İş fırsatları

Muğla da Evlere Ek İş Veren Firmalar Evde İş İlanları


Muğla’da eve iş veren firmalar, evde el yapımı ürünlerin hazırlanması ve paketleme işlemlerinin yapılması için ek iş olanağı sunarlar. Muğla’da evlere iş veren firmalar ile yapılabilecek iş çeşitleri şu şekilde sıralanırlar:

  • Evde paketleme,
  • Evde el işi oya yapımı,
  • Evde toka süsleme,
  • Evde örgü yelek, bikini, mayo yapımı,
  • Evde kolye tasarımı yapımı işleri, firmalardan alınan ek çeşitleridir.

Muğla’da turistik ürünlerin ve el yapımı ürünlerin satışın yapıldığı firmaların yoğunlukta olması ve yaz aylarında turistlerin bu ürünlerin alımına rağbet göstermesi sebebiyle, farklı tasarımlarda el emeği ürünlerin alışı, firmalarca sağlanır. Muğla’da bulunan hediyelik ve turistik eşya satışı yapan firmalar, evde el işi oya yapımı, örgü bikini üstü yapımı, örgü kolye yapımı işlerini evde ek iş imkanları olarak sunarlar.

Hangi Firmalar Evlere Ek İş Veriyor?

Muğla’da evlere ek iş veren firmalar şu şekilde sıralanırlar:

  • Düğün, nişan, doğum günü organizasyon firmaları,
  • El yapımı ev eşyası ve turistik eşya satışı yapan firmalar,
  • Etnik kıyafet satışı yapan tekstil firmaları,
  • El yapımı aksesuar satışı yapan firmalar, Muğla’da evlere ek iş olanağı sunan firmalardır.

Düğün, nişan, doğum günü organizasyon firmaları ile firmaların ürünlerinin süslenmesi ve paketlenmesi işleri evde yapılacak işler arasında yer alırlar. Organizasyon firmaları Muğla’da yer alan yerleşim yerlerine, evde paketleme ve ürün süsleme işleri sunarlar.

Etnik kıyafet satışı yapan tekstil firmaları ile evde örgü bikini yapımı, örgü şal yapımı işleri alınır. El emeği ile yapılan örgü bikini ve şal ürünleri, etnik tekstil firmalarına verilerek, yapılan ürün başına ek gelir elde edilir. El yapımı aksesuar ve hediyelik eşyalar satan firmalar, ürünlerinin paketlenmesi ve ambalajlanması için evlere iş verirler. Bu firmalar aynı zamanda, evde cüzdan yapımı, evde kolye yapımı, evde ahşap hediyelik eşya yapımı işleri sağlarlar.

Sponsorlu Reklamlar

Muğla’da Evlere İş Veren Fabrikalar

Muğla’da eve iş veren fabrikalar, zetinyağı fabrikalarıdır. Muğla’da Milas, Fethiye ve Bodrum ilçelerinde yer alan zetinyağı fabrikaları, evlere kartonlama ve ambalajlama işleri veririler. Muğla’da zetin yetiştiriciliğinin ön planda olmasına bağlı olarak, fazla sayıda zeytin işleyicisi fabrika bulunur.

Zeytin işleyen ve zeytinyağı üretimi yapan fabrikalar, şişelerde yer alan zeytinyağı ürünlerinin, kartonlar ve koliler halinde paketlenmesi için evlere iş veririler. Fabrikalardan kartonlama, koli ile paketleme ve ambalajlama işleri evlere alınarak, ek gelir elde edilir.

Evlere Ek İş Veren Firmalara Yönelik İlanlar

Muğla’da evlere ek iş sunan organizasyon firmaları, hediyelik ve el yapımı ürün satışı firmaları tarafından evde iş ilanları verilerek çalışma seçenekleri sunulur. Şehirde turistik ve etnik ürün satışı yapan firma sayısının fazlalığı ve turistlerin firmaların ürünlerine olan ilgisi sebebiyle, evde el işi ürün yapımı alanında elemana ihtiyaç bulunur. Firmaların sunduğu evde paketleme, süsleme, el işi ürün yapımı, ahşap boyama, kolye yapımı ilanları sayesinde, evden çalışmak için iş imkan elde edilir.

Özellikle, Muğla merkez yerleşkesi, Bodrum, Milas, Fethiye, Marmaris, Datça ve Dalaman ilçelerinde evde iş yaptıran firmalar arasında yer alan organizasyon firmaları, tekstil ürünü satışı ve turistik ürün satışı firmaları yoğunluklu olarak bulunur.

Eve İş Veren Firmalarla Davetiye Ve Kutu Katlama

Muğla’da merkezde, Bodrum, ve Marmaris ilçelerinde bulunan evde iş imkanı sunan organizasyon firmaları ile evde davetiye ve kutu katlama işleri alınır.

Düğün, nişan, kına, doğum günü organizasyonlarını yapan firmalar ile davetiye ve şekerlemelerin koyulduğu küçük kutuların katlanması için evlere iş verilir. Firmalardan belirli sayıda alınan davetiyeler ve şekerleme kutuluları, belirtilen yönteme uygun olarak katlanıp, firmalara teslim edilerek, adet başına ek gelir elde edilir.

Not: Sitemiz hiçbir ziyaretçiye iş garantisi, kredi ve para vaad etmemektedir. Yapacağınız yorumları iş veren firmalar görerek size dönüş sağlaması kendi mevhumlarına kalmış durumdadır. Bizler sizlere ne gibi işler yapabilirsiniz, kredi ile ilgili açıklayıcı bilgileri, bölgenizde ne gibi işler yapıldığını sunmakta ve açıklamaktayız. Biz iş veren, kredi veren firmalar değiliz... Konu altına yorum yapmanız iş verenlere ulaşmanızı hızlandıracaktır. Çünkü iş verenler de sitemizi ziyaret ediyor.

Leyla Demirci

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir