Bankalar

Nakit Sıkışıklığında Borç Para Veren Yerler 2019

Bankadan herhangi bir sonuç alamayan veya finansal kurumlardan kredi almak da sıkıntı ve zorluk çeken kişiler için, borç para bulunacak yerler bulunur. Bu tarz borç para veren yerlerde; senetle kredi sağlanıp, yine senetle ya da elden para verme şekliyle ödeme gerçekleştirilir. Bankada iyi bir konumda olmayan veya kredi notu yeterli olmayan bireyler, kredi veren yerleri araştırma yoluna giderler. Banka dışında da, kredi veren ya da para veren yerler vardır.

Borç Almanın Diğer Yolları

Sıkıntılı durumda olduğu için acil nakde ihtiyaç duyanlar, senetle elden para veren yerlere giderler. Bu tarz yerlerde, borçlar faizsiz şekilde sağlanır. Pek çok kişi, faizle para veren yerlerden kaçınırlar ve negatif düşüncelere sahip olurlar. Elden para veren kişiler ya da kurumlar, bazen çok yüksek miktarlarda komisyon keserler. Bu durumlarda da; bu konuyla alakalı olarak, yasal işlemler yapan yerleri tercih etmek daha doğru olur. Yasal çalışan yerlerden bu tarz işlemler yapılması; hem kişinin rahat etmesini hem de ödemelerle alakalı olarak, daha uygun bir sistemin işlemesini sağlar.

Senetle Para Almanın Adresleri

Tefeci olarak adlandırılan yani yasal şekilde çalışmayan bazı kişiler; bazı ortamlarda senet karşılığı kredi ya da senetle borç verilmesi ile alakalı olacak şekilde ilanlar verip, sıkıntı halinde olanlara kredi vermeye uğraşır. Bu tarz kişiler; kredinin faizsiz olduğunu söylese de, aslında durum bunun tam tersidir. Bu kişilere asla güvenerek hareket etmemek gerekir. Kanunsuz yapılan her işlemin sonucunda, borçlanan kişi başını daha büyük dertlere sokabilir. Bu durumda, borç veren kurumlar ya da bireyler iyice araştırılmalıdırlar.

Tavsiye İçerik:  Acil 50000 TL Lazım

İnternet Üzerinden Nasıl Para Kazanabilirim?

Sanal alemde para kazanmak ne kadar işinize yarar bilemeyeceğim ama bilgi vermekte fayda var diye düşünüyorum.

1-Makale yazarak para kazanma: Şuan okuduğunu bu makale tarzında makaleler yazarlar gelir elde edebilirsiniz.

2-Online Oyun oynayarak para kazanma: Online bilgisayar oyunlarından herhangi birisinde karakterinizi geliştirerek piyasada ki alıcılara satış yaparak gelirinizi artırabilirsiniz.

3-Saadet Zinciri Halkasına katılarak para kazanma: Saadet zinciri meselesini illa ki eşinizden dostunuzdan duymuşsunuzdur. Bu zincir halkası sürekli devam ederse gelir elde edebilirsiniz.

4-Anket doldurarak para kazanma: Birçok anket firmaları var ve online olarak anket yaparak gelir elde etmek isteyenlere olanak sağlıyor.

Resmi Yerlerden Nakit Borç Para Almak

1-Senetle Herhangi Bir Şey Alarak: Günümüzde acil para arayanlara senet karşılığında bilgisayar, telefon vs. elektronik cihaz satan firmalar mevcut ve aldığınız cihazları nakite dönüştürerek ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

2-KOSGEB Kredileri: İyi bir girişimci ruhunuz varsa bunu KOSGEB aracılığıyla rahatça hayata geçirebilir ve aynı zamanda para bulabilirsiniz.

3-Otomotiv Sektöründe ki Firmalar: Bankaların kredileri mantığıyla çalışan bu firmalar normal faiz oranlarında veyahut daha az faiz oranlarıyla size otomobil verebilirler ve bunu satarak nakit paraya dönüştürüp ihtiyacınızı gidebilirsiniz.

Tavsiye İçerik:  Emekliye Faizsiz Kredi Veren Bankalar 2019

Borç Para İmkanı Sağlayan Güvenli Noktalar

Detaylı bir şekilde araştırma yapan kişiler; doğru adres olarak, dernekleri, şirketleri, hayırseverleri, vakıfları, ikrazatçıları ya da bu tarz bireyleri bulurlar. Bu şekil çalışmak, kişiler için daha iyi olur. Bu tarz kurumlardan borç para almak yasal olduğu için; senetle borç verilerek, faizle geri alırlar. Ama bu fazi oranları, oldukça düşük tutarlardadır. Bu faizlerin düşük olma sebebi de, BDDK tarafından kontrol edilmesinden kaynaklıdır.

Risksiz Yasal Yolla Borç Veren Yerlere Ulaşmak

İkrazatçı olarak adlandırılan yasal tefeciler, resmi senet vasıtasıyla borç verirler. Herhangi bir gelir belgesi talep etmezler ya da kredi notu sormazlar. Herhangi bir şartları olmasa dahi, bazı teminatlar almak isterler. Bu durum da, en kolay borç alma şeklidir. İkrazatçılar, belirli illerde daha yoğun şekilde çalışırlar. Bu iller; İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Denizli, Antalya, Konya, Muğla, Erzurum, Aydın, Mersin, Adana ve Diyarbakır gibi bazı iller olarak sıralanırlar. Bu tarz kişilerin, bir nevi kuyumcu gibi çalıştıklarını görmek mümkündür. Senet vasıtasıyla altın satışı yapan kuyumcular veya senetle borç para sağlayan kuyumcular, banka kredisi çıkmayan bireyler için farklı bir alternatiftir.

Tavsiye İçerik:  Forex İşlemi Yapan Bankalar Aracı Kurumlar 2019

Son dönemlerde banka kredisi çekemeyenlerin imdadına yetişmektedirler. İstanbul kapalı çarşı, İzmir Kemeraltı, Bursa kapalı çarşı ve Antalya Muratpaşa gibi bölgelerde; 20.000Türk lirası ile 100.000 Türk lirası senetle borç para veren bireyler vardır. Diğer yandan da; İstanbul Mecidiyeköy, Yenimahalle, Ankara Kızılay, Mamak ve Etimesgut gibi yerlerde de; bu tarz çalışan firmalar, hatta senetle borç veren kurumlar ve bireyler mevcuttur. Bu zor durumlarda ulaşılmak istenen bölgeye göre, internet üzerinden iletişim yollarına başvuru yapılabilir. Sıkıntıda olan bireyler; internet üzerinden verilen adreslerle ya da telefonlar vasıtasıyla bu kişilerden destek alabilirler.

E-Devlet İle Ücretsiz Kredi Notu Sorgulaması
Kredi Kartının Asgarisini Ödemek Kredi Notunu Düşürür Mü?
Kredigo Ücretsiz Kredi Notu Öğrenme
Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi Veren Bankalar 2019

Etiketler

11 Yorum

 1. Bir reklam ajansında çalışıyorum. Düzenli gelirim var. Bazen proje bazında yüksek gelir elde ediyorum.
  Sağlık harcamalarım yüzünden 80.000 gibi bir meblağa ihtiyacım var. 2 ay sonra komple geri ödeyeceğim.
  Yardımcı olabilir misiniz? Tel:0546417**** Mail: gulen.d*n**@yahoo.com

 2. Iyi gunler 15 bn tl ihtiyqcim var istanbulda yasiyorum 3 ay icinde kapatabilirim 0554 198 ** ** aacil

 3. Mehtap hanım Allah sizden razı olsun numara sayesinde senetle para aldım Allah ne muradiniz varsa versin almak istiyen kişiler arasinlar tavsiye ederim 0533143****

  1. ıyı geceler betul hanım
   nereden aldınız
   bende kredi arıyorum
   yardımcı olurmusunuz

 4. Acil 5 bin tlye ihtiyacım var ön ödeme yapamam kefilim yok şartsız nakit para arıyorum 3 ay içinde ödeyebilirim.

 5. merhabalar
  özel sektör çalışanım
  krediye ıhtıyacım var
  aylık düzenli öderim
  istanbul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir