Yurtdışı İşçi Alımı

Obm Almanya İşçi Alımı 2019 Başvuru Formu Kayıtları Tüm Meslekler

Yurtdışında daha iyi olanaklar ile çalışmak birikim yapmak veya zengin olmak isteyen gençler meslek sahipleri almanya yeni işçi alımı obm insan kaynakları başvurusu 2019 için araştırma yapıyor. Bizde yazının devamında  almanya hemşire, kaynakçı, elektrikçi, tır şoförü ve kamyon şoförü alımı iş ilanları başvuru formu şartları ve gerekenler nelerdir detaylarını aşağıda sizler için yayınladık.

Almanya İşçi Alımı Başvurusu 2019

Hepimiz basın ve medya yolu ile yayınlanan haberlerde Almanya devletinin yeniden Türkiye’den göçmen işci alımı yapacağını öğrendik. Bukampanya.com olarak sizlere en temiz ve en net bilgiyi vermek için bu makalemizi siz değerli ziyaretçilerimiz için hazırladık.

Almanya 10.000 Bin İşçi Alımı Yapacak OBM İnsan Kaynakları Kimdir ?

Obm insan kaynakları şirketi Almanya için 10 bin adet göçmen işci alacağını söyleyen bir şirkettir. Obm insan kaynakları şirketi 10 Yıldır Uluslararası hava alanlarında binlerce kişiye istihdam sağlamaktadır. Türkiye’den Almanya’ya yıllardır iş gücü sağlayan aracı bir kurum olarak görev yapmaktadır.

Obm Şirketi Türk ekonomisine katkı sağlamak amacı ile  Türk vatandaşlarına Almanya da iş gücü sağlamaktadır. Almanya da çalışmak için başvuru yapan kişilerden kesinlikle hiçbir ücret talep etmez.  Başvurular tamamen ücretsiz olup, tarafınızdan bir ücret talep edilmez.

Almanya personel Alımı yaptığı Meslekler Şunlardır ; 

Sağlık sektörü için ;

 • Almanya da çalışacak doktorlar almaktadır.
 • Almanya da çalışacak hemşire, ebe gibi sağlık personeli almaktadır.  3.000 Euro aylık maaş
 • Almanya hava limanlarında yer hizmetleri görevlerinde çalışacak işci ve personel alımları yapmaktadır.  2.000 Euro aylık maaş ile işe alınıyor
 • Almanya da çeşitli sanayi fabrikaları ve şirketlerin de çalışacak kaynakçı ve demir ustaları almaktadır.
 • Almanya da hizmet verecek sıhhı tesisatçı, elektrikçi, çeşitli mesleklere sahip ustalar, kalfalar, Belgeli tır ve kamyon şoförleri işci ve personeller almaktadır.
 • Kamyon ve tır şoförleri almanya da aylık 2.500 Euro + Mesai ücretleri ile işe alınmaktadır.  Mesai ücretleri ile birlikte maaş aylık 4.000 Euro yu bulmaktadır.
 • Bunun yanı sıra 20 ve 45 yaş arası vasıflı veya vasıfsız hiçbir mesleğe sahip olmayan herkese Almanya da işçi ve personel olarak iş ve istihdam sağlamaktadır. Sağladığı istihdam ile birlikte size almanya oturum izni gibi izinleri de obm insan kaynakları şirketi sizlere verdiği hizmet olarak sunuyor.
 • Vasıfsız işcilerin maaşları ortalama aylık 2.000 Euro yu bulmaktadır.
 • Başvurular da aranılan tek şart hiçbir sağlık engelinizin olmamasıdır.
Tavsiye İçerik:  Suudi Arabistan İşçi Alımı İş İlanları İşçi Maaşları 2019
BİNLERCE TÜRK VATANDAŞINA ALMANYA’DA İŞ İMKÂNI

Obm insan kaynakları şirketi çeşitli vasıflara ve meslek gruplarına göre almanya da çalışacak Türk işci ve personellere dolgun maaşlar, konaklayacağınız evler ve servisler sağlamaktadır. Yapılan tüm başvurular OBM A.Ş. şirketi tarafından Almanya da incelenerek değerlendirilmektedir. Sizde bu fırsattan yararlanmak için bu yazının en altında bulunan linklerden başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz.

Almanya İşe Alımı Ne Zaman Başlıyor ? 

Almanya da çalışacak personel ve işci alımları Ocak 2019 Yılı itibari ile başlayacak olup, 2019 Yılı boyunca devam edecektir.

Almanya ya gidecek işci ve personellere almanca dil eğitimi OBM İnsan kaynakları şirketi tarafından sağlanacaktır.

Almanya da konaklama ve barınma alanları yine şirket tarafından karşılanacaktır. Gerekli eğitimler ve almanya hakkında bilmeniz gereken her şey şirket tarafından düzenlenen eğitim ve seminerler aracılığı ile işe kabul edilen personel ve işçilere aktarılacaktır.

Almanya da çalışacak kişilere verilecek maaşların yarısı Almanya daki banka hesabınıza diğer yarısı Türkiye de bulunan banka hesabınıza yatacaktır.

Almanya işci ve personel başvuruları ve alımı yapan Obm İnsan Kaynakları A.Ş. bu projeyi İŞKUR onaylı olarak yapmaktadır.

Başvuru Adresi : www.obm-turkiye.com adresi üzerinden yapılmaktadır. Başvurulardan kesinlikle ücret alınmıyor.

Editör Notu :  Obm türkiye başvuruları ücretsizdir. İnternet ve arama motorlarında size yurt dışında göçmenlik veriyoruz iş veriyoruz diyerek ücret talep eden sahte şirketlere itibar etmemenizi öneriyoruz.  Hepinize yapacağınız iş başvuruların da başarılar dileriz .

Tavsiye İçerik:  İngiltere İş İlanları İş İmkanları İşçi Alımı 2019

Kanada Tır şöforlüğü için bu ilana da göz atabilirsiniz. 

Rusya 111 Bin İşçi Alımı Haberi İçin Tıklayın Yeni 

Finlandiya İşçi Alımı Başvurusu Maaşları 2019
Katar İşçi ve Personel Alımı Başvurusu Maaşları Meslekler 2019
Japonya Göçmen İşçi Alımı Başvurusu Formu İşçi Maaşları 2019
Norveç Göçmen İşçi Alımı Başvurusu Maaşları Yaşam Şartları

Etiketler

7 Yorum

 1. Gece haberinizi okuyup almanya da göçmen olarak çalışmak için başvuru yaptım. antalyada tır şoförüyüm sağolsunlar başvuruma hemen olumlu cevap verdiler. Randevu tarihinde görüşmeye gideceğim detaylı anlatım ve bilgilendirmeler için teşekkür ederim admin kardeş.

 2. Merhaba ben elektrik gazaltı oksijen ve aleminyom kaynak ostasıyım.ve B sınıfı ehliyetimde myk belgemde var.
  Yort dışında çalışmak istiyorum

 3. Antalyada inşaat kalip ve demir ustasıyım. 2 yıl almanyada inşaat kalipçisi olarak çalıştım. Almanya da inşaat veya hâva alanında yer işlerinde çalışmak istiyorum. Pasaportum ve E sinifi ehliyetim var. Az seviyede almanca biliyorum. Ustalık belgem var. 05336145055

 4. Antalya da turizmde yönetici olarak çalıştım. Işletme mezunuyum.ingilizce arapça ve az seviyede almanca biliyorum. Hava alanı yer hizmetlerinde çalışmak istiyorum

 5. İnşaat kalıp ustasıyım almanyada işçi olarak çalışmak istiyorum yurtdışı işçi alımı ilanlarına başvuruyorum iş arıyorum.

 6. Slm 14 yıllık tır şöförüyum Almanya’da çalışmak istiyordum Almanya işçi alımı için başvuru yaptım sağolun en kapsamlı bilgileri bu sitede buldum teşekkürler.

 7. 26 yaşındayım baba mesleği kaynakçı olarak kocaelinde çalışıyorum duyduğum kadarıyla çelik metal kaynak meslekleri için almanya işçi alımı yapıyormuş giden kişiler söyledi ancak herkesi kabul etmiyorlar bende almanyada işçi olarak çalışmak istiyorum gerekirse ücretde verebilirim lütfen yardımcı olun 0536 955 ** **

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Kullanıyorsun Demek Kapat Bakayım Taş mı Yiyelim

Reklam Engelleyicini Devre dışı bırak yoksa sana içerik okumak filan yok :)