İş fırsatları

Nevşehir de Evlere Ek İş Veren Firmalar Evde İş İlanları


Nevşehir’de eve iş veren firmalar ile evde hediyelik eşya yapımı ve paketleme işleri alınır. Nevşehir’de evlere iş veren firmalar ile yapılabilecek iş çeşitleri şu şekilde sıralanırlar:

 • Evde hediyelik eşya paketleme,
 • Evde el yapımı kolye imalatı,
 • Evde el yapımı bileklik imalatı,
 • Evde el yapımı hediyelik eşya yapımı işleri firmalarca verilir.

Hediyelik eşya paketleme ve hediyelik el yapımı eşya tasarlama ek iş çeşitleri, Nevşehir’de yer alan turistik ürün satışı firmaları tarafından sağlanır. Özellikle, Peribacaları figürlerinden oluşan hediyelik eşya biblolarının, taş oyması ürünlerin evde yapım işi, turistik ürün satış firmalarınca verilir.

Peri bacaları çevresinde yer alan yerleşkelerde bulunan hediyelik eşya firmaları, boncuk işi kolye, bileklik ve her türlü takı yapım işlerini evlere verirler. Firmalardan evde kolye, bileklik ve küpe yapımı için gerekli olan malzemeler alınıp, tasarımlar evde yapılarak, firmalar teslim edilir. Yapılan her ürün için ek gelir elde edilir.

Evlere İş Veren Firmalar Hangileridir?

Nevşehir’de evlere iş veren firmalar şu şekilde sıralanırlar:

 • Organizasyon firmaları,
 • Hediyelik ve turistik eşya satışı yapan firmalar,
 • Etnik takı tasarımları satışı yapan firmalar,
 • Kuru meyve ve organik ürünlerin satışını yapan firmalar, Nevşehir’de evlere ek iş veren firmalardır.

Organizasyon firmaları ile evde paketleme işleri alınır. Hediyelik ve turistik eşya satışı firmalarıyla, evde taş oyması Peribacaları bibloları yapımı, boncuk kolye ve bileklik yapımı işleri alınır.

Sponsorlu Reklamlar

Nevşehir merkez yerleşkesinde yer alan organik ürün satıcısı firmalar ile evde kuru meyve paketleme işleri alınır. Nevşehir merkez yerleşkesi, Acıgöl, Avanoz, Ürgüp ilçelerinde yer alan hediyelik eşya satıcısı firmalar ve organizasyon firmaları ile evde ek iş olanağı elde edilir.

Evlere İş Veren Fabrikalar Var Mı?

Nevşehir’de evlere iş veren fabrikalar bulunur. Bu fabrika çeşitleri şu şekilde sıralanırlar:

 • Nevşehir’de yer alan gıda üreticisi fabrikalar,
 • Nevşehir’de yer alan yan sanayi ürünleri üreticisi fabrikalar, evlere ambalajlama işi veren fabrika türleridir.

Acıgöl ve Nevşehir merkez’de yer alan bu fabrikalar ile fabrika ürünlerinin evde kolilere yerleştirilmesi, kartonlanması, ambalajlanması, evde yapılacak işler arasında yer alırlar. . Fabrikadan belirli sayıda alınan ürünler, evde paketlenerek, fabrikalara teslim edilirler. Ambalajlama ve kartonlama işleri yapılan ürünler için ek gelir alınır.

Nevşehir’de Evlere İş Veren Firmaların İlanları

Nevşehir’de bulunan organizasyon firmaları, takı, kolye ve aksesuar satıcısı firmalar, organik gıda ürünleri satan firmalar, evde iş ilanları bilgileri sunarlar. Bu firmaların evde iş ilanları sayesinde, evde paketleme, el işi ürün yapımı ve ambalajlama işleri alınır.

Özellikle, Ürgüp ilçesinde yer alan güçlü turizm alanları ve turist sayısının fazlalığı sebebiyle, bu ilçede yer alan hediyelik eşya firmaları, evde iş yaptıran firmalar arasında yer alırlar. Firmalar el işi ürünlerin yapımı ve paketlenmesi alında, evden çalışan elemanlara ihtiyaç duyarlar.

Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar

Nevşehir merkezde yer alan hediyelik eşya firmaları ve organizasyon firmaları, Nevşehir’in ilçelerine paketleme, süsleme ve ambalajlama alanlarında evde iş imkanı verirler. Nevşehir organizasyon firmaları, organizasyonlar da kullanılan nikah şekeri, davetiye gibi ürünlerin evde paketlenmesi için iş imkanı sunarlar. Eve verilen paketleme işleri şu şekilde sıralanırlar:

 • Düğün ve nişan davetiyeleri paketleme,
 • Nikah şekeri paketleme,
 • Kına paketleme
 • Doğum günü kartı paketleme, işleri firmalarca evlere verilir.

Nevşehir’de düğün, nişan, kına ve doğum günü organizasyonları yapan firmalar tarafından kına, davetiye, nikah şekeri, doğum günü kartı, balon paketleme işlemleri için evlere iş verilir. Evde paketleme işleri yapılarak, paketlenen ürün adetleri sayısı üzerinden ek gelir elde edilir.

Not: Sitemiz hiçbir ziyaretçiye iş garantisi, kredi ve para vaad etmemektedir. Yapacağınız yorumları iş veren firmalar görerek size dönüş sağlaması kendi mevhumlarına kalmış durumdadır. Bizler sizlere ne gibi işler yapabilirsiniz, kredi ile ilgili açıklayıcı bilgileri, bölgenizde ne gibi işler yapıldığını sunmakta ve açıklamaktayız. Biz iş veren, kredi veren firmalar değiliz... Konu altına yorum yapmanız iş verenlere ulaşmanızı hızlandıracaktır. Çünkü iş verenler de sitemizi ziyaret ediyor.

Leyla Demirci

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir