İş fırsatları

Ordu da Evlere Ek İş Veren Firmalar Evde İş İlanları Nasıl Bulunur?


Ordu da eve iş veren firmalar, evde aksesuar yapımı ve evde ürün paketleme işleri alanında evde çalışma olanağı sunarlar. Ordu da oturup kazanç sağlamak isteyen daha doğrusu ek gelir sağlamak isteyen biri iseniz doğru konu da olduğunuzu söyleyebilirim. Çünkü hepimizin bir ek gelire ihtiyacı vardır. Bu nedenle gelir elde etmek için bir iş de çalışmalıyız. İşte bizde size bugün evde ek gelir elde etmek ile ilgilil bilgiler verecek ve bu konuda evde ek iş yapmak istiyorum diyorsanız bu sorunun cevabını vermiş olacağız.

Ordu da Evde Yapılabilecek İşler

Özellikle Ordu merkez yerleşkesinde yer alan hediyelik eşya, aksesuar ve organizasyon firmaları ile evlere ek iş alınır. Ordu’da yer alan eve iş veren firmalar ile yapılan iş çeşitleri şu şekilde sıralanırlar:

 • Evde boncuk kolye yapımı,
 • Evde tespih boncuğu dizme,
 • Evde davetiye süsleme,
 • Evde davetiye katlama,
 • Evde ürün paketleme,
 • Evde oya işi yapma çeşitleri, Ordu firmaları tarafından sunulan evde iş olanaklarıdır.

Kolye ve tespih yapımı hediyelik eşya ve aksesuar satışı yapan firmalar ile sağlanır. Davetiye süsleme, katlama ve paketleme işleri ise Ordu organizasyon firmaları yoluyla gerçekleştirilir.

Ordu Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi
Ordu da Nikah Şekeri İşi Veren Veren Firmalar

Evlere Ek İş Veren Firmalar Ve Eleman İhtiyaçları

Ordu’da evde ek iş veren firmalar ve eleman ihtiyaçları hakkında bilgiler şu şekilde sıralanırlar:

 • Ordu’da bulunan organizasyon firmaları, davetiye ve nikah şekeri süsleme alında evden çalışacak elemana ihtiyaç duyarlar.
 • Ordu’da bulunan hediyelik eşya satıcısı ve aksesuar satıcısı firmalar, evde el yapımı kolye tasarlayacak ve tespih boncuğu dizecek elemanlara ihtiyaç duyarlar.
 • Ordu’da el işi çeyiz ürünleri satıcısı firmalar, oya, tığ işi yelek ve örme battaniye gibi ürünleri evden yapabilecek, elemanlara ihtiyaç duyarlar.

Tüm bu firmalar, Ordu merkez ve ilçelerinde yaşayanlara yönelik evde yapılacak işler ile ek gelir edebilme koşulları sunarlar. Ordu merkezi, Akkuş, Altınordu ve Aybastı ilçelerinde bulunan organizasyon ve çeyiz satışı firmaları, evlere ek iş olanağı sunarlar.

Sponsorlu Reklamlar

Ordu’da Evlere Ek İş Veren Fabrikalar Hangileridir?

Ordu’da evlere ek iş veren fabrikalar şu şekilde sıralanırlar:

 • Orduda yer alan tekstil fabrikaları,
 • Orduda yer alan fındık fabrikaları, evlere ek iş olanağı sunsan fabrika çeşitleridir.

Ordu’da yer alan fındık fabrikalarıyla, ambalajlanmış fındık ürünlerinin, evde kolilere yerleştirilmesi için ek iş imkanı sunulur. Evlerde kolilere yerleştirilerek, kartonlanan ürünler, fabrikalara teslim edilerek, ek gelir sağlanır.

Evde Ceviz Ayıklama İşi
Evde Ceviz Ayıklama İşi

Tekstil fabrikaları ürünlerinin dikim ve nakışlama aşamalarından üzerlerinde kalan toz ve ipliklerinin temizlenmesi ve ürünlerin ambalajlanması işleri evlere verilir. Evde işlemleri sağlanıp, fabrikalara teslim edilen koli paketleri üzerinden ek kazanç elde edilir.

Evlere Ek İş Veren Firmaların İlanları Var Mı?

Ordu’da yer alan organizasyon, tekstil, hediyelik eşya satışı, çeyiz ürünü satışı firmaları evde iş ilanları vererek, gerekli eleman ihtiyaçlarını giderirler. Özellikle Ordu merkez yerleşkesinde bulunan tekstil ve fındık üreticisi firmalar ve fabrikalar, evde çalışacak eleman ihtiyacına sahiptirler.

Evde iş yaptıran firmalar arasında yer alan fındık üreticisi firma ve fabrikalar, evlere paketleme ve kartonlama işleri verirler. Ordu merkez ve Altınordu’da yer alan aksesuar satıcısı firmalar, tespih boncuğu dizme işleri için eleman ihtiyaçlarını ilanlar içerisinde belirtirler.

Ordu’da Firmalara Evden El İşi Ürünler Yapmak

Ordu’da evden el işi ürün yapımı işi sunan firmalar, aksesuar satıcısı firmalar ve çeyiz firmalarıdır. Özellikler Ordu’nun merkezinde ve çevre ilçelerinde oturan ev hanımları, el yapımı boncuk kolye, bileklik, tespih ürünleri meydana getirip, bu ürünleri firmalara sunarlar. Ordu merkez’de yer alan aksesuar firmaları evde tespih ve kolye boncuğu dizme işlemiyle evde iş imkanı koşulları sağlarlar.

Ordu merkezde yer alan çeyiz ürünü satıcısı firmalar ise evde eşarp kenarı, tığ işi masa örtüsü, gelin yeleği, örgü battaniye, havlu kenarı yapımı işleri sunarlar. El işi ürünleri almak isteyen firmalarca, evlere ek iş verilir. El işi süslemelerin veya el işi ürün imalatının her adedi için firmalardan ek gelir kazancı alınır.

Not: Sitemiz hiçbir ziyaretçiye iş garantisi, kredi ve para vaad etmemektedir. Yapacağınız yorumları iş veren firmalar görerek size dönüş sağlaması kendi mevhumlarına kalmış durumdadır. Bizler sizlere ne gibi işler yapabilirsiniz, kredi ile ilgili açıklayıcı bilgileri, bölgenizde ne gibi işler yapıldığını sunmakta ve açıklamaktayız. Biz iş veren, kredi veren firmalar değiliz... Konu altına yorum yapmanız iş verenlere ulaşmanızı hızlandıracaktır. Çünkü iş verenler de sitemizi ziyaret ediyor.

Leyla Demirci

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

Bir Yorum


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.