Araç Kampanyaları

Peşinatsız Senetle Araba Veren Yerler (KREDİSİZ)

Merhabalar bu yazımız da sizlere senet ile araba satın alabileceğimiz yerleri ve prosedürleri anlatacağız. Öncelikle günümüzde taşıt kredilerinin şartlarının ağır olması ve findeks kredi notunun düşük olması sebebi ile günümüzde senet ile otomobil sahibi tekrardan popüler olmaya başlamıştır. Peşinatsız senetle araba almak istiyorum Ankara, İzmir, Bursa gibi illerde nereden alabilirim, hiç peşinatsız senetle araba veren yerler galeriler aracılığıyla sahibinden araba alabilirsiniz. Peşinatsız araba çoğunlukla 2.el araba alırken firmalar tarafından sağlanıyor ancak özel kampanyalar sayesinde peşinatsız sıfır araba alma şansınızda olabiliyor. İzmir Otokent senetle araba satan galeriler, İstanbul Otocenter, Samsun, Bursa senetle araba veren yerlerin yoğun olduğu bölgelerdir.

Senetle Araba Almak Mantıklı mı ?

Senetle araba almak hem mantıklıdır, hem mantıksızdır neden mi ? Çünkü çoğu kişi tamamına senetle araba almak istemektedir bu olay mantıksızdır. Senetle araba satan galeriler eğer kişiye elinde ki otomobili tamamına senetle verirse yüksek vade farkı koymak zorunda kalmaktadır. Bu da 50 bin tl lik arabanın neredeyse 90 bin tl ye sizlere mal olmasına yol açmaktadır. Eğer ki senetle araba satın alırken bir kısım peşinat veya yarısı peşin senetle alırsanız arada ki faiz oranı çok düşerek size banka ile neredeyse aynı fiyata gelecektir ve size avantaj sağlayacaktır.

Senetle Araba Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bazı şahıs ve firmalar senetle araba satışların da pert ve kazalı araçları ilanlara koyuyorlar bu da size maddi ve güvenlik açısından zarar verebilir. Örneğin yanmış bir arabayı ağır kazalı bir aracı size senetle satabilirler genel de bu tarz ilanlara rastlamak çok basittir.

İlginizi Çekebilir:  Peşinatsız 2. El Araba Kampanyaları (Taksitle Araba)

Senetle de olsa sakın bedavaya araç alıyorum diye düşünmeyin. Kendinizin daha önceden belirlemiş olduğu ekspertize aracı detaylı bir şekilde incelettirin ve imzalı ekspertiz raporunu mutlaka alınız.  Aracın satışını mutlaka üzerinize alınız ve noterden senetler bitene kadar aracı size satan kişiden ipotek koymasını sağlayınız. Sakın üzerinize almadığınız aracın senetlerini imzalamayın aksi takdirde dolandırılma riski ile karşı karşıya kalabilirsiniz.  Genel de senetle satılan araçlar ya çok kullanılmış ya da şirketten çıkma araçlar olmaktadır.

Senetle Araba Veren Yerler

1.Wowwo.com Türkiye de online olarak her ilde senetle araba satışı yapan bir firmadır.

2.Otovadeli.com Senetle araç Satışı Yapan Bir Web Sitesidir.

3. İstanbul Finans Otomotiv : Genelde web sitesi ve sahibinden com sitesinden satış yapmaktadır. İstediğiniz yerdeki aracı beğeniyorsunuz onlar size anahtar teslim alıyorlar ve veriyorlar. 50 Bin TL lik bir araç için sizden 7.500 TL gibi bir hizmet bedeli alıyorlar.

4. Sahibinden.com adlı sitede peşinatsız otomobil, tamamına senetle araba, peşinatsız araç gibi kelimeler yazdığınızda bir çok senetle araba satan galeri ve şahış ilanları görecekseniz bunların içerisin de kurumsal hizmet verenler de dürüst hizmet verenler de var ayrıca art niyetli hasarlı ağır kazalı araçları toparlatıp senetle satan da var .

5. Balamanlar Otomotiv : Bu firma genel de şirketten çıkma temiz araçları ve sıfır model araçları senetle satmaktadır.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Kullanıyorsun Demek Kapat Bakayım Taş mı Yiyelim

Reklam Engelleyicini Devre dışı bırak yoksa sana içerik okumak filan yok :)