre iş ilanları incelenerek bu ülkenin birçok farklı şehrinde iş bulabilir ve çalışabilirsiniz. Sitemizde İsviçre de iş veren birçok firma ve bu firmaların ilanları konu altında yer…

kredi kartı yapılandırması

Kredi Yapılandırma Yapmak Kredi Notunu Düşürür mü?

Kredi kartı yapılandırması hakkında çıkan haberler beraberinde birçok sorunun ortaya çıkmasına neden oldu. Bugün sizlere merak ettiğiniz sorulardan olan Kredi kartı yapılandırma sicili etkiler mi? Sorusunun cevabını…

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Faiz Oranları

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Dilekçesi Örneği

Kredi kartı borçlarınızın her geçen gün giderek artması beraberinde ciddi sorunların ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Bu yüzden de yapacağınız hamleler ile kredi kartı borçlarınızdan uzun süreli bir…

Cinsel çapalama nedir?

Esma Ezmeci tarafından anlatılan cinsel çapalama oldukça dikkat çekmekte. Birçok kişi arama motorlarında cinsel çapalama nedir sorusunu araştırıyor. İşte detaylar… Cinsel çapalama nedir? Çapalama, duyuları harekete geçirme…

Johnny Sins neden öldü?

Birçok kişi tarafından tanınan yetişkin içerikli film sektöründe yer alan tanınmış oyuncunun ölüp ölmediği merak konusu olmuş durumda. Birçok kişi arama motorlarında johnny sins neden öldü sorusunu…

En İyi Tefeci Bul Tefeci Arıyorum Adresleri Telefonları 2019

En İyi Tefeci Bul Tefeci Arıyorum Adresleri Telefonları

Bu yazımız da sizlere güncel tefeci hakkında bilgiler sunacağız. Günümüz de bankalar ve finans şirketlerinden kırmızı çizgi yediği için kredi alamayan kişi ve firmalar soluğu tefecilere başvurarak…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir