Ön Onaysız Kredi Veren Bankalar (ANINDA KESİN ONAYLI)

Acil nakit para ihtiyacımızda anında kesin onaylı kredi veren bankalar sayesinde hemen onaylı kredi alabiliyoruz. Ön onaylı kredi başvurularında ise onay süreci birçok kişiyi yorarken, onay süreci sonunda onay alamamakta mümkündür. Ön onaysız kredi veren bankalar sayesinde artık onay beklemeye gerek kalmadan kredi alabilmek mümkündür. Türkiye’de birçok banka ön onaysız kredi verirken bunlara örnek olarak; ING Bank, Denizbank, Enpara, İş Bankası, Garanti Bankası, QNB Finansbank, Akbank, Cepte TEB ve Vakıfbank gösterebiliriz.

Ön Onaysız Kredi Nedir?

Kesin onaylı kredi, adından da anlayacağınız üzere ön onay olmadan kredi talep edebileceğiniz bir çeşit ihtiyaç kredisine ön onaysız kredi denmektedir. Normalde kredi müracaatlarında müşteriden çeşitli evraklar ve bir ton imza istenmektedir. Bunun ardından ön onaya bağlı olarak kredinizin onaylanma ve onaylanmama şansı mevcuttur. Ancak ön onaysız kredi de bu risk olmadığı gibi bankalar müşterilerini bu stresten kurtarmak adına bu hizmeti vermektedir.

Gelir Belgesiz Anında Kredi Nasıl Çekilir?

Ön onay olmadan anında kredi veren bankalar aynı zamanda kredi sicili bozuk olmayan veya kara listede bulunmayan müşterilerine banka şubesine gitmeden anında cepten kredi imkanı veriyor. Gelir belgesiz kredi ile internetten anında hesaba kredi alabilirsiniz. Yazının devamında gelir belgesiz onaylı kredi için ne yapmanız gerektiğini yazacağız.

Bu sistemin bir diğer adı kesin onaylı kredi olurken, ayrıca hiçbir şekilde onay zahmetiyle uğraşmadan kredinizi almanızı sağlamaktadır. Ancak bu konuda bankaların tek bir isteği bulunuyor, müşterilerin hiçbir şekilde kredi borcu olmamaları gerekmektedir. Kredi notu yüksek olan, gelir durumu iyi olan, borcu olmayan herkese onay olmaksızın kredi verebilmektedir. Aksi halde hiçbir banka bu şartları sağlamayanlara ön onaylı ya da ön onaysız kredi vererek kendilerini ve paralarını riske atmayacaktır. Hemen kredi alabileceğiniz şube onaylı kredi veren bankalarda bulunuyor banka müdürü onay yetkisi ile kredi başvurunuzu onaylayabiliyor. Anında onaylı kredi için hangi bankalara başvurabilirsiniz?

Ön Onaysız Kredi Veren Bankalar

İhtiyaç kredisine ihtiyacı olanların sıklıkla tercih ettiği ön onaysız kredi sistemi, tüketicileri onay zahmetinden kurtarırken çokça evrak gibi prosedürlerden de kurtarmaktadır. Ön onaysız anında kredi veren bankalar, Türkiye’de bulunan neredeyse tüm bankalar olurken genel olarak en fazla 30.000 TL civarında limitli kredi imkânı tanımaktadır. Bu bankalar şunlardır;

Cepte TEB

Müşterilerine 30.000 TL’ye varan ön onay olmadan anında kredi vermektedir.

Denizbank

SMS ile kredi alma imkânı veren Denizbank, kredi limitini SMS ile kullanıcının kredi notuna göre bilgi vermektedir. Büyük harfler ile KESİN ONAYLI KREDİM yazdıktan sonra boşluk bırakıp TC numaranızı yazmanız gerekiyor. Bu mesajı 3280’e gönderdikten sonra kredi talebiniz oluşacak ve ön onaysız kredinizi alabileceksiniz.

ING Bank

En fazla ön onaysız kredi veren bankadır. 48 ay taksitli fırsat sunan ING Bank, müşterilerine 50.000 TL’ye varan ön onaysız kredi fırsatı sunmaktadır.

TEB Pratik

Müşterilerine Cepte TEB dışında 12.500 TL değerinde ön onaysız ihtiyaç kredi fırsatı vermektedir.

Vakıfbank

Sunduğu kolay ödeme imkânları ile tanınan Vakıfbank, müşterilerine 30.000 TL’ye varan ön onaysız kredi vermektedir.

Enpara ve QNB Finansbank

Müşterilerine hem sanal bankası ile hem de fiziki bankası ile hizmetleriyle memnun eden QNB Finansbank, ihtiyaç kredisi olarak 30.000 TL sınır ile ön onaysız kredi sunmaktadır.

Garanti Bankası

Türkiye’nin şüphesiz en büyük bankası olan Garanti Bankası, ihtiyaç kredisini internet üzerinden talep etmenizi sağlayarak ön onaysız kredi hizmeti başvurularını müşterilerine özel kolaylaştırmıştır.

Akbank

Geçmişten günümüze birçok projeleri ile vatandaşın sevgisini kazanan Akbank, ihtiyaç kredisi olarak 30.000 TL’ye varan ön onay olmadan kredi fırsatı sunmaktadır.

İş Bankası

Diğer bankalar gibi İş Bankası da ön onaya gerek kalmadan 30.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi sağlamaktadır.

Kredi ihtiyaçlarınızı kesin onaylı kredi sağlayarak karşılayan bu bankalar, müşterilerine özel olarak ön onay zahmetiyle uğraşmasına gerek kalmadan internetten dahi başvuru yaparak talep edebilmenizi sağlamaktadır. İstedikleri şart ve istekleri basit olup en önemlisi kredi notunuz olurken, rahatlıkla uzun dönemlere yayarak taksitle ödeyebilir, ön onaysız kredi sayesinde ihtiyaçlarınızı kolaylıkla giderebilirsiniz.

Şube onaylı kredi onaylarında banka şubesi müdürünün yetkisini kullanarak ihtiyaç kredisi limitlerinde anında onay verebiliyor. Ancak yüksek miktar kredi başvuruları genel merkez onayına gidiyor. Kesin şube onaylı kredi için yukarıda nasıl yapabileceğinizi anlattığımız kesin onaylı kredi başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

Related Posts

İsviçre İş İlanları İş İmkanları Türk İşçi Alımı 2019

İsviçre İş İlanları İş İmkanları Türk İşçi Alımı

İsviçre iş ilanları incelenerek bu ülkenin birçok farklı şehrinde iş bulabilir ve çalışabilirsiniz. Sitemizde İsviçre de iş veren birçok firma ve bu firmaların ilanları konu altında yer…

kredi kartı yapılandırması

Kredi Yapılandırma Yapmak Kredi Notunu Düşürür mü?

Kredi kartı yapılandırması hakkında çıkan haberler beraberinde birçok sorunun ortaya çıkmasına neden oldu. Bugün sizlere merak ettiğiniz sorulardan olan Kredi kartı yapılandırma sicili etkiler mi? Sorusunun cevabını…

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Faiz Oranları

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Dilekçesi Örneği

Kredi kartı borçlarınızın her geçen gün giderek artması beraberinde ciddi sorunların ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Bu yüzden de yapacağınız hamleler ile kredi kartı borçlarınızdan uzun süreli bir…

Cinsel çapalama nedir?

Esma Ezmeci tarafından anlatılan cinsel çapalama oldukça dikkat çekmekte. Birçok kişi arama motorlarında cinsel çapalama nedir sorusunu araştırıyor. İşte detaylar… Cinsel çapalama nedir? Çapalama, duyuları harekete geçirme…

Johnny Sins neden öldü?

Birçok kişi tarafından tanınan yetişkin içerikli film sektöründe yer alan tanınmış oyuncunun ölüp ölmediği merak konusu olmuş durumda. Birçok kişi arama motorlarında johnny sins neden öldü sorusunu…

En İyi Tefeci Bul Tefeci Arıyorum Adresleri Telefonları 2019

En İyi Tefeci Bul Tefeci Arıyorum Adresleri Telefonları

Bu yazımız da sizlere güncel tefeci hakkında bilgiler sunacağız. Günümüz de bankalar ve finans şirketlerinden kırmızı çizgi yediği için kredi alamayan kişi ve firmalar soluğu tefecilere başvurarak…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir