Ordu da Evlere Ek İş Veren Firmalar Evde İş İlanları Nasıl Bulunur?

Ordu da eve iş veren firmalar, evde aksesuar yapımı ve evde ürün paketleme işleri alanında evde çalışma olanağı sunarlar. Ordu da oturup kazanç sağlamak isteyen daha doğrusu ek gelir sağlamak isteyen biri iseniz doğru konu da olduğunuzu söyleyebilirim. Çünkü hepimizin bir ek gelire ihtiyacı vardır. Bu nedenle gelir elde etmek için bir iş de çalışmalıyız. İşte bizde size bugün evde ek gelir elde etmek ile ilgilil bilgiler verecek ve bu konuda evde ek iş yapmak istiyorum diyorsanız bu sorunun cevabını vermiş olacağız.

Ordu da Evde Yapılabilecek İşler

Özellikle Ordu merkez yerleşkesinde yer alan hediyelik eşya, aksesuar ve organizasyon firmaları ile evlere ek iş alınır. Ordu’da yer alan eve iş veren firmalar ile yapılan iş çeşitleri şu şekilde sıralanırlar:

 • Evde boncuk kolye yapımı,
 • Evde tespih boncuğu dizme,
 • Evde davetiye süsleme,
 • Evde davetiye katlama,
 • Evde ürün paketleme,
 • Evde oya işi yapma çeşitleri, Ordu firmaları tarafından sunulan evde iş olanaklarıdır.

Kolye ve tespih yapımı hediyelik eşya ve aksesuar satışı yapan firmalar ile sağlanır. Davetiye süsleme, katlama ve paketleme işleri ise Ordu organizasyon firmaları yoluyla gerçekleştirilir.

Ordu Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi
Ordu da Nikah Şekeri İşi Veren Veren Firmalar

Evlere Ek İş Veren Firmalar Ve Eleman İhtiyaçları

Ordu’da evde ek iş veren firmalar ve eleman ihtiyaçları hakkında bilgiler şu şekilde sıralanırlar:

 • Ordu’da bulunan organizasyon firmaları, davetiye ve nikah şekeri süsleme alında evden çalışacak elemana ihtiyaç duyarlar.
 • Ordu’da bulunan hediyelik eşya satıcısı ve aksesuar satıcısı firmalar, evde el yapımı kolye tasarlayacak ve tespih boncuğu dizecek elemanlara ihtiyaç duyarlar.
 • Ordu’da el işi çeyiz ürünleri satıcısı firmalar, oya, tığ işi yelek ve örme battaniye gibi ürünleri evden yapabilecek, elemanlara ihtiyaç duyarlar.

Tüm bu firmalar, Ordu merkez ve ilçelerinde yaşayanlara yönelik evde yapılacak işler ile ek gelir edebilme koşulları sunarlar. Ordu merkezi, Akkuş, Altınordu ve Aybastı ilçelerinde bulunan organizasyon ve çeyiz satışı firmaları, evlere ek iş olanağı sunarlar.

Ordu’da Evlere Ek İş Veren Fabrikalar Hangileridir?

Ordu’da evlere ek iş veren fabrikalar şu şekilde sıralanırlar:

 • Orduda yer alan tekstil fabrikaları,
 • Orduda yer alan fındık fabrikaları, evlere ek iş olanağı sunsan fabrika çeşitleridir.

Ordu’da yer alan fındık fabrikalarıyla, ambalajlanmış fındık ürünlerinin, evde kolilere yerleştirilmesi için ek iş imkanı sunulur. Evlerde kolilere yerleştirilerek, kartonlanan ürünler, fabrikalara teslim edilerek, ek gelir sağlanır.

Evde Ceviz Ayıklama İşi
Evde Ceviz Ayıklama İşi

Tekstil fabrikaları ürünlerinin dikim ve nakışlama aşamalarından üzerlerinde kalan toz ve ipliklerinin temizlenmesi ve ürünlerin ambalajlanması işleri evlere verilir. Evde işlemleri sağlanıp, fabrikalara teslim edilen koli paketleri üzerinden ek kazanç elde edilir.

Evlere Ek İş Veren Firmaların İlanları Var Mı?

Ordu’da yer alan organizasyon, tekstil, hediyelik eşya satışı, çeyiz ürünü satışı firmaları evde iş ilanları vererek, gerekli eleman ihtiyaçlarını giderirler. Özellikle Ordu merkez yerleşkesinde bulunan tekstil ve fındık üreticisi firmalar ve fabrikalar, evde çalışacak eleman ihtiyacına sahiptirler.

Evde iş yaptıran firmalar arasında yer alan fındık üreticisi firma ve fabrikalar, evlere paketleme ve kartonlama işleri verirler. Ordu merkez ve Altınordu’da yer alan aksesuar satıcısı firmalar, tespih boncuğu dizme işleri için eleman ihtiyaçlarını ilanlar içerisinde belirtirler.

Ordu’da Firmalara Evden El İşi Ürünler Yapmak

Ordu’da evden el işi ürün yapımı işi sunan firmalar, aksesuar satıcısı firmalar ve çeyiz firmalarıdır. Özellikler Ordu’nun merkezinde ve çevre ilçelerinde oturan ev hanımları, el yapımı boncuk kolye, bileklik, tespih ürünleri meydana getirip, bu ürünleri firmalara sunarlar. Ordu merkez’de yer alan aksesuar firmaları evde tespih ve kolye boncuğu dizme işlemiyle evde iş imkanı koşulları sağlarlar.

Ordu merkezde yer alan çeyiz ürünü satıcısı firmalar ise evde eşarp kenarı, tığ işi masa örtüsü, gelin yeleği, örgü battaniye, havlu kenarı yapımı işleri sunarlar. El işi ürünleri almak isteyen firmalarca, evlere ek iş verilir. El işi süslemelerin veya el işi ürün imalatının her adedi için firmalardan ek gelir kazancı alınır.

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

Related Posts

İsviçre İş İlanları İş İmkanları Türk İşçi Alımı 2019

İsviçre İş İlanları İş İmkanları Türk İşçi Alımı

İsviçre iş ilanları incelenerek bu ülkenin birçok farklı şehrinde iş bulabilir ve çalışabilirsiniz. Sitemizde İsviçre de iş veren birçok firma ve bu firmaların ilanları konu altında yer…

kredi kartı yapılandırması

Kredi Yapılandırma Yapmak Kredi Notunu Düşürür mü?

Kredi kartı yapılandırması hakkında çıkan haberler beraberinde birçok sorunun ortaya çıkmasına neden oldu. Bugün sizlere merak ettiğiniz sorulardan olan Kredi kartı yapılandırma sicili etkiler mi? Sorusunun cevabını…

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Faiz Oranları

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Dilekçesi Örneği

Kredi kartı borçlarınızın her geçen gün giderek artması beraberinde ciddi sorunların ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Bu yüzden de yapacağınız hamleler ile kredi kartı borçlarınızdan uzun süreli bir…

Cinsel çapalama nedir?

Esma Ezmeci tarafından anlatılan cinsel çapalama oldukça dikkat çekmekte. Birçok kişi arama motorlarında cinsel çapalama nedir sorusunu araştırıyor. İşte detaylar… Cinsel çapalama nedir? Çapalama, duyuları harekete geçirme…

Johnny Sins neden öldü?

Birçok kişi tarafından tanınan yetişkin içerikli film sektöründe yer alan tanınmış oyuncunun ölüp ölmediği merak konusu olmuş durumda. Birçok kişi arama motorlarında johnny sins neden öldü sorusunu…

En İyi Tefeci Bul Tefeci Arıyorum Adresleri Telefonları 2019

En İyi Tefeci Bul Tefeci Arıyorum Adresleri Telefonları

Bu yazımız da sizlere güncel tefeci hakkında bilgiler sunacağız. Günümüz de bankalar ve finans şirketlerinden kırmızı çizgi yediği için kredi alamayan kişi ve firmalar soluğu tefecilere başvurarak…

This Post Has One Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir