İş fırsatları

Niğde de Evlere Ek İş Veren Firmalar Evde İş İlanları


Niğde’de eve iş veren firmalar, paketleme, katlama ve montaj işlemleri alanlarında evde iş olanağı sağlarlar. Niğde’de evlere iş veren firmalarla yapılabilecek işler şu şekilde sıralanırlar:

 • Evde çorap ürünü temizleme işi,
 • Evde paketleme işleri,
 • Evde süsleme ve ambalajlama işleri,
 • Evde mandal ve toka montaj etme işleri, Niğde’de evde iş olanağı sunan firmalar ile yapılabilen iş çeşitleridir.

Evde çorap temizleme işleri, Niğde’de yer alan çorap üreticisi fabrikalar ve firmalar tarafından verilir. Üretim aşamasında üzerinde iplik kalan çoraplar temizlenerek, firma ve fabrikalara teslim edilir.

Evde paketleme işleri, süsleme ve ambalajlama işleri, organizasyon firmaları tarafından ek iş olarak verilirler. Evde mandal ve toka montaj işleri ise mandal ve toka üreticisi olan fabrikalar ve toka satışı yapan firmalar yoluyla sağlanır.

Eve İş Olanağı Sunan Niğde Firmaları Hangileridir?

Evde ek iş alabilme olanağı sunan Niğde firma firmaları şu şekilde sıralanırlar:

 • Niğde nişan, düğün, kına, organizasyonu firmaları,
 • Niğde tekstil ürünü satıcısı konumunda firmalar,
 • Niğde aksesuar satıcısı firmalar, evlere iş olanağı sunan firmalardır.

Niğde’nin merkez yerleşkesinde, Altunhisar, Bor, Çamardı ilçelerinde yer alan organizasyon firmaları, tekstil ürünü satışı firmaları, aksesuar ürünü satışı firmaları, evlere ürün paketleme ve süsleme işleri verirler. Bu firmalar ile firmaların ürünleri süslenip, ambalajlanarak, evde yapılacak işler kapsamında, çalışma koşulları sağlanır.

Sponsorlu Reklamlar

Eve Ek İş Veren Firmalara Evden El İşi Ürün Yapımı

Niğde merkezde yer alan çeyizlik ürün satışı sağlayan firmalar, ev hanımlarının evde el işi oya, tülbent kenarı, havlu kenarı, battaniye, yelek yapımı işleri için evde çalışma olanağı sunarlar. Evde oya ve örgü tekniği ile yapılan ürünler, firmalarca satışa sunulurlar. Yapılan ürünler, çeyiz firmalarına iletilerek, satışları üzerinden ek gelir kazanılır. Çeyiz firmalarına evden yapılan ürünler, el emeği içeren ve el yapımı olan ürünlerdir.

Evlere Ek İş Veren Firmalar İlanları Var Mıdır?

Niğde’de evlere ek iş veren organizasyon firmalarına ait çok sayıda evde iş ilanı bulunur. Evde yapılan ek işlerin ilanları, ürün paketleme ve süsleme işlemleri için evden çalışabilecek eleman ihtiyacına sahip olan firmalarca yapılır.

Tekstil ürünlerinin, hediyelik eşyaların, kına ve davetiyelerin paketlenmesi için eleman arayan Niğde merkez ve ilçe organizasyon firmaları ve tekstil firmaları, evde iş ilanları bilgileri verirler. Evde iş yaptıran firmalar, ilanlar ile Niğde’nin her ilçesinde, evlere ek iş olanakları sunarak, ek gelir kazancı elde edilmesini sağlarlar.

Niğde’nin ilçelerinde yer alan ürün üreticisi fabrikalar ise ürünlerin kolilere yerleştirmesi ve montaj işleri için evde iş ilanı verirler. İlçelerde yer alan tekstil ve yan sanayi ürün üreticisi fabrikalar ile paketleme, ambalajlama, kutulama işleri evden yapılarak, çalışma koşulları sağlanır.

Evlere Ek İş Veren Fabrikalar

Niğde’de evlere iş veren fabrikalar yer alır. Niğde’de evlere iş veren fabrikalar şu şekilde sıralanırlar:

 • Tekstil fabrikaları,
 • Çorap üreticisi fabrikalar,
 • Yan sanayi ürünleri üreticisi fabrikalar, Niğde’de evlere ek iş sunan fabrikalardır.

Niğde’nin Bor ilçesinde yoğunluklu olarak bulunan çorap üreticisi ve tekstil ürünü üreticisi fabrikalar, üretim aşamasında çorapların üzerinde kalan ipliklerin temizlenmesi için evde iş imkanı sağlarlar. Evde çorap ipi temizleme işi yapılıp, çoraplar paketlenerek, ek iş olanağından yararlanılır.

Tekstil fabrikaları aynı zamanda tekstil ürünlerinin ambalajlanmış hallerinin kartonlanması ve kolilere yerleştirilmesi işleri için evden çalışma olanağı sunarlar. Fabrikalar tarafından üretilen ürünlerin temizlemesi işlemleri için evlere iş verilir. Evde kartonlama işi ile firmalara teslim edilen ürün adedine bağlı olarak ek gelir kazanılır.

 

Not: Sitemiz hiçbir ziyaretçiye iş garantisi, kredi ve para vaad etmemektedir. Yapacağınız yorumları iş veren firmalar görerek size dönüş sağlaması kendi mevhumlarına kalmış durumdadır. Bizler sizlere ne gibi işler yapabilirsiniz, kredi ile ilgili açıklayıcı bilgileri, bölgenizde ne gibi işler yapıldığını sunmakta ve açıklamaktayız. Biz iş veren, kredi veren firmalar değiliz... Konu altına yorum yapmanız iş verenlere ulaşmanızı hızlandıracaktır. Çünkü iş verenler de sitemizi ziyaret ediyor.

Leyla Demirci

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

Bir Yorum

 1. Merhabalar;
  Nigde üniversitesi BMYO mezunuyum. Organize sanayi bölgesinde kozali tekstil de 6 yıl Yönetici asistanı olarak çalıştim. Paketleme dahil her alanda bilgim vardır. Geri dönüş rica ediyorum. Tesekkurler…


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir