Bankalar

Nakit Sıkışıklığında Borç Para Veren Yerler 2019

Bankadan herhangi bir sonuç alamayan veya finansal kurumlardan kredi almak da sıkıntı ve zorluk çeken kişiler için, borç para bulunacak yerler bulunur. Bu tarz borç para veren yerlerde; senetle kredi sağlanıp, yine senetle ya da elden para verme şekliyle ödeme gerçekleştirilir. Bankada iyi bir konumda olmayan veya kredi notu yeterli olmayan bireyler, kredi veren yerleri araştırma yoluna giderler. Banka dışında da, kredi veren ya da para veren yerler vardır.

Borç Almanın Diğer Yolları

Sıkıntılı durumda olduğu için acil nakde ihtiyaç duyanlar, senetle elden para veren yerlere giderler. Bu tarz yerlerde, borçlar faizsiz şekilde sağlanır. Pek çok kişi, faizle para veren yerlerden kaçınırlar ve negatif düşüncelere sahip olurlar. Elden para veren kişiler ya da kurumlar, bazen çok yüksek miktarlarda komisyon keserler. Bu durumlarda da; bu konuyla alakalı olarak, yasal işlemler yapan yerleri tercih etmek daha doğru olur. Yasal çalışan yerlerden bu tarz işlemler yapılması; hem kişinin rahat etmesini hem de ödemelerle alakalı olarak, daha uygun bir sistemin işlemesini sağlar.

Senetle Para Almanın Adresleri

Tefeci olarak adlandırılan yani yasal şekilde çalışmayan bazı kişiler; bazı ortamlarda senet karşılığı kredi ya da senetle borç verilmesi ile alakalı olacak şekilde ilanlar verip, sıkıntı halinde olanlara kredi vermeye uğraşır. Bu tarz kişiler; kredinin faizsiz olduğunu söylese de, aslında durum bunun tam tersidir. Bu kişilere asla güvenerek hareket etmemek gerekir. Kanunsuz yapılan her işlemin sonucunda, borçlanan kişi başını daha büyük dertlere sokabilir. Bu durumda, borç veren kurumlar ya da bireyler iyice araştırılımalıdırlar.

İlginizi Çekebilir:  Kredi Borcum Var İkinci Krediyi Çekebilir Miyim?

İnternet Üzerinden Nasıl Para Kazanabilirim?

Sanal alemde para kazanmak ne kadar işinize yarar bilemeyeceğim ama bilgi vermekte fayda var diye düşünüyorum.

1-Makale yazarak para kazanma: Şuan okuduğunu bu makale tarzında makaleler yazarlar gelir elde edebilirsiniz.

2-Online Oyun oynayarak para kazanma: Online bilgisayar oyunlarından herhangi birisinde karakterinizi geliştirerek piyasada ki alıcılara satış yaparak gelirinizi artırabilirsiniz.

3-Saadet Zinciri Halkasına katılarak para kazanma: Saadet zinciri meselesini illa ki eşinizden dostunuzdan duymuşsunuzdur. Bu zincir halkası sürekli devam ederse gelir elde edebilirsiniz.

4-Anket doldurarak para kazanma: Birçok anket firmaları var ve online olarak anket yaparak gelir elde etmek isteyenlere olanak sağlıyor.

Resmi Yerlerden Nakit Borç Para Almak

1-Senetle Herhangi Bir Şey Alarak: Günümüzde acil para arayanlara senet karşılığında bilgisayar, telefon vs. elektronik cihaz satan firmalar mevcut ve aldığınız cihazları nakite dönüştürerek ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

2-KOSGEB Kredileri: İyi bir girişimci ruhunuz varsa bunu KOSGEB aracılığıyla rahatça hayata geçirebilir ve aynı zamanda para bulabilirsiniz.

3-Otomotiv Sektöründe ki Firmalar: Bankaların kredileri mantığıyla çalışan bu firmalar normal faiz oranlarında veyahut daha az faiz oranlarıyla size otomobil verebilirler ve bunu satarak nakit paraya dönüştürüp ihtiyacınızı gidebilirsiniz.

Borç Para İmkanı Sağlayan Güvenli Noktalar

Detaylı bir şekilde araştırma yapan kişiler; doğru adres olarak, dernekleri, şirketleri, hayırseverleri, vakıfları, ikrazatçıları ya da bu tarz bireyleri bulurlar. Bu şekil çalışmak, kişiler için daha iyi olur. Bu tarz kurumlardan borç para almak yasal olduğu için; senetle borç verilerek, faizle geri alırlar. Ama bu fazi oranları, oldukça düşük tutarlardadır. Bu faizlerin düşük olma sebebi de, BDDK tarafından kontrol edilmesinden kaynaklıdır.

İlginizi Çekebilir:  Borç para veren zenginler vakıflar iş adamları

Risksiz Yasal Yolla Borç Veren Yerlere Ulaşmak

İkrazatçı olarak adlandırılan yasal tefeciler, resmi senet vasıtasıyla borç verirler. Herhangi bir gelir belgesi talep etmezler ya da kredi notu sormazlar. Herhangi bir şartları olmasa dahi, bazı teminatlar almak isterler. Bu durum da, en kolay borç alma şeklidir. İkrazatçılar, belirli illerde daha yoğun şekilde çalışırlar. Bu iller; İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Denizli, Antalya, Konya, Muğla, Erzurum, Aydın, Mersin, Adana ve Diyarbakır gibi bazı iller olarak sıralanırlar. Bu tarz kişilerin, bir nevi kuyumcu gibi çalıştıklarını görmek mümkündür. Senet vasıtasıyla altın satışı yapan kuyumcular veya senetle borç para sağlayan kuyumcular, banka kredisi çıkmayan bireyler için farklı bir alternatiftir.

Son dönemlerde banka kredisi çekemeyenlerin imdadına yetişmektedirler. İstanbul kapalı çarşı, İzmir Kemeraltı, Bursa kapalı çarşı ve Antalya Muratpaşa gibi bölgelerde; 20.000Türk lirası ile 100.000 Türk lirası senetle borç para veren bireyler vardır. Diğer yandan da; İstanbul Mecidiyeköy, Yenimahalle, Ankara Kızılay, Mamak ve Etimesgut gibi yerlerde de; bu tarz çalışan firmalar, hatta senetle borç veren kurumlar ve bireyler mevcuttur. Bu zor durumlarda ulaşılmak istenen bölgeye göre, internet üzerinden iletişim yollarına başvuru yapılabilir. Sıkıntıda olan bireyler; internet üzerinden verilen adreslerle ya da telefonlar vasıtasıyla bu kişilerden destek alabilirler.

E-Devlet İle Ücretsiz Kredi Notu Sorgulaması
Kredi Kartının Asgarisini Ödemek Kredi Notunu Düşürür Mü?
Kredigo Ücretsiz Kredi Notu Öğrenme
Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi Veren Bankalar 2019

Etiketler

164 Yorum

 1. Bir reklam ajansında çalışıyorum. Düzenli gelirim var. Bazen proje bazında yüksek gelir elde ediyorum.
  Sağlık harcamalarım yüzünden 80.000 gibi bir meblağa ihtiyacım var. 2 ay sonra komple geri ödeyeceğim.
  Yardımcı olabilir misiniz? Tel:0546417**** Mail: gulen.d*n**@yahoo.com

 2. Iyi gunler 15 bn tl ihtiyqcim var istanbulda yasiyorum 3 ay icinde kapatabilirim 0554 198 ** ** aacil

 3. Mehtap hanım Allah sizden razı olsun numara sayesinde senetle para aldım Allah ne muradiniz varsa versin almak istiyen kişiler arasinlar tavsiye ederim 0533143****

    1. Acil 10.000 tl para lazım nakit borç para veren yerleri araştırıyorum bana 3 aylık borç para veren olursa neyse şartları kabulum lütfen acil ihtiyacım var.

    2. Hakan bey bende borç para verenlerden senetle kredi almak istiyorum nasıl yardımcı oluyorsunuz acil 20.000 tl nakit para arıyorum tefeci arıyorum ama onlarda yüksek faiz istiyor senetle borç para veren yerlerden yardım istiyorum

    3. hakan bey acil borç para yardımı arıyorum düğün Yapacam Paraya ihtiyacım var acil ulaşırsanız sevinirim 0555 181 ** **

    4. Lütfen bana ulaşın acil kredi lazım. Senetle borç para alabilirim acil nakit para arıyorum.

    5. Öğrenciyim borç paraya çok ihtiyacım var kredi borcunu ödemem gerekiyor yardımcı olur musunuz

    6. merhaba hakan bey 25 bin kadar bir nakte ihtyacım var yardımcı olurmusunuz acaba borç para verdiğinizi yazmışsınız düzenli bir gelirim var kısa sürede borcumu kapatırım.

    7. Hakan bey borç paraya ihtiyacım var eğitim masraflarım için geri çalışıp ödeyeceğim sakın yanlış anlamayın eğitimim için istiyorum yazın öderim

    8. Merhaba acil 12 bin liraya ihtiyacım var aylık odeyecek gelirim var yardım edebilir misiniz.

    9. Hakan bey 30.000 lira ihtiyacım var 8 ay sonra peşin ödemeli ipotek gösterebilirim ulaşırsanız sevinirim.

  1. ıyı geceler betul hanım
   nereden aldınız
   bende kredi arıyorum
   yardımcı olurmusunuz

   1. 10.000 tl.te ihtiyacım var. Emekliyim. Ayni zamanda çalışıyorum. 6 ile 12 ay arasında rahatlıkla farkıyla odeyebilirim. Ali. 0.535.627**** Acele dönüş yaparsanız memnun olurum.

  2. Merhaba 30 bin tl ye ihtiyacım var. Bir arkadaşım işyeri açıyor kar ortağı olmamı istedi. Bende ortak olmak ve işyeri sahibi olmak istiyorum. Bu konuda yardımcı olabilirmisiniz
   Senetle gerçekten kredi aldıysanız yardımcı olunuz
   Tel 0531459****
   Yüksel KURTULMUŞ

  3. Betül hanım numara gözükmuyor cok acil paraya ihtiyacım var nakit borç kredi lazım gerçekten ne olur yardimci olun.

  4. habfendi senetle kredi almiissinz.benjmde ihtiyacim var.numarayi bana mail gonderirmisiniz.

  5. Betül hanım mehtap hanımın numarasını gönderebilir misiniz acil borç para arıyorum.

  6. Selam aylık gelirim 5.500 TL yalnız 900 tl maaşımdan kesiliyor icraya kredi notum düşük kredi çekemiyorum bana acil 10 bin lira lazım acil çocuğum gözünden üç sefer ameliyat oldu 10 gün sonra göz nakli olacak verme imkanınız varsa geri 3 ay içinde geri öderim bu arada masrafı neyse veririm senet veya sözleşme imzalarım acil borç para arıyorum tel 0534386****

  7. Betül hanım acil nakit borç para arıyorum bir süreliğine lazım yeni iş yeri açıcam borçlarım var ödemem gerekiyor 5.000 tl para lazım bana telefon numaramdan ulaşırmısınız 0533391****

  8. Betül hanım benimde acil borç para bulmam lazım nakite sıkıştım banada nerden aldığınızı söylerseniz ihtiyacım var senetle borç para arıyorum acil.

  9. Betül hanım bankalar kredi vermiyor sicilim bozuk kötü durumdayım nakite ihtiyacım var kredi başvurusu yaparsak herkese veriyor musunuz ayrıca bankada yardımcı olur musunuz 10.000 tl lazım ihtiyaç krediside olur firma veya şirketlerde verirse senetle kredi alabilirim.

   1. Geçen ay iflas ettim dükkanım vardı kapattım geriye 60.000 tl borç kaldı şu an yeni bir işe girdim aylık 7.500 tl aylık gelirim var ancak borçlarımın vadesi gelecek ay ödemem lazım bu yüzden en azından 50.000 tl borç para arıyorum Betül hanım sanırım senetle kredi veriyorsunuz benim için farketmez senetle telefon, senetle altın veya senetle kredi imkanı sağlamanız ben belirli faizle 3 aylık borç para arıyorum umarım yardımcı olursunuz 0532853****

  10. Betül hanım nerden aldınız acaba numarayı mail adresine yollayabilir misiniz burdan görünmüyor numara mail adresim ozgecan196 gmail

  11. Merhaba Betül hanım senetle kredi almak istiyorum benimde ihtiyacım var ancak yazdığınız numarayı aradım meşgul çaldı sanırım hafta sonu olduğu için çalışmıyor acil borç para bulmam lazım nakite sıkıştım senetle altın satan kuyumcu tanıdığım yok bankalar kredi vermiyor kara listedeyim sicilim bozuk senetle kredi veren yerle bende bi görüşebilsem mserkano*****@hotmail.com

  12. Merhaba Betül hanım, bende acil borç para veren yerleri kişileri araştırıyorum. 2.5 aylık 50.000 tl acil nakit borç para lazım eğer ödemeleri geciktirirsem 10 yıllık işletmemiz iflas edecek sadece yaza kadar bizi idare edecek kurum, finans şirketi veya şahıs arıyorum faiz getirisinin 2 katını biz vereceğiz yeterki bize anında nakit para sağlayın. Mehtap hanım dan ricam borç para veren kişiler de arayabilir bize ulaşın 0537266****

  13. Betül hanım selam 50 bin lira borç para lazım aylık 10 bin olarak ödeyeceğim İstanbul’dan yazıyorum senetle kredi veya senetle borç para almak için sizinle görüşmek istiyorum.

  14. 0553 913 ** ** burdan arayın ne olur çok acil para yardımı arıyorum Allah rızası için yardım eder misiniz in bu ramazan aylarında acil 20 bin nakit para lazım yardım edene her gün dua edecem aylık 1.000 TL olarak geri ödeyebilirim İstanbul Avcılardan yazıyorum.

  15. Betül hanım numarayı verebilir misiniz? Acil nakit para lazım borç ödemem geliyor ayın 20’sinde 20.000 TL borç para yardımı arıyorum borç para verenler şahıslar benimle iletişime geçsin.

  16. Öğrenciyim, bir proje için acil para bulmam lazım 50.000 TL ye ihtiyacım var. Çoğunu direk geri ödeyeceğim. Yardımcı olabilir misiniz? 0507851****

  17. Betül hanım borç para yardımı arıyorum senetle borç senetle kredi verenler den alıp faizle geri ödemek istiyorum. Nereden para bulabilirim borç para nereden aldınız bilgi vermeniz mümkün mü

  18. Bana da yardımcı olur musunuz lütfen? Acil borç para lazım senetle para verenlerden borç para yardımı arıyorum. Kara listedeyim sicilim bozuk anında kredi çıkartanlar ulaşsın.

  19. Slm Betül hanım acil kredi verenler borç para verenleri arıyorum nakit para lazım sıkışığım lütfen yardımcı olun.

  20. Merhabalar Betül hanım. Benim de paraya ihtiyacım var. Yardımcı olursanız sevinirim. Sizin yayınladığınız telefon numarası eksik görünüyor. Rakamlarla değilde harflerle yazabilirsiniz.

  21. Betül hanım size nasıl ulaşabilirim nakite sıkıştım acil para lazım borç para arıyorum.

 4. Acil 5 bin tlye ihtiyacım var ön ödeme yapamam kefilim yok şartsız nakit para arıyorum 3 ay içinde ödeyebilirim.

 5. merhabalar
  özel sektör çalışanım
  krediye ıhtıyacım var
  aylık düzenli öderim
  istanbul

 6. Merhaba 30 bin tl ye ihtiyacım var. Bir arkadaşım işyeri açıyor kar ortağı olmamı istedi. Ancak ben ortak olmak ve işyeri sahibi olmak istiyorum. Bu konuda yardımcı olabilirmisiniz
  Tel05314593067
  Yüksel KURTULMUŞ

  1. İstanbul kapalıçarsıda senetle altın satanlara ulaştım onlardan alamadım bana 10 bin tl 2 ay geri ödemeli senetle borç para verebilecek yerler ulaşın lütfen.

  2. Çok sıkışığım hakan bey numaranızı verin görüşelim ne olur yaklaşık 30 bin tl borcum var 1 ay içinde ödemem gerek borç para veren yerlerin hepsine ulaşmak istiyorum.

  3. Hakan bey 15000 bin tl acil nakit borç para lazım senet sepet herşey kabulum faiz oranı sıkıntı değil 1.5 ay içinde geri ödeme yaparım bana ulaşın acil.

  4. Benim 4000 liraya ihtiyacım var 2 ayda geri ödemesini yapabilirim işim iyidir özel bir şirkette aşçıyım aylık 5.000 tl gelirim var borç para veren kişiler iletişime geçsin.

  5. Hakan bey, İletişime geçer misiniz lütfen 20.000-25.000 TL kadar nakite ihtiyacım var çok acil geri ödeme senetlede olur. Tefeci iseniz borç para istemiyorum ancak borç veren kişilerdenseniz ulaşın.

  6. Hakan bey acil nakit para borç almam lazım 12.500 tl ödemelerim var gecikti nakit sıkışıklığı yaşıyorum senetle altın kefilsiz borç para veren yerlerden yardım istiyorum.

  7. Hakan bey borç para lazım bu konu hakkında bilgi verirmisiniz benim de nakit ihtiyacım senetle kredi, senetle altın her türlü sözleşme yapabilirim aylık 5.400 tl gelirim var 5-6 ay içinde rahatlıkla geri ödeme imkanım var

  8. Hakan bey selam bende borç para arıyorum acil nakit bulmam gerekiyor 30.000 tl kadar ödemem var 4 ay içinde geri ödeme yapabilirim senetle kredi veren yerlerden nakit almak istiyorum bana ulaşabilirmisiniz

  9. Selam Hakan bey nakit para bulmam lazım nasıl ulaşabilirim size? Mehtap hanımın yorumuna ulaşamadım telefon numarası için bize senetle borç para veren kişiler ulaşabilir.

  10. Hakan bey acil 2500 tl ye ihtiyacım var iki çocuk annesiyim borç para veren kişilerden senetle para almak istiyorum çok acil lütfen. Sadece 2 aylık acil nakit para lazım senetle kredi, senetle altın satan yerlerden de alabilirim.

  11. Hayırlı akşamlar slm İstanbul Avcılar 20 bin acil para lazım burdan mesaj ata bilirsiniz cumac****@yandex.com

  12. Hakan bey merhaba borç paraya ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim acil nakit lazım borçlarımı ödemem için anında nakit kredi verenler çıkartanlardan iletişim istiyorum numaranız tam görünmüyor ucar****@gmail.com dönüş yaparsanız sevinirim

  13. Hakan bey Merhaba acil paraya ihtiyacım var 15.000 tl borç para verenlerden alıp geri ödemek istiyorum faizle para verenler kabulümdür ama tefeci özellikle yasal tefeci olmayanlara sıcak bakmıyorum düzgün biri haricinde.

  14. Merhaba Cengiz ben acil nakit para lazım senetle borç para kredi çıkartanlar size nasıl ulaşırım

  15. Hakan bey acil kredi lazım 3500 tl ihtiyacım var 2 ay içerisinde faizli şekilde geri ödeyebilirim size nasıl ulaşabilirim acil nakit para lazım borç para yardımı arıyorum.

  16. Hakan bey acil nakit ihtiyacım var. Bu numaradan ulaşabilir misiniz 0546 490 58 01 acil kredi lazım yardımcı olabilir misiniz

  17. Hakan Bey Bana ulaşirmisiniz telefon sifir beş yüz elli beş yüz seksen bir yetmiş sekiz yetmiş üç

  18. Merhaba acil bugün için 5000 TL ihtiyacım var. Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler
   0544748****

  19. Hakan bey acil 10.000 liraya ihtiyacım var geri ödeyebilirim lütfen acil numaram 536954sıfırüç

  20. Hakan bey bana ulaşırsanız sevinirim ödeme konusun da problem yaşatmam vermeseniz de olur fakat tüm borçlarımi sadece bir araya toplamam iyi olur düzgün bir sekil de veriyorsanız ulaşın.

 7. Senetle nakit borç para imkanı sağladılar arayın sizede yardımcı olsunlar şirkettir kendileri 053314****

  1. Ebru hanım nakit sıkışıklığı yaşıyor borç para veren yerler finans kuruluşları tümüne ulaşmaya çalışıyorum bana yardımcı olurmusunuz kendime ait işyerim var 2 aylık 40.000 tl borç para ihtiyacım var emin olun 1 ay içinde ödeme şansımda yüksek lütfen iletişime geçin teşekkürler.

  2. merhaba ebru hanım numarayı paylasabilirmisiniz?
   Borç para arıyorum nakit para bulmam lazım.
   mail adresim olvid***@hotmail.com

  3. Ebru hanım nakit borç para arıyorum senetle kredi konusu için bilgi verebilirmisiniz lütfen

  4. Numarayı verirmisiniz nerden aldınız borç parayı bende acil sıkıştım senetle altın, senetle kredi arıyorum.

  5. Ebru hanım bana çok acil 35.000 tl borç para lazım çok çok acil yoksa kafayı yiyecem Ankaraa da oturuyorum 35 bin lazım senet karşılığı alabilirim senetle altın satanlardan da alabilirim farketmez 0539214****

  6. Ebru hanım acil borç para yardımı arıyorum numara görülmüyor mail e telefon numaranızı yazar mısınız? 3 ay geri ödeme faizle para verenlerden alıp borcumu ödemek istiyorum. Kara listeye sicili bozuk kişilere anında kredi veya senetle borç para verenler iletişime geçsin.

  7. Ebru hanım borç para arıyorum insanlık anlamında sizden yardım istiyorum bana acil nakit para lazım borç para yardımına ihtiyacım var. Senetle borç verenler, acil kredi çıkartanlar bana ulaşsın.

 8. merhaba acil nakit borç para lazım dükkanımızı yeni kapattık iflas ettik bazı ödememiz gereken borçlar kaldı 18 bin lira eksiğimiz var yeni bir iş yeri açtığımız için eğer bize borç para verecek kişi kabul ederse 2 ay içinde geri ödeme yapabiliriz 18 bin lira senetle altın olur araba olur önemli olan nakit olarak elimize geçmesi lütfen borç para veren kişiler bize ulaşsın 0539 813 ** **

 9. Merhaba çok acil 50.000 tl lazım bir kısım borcum var para arıyorum 0532437**** serkanisl***@gmail.com

 10. Merhaba.

  İsmim Yüksel KUR****. 10 bin tl nakite ihtiyacım var. Borç olarak aylık 400 tl geri ödeyebilirim. 2012 yılında iflas ettim. 2013 yolundan beri askeri ücretle ayni isyerinde çalışmaktayım. Evim kira 425 tl 4 yıldır aynı evde ikamet ediyorum. Maaşımın dörtte birinde haciz var 520 tl. Elektrik 100 tl doğalgaz 170 tl su 80 tl geliyor. Maaşla çalışmak çok zor evliyim ikiz 8 yaşında oğullarım var ilkokul bire gidiyorlar borç para arıyorum senetle kredi, senetle altın veren borç para veren kişiler bana lütfen ulaşsın.

 11. Bende borç para arıyordum internette yasal tefeci bulamadım ama en sonunda senetle kredi veren yerleri araştırdım bana senetle nakit imkanı sağladılar sizde daha dolandırılmayın arayın bu numarayı alın 053314837**** aradığınızda Sinem hanım sizinle ilgilenecek borç para konusunda gerçekten yüksek miktarı faiz miktarı ile birlikte veriyorlar geri ödemeyi anlaşabiliyorsunuz sıkışık olanlara nakit para bulmak için önerimdir inşallah acil borç para arayacak duruma kimse düşmez amin.

  1. Mehtap.hanim.numatayi bana da verebilir misiniz çok acil mail.adersime.numarayi yazarsanız sevinirim ozgecan196 gmail

  2. Mehtap Hanım Merhaba senet karşılığı borç ihtiyacımız var. Senetle kredi borç para veren yerlerden acil para bulmam lazım tefecilere yasal tefeci haricinde bulaşmak istemiyorum nakite sıkıştık 20.000 tl kadar 4 ay içinde geri ödeme yapabilirim borç para veriyorum diyen kişiler yoruma cevap yazsın ayrıca sinem hanıma ait telefon numarasını alabilir miyim.

   1. Aylin hanım eğer karşılığında bir teminat gösterebilirseniz neden olmasın senetle kredi imkanı verebiliriz bodrumpara48 dan ulaşabilirsiniz. Acil nakit borç para verilir nakite sıkışanlar daha fazla borç para veren yerleri araştırmanıza gerek yok bize ulaşmanız yeterli olur. Tefeci arıyorum diyenler için yasal tefeci olarak bizlere başvurmanızı tavsiye ederiz.

    1. Bana ulaş abi acil kredi lazım 0553 807 ** ** borçlarımdan dolayı ödeyemiyorum kredi sicilim bozuk kara listede değilim ama bankalar kredi vermiyor. Acil nakit para lazım bana yardımcı ol abi.

    2. Merhaba 7000 TL ihtiyacım var her ay 1000 TL ödeme yapabilirim. Lütfen yardımcı olur musunuz.0542 610 ** **

  3. Borç para verilir ilanları için yazıyorum senetle kredi, senetle altın, senetle borç para arayanlara belirli limitlerle borç para verilir. İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa, Adana ve 7 farklı ilde şubelerimiz vardır. Şube olmayan illerde yakın bir yerde buluşularak sözleşme yapılabilir. Telefon hattına kredi çıkarmıyoruz belirtelim sizi uğraştırmıyoruz sicili bozuk, kara listede olanlar, avukatlık olanlara nakit kredi çıkartılır. Üst limit 50.000 TL’dir. Anında senetle borç para kredi için bize ulaşın 0532941**** senetleborcpa****@gmail.com

   1. Senetle Kredi bana ulaşabilirsiniz Muğla Datça oturuyorum özel sektör çalışıyorum aylık maaşım 3000 tl paraya ihtiyacım var lütfen borç para yardımı arıyorum.

   2. Merhaba Bana ulaşirmisiniz Senetle Para Veren Arkadas sifir beş yüz elli beş yüz seksen bir yetmiş sekiz yetmiş üç

   3. Slm ben ismail istanbulda ikamet ediyorum 10bin tl ye ihtiyacim var yardimci olursaniz sevinirim

  4. Mehtap hanım ben Mahmut numara gözükmüyor varsa öyle biri numarayı verir misiniz çok acil paraya sıkışık durumdayım lütfen 0543 846**** bu numaraya gönderirseniz sevinirim. Acil nakit borç para veren yerler senetle borç para veren şahıslardan yardım istiyorum.

  5. Mehtap hanım senetle para verenler den borç para yardımı arıyorum acil nakit lazım yardımcı olur musunuz bana da sicilim temiz değil kara listede olanlara kredi verenler dönüş yapsın.

 12. Adım Celalettin çakmak acil 6000 tl lazım bankalar kredi vermiyor sicilim bozuk nereden para bulabilirim borç para arıyorum bu konuda yardımcı olmanızı istiyorum borç para veren yerler kişiler acil nakit para lazım 24 taksitle ödeme koşuluyla ayarlamanızı istiyorum saygılarımla 530456**** tel

 13. acil 20.000 tl nakit para lazım 2 haftadır borç para arıyorum senetle para verenler senetle altın satanlar, senetle kredi imkanı verenlerden yasal tefecilerden 2 ay geri ödemeli 20 bin tl borç para bulmam lazım yardımcı olur musunuz

 14. Merhaba senet karşılığı borç para ihtiyacımız var. Sinem hanım senetle kredi, senetle borç para için benimle iletişime geçebilir misiniz.

 15. 2 aydır nakit borç para arıyorum 20.000tl lazım aracımı teminat olarak gösterebilirim senetle kredi verenler, borç para veren finans şirketleri, hayırseverler sadece 2 aylık acil borç para arıyorum.

 16. Hayırlı akşamlar arkadaşlar Allah kimseyi zorda bırakmasın amin bana çok acil 5 bin tl lazım icralık oldum borçları bir yere toplamak için 5 bin tl nakit para lazım ödemeyemeyeceğim para almayacağım lütfen yardımcı olun Selami Işık 0541519****

 17. Acil yardiminizi bekliyorum 20bin aylık 1bin ödücekim İstanbul Avcılar. Yaşıyorum borçlar Barça Barça oldu için zor ödüyorum hiçralik oldum o yüzde acil 20 bin lazim vere milecekler yardim edecekler mesaj atsın bana Allah riza için. cumacucuk@yandex.com

 18. Sıfı beç beç üç dokuz bir üç üç dört sekiz dört Burdal arayı ne olur çok acil Allah’ın rizasin için yardım edermisiniz in bun ramazan aylaridal acil 20bin lazım çok acil cumacucuk@yandex.com ismi cuma cücük yardım edene hergül duvan edecekim aylık 1bin giri ödücekim arkadaş lar İstanbul Avcılar yasiyorum

 19. Sıfı beç beç üç dokuz bir üç üç dört sekiz dört Burdal arayı ne olur çok acil Allah’ın rizasin için yardım edermisiniz in bun ramazan aylaridal acil 20bin lazım çok acil cumacucuk@yandex.com ismi cuma cücük yardım edene hergül duvan edecekim aylık 1bin giri ödücekim arkadaş lar

 20. Anında nakit para verenlerden acil para bulmam lazım nereden bulabilirim? Senetle borç para verenlerin bana ulaşmasını istiyorum.

 21. çok acil para bulmam lazım 5000 tl borç para yardımı arıyorum lütfen yardımcı olun

 22. Merhaba acil nakit para lazım bankalar kredi vermiyor benimde 20.000 TL’ye ihtiyacım var artık son noktaya geldim eve icra gelecek 2 küçük çocuk var.Yok mu bir yardım edecek Allah rızası için şu mübarek günde bir el uzatın ben senetten korkarım çok dolandırıldım yasal tefeciler arıyorum ama bulamıyorum bana bir yol gösterin. Senetle borç para verenler bana ulaşmasın.

 23. Senetle nakit imkanı sağladılar güvenilir yerdir herseyi sistem üzerinden yapılıyor bizler aldık bilginiz olsun önden 110 TL sadece masraf yatırdık numarası budur almak istiyen ler arayabilir 05347**********

  1. Betül Hanim Numara Fazla 11 haneli numara vermeniz lazim bize bi yardimci olurmusunuz gerçekten düğün yapacma nakit lazim

 24. Yüksel KURTULMUŞ
  Ikiz oğullarım var 8 yaşındalar
  Bu sene konuşma problemi yüzünden tekrar ilkokul birinci sınıfa gidecekler
  Ben çalışıyorum 2012 yılında iflas ettim bu sebepten maaşımın 1/4 unde haciz var. Evim kira eşim çalışmıyor. zor geçiniyorum.
  05314593067
  belissimo78@gmail.com
  Maddi yardıma ihtiyacım var

 25. Acil 20.000 TL ihtiyacım var. Her ay bin veya binbesyuz TL ödeyebilirim.gebze de yaşıyorum.lutfen biri dönüş yapsın.

 26. Merhaba.

  Yüksel KURTULMUŞ ismim. Hasan Erdem KURTULMUŞ ve Hüseyin Kerem KURTULMUŞ adlı iki oğlum ilkokul birinci sınıfa gidecekler bu yüzden burs başvurusunda bulunmak istiyorum. Not. maddi gücüm zayıf 2012 de iflas ettim bir Çok icram var. Askeri ucretle çalışıyorum ancak maaşımın 1/4 u 520 tl maas haczi ne kesiliyor. evim kira 425 tl. Maddi yardıma ihtiyacım var. adres. Fatih mahallesi. koncak sokak no12 kat 1 OSMANGAZİ BURSA

 27. Mrblar ben mustafa acil 15.000 tlye ihtiyacim var lutfen yardimci olurmusunuz.0544 899 ****

 28. 10.000 tl.te ihtiyacım var. Emekliyim. Ayni zamanda çalışıyorum. 12 ay da rahatlıkla farkıyla odeyebilirim. çok acıl donus yaparsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Kullanıyorsun Demek Kapat Bakayım Taş mı Yiyelim

Reklam Engelleyicini Devre dışı bırak yoksa sana içerik okumak filan yok :)