Yurtdışı İşçi Alımı İş İlanları

Norveç İş İlanları Göçmen İşçi Alımı Başvurusu Maaşları Yaşam Şartları


Norveç’te iş imkanı ve Norveç iş ilanları başvurusu nasıl yapılır? Yaklaşık 5 milyon nüfusu bulunan ve ılıman iklime sahip olması sebebiyle göçmen işçi olarak gitmek isteyenlerin hayallerini süslüyor. Komşuları Finlandiya, Rusya ve İsveç gibi son yıllarda yoğun göçmen alımı yapan ülkeler arasında yer alıyor. Düşük suç oranı ve yüksek refah seviyesi bulunan Norveç işçi olarak gitmek isteyen birçok dünya vatandaşına kapılarını aralıyor. Bu yazıda Norveç işçi maaşları, işçi alımı başvuru formu, çalışma vizesi ve iş ilanlarını yazdık.

Norveç Yaşam Şartları

İşçi maaşlarının yani asgari ücretin yüksek olduğu ve alım gücünün yüksekliği sayesinde Norveç işsizlik oranı en düşük ülkeler arasında yer alıyor. Kişi başına düşen milli geliri ile Avrupa’da 2.sırada yer alıyor. Ücretsiz sağlık hizmetleri sunan Norveç liberal ekonomik düzen içerisinde ilerliyor. Türkiye’ye göre biraz daha soğuk hava şartları olsada yeşil oranı en yüksek ülkeler arasında olması doğa ile iç içe olmanızı sağlıyor. Başkenti Oslo olan ülkenin para birimi Kron‘dur.

Norveç İşçi Alımı

Norveç yılın bazı dönemlerinde yaptığı duyurularla yurtdışı göçmen işçi alımı yapıyor. İş fırsatları ve iş ilanları ile çeşitli alanlarda, mesleklerde ihtiyaç bulunuyor. İnşaat ustası, su tesisatçısı, elektirikçi, kamyon, tır şoförü gibi dallarda işçi alımıda yapan Norveç aynı zamanda nitelikli akademik iş ilanlarıda yayınlıyor. Çalışma ve oturma izni için daha önce Türkiye’den iş ilanlarını inceleyerek başvuru yapıp gelen başvuru sonucuna göre vize işlemleri için başvuru yapabilirsiniz.

Nitelikli İşçi Arayan Firmaların Şartları

 • Sahip olunan mesleği içeren lise veya yüksek okul mezunu olmak
 • Eğer usta, profesyonel, uzman gibi ünvanlar bulunuyorsa belge sahibi olmak
 • Akademik, öğretmen, dini personel ve mutfak aşçısı gibi alanlarda yetkin sertifika sahibi olmak veya güçlü referans gösterebilmek

Oturma ve çalışma izni için gerekli tüm detayları başvuru yaptığınız firma veya ülkemizde bulunan Norveç konsolosluklarından öğrenebilirsiniz.

Sponsorlu Reklamlar

Vasıfsız işçi alımı yapılan ilanlarda daha çok mesleki yetkinliğinize göre yapılan sınav ve eğitimler ile başvurunuz değerlendirilir.

Norveç Asgari Ücret İşçi Maaşları

Norveçte 15 yaş üstünde çalışan işçilerin minimum maaşları saatlik 90 Norveç Kronu’dur. Günde 8 saat ve hafta sonları çalışmazsanız yaklaşık 14.000 Kron ücret alırsınız. Eğer bu ücreti euro olarak hesaplarsak yaklaşık 1.400 Euro maaş alırsınız. Norveç asgari ücreti ülkemize göre oldukça yüksektir.

Norveç İş İlanları

Norveç’te iş imkanı bulmak için Norveç iş ilanları inceleyerek kendi mesleğinizde uygun gördüğünüz şirketlere başvuru yapabilirsiniz. Norveç’te iş bulmak için çalışma vizesi dışında gitmeden şirket ayarlanırsa sizin adınıza çalışma vizesi ve diğer resmi yasal işlemlerde yardımcı olabiliyor. Norveç’te iş imkanı sağlayan firmalar birçok meslekte işçi ilanları yayınlıyor. Norveç’te iş imkanı olan mesleklerden bazıları şunlardır;

 • Temizlik İşçisi Personeli
 • Mimar
 • Mühendis (Bilgisayar, İnşaat, Harita vb.)
 • Doktor
 • Hemşire
 • Su Tesisatçısı Kalfa
 • Elektrik Tesisatçısı
 • Şoför (Kamyon, Tır)
 • İnşaat İşçisi
 • İnşaat Ustası
 • İnşaat Araç Operatörü (Vinç, Forklift)
 • Vasıfsız Petrol Çalışanı
 • Berber Kuaför
 • Aşçı (Kebap, Döner, Türk Yemekleri)
 • Diyetisyen
 • Güvenlik Personeli

Yukarıda ki meslek alanları ve dahil edemediğimiz birçok sektörde iş ilanları yayınlandığı gibi vasıflı vasıfsız birçok iş imkanı bulunuyor. Norveç iş imkanları yüksek bir ülkedir. İş bulmak diğer ülkelere oranla daha fazladır. Bu nedenle Norveç’e gitmeden önce size uygun Norveç te iş bulmak gerekir. Bunun için ülkemizde Norveç’e işçi götüren Türk firmalar bulunuyor. Bunlardan bir tanesine başvurarak Norveç işçi alımı başvuru formu doldurduktan sonra rahat bir şekilde gidiş için işlemlere başlayabilirsiniz.

Norveç Göçmen İşçi Başvurusu Formu

Birçok sektörden eleman, personel ve uzman kişilere ihtiyaç duyan firmaların iş ilanlarına göz atarak iş başvuru formu doldurabilirsiniz. İş ilanları bulunan ve başvuru yapabileceğiniz yerleri aşağıda listeledik. Eğer İngilizce bilmiyorsanız aşağıdan yorum kısmına mesleğinizi ve yaşınızı yazarak işçi alımı yapan firmalara ulaşabilirsiniz.

Norveç de Yaşlı Bakıcısı Hemşire Arayanlar

Bir çok Norveç iş ilanları arasında hemşire arayan veya hasta bakıcı arayan şahıslar da bulunuyor. Bu nedenle iş ilanları incelerken eğer hemşire iseniz size uygun olarak iş bulma fırsatınız oldukça mevcut. Hemşire veya hasta bakıcısı olarak personel arayan kişilere ulaşabilirsiniz.

Norveç Yaşlı Bakıcısı İş İlanı

 • Şehir: Stavanger
 • Ne arıyorsunuz: eleman arıyorum
 • Sektör: Sağlık-Tıp
 • Çalışma Zamanı: Full-time (Tam Zamanlı)
 • Telefon: 4751828265

Norveç Taşımacılık İş İlanı

Firma lojistik alanında çalıştırılmak üzere gerekli dili bilen, analitik düşünebilen ve çalışma şartları uyan, taşımacılık, lojistik, şoför elemanı arıyor.

 • Şehir: Oslo
 • Ne arıyorsunuz: Şoför
 • Sektör: Holding – Şirketler Grubu
 • Çalışma Zamanı: Full-time (Tam Zamanlı)
 • Telefon: 4722526930

Oslo Tesisatçı İş İlanı

Firma da çalışacak elektrikçi, tesisatçı ve şoför alımı yapılacaktır. Elektrikçi kişinin mekanik ve tesisat konularında hakim olması şartı aranıyor. Tercihen İngilizce bilen ve en az 3 yıllık deneyime sahip olan kişiler aranıyor.

 • Şehir: Oslo
 • Ne arıyorsunuz: eleman arıyorum
 • Sektör: Hizmet
 • Çalışma Zamanı: Full-time (Tam Zamanlı)
 • Cinsiyet: Belirtilmedi
 • E-mail: szefede8976@yandex.com
 • Telefon: 4792647824

OBM Almanya 10 Bin İşçi Alımı
Rusya Göçmen İşçi ve Personel Alımı
Kanada İşçi Alımı Başvurusu ve Adresleri
Finlandiya İşçi Alımı Başvurusu Maaşları 2020
Katar İşçi ve Personel Alımı Başvurusu Maaşları Meslekler 2020
Japonya Göçmen İşçi Alımı Başvurusu Formu İşçi Maaşları 2020

Etiketler

156 Yorum

 1. ALİ UYANIK ,İŞLETME YÖNETİMİ ÖN LİSANS MEZUNU – İKTİSAT LİSANS SON SINIF ÖĞRENCİSİYİM. Hastanede gece idare amiriyim fakat her idari pozisyon yada işçilik uygundur.

  1. Ben Mustafa 18 senedir ayakkabı imalatı ve satışını yapıyordum 2 senedir mandıra işiyle uğraşıyorum lise mezunuyum yurtdışına işçi olarak gitmek istiyorum vasıflı vasıfsız işler yapabilirim İngilizce bilgim biraz var hızlı dil öğrenirim Norveç’te çalışmak istiyorum Norveç işçi alımı ilanları başvurusu için kaydımı alırsanız sevinirim.

   1. Abi yurtdışı işçi alımından ulaştılar mı sana bulabildin mi? Benden Norveç işçi alımı ile çalışmaya gitmek istiyorum.

    1. Evet kardeşim buldum ama direk Norveç ten değil önce İsveç işçi alımı için ulaştılar büyük bir firma sözleşme yapıp götürmek istediler ben meslekte usta olduğum için ayakkabı imalatı yapan firma ulaştı 3.500 euro başlangıç 3 ayda bir ikramiye ve yurt dışı seyahatleri firmaya ait. Allah izin verirse ayın 1’inde İsveç’e gidiyorum sonra ailemide almak için işlemleri yapacağım.

     Benim uzun süredir tek isteğim yurtdışına işçi olarak gitmekti gönlümde yatan Norveçti ama sağlık olsun bir süre sonra oraya geçme şansımda var.

     Eğer işçi alımı başvurusu yapan arkadaşlar varsa kanada amerika ingiltere isviçre tüm işçi alımlarına başvuru yapın bazı meslekler için adam bulamıyor bazı firmalar benim şansıma isveç geldi.

     Allah herkesin gönlüne göre versin.

     1. Merhaba Mustafa Bey siz nasıl ulaştınız kendilerine? Bende yurtdışına çalışmak için gitmek istiyorum. Norveç işçi alımı ilanlarına başvurma işleminden ne kadar sonra ulaştılar size?

     2. Nerden başvuru yaptın abi bize de anlat sana zahmet bende yurtdışına işçi olarak gitmek istiyorum. Yurtdışı göçmen işçi alımı yapan ülkeleri araştırıyorum.

     3. Merhabalar değerli arkadaşlar 10 yıldır Bursa’da ayakkabı satışında çalışıyorum ve bundan önce 2 yıl marangozluk yaptım ve her türlü işte çalışırım İngilizce dil bilgim çok az bana yardımcı olabilecek arkadaşlardan yardımcı olmalarını bekliyorum saygılarımla

     4. Kardaş gittin mi norvec e ben inşaat işçisiyim benim oraya gelme şansım varmı 534203****

     5. Mustafa bey ben 45 yaşında turizim mutfakta yardımcı olarak çalışıyorum İki kızım ünüversite okuyor Ben kızlarımı okutman için daimi bir işe ihtiyacım var norveçte temizlik hasta bakım hastanede temizlik yada herhangi bir restoranda iş imkanı için bana yardımcı olurmusunuz lütfen

     6. merhaba ben norveç te çalışmak istiyorum mesleğim komple aşçıyım yani kebap sulu yemek döner steak ve meze bana da norveç veya isveç e gidebilmem için yardımcı olursanız çok minnettar olurum. mesleğimde yeteri kadar iyiyim

     7. Merhaba nerden başvuru yaptın bizide bilgilendirebilirmisin

   2. 10 yıldır insan kaynakları personeli olarak çalıştım geri kalan iş hayatımı yurt dışında çalışmak istiyorum

  2. Slm ben inşaat hostasıyim alçı sıva ve boya 16 yılık Avrupa gitmeyi düşünüyorum bana yardımcı olursanız sevinirim

 2. 13 yılık mekanik bakım ve onarım teknisyeni yım hidrolik pnömatik mekanik elektrik bilgilerim var endüstri meslek lisesi mezunuyum

  1. 15 yıllık okul öncesi öğretmeniyim, son 5 yıldır üniversitede akademisyen olarak çalışıyorum. Disleksi, öğrenme güçlüğü, dikkat eksikliği ve hiperaktivite , bebek masajı, kişisel koçluk gibi alanlarda sertifikalarım var. Bebek/ çocuk bakımı, öğretmenlik, özel eğitim alanlarında çalışabilirim iyi derece ingilizce biliyorum norveç işçi alımına başvurmak istiyorum.

 3. Ben tekstil iscisiyim maalesef aldığım ücret yetmiyor ikiz çocuklarım var ve onların geleceği için birşeyler yapmak istiyorum vasıfsız olarak çalışmak istiyorum mümkünse şimdiden teşekkürler

 4. 25 yaşındayım yaklaşık 9 sendir cnc – cad cam operatörlügü yapıyorum
  teknik meslek lisesi mezunuyum ustalık belgem var
  profesyonel seviyede topsolid – cam kullanıcısıyım
  plastik enjeksiyon kalıp ustasıyım

 5. Pvc doğrama ustasıyım norveç iş imkanlarını araştırıyordum işçi alımı yazınızı okudum norveç iş ilanları için başvuru yapmak istiyorum 0553834****

  1. Vasifsiz alanda soforluk,petrol iscisi, temizlik gorevlerinde basvurmak istiyorum, yetkililerden ilgilenmenizi rica ediyorum iyi calismalar diliyorum.

 6. Merhaba iŞ Makinaları Sertifikaları Vardır
  Bekoloder Excavatör Kule Vinc Forklift Bobcat
  Bilişim Teknoloji Sertikası Vardır
  Televizyon Tablet Telefon Bilgisayar Bakım Onarım
  Güvenlik Kamera Sistemleri Kurulum
  Ehliyet B Sınıfı
  Yabancı Dil ingilizce
  Bu bölümlerden birinden japonyada ve diğer ülkelerden iş arıyorum başvuru yapıyorum.

 7. Merabalar ben mobilya imalat montaj ustasıyım yaklaşık 15 yıldır mobilya sektöründe çalışıyorum sertifikam var yaşım 26

 8. Merabalar ben mobilya imalat montaj ustasıyım yaklaşık 15 yıldır mobilya sektöründe çalışıyorum sertifikam var yaşım 26
  0541548****

 9. Merhaba 2 yıllık elektronik teknolojisi meslek yüksekokulu mezunuyum iyi derecede İngilizce konuşuyorum norveçte iş arıyorum elektrik, elektronik inşaat veya resmi norveç işçi alımı ilanlarına başvurumu yapıyorum.

 10. 27 yaşımdayım meslek lisesi mezunu diplomalıyım bir şirkette makina bakım elemanı olarak 3 yıl çalıştıktan sonra yetkililer tarafından başarımın ardından şu anda 2. senenin içinde usta vasıflı bakım ustası olarak çalışıyorum kaynak bilgisinde sıkıntım yok meslek gereği bilgim var evliyim ve Norveç gibi bi ülkede kariyer sahibi olmak çalışmak yerleşmek isterim Norveç işçi alımı ve iş ilanlarına başvuru yaptım inşallah olumlu sonuçlanır.

 11. Merhabalar,
  29 yaşındayım. Üniversite mezunuyum. Bölümüm Uluslararası İlişkiler. 3,5 senedir kabin memuruyum. Norveçte çalışmak istiyorum. Norveç işçi alımı ve iş ilanları için personel başvurusu yapmak istiyorum.

 12. mobilya dekarasyon ustasıyım 35 yıldır sektördeyim iş arıyorum norveç iş ilanlarına başvuruda bulunmak istiyorum teşekkürler

 13. Merhaba ben Burak Cansız. Sağlık meslek lisesi Anestezi ve Reanimasyon bölümünden mezunum. şimdi de üniversitede Mütercim-Tercümanlık İngilizce bölümünde 1. sınıf öğrencisiyim lisans programında eğitimimi alıyorum. geçen sene hazırlık sınıfını dereceyle bitirdim. İngilizce seviyem en az b2. Lise diplomamı göstererek orada bir hastanede çalışmak istiyorum. ama başka bir sektörde herhangi bir işte de çalışabilirim. hiçbir şartım yok. daha önce turizm otelcilik sektöründe ve özel bir hastanede hemşirelik ve anestezi teknisyenliği üzerine birçok deneyimim oldu. Norveç’e yerleşmek, orada çalışmak ve hayatımın geri kalanını orada geçirmek için iş arıyorum. Norveç işçi alımı ilanları başvuru formumu kabul ederseniz çok sevinirim.

  1. Selam ben mustafa 15 yildan beri kendi is yerimi calistiriyorum kasap olarak usta lik belgem ve E sinifi ehliyetim mevcut ayni zamanda aşçılik ta mevcut turk mutfagi ile ilgili tesekkurler

 14. Merhabalar
  24 yaşındayım önlisans mezunuyum 7 yıllık elektrik teknikerlik olarak yurtdışında çalışmak istiyorum Avrupa ülkelerine gitmek istiyorum.
  tecrübem var aktif olarak elektrikçilik yapıyorum tesisat ve makina işlerinden anlarım Norveç iş ilanlarına başvuru yapmak istiyorum.
  Norveç işçi alımı başvurumu kabul eder ve Norveç iş imkanları hakkında bilgilendirirseniz yardımcı olursanız çok sevinirim…..

 15. merhaba. ben üniversite son sınıf öğrencisiyim. iyi derecede ingilizce ve biraz rusça ve almanca biliyorum. Daha önce otellerde çalıştım. eğer tarafıma ulaşırsanız CV’mi göndermek isterim. Ailem ve ben yurtdışına yerleşmeyi düşünmekteyiz. Norveç önceliğimiz ancak diğer ülkelere de gidebiliriz

 16. Merhaba öğretmenim evliyim Norveçte yaşamak ve Norveç vatandaşı olmak istiyorum yurtdışı işçi alımı ilanlarını araştırıyordum bu siteye denk geldim umarım doldurduğum Norveç işçi alımı ilanları başvuru formu kabul edilir. Bunun dışında İsveç, isviçre diğer avrupa ülkeleri içinde işçi alımı başvurusunu yaptım dönüşünüzü bekliyorum deniz bolat 0544365****

 17. 40 yaşındayım bende Norveç’te yaşamak istiyorum işçi olarak Norveç’e gitmek için ne istenirse yapabilirim çocuklarımın geleceği için yurtdışında çalışmak istiyorum kamyon şoförlüğü tır şoförlüğü veya vasıfsız işçi olarak farketmez Norveç işçi alımı ilanları başvuru formumu kabul ederseniz çok sevinirim 0536751****

 18. Merhaba 30 Yaşındayım Norveç’te çalışmak istiyorum idari, taşeron hakedişlerin yapılması ve cari hesapların takibi mukayeseli keşif, keşif metraj, yaklaşık maliyet hesaplaması işlerini yapıyorum. Üst yapı saha kaba ve ince işlerinde uzun yıllardır tecrübem mevcuttur. Norveç iş imkanları açısından oldukça rahat olduğunu söylemişsiniz bende Norveç işçi alımı iş ilanları başvurusu formunu doldurdum teşekkürler.

 19. Merhabalar 36 yaşındayım Norveç’te çalışmak istiyorum. 10 yılı aşkın elektrikli ev aletleri züccaciye satış pazarlama ve satın alma bilgim var derdimi anlatacak kadar ingilizcem var. Norveç işçi alımı iş ilanları başvurusu formu doldurdum. Esnek çalışma saatlerine uygundur benim için telefonum 0536503**** mail selcu*****@gmail.com

 20. Merhaba ben Yozgat Sorgun dan Adem COŞKUN acil işe ihtiyacım var sözlerime dikkat kesilin tecrübeli bir eleman ım lise mezunuyum inşaat ustasıyım e ehliyet src var bilgisayar bilir orta İngilizce ortama uyumluyumdur yurt dışında çalışmak için iş arıyorum acil bana yardımcı olun lütfen saygılarımla

 21. Merhaba Norveç’de çalışmak istiyorum. AB vatandaşıyım. Turizm meslek lisesi mezunuyum. Lisans İstanbul Üniversitesi işletme son sınıf öğrencisiyim. İngilizce ve Almanca biliyorum. Özellikle Norveç Oslo’ da çalışmak istiyorum. Vize sorunum yok bilginize. İyi bir fabrikada iş teklifi alırsam yurtdışında çalışmak istiyorum. Norveç işçi alımı ilanları başvurusu yaptım.

 22. Öncelikle merhabalar Norveç işçi alımı iş ilanları başvurusu için yazıyorum. Mevcutta öncü bir firmada Takım Liderliği yapıyorum. Tahsilat işlemi gerçekleştiren; 30 kişilik operasyonu yönetiyorum. Norveç’te çalışmak ve Eşim ve bebeğimiz ile birlikte Norveç’te yaşamak istiyorum. Yabancı dil yok denecek kadar az ancak geliştirilebilir. Kamu yönetimi son sınıftayım. 2 yıllık Halkla ilişkiler mezunuyum. Kaliteli bir operasyon yönetiminin temellerini oluşturan analitiklik, strateji belirleme, stres yönetimi, ekip yönetimi, organizasyon, hedef belirleme ve takibi, sonuç odağına uygun yenilikçi uygulamalar sahip olduğum yetkinliklerimdir. Yetkinliklerime uygun olan farklı sektör ve pozisyonlarda uygundur. Vasıflı vasıfsız nitelikli farketmez gerçekten alacağım maaşın tatmin etmesi önemli yurtdışına işçi olarak gitme nedenimde bu zaten. Ayrıca müzisyenim. (Solistlik ve bağlama). Ekstra olarak eğitim ve sahne gerçekleştirebilirim.

 23. Adım yasin 40 yaşındayım mesleğim şoförlük yurtdışında şoför olarak çalışmak isterim. Yurtdışı işçi alımı iş ilanları araştırırken Norveç denk geldim ve beğendim. Norveç iş imkanı olarak euro yada dolarla maaş olduğu için daha cazip geliyor. Norveç iş ilanları başvurusu için ne yapmalıyım?

 24. Norveç işçi alımı iş ilanları başvurusu yapıyorum. 55 yaşındayım tır şoförüyüm e sınıfı ehliyetim var Schengen vizem var başvuru ile uğraşmama gerek yok yurtdışı iş imkanları olarak her işte çalışabilirim.

 25. Merhaba İstanbuldan yazıyorum ben yurtdışı iş imkanı arıyorum Norveç’e işçi olarak gitmek çalışmak istiyorum 20 yıllık tekstil makinacısıyım 5 yıl temizlik hizmet sektörü tecrübem var vasıflı vasıfsız çalışabilir Norveç işçi alımı iş ilanları başvurusu yapmak istiyorum ilginize şimdiden teşekkür ederim

 26. Merhaba,
  36 yaşındayım, Bilkent İşletme Mezunuyum 2 yabancı dilim var, burada kendi kurduğum şirketi ekonomik şartlardan dolayı kapattım, Norveç’de çalışmak için başvuru yapmak istiyorum. Her türlü inşaat, fabrika, gemi vs. yönetimi hakkında yeterli bilgi sahibiyim. Bireysel iş gücü ile çalışacağım ve işin aynı zamanda yönetiminde bulunacağım her türlü işi yaparım. Almanca ve İngilizce olmak üzere 2 yabancı dilim var. Yurtdışında yaşamak ve çalışmak istiyorum. Avrupa ülkeleri benim için uygundur. Norveç iş ilanları işçi alımı başvurusu için yazdım, umarım değerlendirirsiniz.

 27. İyi günler optisyenim 7 yıllık bir tecrübem var ön lisans mezunuyum yurtdışında çalışabileceğim bir iş aramaktayım. Yurtdışı iş imkanları optisyen için iyi diye biliyorum bu nedenle Norveç iş ilanları işçi alımı başvurusu yapmak istiyorum 0545542****

 28. Merhaba üniversite mezunu olacağım lisans maliye bölümü okuyorum son sınıftayım ek olarak muhasebe işi yapıyorum. Yurtdışı iş ilanları başvurusu yapmak istiyorum zaten yurtdışı iş imkanları arıyorum. Norveç işçi alımı iş ilanları başvurusu için kaydımı alırsanız sevinirim.

 29. Merhabalar Norveç’te inşaat sektörü temizlik işleri şoförlük gibi vasıfsız işlerde çalışmak istiyorum. İşim yok ve çalışmaya ihtiyacım var beden işçisi olarak her türlü işi yapmaya hazırım. Norveç iş ilanları ve iş imkanları açısından zengin görünüyor bundan dolayı Norveç işçi alımı başvurusu formu doldurdum teşekkürler.

 30. Merhaba Norveç iş ilanları başvurusu için yazıyorum ben 30 yaşında aşçıyım 18 yaşım dan bu yana temizlik sektöründe mutfak departmanı da çalışmadığım pozisyon yön kalmadı sıcak soğuk kahvaltı pastane küçük çaplı yurt dışı işi oldu ama bana yeterli değil ben Norveç işçi alımı başvurusu yaparak Norveçte çalışmak ve yaşamak istiyorum. Bana uygun işlerde çalışmak istiyorum

 31. 1978dogumluyum yurtdisinda çalışmak istiyorum. dürüst olduktan sonra herturlu iş olur. ticaret lisesi mezunuyum

 32. Benim meslegim Berber.. 35 yasindayim…… Norveç’de çalışmak için başvuru yapmak istiyorum

 33. 40 yaşındayım.Evli ve 2 çocuk babasıyım.Profesonel Balıkadam, Sınırlı Kaptan ve Su ürünleri mühensisiyim.Bu işlerin her birinde en az 10 ar yıllık tecrübem var.ingilizcem az ama kullandıkça gelişebilir düzeyde.norveç’te bana uygun iş arıyorum.

 34. YETKİN DEMİR-32 YAŞINDAYIM-NORVEÇTE ÇALIŞMAK İSTİYORUM.LİSANS MEZUNU-OTOMOTİV BÖLÜMÜ-10 YILDIR TOYOTA FİRMASINDA SERVİS DANIŞMANIYIM-
  YABANCI DİL İNGİLİZCE İYİ DERECE-ALMANCA BAŞLANGIÇ SEVİYE.

 35. Merhaba. Ben Meryem Obuz. Lisans mezunuyum. C sinifi Is Güvenliği Uzmanlığı sertifikam var.
  Ingilizce az çok anlayacak kadar temelim var. Hızlı dil öğrenirim. 5 ay Tekstil Laboratuvarında laborantlik tecrübem var. (Kendi mesleğimle alakali değil ). Ogrenmek ve deneyim adına farkli iş sahasına açığım. Dil öğrenme ve kültür düzeyi yüksek bir ülkede yaşama amacından dolayı norveç ve benzeri ülkede çalışmak ve yaşamak ve kendimi gelistirmek istiyorum . Vasıfsız olarak da çalışabilirim. Kalacak yer veren firmalarda is bulabilirsem çok mutlu olurum 🙂

 36. Merhaba NORVEÇ de çocuklarımla yaşamak istiyorum . anaokulu öğremeni olarak 11 görev yaptım ama şuan mutfakta yardımcı olarak çalışıyorum ve çocukların daha iyi bir geleceğe sahip olmsı için yurt dışı istiyorum. lütfen dönüş yaparmısınız.

 37. Merhaba, ben 23 yaşında iktisat mezunuyum. Gümrük müşavirliğinde staj yaptım beyannmae yazma ve ithalat -ihracat ile ilgili bilgim var. Üniversitedeki ekonomi topluluğunun yönetim kurulu üyeliğini yaptım. Yönetim ve kordinadyonda becerim var. Yemek sektöründe de çalışmışlığım var. Norveç’te çalışmayı ve yaşamayı çok istiyorum. Bana uygun bir pozisyonda veya herhangi bir işte işçi olarakda bile olsa orda çalışmak istiyorum. Bunun için yardımcı olursanız çok sevinirim.

 38. 38 yaşındayım Bende 16 senedir ULUSLARARASI tır şöförüyüm norvecte calışmak istiyorum

 39. Ben 32 yasındayım norveçte çalışmak istiyorum fotoğrafçıyım hayran kaldım doğasına

 40. Merhaba bizde ben ve eşim yurt dışında çalışmak istiyoruz ben üniversite eşim ise ilkokul mezunu eşim hem tekstilde hemde inşaatta çalıştı tecrübeli bende öğretmenim edebiyat öğretmeni bizimde iş başvurusu için kaydımızı alırsanız seviniriz. Yurtdışı iş imkanları ve iş fırsatları için bize bilgi vermenizi rica ediyorum.

 41. Merhaba 38 yaşındayım meslek lisesi mezunuyum
  Taş kırma ve eleme makinaları imalatında 14 yıldır çalışmaktayım imalat ustasıyım teknik resim ve projeden iyidir. Norveç bu dalda iş imkanları varsa gitmek isterim iş bulma ve başvuru formu göremiyorum yardım edersen sevinirim.
  Iyi çalışmalar.

 42. Merhaba 25 yaşındayım yiyecek içecek bölümü lise mezunuyum yaklaşık 7 yıldır mutfak işi yapıyorum deniz restaurantlarında ağırlık olmak üzere çalıştım çoğu yemekten anlarım gerekirse aşçı yardımıcısı da olabilirim…

 43. Meraba 1971 doğumluyum 1996 önlisans mezunu inşaat teknikeriyim. Norveçte çalışmak istiyorum

 44. Merhabalar.
  Mimarlık fakültesi İç Mimarlık bölümünden mezunum.
  Sektörde hem Şantiye deneyimim hem ofis deneyimim oldu.
  Kendi yaptığım projelerim mevcut.
  Mesleğimin Türkiye de gerekli değeri gördüğünü düşünmüyorum.Mesleğimin değer gördüğü yerde çalışmak isterim çünkü mesleğim benim hayata tekrardan doğuşum olarak düşünmekteyim. Norveç te yeni bir hayat kuracağıma inanıyor ve kendime güveniyorum.

 45. Merhabalar ben 8 senelik boya İşçisiyim inşaat sektöründe çalıştım bilgim var ayni zamanda turizm sektöründe barmen ve garsonluk yapıyorum vasıfsız olarak çalışabilirim yurtdışı pasaportum var yurtdışı engelim yok

 46. Merhabalar ben jeoloji mühendisiyim yabancı dilim var üniversiteden yeni mezun oldum 25 yaşındayım jeoloji alanında Norveç’te is imkanı bulmak istiyorum ayrıca Norveç’te iletişime geçebileceğim şirketler varsa bilgilendirirseniz çok sevinirim

 47. Merhaba, 24 yaşındayım. Deniz ulaştırma ve işletme Mezunuyum. Gemi adamı belgem ve bununla ilgili 7 tane sertifikam var. Norveçde Denizle alakalı bir yerde çalışmak istiyorum pasaportum sağlık raporum mevcut. Önceliğim denizle alakalı ikinci olarak genel herhangi bir yerde çalışabilirim. B sınıfı ehliyetimde var. İletişime geçerseniz çok memnun kalırım.

 48. selamlar 2 yıllık uçak bakım-onarım teknisyeniyim onun dışında elektrik pnömatik mekanik bakım tecrübem var orta düzey ingilizce sertifikam var norveçde bulunmak ve ülkeye katkı payında bulunmayı çok isterim…

 49. Merhaba
  36 yasindayim. Elektrik meslek lisesi ve yuksek okul (onlisans) diplomam var. ayrica lisans isletme diplomam var. 15 yillik tecrubem var elektrikci olarak. norvec, isvec ya da kanada fark etmez gidip calismak istiyorum. Yardimci olursaniz cok sevinirim.

 50. Merhaba,

  Boğaziçi Üniversitesi Business Information Systems ve Galatasaray Üniversitesi MBA yüksek lisans derecelerine sahibim. Yabancı bir firmada 4 yıllık IT Danışmanlığı ve finans sektöründe faaliyet gösteren bir firmada ise Process Management alanında tecrübelerim var.
  Norveç alırsa koşa koşa giderim.

 51. Merhaba Kalp Damar Cerrahi Kliniginde hemşirelik yapmaktayım. 1 yıllık tecrübem mevcut. Lisans mezunuyum ve yurt dışında çalışmak istitorum. B1-B2 duzeyinde ingilizce ve baslangic seviyesinde almanca biliyorum.

 52. Merhaba ben 38 yaşındayım 20 senedir yurtiçi yolcu taşımacılığı yapıyorum norveçi çok seviyorum doğasına hayranım norveçte çalışmak ve ailemlw bindan sonraki hayatımı norveçte yaşamak istiyorum mesleğim 20 yıldır şöför ve oto boya işi yapıyorum iletişime geçerseniz sevinirim.

 53. Ben 28 yaşindayim elektrik teknikeriyim norveçte iş arıyorum teşekkürler

 54. Merhabalar. Ben Uludağ Üniversitesi İktisat mezunuyum. Yaşım 25. Gayrimenkul danışmanlığı, Market, Bilişim sektörlerinde çok çalıştım. Ayrıca teknolojik şeylere karşı çok meraklıyım. incelemeyi, özelliklerine bakmayı, takipçisi olmayı severim. Filografiyi hobi olarak yapıyorum arada sipariş gelirse satış da yapıyorum. Az çok İngilizcem de var ama çalışınca öğrenemeyeceği şey yoktur insanın. Kariyerim ve gittiğim yerde yatırım yapmak için yurtdışında çalışmak istiyorum.

 55. Merhabalar
  Evli ve iki çocuk babasıyım
  Turkiyenin ekonomik ve gecim sartlari günden güne dahada zorlaştığı icin çocuklarıma daha iyi bir gelecek hazirlayabilmek eğitim ve öğretim seviyesi daha yüksek olan sosyal hakları sağlam olan norveç ve isvec gibi ekonomisi yüksek olan ülkelere Ailem ile beraber yerleşim sağlamak istiyorum
  Pide,kebap,döner ve sulu yemek ustasiyim Norveç ve isvec te meslegimi icra edebilecegim bir retoranda çalışmak istiyorum.
  Ustalık ve Kalfalık belgelerim mevcuttur

 56. tekstil konfeksiyon kesim ustasıyım 15 yıllık ustalık belgem var. ayrıca b ehliyetim ve src belgelerimde vardır.işçi olarak çalıaşabilirim. teşekkürler iyi çalışmalar.

 57. Selam.Ben şöförüm 13 yıllık iş kariyerim var.Her türlü araçları kullanmayı biliyorum.

 58. Merhaba otomotiv sektörün satış sonrası hizmetler alanında bakım uzmanlığı ve sigortacılık sektöründe hasar uzmanlığı yapmaktayım. İş yeri açma belgem ve sertifikalarım bulunmaktadır.hayalim norveçte çalışıp güzel bir gelecek inşa etmek istiyorum. Vasıflı vasıfsız bu işe gönül vererek gitmek istiyorum.

 59. Artvin Çoruh Üniversitesi ilk ve ve acil yardim teknikeri paramedik mezunuyum.sağlık alanın birçok branşında ve servisinde çalışabilirim

 60. Merhaba ben Özbekistanlıym Norvecde balik fabrikasinde çalişmak istiyorum bana yardimci olurmusunuz teşekkürler

 61. Merhabalar. Benim adım Fatih Özaydın. İnşaat Teknikeriyim. Mesleğimi çok seviyorum ve bu meslekte profesyonel olmak istiyorum. Norveçi çok seviyorum ve Norveç’te yaşamak istiyorum. Mesleki tecrübelerim var hem inşaat teknikerliği konusunda hemde IT Manager konusunda tecrübeliyim. Beni Norveç’e alın lütfen. Değerlendirirseniz çok sevinirim. Teşekkürler.

  Hello. My name is Fatih Özaydın. I’m a construction technician. I love my job and I want to be a professional in this profession. I love Norway and want to live in Norway. I have professional experience in both construction technician and IT Manager. Take me to Norway, please. Would appreciate if you rate. Thanks.

  Hei. Jeg heter Fatih Özaydın. Jeg er byggtekniker. Jeg elsker jobben min, og jeg vil være profesjonell i dette yrket. Jeg elsker Norge og vil bo i Norge. Jeg har yrkeserfaring innen både byggtekniker og IT-sjef. Ta meg til Norge, vær så snill. Vil sette pris på om du vurderer. Takk.

 62. İsmim Muhsin. 24 yaşımdayım. Evliyim. Atatürk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Geleneksel Türk El Sanatları Bölümünü bitirdim. 4 yıllık. Tezhip, hat, minyatür, resim yapıyorum profesyonel. Norveç’te sanata değer veriliyormuş. Sadece sanat alanında değil berberliğimde var. Norveç’te çalışmak istiyorum.

 63. Merhaba, adım Münir 26 yaşındayım 2 yıldır market sektöründe çalışıyorum mağaza müdür yardımcılığı yapiyorum. İnşaat tecrubemde var.Üniversite mezunuyum.norvec, İsveç,danimarka gibi ulkelerde çalışmak istiyorum.

 64. 28 yaşındayım 13 yıldır mobilya marangoz sektöründe çalışıyorum yurt dışında çalışmak üzere iş arıyorum.

 65. merhaba ben mehmet 30 yaşındayım lise mezunuyum elektrik işlerinden anlıyorum ve aynı zamanda özel güvenlik görevlisiyim yurtdışı iş arıyorum.

 66. Alçı alçıpan montalama boya dekorasyon usta kalfa yutdışında çalışmak isterim.

 67. Meraba ben 23 yasındayım pide ve fırın ustasıyım ayrı zmanda kasaplıkta var ızgaradanda cok iyi anlarım ve yurt dısında calısmayı cok ıstıyorum norvec olur ısvıçre olur fark etmez yurt dısı olsunda neresı olursa olsun

 68. Merhaba ben dis hekimiyim. Bu alanda calismak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim. 24 yasindayim.

 69. 5 yıllık vinc operatörüyüm ingilizce belgem vardir orta okul mezunuyum 32 yasindayim bekarim motorsiklet kurye ehliyetimde vardir pasaportumda 10 yillik vardir.

 70. 15 yıldır yurtiçi yurtdışı tir şoförüyüm.ayni zamanda tesisat ve kaynak işleri yapıyorum. Eşimle birlikte yurtdışında çalışmak istiyoruz.

 71. Merhabalar Güvenlik amiriyim Arapça biliyorum. Şoförlüğum de var. Norveç,Almanya veya arap ulkelerine gitmek istiyorum.

 72. Merhaba
  24 yaşındayım.
  Lisans mezunu hemşireyim.
  2 sene arastirma hastanesinde çalıştım.
  2 sene saç ekim hemşireliği yaptım.
  Norveçde çalışmak istiyorum.

 73. Ben ali aydın genç 2 yıl ng güral otelde garson olarak görev yaptım. 2 yıldır çelik montaj sabitleyici olarak çalışıyorum. Yurt dışında bir iş arıyorum. Çok tehlikeli çelik yapılandırmacı belgem var. Gıda ve su sektöründe çalışanlar için hijyen eğitimi belgem var. Detaylı bilgisayar kullanım belgem var. Elimden her iş gelir. 543 820 90 82

 74. merhaba 27 yaşındayım önlisans mezunuyum yaklaşık 8 yıldır taşeron işciyim temizlik ,buro personeli işlerinde çalıştım vasıflı veya vasıfsız ne iş olursa yaparım bende norvece gıtmek istiyorum ne yapmalıyım

 75. Ben petrol ve doğalgaz mühendisiyim eşim görsel sanatlar öğretmeni Norveç’te çalışmak istiyoruz

 76. Türkiye de yaşıyorum 17 yaşındayım henüz liseyi bitirmedim ancak son sınıfım yakında bitecek. 25 mayısta doğum günüm 18 e az kaldı. Bir takım maddi açıdan kazanç sağlamak için norveçte vazıfsız işçi olarak bulunmak istiyorum. Herhangi bir iş olabilir orda barınma ücretimi karşılayacak ve az da olsa birikim yapabileceğim bir iş. Burdan bana ulaşanlar olursa hiç değilse önerilerini belirtirse mutluluk duyarım. Saygılarımla.

 77. Merhaba 29 yaşındayım. Temizlik ve petrol işinde çalışabilirim. Norveç işçi alımı için başvuru yapmak istiyorum. Ailem ve geleceğim için gitmem şart.

 78. Dokuz Eylül Üniversitesi jeofizik mühendisi mezunuyum. İyi derecede İngilizce bilmekteyim. 24 yaşındayım.

 79. Merhaba ben 32 yaşında 15 senedir balıkçı ustasıyım ve yurt dışında çalışmak istiyorum

 80. 23 sene tecrübeli inşaat mühendisiyim.13 sene yurt dışında çalıştım.İngilizcem üst seviyede.Norveç’te inşaat mühendisi olarak çalışmak istiyorum

 81. Merhabalar…
  Türkiye’de Ankara’da yaşıyorum. Güvenlik görevlisi olarak çalışmaktayım, Önlisans İş Sağlığı ve Güvenliği bölüm mezunuyum. E sınıf ehliyet sahibi olmakla birlikte Tır, Kamyon ve Otobüs şöförlüğü alanı ile öğrenci servis taşımacılığı alanında tecrübe sahibiyim.
  Norveç, İsveç, Finlandiya gibi ülkelerde çalışmak için iş arayışındayım bilginize…

 82. Merhaba
  Tır Çekici Lowbet Ağır taşıma Şoförüyüm Yurtdışı deneyimim var Çeşitli Şantiye Tecrübelerim bulunmakta.

 83. Merhaba! Ben 23 yaşındayım yaşlı bakım mezunuyum Norveçte çalışmak istiyorum

 84. merhaba 35 yaşındayım hasta yaşlı engelli bakım belgem vardır elektrik aızaların dan anlarım mobilya montajından anlarım

 85. Merhaba ben 27 yaşındayım mesleğim kaynak yapıyorum ayrıca restaurant da çalışıyorum.Norveç’te çalışmak istiyorum nasıl başvuru yapabilirim ve kimler yardımcı olacak lütfen dönüş yaparmisiniz teşekkür ederim.

 86. Merhaba adım Oguz. 1994 meslek lisesi elektrik bölümü bölümü mezunuyum. 25 yıllık tecrubem var. Disiplinli ve azimli bir hırslı calısmaya hem uyumlu ve uygun yapıdayım. Nasip kısmet olursa calısma arkadaşınız olmak istiyorum.

 87. merhabalar exkavatör operatörüyüm ve aynı zamanda tır şoförlüğünüde aktif şekilde icra ediyorum dönürseniz memnun olurum.

 88. 2019 ziraat mühendisliği zootekni(hayvansal üretim) mezunuyum. 20 yıldır bilgisayar teknik servis işi ile uğraşıyorum. Meslek lisesi elektronik mezunuyum. Ülke farketmeksizin yurt dışında çalışmak istiyorum. Elektrik elektronik konusunda saha tecrübem mevcut.

 89. Lise yi elektronik üzerine üniversitede ise mekatronik bölümününü okudum. Ustalık belgem ve tekniker belgem var. Ankara üniversitesi 1. Arkeoloji öğrencisiyim. Uzun yıllar asansör işi ile uğraştım. Alanya da ikamet ediyorum. İngilizcem orta seviye. Elektronik ve kontrol sistemlerinde uzman bir teknikerim. 22 yaşındayım.

 90. Merhaba ben turkiyeden yazıyorum yaşım 24 mesleğim kaynakçılık yaklaşık 4 yıllık kaynakcilikta çalıştım eyer yardımcı olursanız çok sevinirim saygılar

 91. Merhaba iyi günler dilerim. Ben 30 yaşındayım. Bir kamu kurumunda yöneticilik yapıyorum. İngilizce bilgim biraz var. Sosyal bilgiler öğretmenliği-Türkçe öğretmenliği-Havuz suyu operatörlüğü belgelerim var. Bu alanlarda ya da başka pozisyonlarda yurtdışında çalışmak istiyorum. Norveç-İsveç-Finlandiya gibi ülkelerde çalışmak ve yaşamak istiyorum.

 92. Merhba ben evli 4 çocuk babasıyım kimyal arıtma sertifakam forklif ve ağır vasıta ehliyetim var tecrübemde mevcut norveçte ailemle beraber çalışıp yaşamak isterim

 93. Merhabalar ben 20 yıllık kuaförüm ve 2 çocuk annesiyim gerekli belgelerinde mevcuttur.Norvecte ailem ile beraber çalışıp yaşamak istiyorum.

 94. Merhabalar,
  25 yaşında bekarım. Moleküler biyoloji ve genetik lisans, biyoteknoloji yüksek lisans mezunuyum. Başlangıç düzeyinde İngilizce biliyorum. Gerek alanım ile ilgili gerek garsonluk, kasiyerlik gibi çalışabileceğim bir iş arıyorum.
  İyi çalışmalar dilerim.

 95. tekstilciyim usta makinacıyım yaklaşık 15 20 senedir bu işi yapıyorum kendi işyetimiz vardı çocukluktan yetişmeyim aynı zamanda su tesisatı işineende az çok anlarım

 96. Merhabalar. 29 yaşında bir inşaat mühendisiyim. İngilizce biliyorum, akıcı seviye sayılabilir. Norveç’te yaşayıp çalışmak hayallerimden birisi, kariyerime Norveç’te devam etmeyi çok isterim, seyahat sorunum yok. Umarım birileri bana ulaşır ve yardımcı olabilir. Teşekkürler.

 97. Uçak gövde motor bakım yardıcı teknik lisesi mezunuyum norveçte iş bulabilirmiyim

 98. 10yıllık berberim kalfalık belgem mevcuttur yurtdışı deneyimim vardır

 99. Merhabalar
  Benim 18 senelik inşaat malzemeleri satısı tecrubem var
  Yeşilpasaportum var ama yabancı dilimyok norveçte uygun bir sektorde iş arıyorum

 100. Su ürünleri teknisyeniyim her türlü bilgiye sahibim kesinlikle çalışmak için gitmek istiyorum

 101. Ben Merve CENİK 22 yaşında endüstriyel tasarımcıyım. B2 Seviyesinde İngilizce, B1 Seviyesinde Almanca A1 Seviyesinde İspanyolca biliyorum.

 102. 34 yasindayim ev temizligine gidiyorum 6 senedir yurdışında calismak istiyorum norvecte ilgilenirseniz sevinirim

 103. Merhaba ben inşaat mühendisiyim 9 yıldır mezunum ve aktif olarak çalışıyorum eşim hemşire 8 yıllık tecrübesi var ıkımıDe suan aktif olarak çalışıyoruz bundan sonraki hayatımızı yurtdışında mümkünse Norveç te devam etmek istiyoruz bu konuda yardımcı olabılırmısınız …

 104. 21 yaşımdayım ilk ve acil yardım (paramedik ). mezunuyum yabancı dil az da olsa var

 105. harita mühendisi 3 yıl tecrübe yol, baraj,alt yapı üst yapı, su kanalı kadastro işleri , ingilizce a2-b1 arası,

 106. 5 senedir Mercedes benz Türk otobüs firmasında kaynakçı olarak çalışıyorum endüstiri meslek lisesi metal işleri mezunuyum evli bir çocuk sahibiyim ailem ile birlikte çalışmak istiyorum 08.01.1990 doğumluyum

 107. merhabalar 20 yılı aşkın süredir boya tadilat alçı duvar kagıdı işi yapmaktayım bekarım tek yaşıyorum lise mezunuyum

 108. 30 yaşındayım.tarih öğretmeniyim .iskele ustasıyım gerekli belgelerim var. restront garsonculuk gibi işlerde de tecrubem var . güvenlik görevlisi tecrubem ve belgem var.finlandiya da çalışmak istiyorum

 109. 29 yaşındayım jeofizik mühendisi ve sondaj teknikeriyim ayrıca 6 yıllık satış ve pazarlama tecrübem ve sertifikalarim mevcuttur yardımcı olursanız memnun olurum şimdiden teşekkür ederim. İrtibat numaram 05445589***

 110. 10 yıldır kuyumcu imalat sektöründe faaliyet göstermekteyiz Lazer kaynak lazer yazı lazer kesme branşında uzmanım tezgah bölümünde de ufak tecrübem var

 111. Merhaba ben asciyim iyi Türk yemekleri yapıyorum mantı ,cigborek , zeytinyağli yemekler salatalar ,mezeler, her türlü eşimle çalışmak istiyoruz

 112. Merhaba ben Türkiye de yaşıyorum 42 yaşındayım çıraklıktan yetişkin Marangoz ve mobilya dekorasyon işleri mutfak dolabı kapı imalat ve montaj pvc kapı pencere montaj lake vernik boya ustasıyım ustalık belgem var İngilizcem az vasıfsız vasıflı iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim. Çok zor durumdayım eşim kanser hastası gerçekten çok acil iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim Mehmet ışık 0 546 416 5* **

 113. Merhaba 28 yaşındayım 15 yıllık kuaför berber ustasıyım kalfalık, ustalık ve usta öğreticilik belgelerim mevcuttur iş arıyorum

 114. Merhaba 28 yaşındayım 15 yıllık kuaför berber ustasıyım kalfalık, ustalık ve usta öğreticilik belgelerim mevcuttur İngilizcem vardır iş arıyorum

 115. Merhaba 28 yaşındayım 15 yıllık kuaför berber ustasıyım kalfalık, ustalık ve usta öğreticilik belgelerim mevcuttur iş arıyorum İngilizcem vardır 0545 349 4***

 116. Merhabalar 25 yaşındayım on lisans mezunuyum bolumum ALTERNATIF ENERJİ KAYNAKLARI mezunuyum elimden her iş gelir ve yaparım vede çok istekliyim isimi kendi isim gibi sahiplenir benimser ve yaparım. Ilgi ve alakanız için teşekkür ederim 0546 872 7 * * *

 117. Merhaba ben Erdinç,41 yaşındayım, elektrik teknisyeniyim aynı zamanda E sınıfı ehliyet sahibiyim 1997yılından beri faal olarak araç kullanmaktayım,Norveçte çalışmak istiyorum

 118. 24 yaşındayım. Arapdili ve Edebiyatı mezunuyum ve 2 yıldır Arapça tercümanlık yapıyorum. İngilizce seviyem orta düzey. Ehliyetim var.

 119. Merhabalar 25 yaşındayım on lisans mezunuyum bolumum ALTERNATIF ENERJİ KAYNAKLARI mezunuyum elimden her iş gelir ve yaparım vede çok istekliyim isimi kendi isim gibi sahiplenir benimser ve yaparım. Ilgi ve alakanız için teşekkür ederim 0546 872 7* **

 120. iyi günler 22 yaşındayım kuaförüm 6-7 seneadir bu işi yapıyorum kalfalık belgem var lise mevzunuyum makine cnc 05379976***

 121. merhaba ben emre öztaş yaşım 18 iş arıyorum norveçte çalışmak istiyorum her ne iş olursa olsun yaparım iş seçmem ne olursa olsun yardımcı olursanız sevinirim

 122. Merhaba ben kebap pide lahmacun ustasıyım norveçte çalışmak istiyorum.yas 40 tl 05322278***

 123. merhaba 28 yaşındayım. 11 yıldır araç bakım şirketlerinde SONAX ve ZİEBART çalıştım .ingilizcem iyi durumda yurt dışında çalışmayı düşünüyorum. iyi günler.

 124. Inşaat kalip ustasıyım memleketim ordu ustalık belgem var yurt içi ve yurtdışı biçok projede kurumsal firmalarda çalıştım çatı kalıp beton işlerinde deneyimim var referans verebilirimtel

 125. 10 yıldır özel güvenlik görevlisi olarak çalışıyorum acaba norveç te özel güvenlik görevlisi olarak çalişabilirmiyim şansım olur mu veya çalışmam İçin yapmam gereken şey .

 126. 32 yasımdayım 7 senedir belediye personli olarak çalişmaktayım ve hallende calişiyorum tuekıye de karabüj şehrinde her işten anlarım temızlık sektörü olsun inşşat sektörü olsun şöförluk olsun vasıflı vasıfsız farketmez her iş olur normvece yerleşmek istiyorum cunki dogayı ve hayvanları sevıyorum ve normvecte daha mutlu olcagımı dusunuyorum bana iş vericek olan iş yerlerine şimdiden teşkür ederim çep numarası sıfırbeşyuzotuzbir sekizyuzondokuz seksenyedı yetmişsekiz

 127. Merhaba ben Mehmet Korkmaz matematik öğretmeniyim. İngilizce iyi düzeyde yurt dışında kendi mesleğimi yapmak istiyorum. Meslekte 4.yılım Amerikan kültür kolejinde öğretmenim şu an ve farklı kolejlerde deneyi

 128. Tır kamyon otobüs şoforuyum mobil vinç operatörüyüm norveçte yada başka bir ülkede çalışmak isterım

 129. 29 yasındayım çıraklıktan yetişme güzellik uzmanlığı ve bayan kuaförlüğü alanında 16 yıldır sertifikalı çalışmaktayım Norveçte çalışmak ve orda yaşamak istiyorum.

 130. Merhaba 29 yaşındayım seramik fayans ustasıyım norveç , finlandiya ya da avrupanın herhangi ülkesinde çalışmak istiyorum..


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Adblock Kullanıyorsun Demek Kapat Bakayım Taş mı Yiyelim

Reklam Engelleyicini Devre dışı bırak yoksa sana içerik okumak filan yok :)