Nevşehir de Evlere Ek İş Veren Firmalar Evde İş İlanları

Nevşehir’de eve iş veren firmalar ile evde hediyelik eşya yapımı ve paketleme işleri alınır. Nevşehir’de evlere iş veren firmalar ile yapılabilecek iş çeşitleri şu şekilde sıralanırlar:

 • Evde hediyelik eşya paketleme,
 • Evde el yapımı kolye imalatı,
 • Evde el yapımı bileklik imalatı,
 • Evde el yapımı hediyelik eşya yapımı işleri firmalarca verilir.

Hediyelik eşya paketleme ve hediyelik el yapımı eşya tasarlama ek iş çeşitleri, Nevşehir’de yer alan turistik ürün satışı firmaları tarafından sağlanır. Özellikle, Peribacaları figürlerinden oluşan hediyelik eşya biblolarının, taş oyması ürünlerin evde yapım işi, turistik ürün satış firmalarınca verilir.

Peri bacaları çevresinde yer alan yerleşkelerde bulunan hediyelik eşya firmaları, boncuk işi kolye, bileklik ve her türlü takı yapım işlerini evlere verirler. Firmalardan evde kolye, bileklik ve küpe yapımı için gerekli olan malzemeler alınıp, tasarımlar evde yapılarak, firmalar teslim edilir. Yapılan her ürün için ek gelir elde edilir.

Evlere İş Veren Firmalar Hangileridir?

Nevşehir’de evlere iş veren firmalar şu şekilde sıralanırlar:

 • Organizasyon firmaları,
 • Hediyelik ve turistik eşya satışı yapan firmalar,
 • Etnik takı tasarımları satışı yapan firmalar,
 • Kuru meyve ve organik ürünlerin satışını yapan firmalar, Nevşehir’de evlere ek iş veren firmalardır.

Organizasyon firmaları ile evde paketleme işleri alınır. Hediyelik ve turistik eşya satışı firmalarıyla, evde taş oyması Peribacaları bibloları yapımı, boncuk kolye ve bileklik yapımı işleri alınır.

Nevşehir merkez yerleşkesinde yer alan organik ürün satıcısı firmalar ile evde kuru meyve paketleme işleri alınır. Nevşehir merkez yerleşkesi, Acıgöl, Avanoz, Ürgüp ilçelerinde yer alan hediyelik eşya satıcısı firmalar ve organizasyon firmaları ile evde ek iş olanağı elde edilir.

Evlere İş Veren Fabrikalar Var Mı?

Nevşehir’de evlere iş veren fabrikalar bulunur. Bu fabrika çeşitleri şu şekilde sıralanırlar:

 • Nevşehir’de yer alan gıda üreticisi fabrikalar,
 • Nevşehir’de yer alan yan sanayi ürünleri üreticisi fabrikalar, evlere ambalajlama işi veren fabrika türleridir.

Acıgöl ve Nevşehir merkez’de yer alan bu fabrikalar ile fabrika ürünlerinin evde kolilere yerleştirilmesi, kartonlanması, ambalajlanması, evde yapılacak işler arasında yer alırlar. . Fabrikadan belirli sayıda alınan ürünler, evde paketlenerek, fabrikalara teslim edilirler. Ambalajlama ve kartonlama işleri yapılan ürünler için ek gelir alınır.

Nevşehir’de Evlere İş Veren Firmaların İlanları

Nevşehir’de bulunan organizasyon firmaları, takı, kolye ve aksesuar satıcısı firmalar, organik gıda ürünleri satan firmalar, evde iş ilanları bilgileri sunarlar. Bu firmaların evde iş ilanları sayesinde, evde paketleme, el işi ürün yapımı ve ambalajlama işleri alınır.

Özellikle, Ürgüp ilçesinde yer alan güçlü turizm alanları ve turist sayısının fazlalığı sebebiyle, bu ilçede yer alan hediyelik eşya firmaları, evde iş yaptıran firmalar arasında yer alırlar. Firmalar el işi ürünlerin yapımı ve paketlenmesi alında, evden çalışan elemanlara ihtiyaç duyarlar.

Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar

Nevşehir merkezde yer alan hediyelik eşya firmaları ve organizasyon firmaları, Nevşehir’in ilçelerine paketleme, süsleme ve ambalajlama alanlarında evde iş imkanı verirler. Nevşehir organizasyon firmaları, organizasyonlar da kullanılan nikah şekeri, davetiye gibi ürünlerin evde paketlenmesi için iş imkanı sunarlar. Eve verilen paketleme işleri şu şekilde sıralanırlar:

 • Düğün ve nişan davetiyeleri paketleme,
 • Nikah şekeri paketleme,
 • Kına paketleme
 • Doğum günü kartı paketleme, işleri firmalarca evlere verilir.

Nevşehir’de düğün, nişan, kına ve doğum günü organizasyonları yapan firmalar tarafından kına, davetiye, nikah şekeri, doğum günü kartı, balon paketleme işlemleri için evlere iş verilir. Evde paketleme işleri yapılarak, paketlenen ürün adetleri sayısı üzerinden ek gelir elde edilir.

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

Related Posts

İsviçre İş İlanları İş İmkanları Türk İşçi Alımı 2019

İsviçre İş İlanları İş İmkanları Türk İşçi Alımı

İsviçre iş ilanları incelenerek bu ülkenin birçok farklı şehrinde iş bulabilir ve çalışabilirsiniz. Sitemizde İsviçre de iş veren birçok firma ve bu firmaların ilanları konu altında yer…

kredi kartı yapılandırması

Kredi Yapılandırma Yapmak Kredi Notunu Düşürür mü?

Kredi kartı yapılandırması hakkında çıkan haberler beraberinde birçok sorunun ortaya çıkmasına neden oldu. Bugün sizlere merak ettiğiniz sorulardan olan Kredi kartı yapılandırma sicili etkiler mi? Sorusunun cevabını…

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Faiz Oranları

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Dilekçesi Örneği

Kredi kartı borçlarınızın her geçen gün giderek artması beraberinde ciddi sorunların ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Bu yüzden de yapacağınız hamleler ile kredi kartı borçlarınızdan uzun süreli bir…

Cinsel çapalama nedir?

Esma Ezmeci tarafından anlatılan cinsel çapalama oldukça dikkat çekmekte. Birçok kişi arama motorlarında cinsel çapalama nedir sorusunu araştırıyor. İşte detaylar… Cinsel çapalama nedir? Çapalama, duyuları harekete geçirme…

Johnny Sins neden öldü?

Birçok kişi tarafından tanınan yetişkin içerikli film sektöründe yer alan tanınmış oyuncunun ölüp ölmediği merak konusu olmuş durumda. Birçok kişi arama motorlarında johnny sins neden öldü sorusunu…

En İyi Tefeci Bul Tefeci Arıyorum Adresleri Telefonları 2019

En İyi Tefeci Bul Tefeci Arıyorum Adresleri Telefonları

Bu yazımız da sizlere güncel tefeci hakkında bilgiler sunacağız. Günümüz de bankalar ve finans şirketlerinden kırmızı çizgi yediği için kredi alamayan kişi ve firmalar soluğu tefecilere başvurarak…

This Post Has 6 Comments

 1. Nevşehir merkez de ikamet ediyorum ev hanımıyım evde iş imkanı istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 2. Nevşehir Derinkuyu’ da ikamet ediyorum 7 aylık oğlum var aynı zamanda hamileyim uzun süreli evde paketleme işine ihtiyacım var

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir